ESKRİM HABERLERİ

(06.06.2022) TED Veteran Eskrim Turnuvasi gerçeklesti.
4 Haziran 2022 tarihinde kulübümüzün ev sahipliginde TED Veteran Eskrim Turnuvasi gerçeklesti. Duayen eskrimcilerden..

(16.05.2022) Eskrimde Mine birinci oldu.
15 Mayis 2022 tarihinde, Konya’da Epe- Flöre- Kiliç Veteran Turnuvasi düzenlendi.

(25.04.2022) Eskrimde Gökçe sampiyon oldu.
23-24 Nisan 2022 tarihleri arasinda Sanliurfa’da Büyükler Epe Federasyon Kupasi düzenlendi.

(18.04.2022) Uluslararasi Eskrim Çocuk Kupasindan basarilarla döndük.
09-17 Nisan 2022 tarihleri arasinda Antalya’da U10-12-14 23 Nisan Uluslararasi Eskrim Çocuk Kupasi düzenlendi.

(07.02.2022) Eskrimde Manavgat’tan basarilarla döndük.
22 Ocak - 06 Subat 2022 tarihleri arasinda Manavgat’ta Veteranlar Epe - Flöre - Kiliç Türkiye Sampiyonasi,..

(17.01.2022) Eskrimde Ece birinci oldu.
16 Ocak 2022 tarihinde Edirne’de U14 Kiliç Açik Turnuvasi düzenlendi.

(27.12.2021) Eskrimde Ece 5. oldu.
25-26 Aralik 2021 tarihleri arasinda Karabük’te U10-12-14 Kiliç Açik Turnuvasi düzenlendi.

(20.12.2021) Eskrimde Eskisehir ve Kahramanmaras’tan basarilarla döndük.
18-19 Aralik 2021 tarihleri arasinda Kahramanmaras’ta U10-12-14 Açik Epe Turnuvasi, Eskisehir’de U10-12-14 Açik Flöre..

(06.12.2021) Eskrim ve Dagcilik Kis Spor Kurslarimizin 1. dönemi sona erdi.
Eskrim ve Dagcilik Kis Spor Kurslarimizin 1. dönemi 18 Eylül- 5 Aralik 2021 tarihleri arasinda gerçeklesti.

(21.11.2021) Eskrimde Kocaeli’den basarilarla döndük.
Kocaeli’de U10-12-14 Açik Flöre - Kiliç Turnuvasi düzenlendi.

(07.11.2021) Eskrimde Dila 3. oldu.
6-7 Kasim 2021 tarihleri arasinda Mersin’de U20 Epe Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(02.11.2021) Eskrimde Trabzon’dan basarilarla döndük.
30-31 Ekim 2021 tarihleri arasinda Trabzon’da U10-12-14 Açik Epe Turnuvasi düzenlendi.

(27.09.2021) Eskrimde Malatya ve Osmaniye’den basarilarla döndük.
26 Eylül 2021 tarihinde, Malatya ve Osmaniye’de U14 Açik Epe - Kiliç Turnuvalari düzenlendi.

(13.09.2021) Eskrimde Beliz 3. oldu.
12 Eylül 2021 tarihinde Büyükler Açik Eskrim Turnuvasi düzenlendi.

(21.06.2021) Eskrimde Türkiye Sampiyonasindan basarilarla döndük.
12- 20 Haziran 2021 tarihleri arasinda Sakarya’da U10 - 12 - 14 Epe, Flöre ve Kiliç Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(25.01.2021) Eskrimde Beliz üçüncü oldu.
23-24 Ocak 2021 tarihleri arasinda Ankara’da U17 Kadinlar Kiliç Federasyon Kupasi gerçeklesti.

(15.12.2020) Eskrimde Trabzon ve Izmir’den basarilarla döndük.
12-13 Aralik 2020 tarihleri arasinda Trabzon’da U10-12 Açik Epe Turnuvasi, Izmir’de U12-14 Açik Epe Turnuvasi düzenlendi.

(30.11.2020) Eskrimde Tekirdag’dan sampiyonluklarla döndük.
28-29 Kasim 2020 tarihleri arasinda Tekirdag’da Çorlu U12-U14 Epe Açik Turnuvasi düzenlendi.

(24.11.2020) Eskrimde Burak Türkiye 3.’sü oldu.
22-24 Kasim 2020 tarihleri arasinda Ankara’da U17 - 20 Büyükler Eskrim Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(23.11.2020) Eskrimde Rüya 2. oldu.
21 Kasim 2020 tarihinde Bursa’da U14 Açik Flöre Turnuvasi düzenlendi.

(20.11.2020) Eskrimde Beliz Türkiye üçüncüsü oldu.
18 Kasim 2020 tarihinde Ankara’da Büyükler Kiliç Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(02.11.2020) Eskrimde Mine sampiyon oldu.
1 Kasim 2020 tarihinde Konya’da Veteranlar Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(26.10.2020) Eskrimde Ankara’dan basarilarla döndük.
23-25 Ekim 2020 tarihleri arasinda Ankara’da U17- U20 ve Büyükler Açik Epe Turnuvasi düzenlendi.

(19.10.2020) Eskrimde Sakarya’dan basarilarla döndük.
17-18 Ekim 2020 tarihleri arasinda Sakarya’da U12 - 14 Açik Epe Turnuvasi düzenlendi.

(17.06.2020) Eskrim antrenörü ve koordinatörümüz Batuhan Sarsilmaz’a sizler için sorduk.
Eskrime kaç yasinda hangi vesile ile basladiniz? Eskrime 13 yasinda basladim. Fazla kiloluydum eskrimden önce birçok spor denedim; basketbol,...

(17.02.2020) Eskrimde Bulgaristan ve Hirvatistan’dan basarilarla döndük.
15-16 Subat 2020 tarihleri arasinda Bulgaristan’in baskenti Sofya’da U17-U14-U12 Açik Flöre Turnuvasi, Hirvatistan’in baskenti Zagreb’de U14

(02.02.2020) Eskrimde Antalya’dan basarilarla döndük.
31 Ocak- 2 Subat 2020 tarihleri arasinda Antalya’da U10-12-14 Açik Kiliç Turnuvasi düzenlendi.

(20.01.2020) Eskrimde Osmaniye’den basarilarla döndük.
18-19 Ocak 2020 tarihleri arasinda Osmaniye’de U20-12-14 Açik Epe Turnuvasi düzenlendi.

(13.01.2020) Eskrimde Isil sampiyon oldu.
11-12 Ocak 2020 tarihleri arasinda Eskisehir’de U17 Kiliç Federasyon Kupasi düzenlendi. Sporcularimizdan Isil Ulusaloglu U17 Kiz Kiliç Sampiyonu oldu.

(16.12.2019) Eskrimde Irmak Türkiye sampiyonu oldu.
14-15 Aralik 2019 tarihleri arasinda Adana’da Büyükler Kiliç Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(10.12.2019) Eskrimde Ankara ve Trabzon’dan basarilarla döndük.
7-8 Aralik 2019 tarihleri arasinda Ankara’da U10-12-14 Açik Kiliç Turnuvasi ve V1-V2-V3 Veteran Açik Turnuvasi düzenlenirken, Trabzon’da...

(25.11.2019) Eskrimde Beliz’in yer aldigi takim 2. oldu.
23-24 Kasim 2019 tarihleri arasinda Romanya’nin baskenti Bükres’te Eskrim Avrupa Kupasi U17 Kizlar Kiliç Takim Müsabakalari düzenlendi.

(11.11.2019) Eskrimde Beliz’in yer aldigi milli takim 1. oldu.
9-10 Kasim 2019 tarihleri arasinda Istanbul’da U17 Avrupa Kiliç Kupasi düzenlendi.

(06.09.2019) Eskrimde Sivas’tan 6 madalya ile döndük.
31 Agustos-6 Eylül tarihleri arasinda Sivas’ta düzenlenen 100. Yil Milli Mücadele U17 - Gençler - Büyükler Epe - Flöre - Kiliç Müsabakalari..

(05.08.2019) Bein Sports Yaz Spor Kurslarimizin eskrim brans derslerine konuk oldu.
17 Haziran- 22 Temmuz 2019 tarihleri arasinda, tenis, yüzme, eskrim, dagcilik, basketbol, satranç ve cimnastik branslarinda...

(27.07.2019) Uluslararasi Kiliç Hakemi Tansu Tanaçan söylesisi gerçeklesti.
25 Temmuz 2019 tarihinde, Uluslararasi Kiliç Hakemi Tansu Tanaçan, kulübümüzün eskrim brans koordinatörü ve antrenörü Batuhan Sarsilmaz’in...

(08.07.2019) 10-12-14 Yas Eskrim Türkiye Sampiyonasindan basarilarla döndük.
26 Haziran - 04 Temmuz 2019 tarihleri arasinda, Sivas’ta U10-12-14 Yas Eskrim Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(17.06.2019) 4. Balkanic- TED Veteran Turnuvasi gerçeklesti.
16 Haziran Pazar günü bu sene dördüncüsünü düzenledigimiz Balkanic- TED Veteran Turnuvasi gerçeklesti.

(21.05.2019) Eskrimde Gebze’den 8 madalya ile döndük.
16- 19 Mayis 2019 tarihleri arasinda Gebze’de düzenlenen U10-12-14 Epe- Flöre Gençlik Bayrami Açik Turnuvasindan 8 madalya ile döndük.

(04.05.2019) Eskrimde Antalya’dan 7 madalya ile döndük.
20- 28 Nisan 2019 tarihleri arasinda, Antalya’da düzenlenen Uluslararasi Çocuk Kupasi Eskrim müsabakalarinda 7 sporcumuz madalya kazandi.

(09.04.2019) Eskrimde Emre 3. oldu.
Ispanya’nin Barcelona sehrinde 6-7 Nisan tarihleri arasinda U14 Avrupa Kupasi düzenlendi.

(25.03.2019) Eskrimde Karaman’dan basarilarla döndük.
22-23 Mart tarihleri arasinda Karaman’da U10-12-14 Açik Kiliç Turnuvasi ve Veteranlar Eskrim Turnuvasi düzenlendi.

(19.03.2019) Eskrimde Fethiye’den basarilarla döndük.
14-17 Mart 2019 tarihleri arasinda Fethiye’de U10-12-14 Açik Epe - Flöre Turnuvasi düzenlendi.

(12.03.2019) Eskrimde Bulgaristan’dan basarilarla döndük.
Bulgaristan’in baskenti Sofya’da 9- 10 Mart 2019 tarihleri arasinda Epe - Flöre U14 Circuit Avrupa Kupasi ve U12 Chocolate Cup Turnuvasi düzenlendi.

(18.02.2019) U14 Epe Avrupa Kupasi Turnuvasindan basarilarla döndük.
16-17 Subat tarihleri arasinda Hirvatistan’in Zagreb kentinde düzenlenen U14 Epe Avrupa Kupasi Turnuvasindan basarilarla döndük.

(24.01.2019) Eskrimde Yalgin ve Beliz iyi bir hafta geçirdi.
19-22 Ocak tarihleri arasinda Estonya’nin Haapsalu kentinde U14 Avrupa Epe Kupasi, 22-23 Ocak tarihleri arasinda Gebze’de...

(23.12.2018) Istanbul Koleji ögrencilerine eskrimi tanittik.
21 Aralik Cuma günü, Istanbul Koleji ögrencileri eskrim bransini tanimak için kulübümüzü ziyarete geldiler.

(13.12.2018) Eskrimde Ankara’dan madalyalarla döndük.
8- 9 Aralik tarihleri arasinda Ankara’da U10-12-14 Açik Flöre ve Kiliç Turnuvasi düzenlendi.

(07.12.2018) Eskrimde Trabzon’dan basarilarla döndük.
1-2 Aralik tarihleri arasinda Trabzon Büyükler Epe- Kiliç Türkiye Sampiyonasi ve Trabzon U10-12-14 Epe Açik Turnuvasi düzenlendi.

(12.11.2018) Eskrimde Beliz’in bulundugu Milli Takim sampiyon oldu.
10-11 Kasim tarihleri arasinda Istanbul’da U17 Kiliç Circuit Avrupa Kupasi düzenlendi.

(11.09.2018) U10-12-14 Açik Eskrim Turnuvasindan basarilarla döndük.
4-9 Eylül tarihleri arasinda Konya'da düzenlenen U10-12-14 Açik Eskrim Turnuvasindan basarilarla döndük.

(15.08.2018) Eskrimde Isil Kondisyon ve Gelisim Kampina davet edilen dört sporcudan biri oldu.
1-20 Eylül tarihleri arasinda, Türkiye Gençler ve Büyükler klasmanlarindan seçilen dört eskrim sporcusu Eskrim Federasyonu..

(04.07.2018) Süper Minikler ve Minikler Eskrim Türkiye Sampiyonasi'nda üçüncü olduk.
27 Haziran - 3 Temmuz tarihleri arasinda Trabzon'da düzenlenen Eskrim Türkiye Sampiyonasi'na katilan sporcularimiz basarilarla döndü.

(02.07.2018) Eskrim Türkiye Sampiyonasi'nda üçüncü olduk.
29 Haziran - 3 Temmuz tarihleri arasinda Trabzon'da düzenlenen Eskrim Türkiye Sampiyonasi'na katilan sporcularimiz basarilarla döndü.

(05.06.2018) 3. Balkanic- TED Veteran Eskrim Turnuvasi gerçeklesti.
3 Haziran Pazar günü bu sene üçüncüsünü düzenledigimiz Balkanic- TED Veteran Turnuvasi gerçeklesti.

(27.05.2018) Veteranlar Eskrim Türkiye Sampiyonasi'ndan sampiyonluklarla döndük.
26 Mayis Cumartesi günü Antalya’da düzenlenen, Veteranlar Eskrim Türkiye Sampiyonasi’nda Veteran Eskrim Takimimiz...

(21.05.2018) 5. TED Atatürk Gençlik Kupasi Eskrim Müsabakalari gerçeklesti.
19 Mayis Cumartesi günü kulübümüzün Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayrami etkinlikleri arasinda yer alan, bu yil 5.'sini düzenledigimiz TED Atatürk Gençlik Kupasi..

(13.05.2018) Baran sampiyonlugun kiyisindan döndü.
ENKA Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen ITF Junior Turnuvasinin tek erkekler kategorisinde sporcularimizdan Baran Cengiz ikinci oldu.

(16.04.2018) Eskrimde Rüya 3. oldu.
Antalya'nin ev sahipliginde start alan Süper Minikler ve Minikler Uluslararasi Çocuk Kupasi devam ediyor.

(11.04.2018) Eskrimde Rüya sampiyon oldu.
10- 11 Nisan tarihleri arasinda, Istanbul Minikler Okullar arasi Il Seçmeleri düzenlendi.

(26.03.2018) Eskrimde Ceren 5. oldu.
24-25 Mart tarihleri arasinda Kusadasi’nda Süper Minikler ve Minikler Kusadasi Cup Açik Turnuvasi düzenlendi.

(16.03.2018) Eskrimde Ilgin ikinci oldu.
15 Mart persembe günü Nevsehir'de Üniversiteler arasi Eskrim Türkiye Sampiyonasi kadinlar müsabakalari düzenledi.

(16.03.2018) Eskrimde Irmak sampiyon oldu.
10 Mart cumartesi günü Amerika'nin Midwest Bölgesinde eskrim sporculari NCAA Fencing Sampiyonasi'na kalifiye olabilmek için mücadele etti.

(16.03.2018) Eskrimde Umut üçüncü oldu.
14 Mart çarsamba günü Nevsehir'de Üniversiteler arasi Eskrim Türkiye Sampiyonasi düzenledi.

(22.01.2018) Isil Gençler Kadin Kiliç ikincisi oldu.
20-21 Ocak tarihleri arasinda Afyonkarahisar'da Gençler Kiliç Eskrim Federasyon Kupasi düzenlendi.

(19.01.2018) Eskrimde Isil ve Efe ikincilikle döndü.
16-17 Ocak tarihleri arasinda Istanbul’da düzenlenen Gençler Okullararasi Eskrim Il Birinciligi'nden basarilarla döndük.

(12.01.2018) Okullar Arasi Eskrim Il Birinciligi Turnuvasindan basarilarla döndük.
9-10 Ocak tarihleri arasinda, Istanbul’da düzenlenen Okullar Arasi Eskrim Il Birinciligi Turnuvasindan basarilarla döndük.

(10.01.2018) Eskrim sporcumuz Irmak basarilarina bir yenisi daha ekledi.
Amerika’da North Western Üniversitesi’nde egitimine devam eden Büyükler Bayan Kiliç Takimi sporcumuz Emine Irmak Yücel ...

(26.12.2017) Eskrim sporcumuz Ilgin Türkiye 2. si oldu.
23-24 Aralik tarihleri arasinda, Adiyaman’da Büyükler Türkiye Eskrim Sampiyonasi düzenlendi.

(11.12.2017) Eskrim sporcumuz Rüya 5. oldu.
Antalya'nin Kemer ilçesinde, 9- 10 Aralik tarihleri arasinda, Süper Minikler ve Minikler Açik Flöre Turnuvasi düzenlendi.

(05.12.2017) Eskrim sporcularimiz Kahramanmaras'tan basarilarla döndü.
2-3 Aralik tarihlerinde, Kahramanmaras'ta, Süper Minikler ve Minikler Açik Epe Turnuvasi düzenlendi.

(30.10.2017) 4. Cumhuriyet Eskrim Kupasi gerçeklesti.
28 Ekim Cumartesi günü bu yil 4. sünü düzenledigimiz Cumhuriyet Eskrim Kupasi kapsaminda Süper Minikler ve Minikler Flöre Turnuvasi gerçeklesti.

(09.10.2017) Eskrimde Süper Minikler ve Minikler Epe Turnuvasi'ndan basarilarla döndük.
7- 8 Ekim tarihleri arasinda, Antalya'da düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Epe Turnuvasi'na sporcularimiz..

(10.09.2017) Isil üçüncü oldu.
6- 9 Eylül tarihleri arasinda Ankara'da Gençler ve Yildizlar Açik Eskrim Turnuvasi düzenlendi.

(30.07.2017) Eskrimde Beliz sampiyon oldu.
Romanya'nin Iasi sehrinde, 21-30 Temmuz tarihleri arasinda düzenlenen Uluslararasi Kiliç Kampi sona erdi.

(19.06.2017) 2. Balkanic- TED Veteran Turnuvasi’ni gerçeklestirdik.
17- 18 Haziran tarihleri arasinda, bu yil Balkanic- TED Veteran Turnuvasi’nin ikincisini gerçeklestirdik.

(19.06.2017) Eskrimde Süper Minikler ve Minikler Türkiye Sampiyonasi’ndan basarilarla döndük.
12- 18 Haziran tarihleri arasinda, Eskisehir’de düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Türkiye Sampiyonasi’ndan ...

(13.06.2017) Eskrimde Dora 7. oldu.
9-11 Haziran tarihleri arasinda, Bulgaristan'in Burgas kentinde düzenlenen Burgas Cup 2017 sona erdi.

(06.06.2017) Alican Kocabalkan Eskrim Takimimiz ile bulustu.
Kulübümüzün Basketbol A Takimi Yardimci Antrenörü ve Uzman Psikolog Alican Kocabalkan, 5 Haziran Pazartesi günü, Prof. Dr. Saman Belgerden Konferans Salonu'nda..

(31.05.2017) Özden Ezinler Veteranlar Avrupa Sampiyonasi’nda 8. oldu.
25- 28 Mayis tarihleri arasinda, Italya’nin Chiavari kentinde düzenlenen Veteranlar Avrupa Sampiyonasi’na ülkemizi temsilen katilan kulübümüzün Eskrim Sube Kaptani Özden Ezinler..

(22.05.2017) Eskrimde Çilek Kupasi’ndan basarilarla döndük.
19-21 Mayis tarihleri arasinda Zonguldak’ta düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Çilek Kupasi sona erdi.

(20.05.2017) 19 Mayis Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayrami’ni coskuyla kutladik.
Sporcularimiz, antrenörlerimiz ve üyelerimizle, 19 Mayis Cuma günü Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayrami’ni coskuyla kutladik.

(29.04.2017) Minik Kiz Kiliç Takimimiz 28 takim arasinda 2. oldu!
23- 28 Nisan tarihleri arasinda, Antalya’da düzenlenen, 23 Nisan Uluslararasi Eskrim Çocuk Kupasi’ndan basarilarla döndük.

(20.03.2017) Eskrimde Beliz 3. oldu.
18 Mart Cumartesi günü Kocaeli’nde gerçeklesen Okullar Arasi Yildizlar Bayan Kiliç Türkiye Sampiyonasi sona erdi.

(19.12.2016) Eskrimde Beliz birinci oldu.
17-18 Aralik tarihleri arasinda, Samsun’da gerçeklesen, Süper Minikler ve Minikler Açik Eskrim Turnuvasi’ndan basarilarla döndük.

(09.11.2016) Minikler Epe Açik Turnuvasi’nda Vasilisa üçüncü oldu.
6 Kasim Pazar günü, Trabzon’da düzenlenen, Minikler Epe Açik Turnuvasi’na katilan sporcumuz Vasilisa Zulcan dereceye girdi.

(17.10.2016) Eskrimde Bursa’dan basarilarla döndük.
14-16 Ekim tarihleri arasinda, Bursa’da düzenlenen, Süper Minikler ve Minikler Eker Cup Kiliç Turnuvasi sona erdi.

(10.10.2016) Eskrimde Ardiç üçüncü oldu.
7 Ekim Cuma günü, Konya’da yapilan Minikler Açik Turnuvasi’nda, sporcumuz Ardiç Karan Safçi dereceye girdi.

(19.09.2016) Uluslararasi Flöre Plovdiv Cup ’tan basarilarla döndük.
16 -18 Eylül tarihleri arasinda, Bulgaristan'in Plovdiv sehrinde düzenlenen, Uluslararasi Flöre Plovdiv Cup sona erdi.

(17.09.2016) TED’li sporcular Uluslararasi Flöre Plovdiv Cup’a katildi.
16 -18 Eylül tarihleri arasinda, Bulgaristan'in Plovdiv sehrinde düzenlenen, Uluslararasi Flöre Plovdiv Cup’a flörecilerimizden...

(28.07.2016) Elif ve Beliz dereceye girdi.
19- 28 Temmuz tarihleri arasinda Yunanistan’in baskenti Atina’da düzenlenen, Uluslararasi Kiliç Kampi sona erdi.

(26.06.2016) Balkanik- TED Veteran Turnuvasi sona erdi!
25-26 Haziran tarihleri arasinda kulübümüz tesislerinde gerçeklesen, Balkanik- TED Veteran Turnuvasi sona erdi.

(20.06.2016) Beliz dereceye girdi!
Bulgaristan’in Burgas kentinde, 17-19 Haziran tarihleri arasinda düzenlenen Burgas Cup 2016 sona erdi.

(05.06.2016) Ceren Atalar dereceye girdi!
Türkiye Eskrim Federasyonu’nun faaliyet programinda yer alan, Bursa’nin Mudanya ilçesinde düzenlenen Eker Cup Turnuvasi sona erdi.

(09.05.2016) Ilgin Sarban Türkiye ikincisi!
4-8 Mayis tarihleri arasinda Koç Spor Fest kapsaminda Afyon’da düzenlenen Eskrim Türkiye Sampiyonasi’nda sporcumuz ve ayni zamanda Bilgi Üniversitesi ögrencisi Ilgin Sarban...

(20.04.2016) Uluslararasi Eskrim Çocuk Kupasi Antalya’da basladi.
Bu yil Türkiye Eskrim Federasyonu tarafindan Antalya’nin Alanya kentinde düzenlenen Uluslararasi Eskrim Çocuk Kupasi...

(05.04.2016) Umut Dünya Sampiyonasi’nda!
Kulübümüz eskrim kiliç takimi sporcusu 19 yasindaki Umut Ulusaloglu, Fransa’nin Bourges sehrinde düzenlenen Yildizlar ve Gençler Dünya Sampiyonasi’na katilmaya hak kazandi.

(03.03.2016) Milli eskrim sporcularimiz Sirbistan’da!
Kulübümüzün eskrim kiliç takimi sporculari Ilgin Sarban ve Umut Ulusaloglu, Sirbistan’in Novi Sad kentinde gerçeklestirilen Yildizlar ve Gençler Avrupa Sampiyonasi’nda

(26.01.2016) Minik Eskrimcilerimiz Türkiye Sampiyonasinda!
TED’li eskrimcilerimiz, Türkiye Eskrim Federasyonu tarafindan 24-27 Ocak tarihlerinde Samsun’da düzenlenecek Süper Minikler-Minikler Kiliç Türkiye Sampiyonasina katiliyor.

(14.01.2016) Valilikten TED’e Tesekkür
TED Spor Kulübümüzün spor salonunda 9-10 Ocak tarihleri arasinda organize edilen Uluslararasi TED Büyükler Kiliç Satellite Turnuvasina basarili bir sekilde

(10.01.2016) TED Satellite Kiliç Turnuvasi Sona Erdi
Uluslararasi Eskrim Federasyonu ve Türkiye Eskrim Federasyonu isbirligiyle 9-10 Ocak tarihleri arasinda kulübümüzde gerçeklesen TED Büyükler Kiliç Satellite

(09.01.2016) 22 Ülke, TED Satellite Turnuvasi'nda Bulusuyor
Uluslararasi Eskrim Federasyonu ve Türkiye Eskrim Federasyonu koordinesinde düzenlenen TED Büyükler Kiliç Satellite Turnuvasi, 09-10 Ocak tarihlerinde Istanbul’da gerçeklestirilecek.

(02.11.2015) Sirbistan’da Büyük Basari
Kulübümüz sporcularindan Ilgin SARBAN, 1 Kasim tarihinde Sirbistan'in Nis sehrinde bu yil ilki yapilan Büyükler Balkan Sampiyonasi'da  Bayan Kiliç kategorisinde 3. oldu. 

(28.10.2015) Fransa' dan Basarilarla Döndüler!
Veteran Eskrimcilerimiz Fransa - Limoge'da yapilan Veteranlar Dünya Sampiyonasi'ndan basarilarla döndüler.

(26.10.2015) Eskrim'de Bronz Madalya!
Sporcumuz M. Ege Cosgun, Türkiye Eskrim Federasyonu’nun Eskisehir’de düzenledigi Türkiye Açik Genç Erkekler Flöre müsabakalarinda 3. olarak bronz madalyanin

(21.10.2015) Veteran Sporcularimiz Dünya Sampiyonasinda!
Fransa'nin Limoges kentinde 19-25 Ekim tarihleri arasinda düzenlenen Dünya Veteran Eskrim Sampiyonasi'na Eskrim Sube Kaptanimiz Özden Ezinler ve...

(03.10.2015) Sarban'dan büyük basari!
Samsun' da bugün baslayan Büyükler Türkiye Eskrim Sampiyonasi'n da sporcumuz Ilgin Sarban, Bayan Kilic bransinda 1. olmustur.

(04.09.2015) Eskrim'de TED Firtinasi!
Mersin'de yapilan Gençler Eskrim Türkiye Sampiyonasi'nin ikinci gününde TED Spor Kulübü oyunculari turnuvaya damgasini vurdu!

(04.09.2015) Eskrimcilerimiz Sampiyona'dan basarilarla döndü!
Mersin'de gerçeklesen Gençler Türkiye Sampiyonasi'nda kulübümüz sporcularrindan Umut Ulusaloglu Erkekler Kiliç kategorisind...

(21.06.2015) Paris'ten güzel haberler!
Fransa'nin Paris sehrinde düzenlenen Challenge CEP Mini Marathon Fleuret 2015 turnuvasinin Pupille kategoresinde Lal Ertün 1., Neslihan Özhan 3. olurken...

(21.06.2015) Ilgin Bakü'de
Bakü'de 12-28 Haziran tarihleri arasinda yapilmakta olan 1. Avrupa Oyunlari kapsamindaki eskrim müsabakalarinda kulübümüz sporcusu Ilgin Sarban...

(27.05.2015) Eskrim etkinligi
23 Mayis tarihinde kulübümüz eskrimcileri arasinda karma takim müsabakalari düzenlendi. Her branstan bir kisinin yer aldigi 9 takim birbirleriyle mücadele etti.

(24.04.2015) Eskrim için Alanya'dayiz!
Alanya'da düzenlenen ve dün baslayan Uluslararasi Eskrim Çocuk Kupasina Epe, Flöre ve Kiliç branslarinda toplam 28 sporcu ile katildik.

(19.02.2015) Samsun'dan Madalya ile döndük!
Samsun'da yapilan Minikler Kiliç Türkiye Sampiyonasinda kulübümüzün minik kiliç takimindan Mustafa Yaka 2. ...

(16.02.2015) Maras'tan Mert Telci madalya ile döndü!
Kahramanmaras'ta yapilan Minikler Flöre Türkiye Sampiyonasinda sporcularimizdan Mert Telci erkekler...

(09.02.2015) Epe Dostluk Turnuvasi Yapildi!...
7 Subat tarihinde BURSA' da yapilan Epe Dostluk Turnuvasinda basarili sonuçlar alan sporcularimizin isim listesi...

(22.12.2014) TED- Flöre Dostluk Kupasi müsabakalari sonuçlandi!...
Kulübümüzün Küçük salonunda 21 Aralik 2014 Pazar günü yaptigimiz TED- Flöre Dostluk Kupasi müsabakalari, Süper Miniklerde 28, Miniklerde 20 eskrimcinin katilimiyla,

(22.12.2014) 1. Avrupa Oyunlari yolunda büyük basari!...
2015 yilinda Azerbaycan'in baskenti Bakü'de düzenlenecek olan 1. Avrupa Oyunlari'na katilabilmek için, Macaristan'in baskenti Budapeste'de 21 Aralik'ta

(11.11.2014) Kocaeli’nden 5 madalya ile döndük!…
Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü ve Eskrim Il Temsilciligi tarafindan 10 Kasim Atatürk Anma haftasi programinda yer alan Kocaeli Atatürk Kupasi

(10.11.2014) Minik Eskrimcilerimizden anlamli basari!
Atatürk'ü anma haftasi nedeniyle Kocaeli Eskrim Kulübü'nde düzenlenen ve 28 sporcunun katildigi turnuvada sporcularimiz basari sonuçlar elde etti.

(14.10.2014) Eskrime gönül verenlerin bulusmasi...
TED VETERAN ESKRIM TURNUVASI, 12 Ekim Pazar günü kulübümüzün salonunda düzenlendi. 25 veteran eskrimcinin katilimiyla...

(29.08.2014) Kamp sona erdi
Kulübümüzde 16 Agustosta Azerbaycan eskrimcileri ile baslayan ve 21 agustosta Türkmen eskrim takiminin gelmesiyle yogunlasan eskrim kampi hareketli geçti.

(16.06.2014) Eskrim'de TED firtinasi!
06-08 Haziran 2014 tarihlerinde Çanakkale'de yapilan Minikler Flöre Türkiye Sampiyonasi'nda sporcularimizdan , Minik Erkek Flöre'de ( Ferdi ) Mert Telci 3. olmustur.

Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ