TÜM HABERLER

(27.11.2022) Kis cimnastik kursumuzun 2. dönem kayitlari basladi.
1 Ekim- 27 Kasim 2022 tarihleri arasinda kis cimnastik kursumuzun 1. dönemi gerçeklesti.

(22.11.2022) U10-12-14 Kiliç Açik Turnuvasindan basarilarla döndük.
18-19 Kasim 2022 tarihleri arasinda Istanbul’da U10-12-14 Kiliç Açik Turnuvasi düzenlendi.

(20.11.2022) 8-9-10 Yas Tenis Turnuvasindan basarilarla döndük.
Taçspor Kulübü ev sahipliginde, 17-20 Kasim 2022 tarihleri arasinda, 8-9-10 Yas Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(19.11.2022) Bölgesel Eskrim Sampiyonasindan basarilarla döndük.
14-15 Kasim 2022 tarihleri arasinda Istanbul’da Bölgesel Eskrim Sampiyonasi düzenlendi.

(21.11.2022) U14 Basketbol Takimimiz geriden gelerek zafere uzandi.
U14 basketbol takimimiz TBF U14 A Liginde, 15 Kasim 2022 tarihinde, Pamukspor Kulübü ile karsilasti.

(11.11.2022) Teniste Ali ve Çagan finalist oldu.
Avrupa Yakasi Tenis Kulübü ev sahipliginde 7-11 Kasim 2022 tarihleri arasinda Tenis Kis Kupasi düzenlendi.

(07.11.2022) Yanki 4. ITF tekler sampiyonlugunu elde etti.
31 Ekim -6 Kasim 2022 tarihleri arasinda Kuveyt’te Kuwai 2 M15 Turnuvasi düzenlendi.

(03.11.2022) Dagcilikta Selin, Atina’dan altin madalya ile döndü.
Dagcilik sporcularimizdan Selin Manka, 29-30 Ekim 2022 tarihleri arasinda, Yunanistan'in baskenti Atina'da düzenlenen

(30.10.2022) 22. TED Cumhuriyet Kizlari Uluslararasi Tenis Turnuvasi sona erdi.
Toplamda 25 bin dolar ödüllü, bu sene 22’incisini 24-29 Ekim 2022 tarihleri arasinda düzenledigimiz kapali kort turnuvasi Cumhuriyet Kizlarinda...

(03.10.2022) TED Bankacilar Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
26 Eylül- 2 Ekim 2022 tarihleri arasinda fikir babasi kulübümüzün üyesi Ömer Aras olan TED Bankacilar Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

(20.09.2022) Istanbul Challenger 74. TED Open Uluslararasi Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
Bu yil QNB Finansbank’in katkilariyla 74.’sünü düzenledigimiz Istanbul Challenger TED Open Uluslararasi Tenis Turnuvasi 12-18 Eylül 2022 tarihleri arasinda gerçeklesti.

(29.08.2022) Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
25-28 Agustos 2022 tarihleri arasinda Istanbul Tenis Egitim Kulübü ev sahipliginde 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi..

(29.08.2022) Teniste Çagan sampiyon oldu.
ENKA Spor Kulübü ev sahipliginde 15-21 Agustos 2022 tarihleri arasinda Sadi Gülçelik Cup düzenlendi.

(29.08.2022) Teniste Poyraz sampiyon oldu.
Istanbul Marina Tenis Spor Kulübü ev sahipliginde 18-21 Agustos 2022 tarihleri arasinda 8-9-10 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

(15.08.2022) TED- Ihap Subasi Cup gerçeklesti.
8-14 Agustos 2022 tarihleri arasinda kulübümüzde degerli üyesi Ihap Subasi anisina TED- Ihap Subasi Cup gerçeklesti.

(09.08.2022) Teniste Yaz Kupalarindan basarilarla döndük.
1-5 Agustos 2022 tarihleri arasinda Optimum Spor Kulübü ev sahipliginde 16 Yas Yaz Kupasi, 1-6 Agustos 2022 tarihleri arasinda..

(19.07.2022) Teniste Ergi sampiyon oldu.
Avusturya’nin Telfs kentinde toprak zeminde toplamda 25 bin dolar ödüllü ITF World Tennis Tour Powered By Raiffeisen Turnuvasi gerçeklesti.

(18.07.2022) Teniste Haftasonu Turnuvalarindan basarilarla döndük.
30 Haziran - 3 Temmuz 2022 tarihleri arasinda Istinye Tenis Kulübü TTF Kam Merkezinde 12 Yas Haftasonu...

(04.07.2022) Teniste Pemra kariyerinin 18. tekler sampiyonlugunu elde etti.
Bu hafta Portekiz’de toplam 25 bin dolar ödüllü Porto Open Turnuvasi düzenlendi.

(04.07.2022) Teniste Ali ikinci oldu.
18- 25 Haziran 2022 tarihleri arasinda Yesilyurt Spor Kulübü ev sahipliginde Büyükler Yaz Kupasi düzenlendi.

(04.07.2022) Teniste Sehrazat tekler ve çiftler sampiyonu oldu.
18-24 Haziran tarihleri arasinda Igdir’da Kayisi Cup düzenlendi.

(20.06.2022) QNB First Doctors- TED 39. Doktorlar Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
11-18 Haziran 2022 tarihleri arasinda QNB First Doctors- TED 39. Doktorlar Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

(16.06.2022) Teniste Yanki ve Koray Akdeniz Oyunlari Genis kadrosunda yer alacak.
25 Haziran-5 Temmuz 2022 tarihleri arasinda Cezayir'in Oran sehrinde düzenlenecek 19. Akdeniz...

(16.06.2022) U11 basketbol takimimiz sampiyon oldu.
TBF Istanbul U11 erkekler b liginde mücadele eden U11 basketbol takimimiz 14 Haziran 2022 tarihinde final maçina çikti.

(14.06.2022) Yaz Spor Kurslarimiz basliyor.
Tenis, Eskrim, Dagcilik ve Cimnastik bransi Kis Spor Kurslarimiz 12 Haziran 2022 tarihinde sona erdi.

(10.06.2022) Masa tenisi takimimiz Süper Ligde kalmaya devam edecek.
Çorum’da 4-5 Haziran 2022 tarihleri arasinda Masa Tenisi Süper Lig final etabi gerçeklesti.

(07.06.2022) Teniste Ada finalist oldu.
2- 5 Haziran 2022 tarihleri arasinda Istinye Tenis Kulübü ev sahipliginde Büyükler Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(06.06.2022) TED Veteran Eskrim Turnuvasi gerçeklesti.
4 Haziran 2022 tarihinde kulübümüzün ev sahipliginde TED Veteran Eskrim Turnuvasi gerçeklesti. Duayen eskrimcilerden..

(06.06.2022) Teniste Yaren finalist oldu.
Istinye Tenis Kulübü ev sahipliginde, 2- 5 Haziran 2022 tarihleri arasinda Büyükler Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(02.06.2022) Petzl TED Boulder Cup 5 Yarismasi gerçeklesti.
28-29 Mayis 2022 tarihlerinde, 19 ilden toplam 133 tirmanicinin katilimi ile kulübümüzün tirmanis duvarinda Petzl TED Boulder Cup 5...

(01.06.2022) Yüzme Yaz Okulu programimiz basliyor.
16-29 Mayis 2022 tarihleri arasinda Yüzme Kis Kursumuzun son dönemi gerçeklesti.

(29.05.2022) Teniste Damir finalist oldu.
26-29 Mayis 2022 tarihleri arasinda Zekeriyaköy Spor Kulübü ev sahipliginde 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(29.05.2022) Türkiye Senyör Takim Sampiyonasindan sampiyonluklarla döndük.
23-28 Mayis 2022 tarihleri arasinda Antalya'da XVII. Türkiye Senyör Takim Sampiyonasi düzenlendi.

(23.05.2022) Teniste Pemra sampiyonlugun kiyisindan döndü.
Bu hafta Portekiz’de düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü W25 Montemor Ladies Open Turnuvasinda...

(22.05.2022) Teniste Bahar Turnuvalarindan basarilarla döndük.
16-20 Mayis 2022 tarihleri arasinda Aydin Tenis Kulübünde ve Izmit Tenis Kulübünde Büyükler Bahar Turnuvalari düzenlendi.

(16.05.2022) Ergi Challenger Turnuvasina tekler yari finalinde veda etti.
9-15 Mayis 2022 tarihleri arasinda, Kazakistan’da düzenlenen Shymkent Challenger Turnuvasina sporcumuz Ergi Kirkin tekler yari finalinde veda etti.

(16.05.2022) Eskrimde Mine birinci oldu.
15 Mayis 2022 tarihinde, Konya’da Epe- Flöre- Kiliç Veteran Turnuvasi düzenlendi.

(16.05.2022) Teniste Bahar Kupasi-2’den ve Haftasonu Turnuvalarindan basarilarla döndük.
9-13 Mayis tarihleri arasinda Global Spor Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Haftasonu Turnuvasi,...

(09.05.2022) Teniste 14 Yas Haftasonu Turnuvalarindan basarilarla döndük.
5- 8 Mayis 2022 tarihleri arasinda Global Spor Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(09.05.2022) Kis Cimnastik kursumuzda yeni dönem basliyor.
Kis cimnastik kursumuzun dördüncü dönemi 8 Mayis 2022 tarihinde sona erdi.

(05.05.2022) Cevansir Cup ITF Junior J3 Istanbul 2022 gerçeklesti.
Kulübümüz için Dr. Behbut Cevansir anisina düzenlenmesi 20 yildir bir gelenek halini alan Cevansir Cup ITF Junior J3 Istanbul...

(25.04.2022) 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami etkinliklerimiz gerçeklesti.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami kapsaminda, 18-24 Nisan 2022 tarihleri arasinda, etkinlikler düzenledik.

(25.04.2022) Eskrimde Gökçe sampiyon oldu.
23-24 Nisan 2022 tarihleri arasinda Sanliurfa’da Büyükler Epe Federasyon Kupasi düzenlendi.

(25.04.2022) Haftasonu tenis turnuvalarindan basarilarla döndük.
21-24 Nisan 2022 tarihleri arasinda Yesilyurt Spor Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Haftasonu Turnuvasi,...

(18.04.2022) Pemra wild card ile ana tabloda
18-24 Nisan 2022 tarihleri arasinda, TTF Istanbul Tenis Merkezi ev sahipliginde, bu sene ilk kez seyircili ...

(18.04.2022) Uluslararasi Eskrim Çocuk Kupasindan basarilarla döndük.
09-17 Nisan 2022 tarihleri arasinda Antalya’da U10-12-14 23 Nisan Uluslararasi Eskrim Çocuk Kupasi düzenlendi.

(15.04.2022) U11 basketbol takimimiz ilk maçini kazandi.
13 Nisan 2022 tarihinde U11 basketbol takimimiz ilk resmi maçina çikti.

(11.04.2022) Tenis Milli Takimimizda Pemra rüzgari esti.
11-16 Nisan tarihleri arasinda Antalya Megasaray Tenis Akademisinde gerçeklesecek Billie Jean King Cup Avrupa/Afrika Grup I'de...

(11.04.2022) Masa tenisi takimimiz 4 maçta 4 galibiyet elde etti.
9-10 Nisan 2022 tarihleri arasinda Kütahya’da masa tenisi Süper Lig klasman grubu maçlari düzenlendi.

(11.04.2022) Kis Yüzme Kursumuzun 4. dönemi basliyor.
5 Subat -10 Nisan 2022 tarihleri arasinda Kis Yüzme Kursumuzun 3. dönemi gerçeklesti.

(10.04.2022) Teniste Emre finalist oldu.
7-10 Nisan 2022 tarihleri arasinda Avrupa Yakasi Tenis Kulübü ev sahipliginde 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(06.04.2022) Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
31 Mart- 3 Nisan 2022 tarihleri arasinda Taç Spor Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi, Global Spor Kulübü..

(27.03.2022) Kis Tenis Kursumuzun 3. dönem kayitlari devam ediyor.
19 Aralik- 27 Mart 2022 tarihleri arasinda Kis Tenis Kursumuzun 2. dönemi gerçeklesti.

(26.03.2022) Teniste Defne çiftler finalisti oldu.
21-26 Mart 2022 tarihleri arasinda Adana'da Büyükler Kis Kupasi gerçeklesti.

(16.03.2022) 13. Qnb Finansbank Private Banking Istanbul Seniors Cup gerçeklesti.
Bu sene 13.’sünü toplam 50 bin TL para ödülü ile düzenlemis oldugumuz, Qnb Finansbank Private Banking Istanbul Seniors Cup..

(14.03.2022) Dagcilikta Selin üçüncü oldu.
Nevsehir’de 12-13 Mart 2022 tarihleri arasinda Küçükler Lider Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(10.03.2022) Kulüp tarihimizde ilk kez cimnastik yarismasina katildik.
Türkiye Cimnastik Federasyonu Sancaktepe Kamp Egitim Merkezinde 8 Mart 2022 tarihinde Okullar Arasi Artistik Cimnastik Yarismasi düzenledi.

(28.02.2022) Teniste basarilarla dolu bir hafta geçirdik.
19-26 Subat 2022 tarihleri arasinda Global Tenis Kulübü ev sahipliginde Büyükler Kis Kupasi, 24-27 Subat 2022 tarihleri arasinda Global Tenis Kulübü

(28.02.2022) Kis kurslarimizda üçüncü dönem basliyor.
11 Aralik 2021 -27 Subat 2022 tarihleri arasinda gerçeklesen Eskrim, Dagcilik ve Cimnastik Kis Kurslarimizin ikinci dönemi sona erdi.

(21.02.2022) Dagcilikta Sarp birinci oldu.
19-20 Subat 2022 tarihleri arasinda Türkiye Dagcilik Federasyonu tarafindan Isparta’da Spor Tirmanis Büyükler Boulder Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(15.02.2022) Dagcilikta Selin üçüncü oldu.
12-13 Subat 2022 tarihleri arasinda Isparta’da Türkiye Dagcilik Federasyonu tarafindan Spor Tirmanis Küçükler Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(14.02.2022) Teniste Ali ikinci oldu.
10-13 Subat 2022 tarihleri arasinda Istanbul Tenis Egitim Spor Kulübü ev sahipliginde Büyükler Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(07.02.2022) Eskrimde Manavgat’tan basarilarla döndük.
22 Ocak - 06 Subat 2022 tarihleri arasinda Manavgat’ta Veteranlar Epe - Flöre - Kiliç Türkiye Sampiyonasi,..

(06.02.2022) Teniste 9 Yas Kis Kupasindan basarilarla döndük.
31 Ocak - 5 Subat 2021 tarihleri arasinda Taç Spor Kulübü ev sahipliginde 9 Yas Kis Kupasi düzenlendi.

(31.01.2022) Teniste 10 Yas Kis Kupasindan basarilarla döndük.
24- 29 Ocak 2022 tarihleri arasinda Taç Spor Kulübü ev sahipliginde 10 Yas Kis Kupasi 1. Seri Turnuvasi düzenlendi.

(29.01.2022) TED Spor Kulübü Dernegi Genel Kurul Toplantisi Gerçeklestirildi.
Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Dernegi’nin Olagan Mali Genel Kurul toplantisi 29 Ocak 2022 Cumartesi ...

(29.01.2022) TED Spor Kulübü Dernegi Egitim ve Gelistirme Vakfi Genel Kurul Toplantisi Gerçeklestirildi.
Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Egitim ve Gelistirme Vakfi’nin Olagan Mali Genel Kurul...

(31.01.2022) Kis yüzme kursumuzun üçüncü dönemi basliyor.
4 Aralik 2021- 23 Ocak 2022 tarihleri arasinda gerçeklesen kis yüzme kursumuzun ikinci dönemi sona erdi.

(17.01.2022) U14 Basketbol Takimimiz tam gaz!
Istanbul’da son 8 takim arasinda yer alan U14 Basketbol Takimimiz 6 maçtan 4’ünde galibiyet yasadi...

(17.01.2022) Eskrimde Ece birinci oldu.
16 Ocak 2022 tarihinde Edirne’de U14 Kiliç Açik Turnuvasi düzenlendi.

(03.01.2022) Cimnastik kursunuzun 2. dönemi sona erdi.
27 Kasim- 2 Ocak 2021 tarihleri arasinda cimnastik Kursumuzun 2. dönemi gerçeklesti.

(27.12.2021) Eskrimde Ece 5. oldu.
25-26 Aralik 2021 tarihleri arasinda Karabük’te U10-12-14 Kiliç Açik Turnuvasi düzenlendi.

(20.12.2021) Eskrimde Eskisehir ve Kahramanmaras’tan basarilarla döndük.
18-19 Aralik 2021 tarihleri arasinda Kahramanmaras’ta U10-12-14 Açik Epe Turnuvasi, Eskisehir’de U10-12-14 Açik Flöre..

(19.12.2021) Kis Tenis Kursumuzun 1. dönemi sona erdi.
Kis Tenis Kursumuzun 1. dönemi 18 Eylül- 18 Aralik 2021 tarihleri arasinda gerçeklesti.

(13.12.2021) TALIA SIGORTA TED SENIOR CUP TENIS TURNUVASI GERÇEKLESTI.
2- 12 Aralik 2021 tarihleri arasinda Aysegül Akin Talia Sigorta Aracilik Hizmetleri isim sponsorlugunda...

(13.12.2021) Teniste Mert çiftler ikincisi oldu.
6-12 Aralik 2021 tarihleri arasinda toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasi düzenlendi.

(06.12.2021) Eskrim ve Dagcilik Kis Spor Kurslarimizin 1. dönemi sona erdi.
Eskrim ve Dagcilik Kis Spor Kurslarimizin 1. dönemi 18 Eylül- 5 Aralik 2021 tarihleri arasinda gerçeklesti.

(06.12.2021) Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basalarilarla döndük.
2-5 Aralik 2021 tarihleri arasinda Taç Spor Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi, Global Spor Kulübü...

(01.12.2021) Kis Yüzme Kursumuzun 1. dönemi gerçeklesti.
09 Ekim-28 Kasim 2021 tarihleri arasinda Kis Yüzme Kursumuzun 1. dönemi gerçeklesti.

(23.11.2021) Teniste Sina Akosman sampiyon oldu.
1-7 Kasim 2021 tarihleri arasinda Antalya Mega Saray Tenis Akademi ev sahipliginde 2021 Senyör Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(23.11.2021) Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
Borsos Tennis Team ev sahipliginde 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi, Taçspor ev sahipliginde 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(21.11.2021) Eskrimde Kocaeli’den basarilarla döndük.
Kocaeli’de U10-12-14 Açik Flöre - Kiliç Turnuvasi düzenlendi.

(14.11.2021) Teniste Koray Türkiye ikincisi oldu.
6-14 Kasim 2021 tarihleri arasinda Antalya Mega Saray Akademi ev sahipliginde Büyükler Türkiye Sampiyonasi gerçeklesti.

(14.11.2021) Teniste Mert çiftler ikincisi oldu.
1-7 Kasim 2021 tarihleri arasinda Antalya’da 15 bin dolar ödüllü ITF turnuvasi düzenlendi.

(09.11.2021) Kis cimnastik kursumuzun ikinci dönemi basliyor.
18 Eylül -7 Kasim 2021 tarihleri arasinda kis cimnastik kursu birinci dönemimiz gerçeklesti.

(09.11.2021) 2021 Senyör Türkiye Tenis Sampiyonasindan basarilarla döndük.
1- 7 Kasim 2021 tarihleri arasinda Antalya Mega Saray Tenis Akademi ev sahipliginde 2021 Senyör...

(07.11.2021) Eskrimde Dila 3. oldu.
6-7 Kasim 2021 tarihleri arasinda Mersin’de U20 Epe Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(06.11.2021) Sporcu Beslenmesinde Güncel Yaklasimlar konulu seminerimiz gerçeklesti.
6 Kasim Cumartesi 2021 tarihinde, Ögr. Gör. Rasim Tokuç’un konusmaci olarak...

(04.11.2021) Billie Jean King ve Cem Tinaz bir araya geldi.
Amerikali eski tenisçi Billie Jean King, Grand Slam teklerde 12, çiftlerde 16, karisik çiftlerde 11 olmak üzere toplam 39 sampiyonluk...

(02.11.2021) Eskrimde Trabzon’dan basarilarla döndük.
30-31 Ekim 2021 tarihleri arasinda Trabzon’da U10-12-14 Açik Epe Turnuvasi düzenlendi.

(01.11.2021) 21. Cumhuriyet Kizlari Uluslararasi Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
Türkiye'de düzenlenen en köklü kadinlar tenis organizasyonu niteligini tasiyan kulübümüz için düzenlenmesi bir gelenek...

(25.10.2021) Haftasonu Tenis Turnuvalarindan sampiyonluklarla döndük.
21-24 Ekim 2021 tarihleri arasinda Taç Spor Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Haftasonu Turnuvasi,...

(18.10.2021) Kis Kurslarimizin ve Tenis Akademisi Alt Yapi Gruplarimizin veli toplantilari gerçeklesti.
16 Ekim Cumartesi günü Kis Spor Kurslarimizin, 17 Ekim 2021 günü Tenis Akademisi Alt Yapi Gruplarimizin

(04.10.2021) TED Bankacilar Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
27 Eylül- 3 Ekim 2021 tarihleri arasinda fikir babasi kulübümüzün üyesi Ömer Aras olan TED Bankacilar Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

(03.10.2021) Teniste Kerem sampiyon oldu.
Taçspor Kulübü ev sahipliginde 30 Eylül- 3 Ekim 2021 tarihleri arasinda 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(27.09.2021) Eskrimde Malatya ve Osmaniye’den basarilarla döndük.
26 Eylül 2021 tarihinde, Malatya ve Osmaniye’de U14 Açik Epe - Kiliç Turnuvalari düzenlendi.

(20.09.2021) 73. Istanbul Challenger TED Open by Megasaray
Bu yil 73.’sünü düzenledigimiz Istanbul Challenger TED Open by Megasaray 13-19 Eylül 2021 tarihleri arasinda gerçeklesti.

(13.09.2021) Eskrimde Beliz 3. oldu.
12 Eylül 2021 tarihinde Büyükler Açik Eskrim Turnuvasi düzenlendi.

(13.09.2021) Ergi ilk ATP Challenger yari finalini gördü.
Bu hafta Ukrayna’nin baskenti Kiev’de Kiev Open Turnuvasi düzenlendi.

(11.09.2021) Teniste Ceylin çiftler sampiyonu oldu.
Bu hafta düzenlenen ITF J5 Peja Kosova Open 2021’de sporcumuz Ceylin Ipek çiftler sampiyonlugu yasadi.

(10.09.2021) 18 Yas Alti Tenis Takim Sampiyonasindan basarilarla döndük.
6-10 Eylül 2021 tarihleri arasinda Global Spor Kulübü ev sahipliginde gerçeklesen 18 Yas Alti Tenis ...

(05.09.2021) Yaz Spor Kurslarimiz sona erdi.
Bu sene üç dönemden olusan Yaz Spor Kurslarimizin üçüncü dönemi 9 Agustos - 3 Eylül tarihleri arasinda gerçeklesti.

(31.08.2021) Teniste Ceylin çiftler Türkiye sampiyonu oldu.
23-28 Agustos 2021 tarihleri arasinda Podyum Tenis Kulübü ev sahipliginde 16 Yas Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(31.08.2021) 30 Agustos Zafer Bayramimizi cosku ile kutladik.
Her sene oldugu gibi bu sene de 30 Agustos Zafer Bayramini cosku ile kutladik. 30 Agustos 2021 tarihinde saygi durusu...

(30.08.2021) Baskanimiz Mehmet Emin Tinaz’in 30 Agustos Zafer Bayrami dolayisiyla sizlere bir mesaji var.
30 Agustos 1922 tarihi, bu topraklarin insaninin 1919 yilinda baslayip 1922 yilina kadar hiç durmadan verdikleri essiz mücadelenin...

(23.08.2021) Teniste Ergi tekler sampiyonu oldu.
Almanya’da düzenlenen M25 Überlingen Open Turnuvasinda sporcumuz Ergi Kirkin tekler sampiyonu oldu.

(23.08.2021) Teniste 8-9-10 Yas Yaz Kupasindan basarilarla döndük.
16-21 Agustos 2021 tarihleri arasinda Avrupa Yakasi Tenis Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Yaz Kupasi düzenlendi.

(23.08.2021) Çizgi ve Gözlemci Hakemlik Kursu egitimlerine ev sahipligi yaptik.
Türkiye Tenis Federasyonunun düzenledigi, Çizgi ve Gözlemci Hakemlik Kursu egitimleri kulübümüzde gerçeklesti.

(17.08.2021) 19. Uluslararasi 16 Yas Alti Cevansir Cup gerçeklesti.
16 Yas Alti Cevansir Cup bu yil 09- 15 Agustos 2021 tarihleri arasinda gerçeklesti.

(14.08.2021) Teniste Ceylin çiftler finalisti oldu.
Makedonya’nin Skopje sehrinde ITF J5 Neocom Open 2021 düzenlendi.

(08.08.2021) Teniste Ergi sampiyon oldu.
Bu hafta Estonya’da düzenlenen M15 Tallink Estonian Open Turnuvasinda sporcumuz Ergi Kirkin tek erkekler sampiyonu oldu.

(08.08.2021) Teniste Eren ikinci oldu.
2-7 Agustos 2021 tarihinde Global Tenis Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Yaz Kupasi düzenlendi.

(08.08.2021) Teniste Engin Kratzer tecrübe aktarimina devam ediyor.
Tenis Okulu antrenörlerimiz, geçmiste Tenis Milli Takim Antrenörlügü ve Kulübümüzün Tenis Basantrenörlügü...

(08.08.2021) Yaz Spor Kurslarimizin 3. dönemi basliyor.
5 Temmuz- 6 Agustos 2021 tarihleri arasinda gerçeklestirdigimiz Yaz Spor Kurslarimizin 2. dönemi sona erdi.

(02.08.2021) Teniste Ergi kariyerinin 5. tekler sampiyonlugunu elde etti.
Bu hafta Danimarka ev sahipliginde M15 Vejle Turnuvasi düzenlendi.

(02.08.2021) Teniste Ceylin çiftler ikincisi oldu.
26-31 Haziran 2021 tarihleri arasinda Iran’da Isfahan ITF Juniors G5 Turnuvasi düzenlendi.

(30.07.2021) Teniste Yaz Kupalarindan basarilarla döndük.
24-30 Temmuz 2021 tarihleri arasinda Global Spor Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Yaz Kupasi-3, Istanbul Tenis Egitim Spor Kulübü

(27.07.2021) Teniste Inan Ada ikinci oldu.
19-23 Haziran 2021 tarihleri arasinda Antalya Tenis Ihtisas Kulübü ev sahipliginde 12 Yas Yaz Kupasi -3 Turnuvasi düzenlendi.

(19.07.2021) Teniste Yaz Kupasi Turnuvalarindan basarilarla döndük.
12- 17 Temmuz 2021 tarihleri arasinda Atasehir Tenis Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Yaz Kupasi, Istanbul Tenis Egitim Spor Kulübü..

(11.07.2021) Teniste Inan Ada çiftlerde sampiyon oldu.
Kemer Tenis Kulübü ev sahipliginde 5-10 Temmuz 2021 tarihleri arasinda 12 Yas Yaz Kupasi-2 Turnuvasi düzenlendi.

(05.07.2021) Teniste Ceylin ve partneri sampiyon oldu.
28 Haziran- 3 Temmuz 2021 tarihleri arasinda, Gürcistan’da Telavi J5 Cup düzenlendi.

(04.07.2021) Eskrimde Ankara’dan basarilarla döndük.
29 Haziran - 4 Temmuz 2021 tarihleri arasinda Ankara’da U12 - 14 Açik Epe, Flöre, Kiliç Turnuvasi düzenlendi.

(04.07.2021) Yaz Spor Kurslarimizin birinci dönemi sona erdi.
7 Haziran- 2 Temmuz 2021 tarihleri arasinda tenis, eskrim, cimnastik, dagcilik ve yüzme branslarinda gerçeklestirdigimiz

(04.07.2021) Kulüp Içi Kirmizi Top Tenis Turnuvasi ödül töreni gerçeklesti.
19 Haziran 2021 tarihinde Kulüp Içi Kirmizi Top Tenis Turnuvamiz gerçeklesti.

(29.06.2021) Yaz Kupasi Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
21-26 Haziran 2021 tarihleri arasinda Taçspor Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Yaz Kupasi Tenis Turnuvasi...

(22.06.2021) Dagcilikta Ali Sen Milli Takima seçildi.
19- 20 Haziran 2021 tarihleri arasinda Sakarya’da Spor Tirmanis Gençler-Büyükler Bouldering 2021 Türkiye Sampiyonasi gerçeklesti.

(21.06.2021) Eskrimde Türkiye Sampiyonasindan basarilarla döndük.
12- 20 Haziran 2021 tarihleri arasinda Sakarya’da U10 - 12 - 14 Epe, Flöre ve Kiliç Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(21.06.2021) Kirmizi Top Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
19 Haziran 2021 tarihinde Tenis Akdemisi alt yapi sporcularimizin katilimi ile Kirmizi Top Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(20.06.2021) QNB First Doctors- TED 38. Doktorlar Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
12-19 Haziran 2021 tarihleri arasinda QNB First Doctors- TED 38. Doktorlar Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

(14.06.2021) Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
10-13 Haziran 2021 tarihleri arasinda Istanbul Tenis Egitim Spor Kulübü ev sahipliginde 12 Yas, Global Spor Kulübü ev sahipliginde..

(04.06.2021) Arda Tenis Milli Takim Kadrosunda yerini aldi.
31 Mayis-04 Haziran 2021 tarihleri arasinda Global Spor kulübünde 18 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvasinda...

(31.05.2021) Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
27- 30 Mayis 2021 tarihleri arasinda Istinye Tenis Kulübü ev sahipliginde Büyükler Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(22.05.2021) Nazmi Bari Cup 2021 ITF Junior Tenis Turnuvasi sona erdi.
12 yil üst üste Türkiye Sampiyonlugu elde eden ve Türk Tenis Milli Takiminin antrenörlügünü uzun zaman boyunca ifa eden merhum Nazmi Bari anisina..

(01.05.2021) 2. TED ITF Junior Cup sona erdi.
26 Nisan- 01 Mayis 2021 tarihleri arasinda kulübümüzün ev sahipliginde J3 seviye 2. TED ITF Junior Cup gerçeklesti.

(19.04.2021) Teniste Arda çiftler sampiyonu oldu.
Bu hafta Istanbul’da düzenlenen J3 seviyesindeki Soul Cup’ta sporcumuz Arda Azkara çiftler sampiyonu, tekler finalisti oldu.

(12.04.2021) Teniste dereceye giren sporcularimiza ödüllerini Baskanimiz takdim etti.
Subat ayindan bu yana antrenörümüz Sinan Göncü koordinatörlügünde, tenis akademi ..

(12.04.2021) Kis Spor Kurslarimizin 2. dönemi sona erdi.
4 Ocak- 11 Nisan 2021 tarihleri arasinda gerçeklesen eskrim, tenis ve cimnastik Kis Spor Kurslarimizin...

(12.04.2021) Dagcilikta sporcumuz Sarp Sahin Türkiye 3.’sü oldu.
10- 11 Nisan 2021 tarihleri arasinda Adana’da Spor Tirmanis Gençler Büyükler Lider Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(05.04.2021) Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
01-04 Nisan 2021 tarihleri arasinda Taçspor Kulübünde 8-9-10 Yas Haftasonu Turnuvasi, Istanbul Tenis Egitim Spor Kulübünde...

(30.03.2021) Teniste Arda sampiyon oldu.
Antalya'da düzenlenen ITF Junior turnuvasi J4 MTA Open'da sporcumuz Arza Azkara tek erkekler sampiyonu oldu.

(28.03.2021) Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Egitim ve Gelistirme Vakfi Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirildi.
Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Egitim ve Gelistirme Vakfi’nin...

(28.03.2021) Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Dernegi Olagan Genel Kurul Toplantisi Gerçeklestirildi.
Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Dernegi’nin Olagan Mali Genel Kurul toplantisi 27 Mart 2021..

(15.03.2021) 12. QNB Finansbank Private Banking Istanbul Seniors Cup Tenis Turnuvasi sona erdi.
Türkiye Tenis Federasyonu’nun takviminde 4 - 14 Mart 2021 tarihleri arasinda yer alan, kulübümüzün...

(15.03.2021) Haftasonu tenis turnuvalarindan basarilarla döndük.
11-14 Mart tarihleri arasinda Avrupa Yakasi Tenis Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Haftasonu Turnuvasi, Taçspor Kulübü..

(31.01.2021) Teniste Emre ikinci oldu.
25-30 Ocak 2021 tarihleri arasinda Taç Spor Kulübü ev sahipliginde 10 yas Kis Kupasi 1. Seri Turnuvasi düzenlendi.

(25.01.2021) Istanbul Indoor Challenger gerçeklesti.
Sezonun ilk Challenger turnuvasi olarak ATP takviminde yerini alan Uluslararasi Kapalikort Erkekler Tenis Turnuvasi Istanbul Indoor Challenger...

(25.01.2021) Eskrimde Beliz üçüncü oldu.
23-24 Ocak 2021 tarihleri arasinda Ankara’da U17 Kadinlar Kiliç Federasyon Kupasi gerçeklesti.

(21.12.2020) Berfu ikinci oldu.
Antalya’da düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF turnuvasinda sporcumuz Berfu Cengiz ikinci oldu.

(15.12.2020) Eskrimde Trabzon ve Izmir’den basarilarla döndük.
12-13 Aralik 2020 tarihleri arasinda Trabzon’da U10-12 Açik Epe Turnuvasi, Izmir’de U12-14 Açik Epe Turnuvasi düzenlendi.

(06.12.2020) Ergi Tunus’ta ikinci kez sampiyon oldu.
Tunus'un Monastir kentinde düzenlenen toplamda 15 bin dolarlik para ödüllü ITF turnuvasi Magic Hotel Tours’un finalinde Fransiz rakibi ..

(06.12.2020) Marsel çeyrek finalde veda etti.
Bu hafta Antalya’da düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Club Megasaray Series Turnuvasina sporcumuz Marsel Ilhan

(30.11.2020) Eskrimde Tekirdag’dan sampiyonluklarla döndük.
28-29 Kasim 2020 tarihleri arasinda Tekirdag’da Çorlu U12-U14 Epe Açik Turnuvasi düzenlendi.

(30.11.2020) Ergi teklerde sampiyon oldu.
Tunus'un Monastir kentinde düzenlenen toplam 15 bin dolar para ödüllü ITF turnuvasi Magic Hotel Tours’un finalinde Estonyali..

(24.11.2020) Eskrimde Burak Türkiye 3.’sü oldu.
22-24 Kasim 2020 tarihleri arasinda Ankara’da U17 - 20 Büyükler Eskrim Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(23.11.2020) Eskrimde Rüya 2. oldu.
21 Kasim 2020 tarihinde Bursa’da U14 Açik Flöre Turnuvasi düzenlendi.

(22.11.2020) Teniste Arda ve ortagi çiftler sampiyonu oldu.
16-21 Kasim 2020 tarihleri arasinda Atik Antalya ITF Junior Cup düzenlendi.

(20.11.2020) Eskrimde Beliz Türkiye üçüncüsü oldu.
18 Kasim 2020 tarihinde Ankara’da Büyükler Kiliç Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(09.11.2020) Teniste Ceylin ve ortagi çiftler ikincisi oldu.
2- 7 Kasim 2020 tarihleri arasinda Seyhan Belediyesi ev sahipliginde 20. Çukurova Cup 14 Yas Uluslararasi Tenis Turnuvasi düzenlendi

(09.11.2020) Teniste Inan Ada ikinci oldu.
5-8 Kasim 2020 tarihleri arasinda GTA Spor Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(02.11.2020) Eskrimde Mine sampiyon oldu.
1 Kasim 2020 tarihinde Konya’da Veteranlar Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(01.11.2020) Eskrimde Konya ve Manisa’dan basarilarla döndük.
28-31 Ekim 2020 tarihleri arasinda Konya’da düzenlenen U10-12-14 Yas Açik Epe Turnuvasina ve 29-30 Ekim 2020 tarihleri arasinda Manisa’da..

(31.10.2020) TED 20. Cumhuriyet Kizlari Turnuvasi sona erdi.
Toplamda 25 bin dolar ödüllü bu sene 20’incisini düzenledigimiz kapali kort turnuvasi Cumhuriyet Kizlari’nin çiftler finalinde...

(26.10.2020) 72. Istanbul Challenger TED Open
Kulübümüzün bu sene 72'incisine ev sahipligi yaptigi 104.160 bin dolar toplam para ödüllü Istanbul Challenger TED Open 25 Ekim 2020 tarihinde..

(26.10.2020) Eskrimde Ankara’dan basarilarla döndük.
23-25 Ekim 2020 tarihleri arasinda Ankara’da U17- U20 ve Büyükler Açik Epe Turnuvasi düzenlendi.

(26.10.2020) Teniste Lia 2. oldu.
22-25 Ekim 2020 tarihleri arasinda Taçspor Kulübü ev sahipliginde Büyükler Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(20.10.2020) 72. Istanbul Challenger TED Open’in basin toplantisi gerçeklesti
Bu yil 72. kez düzenledigimiz toplam 104.106 dolar ödüllü Istanbul Challenger TED Open’in basin toplantisi 20 Ekim 2020..

(19.10.2020) 72. Istanbul Challenger TED Open’da ana tablo heyecani basladi. 
Kulübümüzün bu sene 72'incisine ev sahipligi yaptigi Istanbul Challenger TED Open'da ana tablo kuralari çekildi.

(19.10.2020) Eskrimde Sakarya’dan basarilarla döndük.
17-18 Ekim 2020 tarihleri arasinda Sakarya’da U12 - 14 Açik Epe Turnuvasi düzenlendi.

(17.10.2020) Teniste Damla tekler sampiyonu oldu.
17-18 Ekim 2020 tarihleri arasinda Bakirköy Tenis Kulübünde 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

(14.10.2020) DUYURU!
Degerli Üyelerimiz, Istanbul Challenger 72. TED Open Uluslararasi Erkekler Tenis Turnuvasi 16-25 Ekim 2020 tarihleri arasinda kulübümüzde gerçeklesecektir.

(28.09.2020) Teniste Özüm 2. oldu.
24-28 Eylül 2020 tarihleri arasinda Antalya Tenis Ihtisas Kulübü ev sahipliginde Büyükler Haftasonu Turnuvasi düzenlendi.

(27.09.2020) Teniste Greta 2. oldu.
24-27 Eylül 2020 tarihleri arasinda Taç Spor Kulübü ev sahipliginde Büyükler Haftasonu Turnuvasi düzenlendi.

(20.09.2020) Teniste Inan Ada birinci oldu.
TAÇ Spor Kulübü ev sahipliginde 17-20 Eylül tarihleri arasinda 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(20.09.2020) QNB Finansbank First Doctors - TED 37. Doktorlar Tenis Turnuvasi sona erdi.
14-19 Eylül 2020 tarihleri arasinda QNB First ana sponsorlugunda ve kulübümüzün ev sahipliginde 250’ye yakin sporcunun katilimiyla gerçeklesen, TED-QNB

(20.09.2020) Fikstürler belirlendi.
QNB Finansbank First Doctors - TED 37. Doktorlar Tenis Turnuvasi Fikstürleri belli oldu.

(13.09.2020) Teniste Inan Ada ikinci oldu.
10-13 Eylül tarihleri arasinda Genç Tenis Akademisi ev sahipliginde 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(01.09.2020) Pemra ve Çagla’ya basarilar dileriz.
Prag'da düzenlenen WTA turnuvasi Prague Open'da 3. tura yükselen sporcumuz Pemra Özgen ve Çagla Büyükakçay’i tebrik eder, basarilar dileriz.

(28.08.2020) Teniste Özüm grup sampiyonu oldu.
24-27 Agustos 2020 tarihleri arasinda Antalya Tenis Ihtisas ve Spor Kulübü ev sahipliginde 16 Yas Haftçi Turnuvasi düzenlendi.

(11.08.2020) Koray Sirbistan’dan 4’te 3’le grup sampiyonu olarak döndü.
27-31 Temmuz tarihleri arasinda Sirbistan’in baskenti Belgrad’ta düzenlenen Eastern European Championship Turnuvasina sporcumuz Koray Kirci davet edildi.

(17.06.2020) Eskrim antrenörü ve koordinatörümüz Batuhan Sarsilmaz’a sizler için sorduk.
Eskrime kaç yasinda hangi vesile ile basladiniz? Eskrime 13 yasinda basladim. Fazla kiloluydum eskrimden önce birçok spor denedim; basketbol,...

(07.06.2020) Sporcumuz Sarp Sahin’e sizler için sorduk.
Dagcilik sporuna ne zaman, hangi vesile ile basladin? 12 yasindayim. Bir gün bilgisayar oyunu oynarken babam odaya girdi. ‘’Evlat kamburun çikti...

(19.08.2020) "Koronavirüs (Covid-19) Tüm Branslar Normallesme Plani"
Yeni normallesme planina göre kulübümüz üyelerimizin hizmetine 01 Haziran 2020 tarihinde açilmistir.

(27.05.2020) Sporcumuz Berfu Cengiz’e sizler için sorduk.
Tenis ne kadar bireysel bir spor olsa da anne- baba faktörünün önemini hepimiz biliyoruz. Tenis kariyerinde babanin yerini nasil tanimlarsin? Tenis kariyerimde babamin yeri ve katkisi...

(27.05.2020) Sporcumuz Marsel Ilhan’a sizler için sorduk.
Tenisle kaç yasinda hangi vesile ile tanistin? 6 yasinda anneannemin beni bir kulübe götürmesiyle tenisle tanistim sonrasinda tenis vazgeçilmezim oldu.

(11.03.2020) Petzl TED Boulder Cup 4 sona erdi.
Kulübümüzün düzenledigi, Türkiye’nin en büyük tirmanis yarismasi Petzl TED Boulder Cup 4 Ulusal tirmanis yarismasi 7-8 Mart 2020 tarihleri arasinda, kulübümüzün tirmanis duvarinda organize edildi.

(10.03.2020) 11. QNB Finansbank Private Banking Istanbul Seniors Cup Tenis Turnuvasi sona erdi.
Türkiye Tenis Federasyonu’nun takviminde 27 Subat- 8 Mart 2020 tarihleri arasinda yer alan, kulübümüzün ev sahipligi yaptigi, ...

(09.03.2020) Kadinlar Günü kutlamalarimiz gerçeklesti.
7-8 Mart tarihleri arasinda kulübümüzün ev sahipliginde Kadinlar Günü dolayisiyla sadece kadin üreticilerin katilimiyla Kadinin Gücü Alisveris Senligi...

(05.03.2020) Dagcilikta Selin 2. oldu.
29 Subat – 1 Mart 2020 tarihleri arasinda Çukurova Üniversitesinde Türkiye Dagcilik Federasyonunun organize ettigi, Spor Tirmanis Boulder Türkiye Sampiyonasinda...

(27.02.2020) U12 Basketbol Takimimiz 4’te 4 yapti!
26 Subat Çarsamba günü Küçükçekmece Spor Salonunda Istanbul U12 Minik Erkekler B Ligi 2. Grup dördüncü hafta mücadelesinde Gelecek Nesil ile karsilastik.

(24.02.2020) Berfu kupanin kiyisindan döndü.
Hindistan'da düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü Jodhpur Open turnuvasinda sporcumuz Berfu Cengiz tek kizlar ikincisi oldu.

(24.02.2020) Doga kupanin kiyisindan döndü.
Bu hafta Antalya’da düzenlenen G5 seviye Ata Kuner ITF Junior Cup’da sporcumuz Doga Akyürek çiftler ikincisi oldu.

(23.02.2020) Arda’dan çiftte sampiyonluk!
Bu hafta Antalya’da düzenlenen G5 seviye Ata Kuner ITF Junior Cup’da sporcumuz Arda Azkara tekler ve çiftler sampiyonlugu yasadi.

(20.02.2020) U12 Basketbol Takimimiz grupta 3’te 3 yapti.
19 Subat Çarsamba günü Küçükçekmece Spor Salonunda oynanan Istanbul U12 Minik Erkekler B Ligi 2. Grup üçüncü hafta mücadelesinde Atakent Gençlik

(17.02.2020) Arda ve ortagi G4 seviye ITF junior turnuvasi çiftler sampiyonu oldu.
Bu hafta Antalya’da düzenlenen G4 seviye ITF junior turnuvasinda sporcumuz Arda Azkara ve ortagi çift erkekler sampiyonu oldu.

(17.02.2020) Eskrimde Bulgaristan ve Hirvatistan’dan basarilarla döndük.
15-16 Subat 2020 tarihleri arasinda Bulgaristan’in baskenti Sofya’da U17-U14-U12 Açik Flöre Turnuvasi, Hirvatistan’in baskenti Zagreb’de U14

(17.02.2020) Dagcilikta Sakarya’dan 1 altin 2 gümüs madalya ile döndük.
Türkiye Dagcilik Federasyonunun Boulder disiplininde düzenledigi bölgesel seçmelerin ikincisi, 15-16 Subat 2020 tarihleri arasinda, Sakarya Üniversitesinde düzenlendi.

(13.02.2020) Kulüpiçi Çiftler Karisik Tenis Turnuvasi sona erdi.
31 Ocak-1 Subat tarihleri arasinda Kulüpiçi Çiftler Karisik Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(10.02.2020) Berfu ve Pemra Milli Takimimizi zafere tasidi.
Lüksemburg’un Esch-Sur Alzette kentinde düzenlenen Fed Cup Avrupa/Afrika Bölgesi 1. Grup'ta mücadele eden Milli takimimiz, gruptaki son maçinda deplasmanda Lüksemburg’u 3-0 maglup etti.

(09.02.2020) 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasindan basarilarla döndük.
8-9 Subat 2020 tarihleri arasinda Taçspor Kulübü ev sahipliginde 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

(09.02.2020) Hosgeldin 2020 Kulüpiçi 14-16-18 Yas Tenis Turnuvalari gerçeklesti.
8-9 Subat 2020 tarihleri arasinda her sene oldugu gibi bu sene de antrenörümüz Kerem Çakir koordinatörlügünde TED Performans Gruplari...

(06.02.2020) Dagcilikta Selin sampiyon oldu.
2020 yili Spor Tirmanis 4. Bölge Sampiyonasina dagcilik antrenörlerimiz Ugur Yilmaz ve Evren Karadag liderliginde 4 sporcumuz katildi.

(06.02.2020) U14 basketbol takimimiz galibiyet elde etti.
4 Subat Sali günü Zincirlikuyu ISOV Meslek Lisesi’nin ev sahipliginde Istanbul Gelisim Ligi U14 Mavi Grup karsilasmalari gerçeklesti.

(04.02.2020) Sömestr U10-11-13 basketbol kampimiz gerçeklesti.
20-25 Ocak 2020 tarihleri arasinda Beylikdüzü’nde 50 sporcumuzun katilimiyla basketbol U10-11-13 takimlarimizin sömestr kampi gerçeklesti.

(02.02.2020) Eskrimde Antalya’dan basarilarla döndük.
31 Ocak- 2 Subat 2020 tarihleri arasinda Antalya’da U10-12-14 Açik Kiliç Turnuvasi düzenlendi.

(02.02.2020) Tenis Kis Kupalarindan basarilarla döndük.
27 Ocak- 1 Subat 2020tarihleri arasinda Taç Spor Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Kis Kupasi, Global Spor Kulübü ev sahipliginde 12 Yas Kis Kupasi

(27.01.2020) Eskrimde Damla üçüncü oldu.
23-24-25 Ocak tarihleri arasinda Antalya’da U10-12-14 Açik Flöre Turnuvasi düzenlendi.

(27.01.2020) Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Dernegi Olagan Genel Kurul Toplantisi Gerçeklestirildi.
Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Dernegi’nin seçimli Genel Kurul toplantisi 25 Ocak 2020 Cumartesi günü gerçeklestirildi.

(25.01.2020) Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Egitim ve Gelistirme Vakfi Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirildi.
Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Egitim ve Gelistirme Vakfi’nin Olagan mali genel Kurul toplantisi 25 Ocak 2020

(25.01.2020) Teniste Çinar ve Yagiz ikinci oldu.
18-25 Ocak tarihleri arasinda Optimum Tenis Akademide 18 Yas Kis Kupasi düzenlendi.

(20.01.2020) Eskrimde Osmaniye’den basarilarla döndük.
18-19 Ocak 2020 tarihleri arasinda Osmaniye’de U20-12-14 Açik Epe Turnuvasi düzenlendi.

(20.01.2020) Kis Spor Kurslarimizin yeni dönemi 1 Subat 2020 tarihinde basliyor.
Kis Spor Kurslarimizin tenis, eskrim ve dagcilik branslarinda 1. dönemi, yüzme, jimnastik ve bale branslarinda ise 2. dönemi 19 Ocak..

(13.01.2020) Eskrimde Isil sampiyon oldu.
11-12 Ocak 2020 tarihleri arasinda Eskisehir’de U17 Kiliç Federasyon Kupasi düzenlendi. Sporcularimizdan Isil Ulusaloglu U17 Kiz Kiliç Sampiyonu oldu.

(13.01.2020) 12 Yas Performans Gruplari Hos geldin 2020 Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
11-12 Ocak tarihleri arasinda Performans Gruplari Tenis Altyapi sorumlu antrenörümüz Kerem Çakir'in koordine ettigi 12 Yas Performans Gruplari

(12.01.2020) Pemra çiftlerde kupanin kiyisindan döndü.
7-11 Ocak tarihleri arasinda Avustralya’da toplam 25 bin dolar ödüllü ITF turnuvasinda sporcumuz Pemra Özgen ve ortagi Anna Bondar finalist oldu.

(29.12.2019) U11 basketbol takimimiz 2. sezonun ilk galibiyetini elde etti.
27 Aralik 2019 tarihinde Zincirlikuyu ISOV Meslek Lisesi Spor Salonu’nda U11 basketbol takimimiz 2. sezonun 2. maçina çikti.

(28.12.2019) Spor Toto Türkiye Tenis Liginde erkek ve kadin takimlarimiz 2. oldu.
Erkeklerde 14, kadinlarda ise 13 takimin mücadelesine sahne olan Spor Toto Türkiye Tenis Ligi'nde 1. ve 2. erkek ve kadin sampiyonalari belli oldu. ENKA Spor Kulübü..

(23.12.2019) Kulübümüzün yeni üyeleri için tenis kursu gerçeklesti.
Kulübümüzün yeni üyeleri için sunulan ücretsiz tenis kursu 22 Aralik 2019 tarihinde yogun katilim ile gerçeklesti.

(19.12.2019) Geleneksel hale gelen Personel Gecemiz gerçeklesti.
19 Aralik Persembe günü saat 19:30’da, TED Golden Chef Balo Salonu’nda, her sene oldugu gibi bu sene de Personel Gecemiz gerçeklesti.

(17.12.2019) Borusan Oto- TED Senyör Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
Kulübümüzün ev sahipligi yaptigi Borusan Oto- TED 25.000 TL Ödüllü Senyör Tenis Turnuvasi 5-15 Aralik 2019...

(16.12.2019) Eskrimde Irmak Türkiye sampiyonu oldu.
14-15 Aralik 2019 tarihleri arasinda Adana’da Büyükler Kiliç Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(16.12.2019) Berfu çift kizlar finalisti olarak turnuvaya veda etti.
3- 8 Aralik 2019 tarihleri arasinda toplam 25 bin dolar ödüllü Precision Solapur Open Women's turnuvasina sporcumuz Berfu Cengiz...

(13.12.2019) Teniste Ela 14 Yas Milli Takimina seçildi.
9-13 Aralik tarihleri arasinda Istanbul’da Global Spor Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Milli Takim Belirleme Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

(10.12.2019) Eskrimde Ankara ve Trabzon’dan basarilarla döndük.
7-8 Aralik 2019 tarihleri arasinda Ankara’da U10-12-14 Açik Kiliç Turnuvasi ve V1-V2-V3 Veteran Açik Turnuvasi düzenlenirken, Trabzon’da...

(07.12.2019) Dagcilikta Sarp yine sampiyon!
30 Ekim Cumartesi tarihinde tirmanis salonu Boulderhane'nin, seçmelerini dört ilde organize ettigi La Sportiva Beta Masters Leauge yarismasina...

(02.12.2019) U16 basket takimimiz ikinci sezonda ilk galibiyetini elde etti.
1 Aralik 2019 tarihinde Göktürk Ferit Meriç Salonunda U16 takimimiz Istanbul Gelisim Ligi ikinci sezonunun ilk maçina çikti.

(02.12.2019) 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasinda Ekin sampiyon oldu.
28 Kasim- 1 Aralik 2019 tarihleri arasinda ERG Spor Hizmetleri Spor Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(01.12.2019) 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasinda Ada sampiyon oldu.
28 Kasim-1 Aralik tarihleri arasinda GD Tenis Akademi ev sahipligimde 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(02.12.2019) 8-9-10 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasindan basarilarla döndük.
28 Kasim- 1 Aralik 2019 tarihleri arasinda Taçspor Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(25.11.2019) Eskrimde Beliz’in yer aldigi takim 2. oldu.
23-24 Kasim 2019 tarihleri arasinda Romanya’nin baskenti Bükres’te Eskrim Avrupa Kupasi U17 Kizlar Kiliç Takim Müsabakalari düzenlendi.

(23.11.2019) Teniste Nejat Müldür Pasa tekler ve çiftler Türkiye sampiyonu oldu.
10 Kasim 2019 tarihinde baslayan Antalya Mega Saray Tenis Akademi ev sahipliginde gerçeklesen Senyör Türkiye Sampiyonasi sona erdi.

(19.11.2019) Dagcilikta Sarp sampiyon oldu.
17 Kasim 2019 tarihinde Trabzon Yomra Cimnastik Salonunda Spor Tirmanis Türkiye Hiz Sampiyonasi düzenlendi.

(18.11.2019) Berfu yari finalde veda etti.
Bu hafta Hindistan’da düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasina sporcumuz Berfu Cengiz yari finalde veda etti.

(17.11.2019) Cimnastik ve yüzme Kis Spor Kursu 1. dönemi sona erdi.
Cimnastik ve yüzme bransi Kis Spor Kursumuzun 1. dönemi sona erdi.

(14.11.2019) U18 basketbol takimimiz 3 galibiyetle grubunu tamamladi.
Istanbul U18 Genç Erkekler B Ligi 5. Grup 5. hafta mücadelemiz 13 Kasim 2019 Çarsamba günü Küçükçekmece Spor Salonunda gerçeklesti.

(11.11.2019) Eskrimde Beliz’in yer aldigi milli takim 1. oldu.
9-10 Kasim 2019 tarihleri arasinda Istanbul’da U17 Avrupa Kiliç Kupasi düzenlendi.

(03.11.2019) Naci ve Burak Türkiye Sampiyonasi çiftler ikincisi oldu.
28 Ekim- 3 Kasim tarihleri arasinda Antalya Mega Saray Tenis Akademi ev sahipliginde Büyükler Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(03.11.2019) U16 Basketbol Takimimiz galibiyet sayisini 3’e çikardi.
2 Kasim Cumartesi günü Bayrampasa Spor Salonunda Istanbul Beden Egt. ile kulübümüzün U16 Basketbol ...

(02.11.2019) 19. Cumhuriyet Kizlari Uluslararasi Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
Her sene Cumhuriyet Bayrami haftasina göre planladigimiz toplam 25 bin dolar ödüllü ITF kapali kort turnuvasi Cumhuriyet Kizlari Uluslararasi Tenis Turnuvasinin...

(25.10.2019) U16 basketbol takimimiz tam gaz!
25 Ekim Cuma günü Küçükçekmece Spor Salonunda TBF U16 Erkekler B Ligi 3. Grubunun üçüncü hafta müsabakalari kapsaminda U16 basketbol takimimiz sahaya çikti.

(20.10.2019) Teniste Çinar sampiyon oldu.
19-20 Ekim 2019 tarihleri arasinda Ankara Gülhane Spor Kulübünde 2x4 Büyükler Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(20.10.2019) U14 basketbol takimimiz bir üst turu garantiledi.
19 Ekim 2019 Cumartesi günü Bayrampasa Spor Kulübünde oynanan Istanbul U14 Küçük Erkekler B Ligi 1. Grup’un dördüncü hafta mücadelesinde U14 basketbol takimimiz...

(17.10.2019) U14 Basketbol Takimimiz 3’te 3 yapti!
Istanbul U14 Küçük Erkekler B Ligi 1. Grubunda mücadele veren U14 Basketbol Takimimiz, 16 Ekim Çarsamba günü Bagcilar Spor Kompleksinde Avcilar Tanyildizi ile karsilasti.

(16.10.2019) Eskrimde Dalya madalya ile ödüllendirildi.
12-13 Ekim tarihleri arasinda Konya’da U10-12-14 Epe Açik Turnuvasi düzenlendi.

(15.10.2019) Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
10-13 Ekim tarihleri arasinda ERG Spor Kulübü ev sahipliginde 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi, Koza Spor Kulübü ev sahipliginde Büyükler Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(14.10.2019) Arda kariyerinin 3. ITF gençler sampiyonlugunu elde etti.
7-13 Ekim tarihleri arasinda Soul Entartainment Group Spor Kulübünde 18 Yas ITF Juniour Grade 5 Turnuva düzenlendi.

(10.10.2019) Eskrimde Damla madalya ile ödüllendirildi.
5-6 Ekim tarihleri arasinda Kocaeli’de düzenlenen U10-12-14 ve Büyükler Açik Flöre Turnuvasi düzenlendi.

(10.10.2019) Basketbolda sezona çifte galibiyet ile basladik!
4 Ekim Cuma Bayrampasa Spor Salonunda düzenlenen Istanbul U14 Küçük Erkekler B Ligi 1. Grubu ilk hafta müsabakalarinda ITÜ GVO Spor Kulübü Takimi ile karsi karsiya gelen U14 Basketbol Takimimiz..

(07.10.2019) Teniste Alara sampiyon oldu.
26-29 Eylül tarihleri arasinda Taç Spor Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(05.10.2019) TED Türkiye 8. Bankalararasi Tenis Sampiyonasi gerçeklesti.
Bu sene 8. sini düzenlemis oldugumuz, fikir babasi QNB Yönetim Kurulu Baskani ve kulübümüzün üyesi Ömer Aras olan Türkiye 8. Bankalararasi Tenis Sampiyonasi..

(30.09.2019) Teniste Ceylin çiftler ikincisi oldu.
20-30 Eylül tarihleri arasinda Koza Wos Spor Kulübü ev sahipliginde Tennis Europe kapsaminda U14 kategori 3 seviyesinde Soul Cup düzenlendi.

(30.09.2019) Marsel kupanin kiyisindan döndü.
Sporcumuz Marsel Ilhan, Antalya’da bu hafta düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF turnuvasindan tek erkekler finalisti olarak ayrildi.

(30.09.2019) Teniste Büyükler Haftasonu Turnuvasindan sampiyonluklarla döndük.
26-29 Eylül tarihleri arasinda Kemer Country Club ev sahipliginde Büyükler Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(30.09.2019) Teniste Adagün sampiyon oldu.
26-29 Eylül tarihleri arasinda Koza Wos Spor Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(21.09.2019) Teniste Çinar ve Ali çiftler Türkiye sampiyonu oldu.
16-20 Eylül tarihleri arasinda Adana Tenis Dag ve Su Sporlari Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Türkiye Tenis Sampiyonasi düzenlendi.

(20.09.2019) Teniste Baran ve Ceylin Türkiye sampiyonu oldu.
16-20 Eylül tarihleri arasinda Adana Tenis Dag ve Su Sporlari Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Türkiye Tenis Sampiyonasi, Entertainment Group Kulübü ev sahipliginde 18 Yas Türkiye Tenis Sampiyonasi düzenlendi.

(20.09.2019) Pemra yari finalde veda etti.
Büyük Britanya’da düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü LTA GB Pro Series Roehampton Turnuvasina sporcumuz Pemra Özgen yari finalde veda etti.

(16.09.2019) Pemra çeyrek finalde veda etti.
Çekya’da düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü Frydek Mistek Open Cup’a sporcumuz Pemra Özgen tek kadinlar çeyrek finalinde veda etti.

(16.09.2019) Teniste Arda Türkiye ikincisi oldu.
7-14 Eylül 2019 tarihleri arasinda Enka Spor Kulübünde 16 Yas Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(16.09.2019) Istanbul Challenger’da zafer Humbert’in
71. kez düzenlenen American Express Istanbul Challenger TED Open, muhtesem bir final ile son buldu. Merkez kortta 3 bin kisinin takip ettigi mücadele 1 numarali seribasi Ugo Humbert’in zaferi ile noktalandi.

(11.09.2019) American Express Istanbul Challenger TEF Open’da 2. tur karsilasmalari tamamlandi.
Türkiye’nin en köklü tenis organizasyonlarindan American Express Istanbul Challenger TED Open’da üçüncü gün heyecani geride kaldi.

(10.09.2019) American Express Istanbul Challenger TED Open Basin Toplantisi gerçeklesti.
Bu yil 71. kez düzenledigimiz toplam 81.240 dolar ödüllü American Express Istanbul Challenger TED Open’in basin toplantisi 10 Eylül (bugün ) tarihinde gerçeklesti.

(09.09.2019) American Express Istanbul Challenger TED Open’da ilk gün sona erdi.
Bu sene 71.’sini düzenledigimiz toplamda 81 bin 240 dolarlik para ödülüne sahip, ülkemizin en köklü tenis turnuvasi Amerikan Express Istanbul Challenger...

(06.09.2019) Eskrimde Sivas’tan 6 madalya ile döndük.
31 Agustos-6 Eylül tarihleri arasinda Sivas’ta düzenlenen 100. Yil Milli Mücadele U17 - Gençler - Büyükler Epe - Flöre - Kiliç Müsabakalari..

(06.09.2019) American Express Istanbul Challenger TED Open Sports TV’de
5 Eylül 2019 saat 21:00’da canli yayinlanan Center Court programinin bu haftaki konugu kulübümüzün Baskani Prof. Dr. Mehmet Tinaz...

(05.09.2019) Teniste Doruk ikinci oldu.
29 Eylül-1 Eylül tarihleri arasinda Performans Tenis Akademisi ev sahipliginde 12 Yas 2×4 Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(04.09.2019) Berfu çeyrek finalde veda etti.
Rusya’da düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasina sporcumuz Berfu Cengiz tek kadinlar çeyrek finalinde veda etti.

(01.09.2019) 8-9-10 Yas Yaz Kupasi-5 Tenis Turnuvasindan basarilarla döndük.
26-31 Agustos tarihleri arasinda, Taç Spor kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Yaz Kupasi-5 Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(30.08.2019) Teniste Ceylin çiftler sampiyonu oldu.
26-30 Agustos tarihleri arasinda, kulübümüzün ev sahipliginde 16 Yas Yaz Kupasi-3 Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

(30.08.2019) Yaz Spor Kurslarimiz sona erdi.
Iki dönemden olusan Yaz Spor Kurslarimizin ikinci dönemi 22 Temmuz - 30 Agustos tarihleri arasinda gerçeklesti. Kis Spor Kurslarimiz 21 Eylül tarihinde baslayacak.

(30.08.2019) Teniste Çinar sampiyon oldu.
26-30 Agustos tarihleri arasinda Optimum Tenis Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Yaz Kupasi-5 düzenlendi.

(30.08.2019) Teniste Ada ve Kerem çift erkekler sampiyonu oldu.
26-30 Agustos tarihleri arasinda, Istinye Tenis Kulübü ev sahipliginde düzenlenen 12 Yas Yaz Kupasi-5 Turnuvasi sona erdi.

(02.09.2019) Teniste Duru yari finalist oldu.
Istanbul Enka Kulübünde düzenlenen Tennis Europe U16 Kategori 3 turnuvasi düzenlendi.

(20.08.2019) Teniste Efe ikinci oldu.
17-18 Agustos tarihleri arasinda Sakarya Tenis Kulübü ev sahipliginde 2x4 Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(12.08.2019) Teniste Yaz Kupalarindan basarilarla döndük.
5-10 Agustos tarihleri arasinda, Taç Spor Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Yaz Kupasi-4, ERG Tenis Kulübü ev sahipliginde 12 Yas Yaz Kupasi-4 düzenlendi.

(12.08.2019) Pemra çeyrek finalde veda etti.
6-11 Agustos 2019 tarihleri arasinda Büyük Britanya’da düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasina sporcumuz Pemra Özgen...

(12.08.2019) 18. Uluslararasi 16 Yas Alti Cevansir Cup gerçeklesti.
Kulübümüz için Dr. Behbut Cevansir anisina düzenlenmesi 18 yildir artik bir gelenek halini alan Uluslararasi 16 Yas Alti Cevansir Cup

(05.08.2019) Bein Sports Yaz Spor Kurslarimizin eskrim brans derslerine konuk oldu.
17 Haziran- 22 Temmuz 2019 tarihleri arasinda, tenis, yüzme, eskrim, dagcilik, basketbol, satranç ve cimnastik branslarinda...

(05.08.2019) Yetiskin Tenis Akademimizin yeni üyelerine ücretsiz tenis kursu etkinligi düzenlendi.
Yetiskin Tenis Akademimizin yeni üyeleri, antrenörlerimizden ücretsiz tenis kursu aldi. Bu vesile ile yeni üyelerimizin...

(04.08.2019) Pemra teklerde kupanin kiyisindan döndü.
Bu hafta Büyük Britanya’da düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF turnuvasinda sporcularimizdan Pemra Özgen tekler finalisti oldu.

(29.07.2019) Arda Tenis Milli Takiminda ikincilik elde etti.
Rusya’nin baskenti Moskova’da düzenlenen 16 Yas Avrupa Gençler Sampiyonasi 27 Temmuz 2019 tarihinde sona erdi.

(29.07.2019) 10 Yas Yaz Kupasi- 3 Tenis Turnuvasindan basarilarla döndük.
22-27 Temmuz 2019 tarihleri arasinda, Istanbul Tenis Egitim Spor kulübü ev sahipliginde düzenlenen 8-9-10 Yas Yaz Kupasi- 3 Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(28.07.2019) Teniste Ali çiftler sampiyon oldu.
20-27 Temmuz 2019 tarihleri arasinda kulübümüzün ev sahipliginde 14 Yas Yaz Kupasi- 3 Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(27.07.2019) Uluslararasi Kiliç Hakemi Tansu Tanaçan söylesisi gerçeklesti.
25 Temmuz 2019 tarihinde, Uluslararasi Kiliç Hakemi Tansu Tanaçan, kulübümüzün eskrim brans koordinatörü ve antrenörü Batuhan Sarsilmaz’in...

(22.07.2019) Teniste Arda çiftler ikincisi oldu.
15-19 Temmuz 2019 tarihleri arasinda, Amman’da ITF Juniour G5 Turnuvasi düzenlendi.

(22.07.2019) Teniste Görkem ikinci oldu.
15- 19 Temmuz 2019 tarihleri arasinda, Izmir Ulusal Tenis Egitim Merkezi ev sahipliginde 15 Temmuz Sehitler ve Gaziler Büyükler Yaz Kupasi- 2 gerçeklesti.

(21.07.2019) Yaz Spor Kurslarimizin 1. dönemi sona erdi.
17 Haziran - 22 Temmuz 2019 tarihleri arasinda, tenis, yüzme, eskrim, dagcilik, basketbol, satranç ve cimnastik branslarinda düzenlemis oldugumuz Yaz Spor Kurslari 1. dönemini..

(19.07.2019) Teniste Eda sampiyon oldu.
6-13 Temmuz tarihleri arasinda GD Tenis Kulübü ev sahipliginde, 2X4 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

(17.07.2019) Teniste yaz kupasi turnuvalarindan basarilarla döndük.
6-13 Temmuz 2019 tarihleri arasinda, TFF Istinye Kamp Merkezi ERG Spor Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Yaz Kupasi, kulübümüz ev sahipliginde...

(13.07.2019) Arda sampiyon oldu.
Ürdün’de düzenlenen ITF Jr J5 Amman International Turnuvasinda sporcumuz Arda Azkara tek erkekler sampiyonu olurken çiftlerde ise ortagi Orhan Umur ile ikinci oldu.

(08.07.2019) Pemra sampiyon oldu.
Bu hafta Portekiz’de düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü Seixal Ladies Open Turnuvasinda tecrübeli sporcumuz Pemra Özgen sampiyon oldu.

(08.07.2019) Basketbol alt yapi yaz kampimiz gerçeklesti.
23-28 Haziran tarihleri arasinda Çanakkale’de basketbol alt yapi yaz kampimiz gerçeklesti.

(08.07.2019) 10-12-14 Yas Eskrim Türkiye Sampiyonasindan basarilarla döndük.
26 Haziran - 04 Temmuz 2019 tarihleri arasinda, Sivas’ta U10-12-14 Yas Eskrim Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(03.07.2019) Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
24-28 Haziran tarihleri arasinda, Yesilyurt Spor Kulübü ev sahipliginde 12 Yas Yaz Kupasi- 1, GD Tenis Akademi Spor Kulübü...

(22.06.2019) TED- QNB First Doctors 36. Doktorlar Tenis Turnuvasi sona erdi.
15- 22 Haziran 2019 tarihleri arasinda kulübümüzün ev sahipliginde, QNB'in ana sponsorlugunda 150’ye yakin sporcunun katilimiyla gerçeklesen,..

(17.06.2019) 4. Balkanic- TED Veteran Turnuvasi gerçeklesti.
16 Haziran Pazar günü bu sene dördüncüsünü düzenledigimiz Balkanic- TED Veteran Turnuvasi gerçeklesti.

(17.06.2019) 14-16-18 Yas Performans Gruplari Yaza Merhaba Tenis Turnuavasi gerçeklesti.
15-16 Haziran tarihleri arasinda Performans Gruplari Tenis Altyapi sorumlu antrenörümüz Kerem Çakir'in koordine ettigi 14-16-18 Yas

(10.06.2019) Sporcularimizin bulundugu Tenis Okul Takimi Dünya Sampiyonu oldu.
2- 9 Haziran 2019 tarihleri arasinda Italya’nin Castel di Sangro sehrinde düzenlenen, 10. ISF Dünya Okullar Tenis Sampiyonasi’na

(09.06.2019) Berfu kariyerinin 7. çiftler zaferini elde etti.
Özbekistan’in Fergana kentinde düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasinda sporcumuz Berfu Cengiz ve ortagi çiftler sampiyonu oldu.

(04.06.2019) 2019 Yili Spor Tirmanis Yarismalari Genel Siralamalarinda zirve TED’den!
Türkiye Dagcilik Federasyonu 2019 Yili Spor Tirmanis genel siralamalarini yayinladi.

(04.06.2019) 10-12-14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
30 Mayis- 2 Haziran tarihleri arasinda, Koza Wos Tenis Kulübünde düzenlenen 10-12-14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasindan

(03.06.2019) Kis Spor Okulu Kurslarimizin 2. dönemi sona erdi.
2 Subat- 2 Haziran 2019 tarihleri arasinda, tenis, yüzme, bale, eskrim, dagcilik ve jimnastik branslarinda düzenlemis oldugumuz Kis Spor Okulu..

(27.05.2019) Arda ve Doga Tenis Milli Takimina seçildi.
18-24 Mayis tarihleri arasinda Istanbul Koza Wos Tenis kulübünde gerçeklesen 16 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvasi sona erdi.

(27.05.2019) Naci çiftlerde ikinci oldu.
Bu hafta Antalya’da düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasinda sporcumuz Mert Naci Türker ve ortagi ikinci oldu.

(27.05.2019) 12 Yas Performans Gruplari Yaza Merhaba Tenis Turnuavasi gerçeklesti.
25-26 Mayis tarihleri arasinda Performans Gruplari Tenis Altyapi sorumlu antrenörümüz Kerem Çakir'in koordine ettigi 12 Yas Performans..

(21.05.2019) Eskrimde Gebze’den 8 madalya ile döndük.
16- 19 Mayis 2019 tarihleri arasinda Gebze’de düzenlenen U10-12-14 Epe- Flöre Gençlik Bayrami Açik Turnuvasindan 8 madalya ile döndük.

(21.05.2019) Dagcilikta Sarp sampiyon oldu.
11-12 Mayis 2019 tarihleri arasinda Spor Tirmanis Türkiye Sampiyonasi düzenlendi. IFSC’nin Olimpik tirmanis formati olarak ilk defa geçen sene düzenlenen..

(20.05.2019) 12. Nazmi Bari Cup ITF Junior Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
12 yil üst üste Türkiye Sampiyonlugu elde eden ve Türk Tenis Milli Takiminin antrenörlügünü uzun zaman yapan Merhun Nazmi Bari anisina bu yil..

(13.05.2019) Pemra sampiyon oldu.
Portekiz’de düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF turnuvasinda 33 yasindaki sporcumuz Pemra Özgen tek kadinlar sampiyonu oldu.

(13.05.2019) Eskrimde Bahar 3. oldu.
Istanbul’da 11- 12 Mayis 2019 tarihleri arasinda U12 - U14 Uluslararasi Kiliç Turnuvasi düzenlendi.

(12.05.2019) Arda çiftlerde ikinci oldu.
6-11 Mayis tarihleri arasinda ENKA Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen ITF Junior G4 Turnuvasi sona erdi.

(09.05.2019) Dagcilikta Sarp sampiyon oldu.
Türkiye Dagcilik Federasyonunun 4- 5 Mayis 2019 tarihleri arasinda, Samsun'da düzenledigi Spor Tirmanis Büyükler Türkiye Sampiyonasi sona erdi.

(06.05.2019) Bu sene birincisini düzenledigimiz Piero Corsini Cup sona erdi.
27 Nisan- 4 Mayis 2019 tarihleri arasinda kulübümüz ev sahipliginde birincisi gerçeklesen Piero Corsini Cup ITF Juniors J3 Tenis Turnuvasi sona erdi.

(06.05.2019) Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
2-5 Mayis tarihleri arasinda GD Tenis Akademi Spor Kulübünde 12 Yas Haftasonu Turnuvasi, Yesilyurt Spor Kulübü ev sahipliginde...

(04.05.2019) Eskrimde Antalya’dan 7 madalya ile döndük.
20- 28 Nisan 2019 tarihleri arasinda, Antalya’da düzenlenen Uluslararasi Çocuk Kupasi Eskrim müsabakalarinda 7 sporcumuz madalya kazandi.

(29.04.2019) 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramini kutladik.
23 Nisan Pazartesi günü, Tenis A Takimi sporcularimiz, Tenis Akademisi sporcularimiz, antrenörlerimiz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, velilerimiz...

(29.04.2019) Teniste Ece Delfin ikinci oldu.
22-25 Nisan tarihleri arasinda Koza Wos Egitim ve Organizasyon Kulübü ev sahipliginde Haftaiçi Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(29.04.2019) Kulüp üyeliklerimiz aile katilimlariyla devam ediyor.
Kulübümüze üye olan çocuklarin ve yetiskinlerin yaninda aile üyelikleri de devam ediyor.

(16.04.2019) 12-14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvalarindan sampiyonluklarla döndük.
11-14 Nisan tarihleri arasinda Taç Spor Kulübü ev sahipliginde 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi, Performans Tenis Akademisi ev sahipliginde 14 Yas..

(12.04.2019) Arda ve Baran çift erkekler sampiyonu oldu.
8-13 Nisan 2019 tarihleri arasinda Koza Wos Organizasyon ve Egitim Kulübü ev sahipliginde ITF Junior G3 Cup düzenlendi.

(09.04.2019) Eskrimde Emre 3. oldu.
Ispanya’nin Barcelona sehrinde 6-7 Nisan tarihleri arasinda U14 Avrupa Kupasi düzenlendi.

(08.04.2019) Yüzme Kis Spor Kursumuzun 3. dönemi sona erdi.
Dört egitim döneminden olusan yüzme bransi Kis Spor Kursumuzun 3. dönemini basari ile gerçeklestirdik.

(08.04.2019) 14 Yas 2x4 Haftasonu Turnuvasindan basarilarla döndük.
6-7 Nisan 2019 tarihleri arasinda Koza Wos Organizasyon ve Egitim Kulübü ev sahipliginde 14 Yas 2x4 Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(08.04.2019) Marsel yari finalde veda etti.
Antalya’da düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasinda sporcularimizdan Marsel Ilhan tek erkekler yari finalinde veda etti.

(05.04.2019) Greta sampiyon oldu.
1-4 Nisan tarihleri arasinda Istinye Tenis Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Haftaiçi Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(02.04.2019) Arda çiftler çeyrek finalinde veda etti.
25 Mart- 31 Mart 2019 tarihleri arasinda Antalya ev sahipliginde ITF Junior Grade 4 Turnuvasi düzenlendi.

(02.04.2019) Duru çeyrek finalde veda etti.
18-24 Mart 2019 tarihleri arasinda Tennis Europe Prof. Dr. Ayhan Kizil Cup düzenlendi.

(01.04.2019) Cimnastik Kis Spor Kurslari üçüncü dönemi sona erdi.
Kis Spor Kurslarimizdan Cimnastik bransi üçüncü dönemi 31 Mart tarihinde sona erdi.

(01.04.2019) 14- 16- 18 Yas Bahara Merhaba Kulüp içi Turnuvasi sona erdi.
30-31 Mart 2019 tarihleri arasinda 14-16-18 yas performans gruplari sporcularimiz için Performans Gruplari Sorumlu Antrenörümüz Kerem Çakir'in...

(25.03.2019) CIUCU önderliginde Tenis A Takimi kondisyon kampi sona erdi.
12-23 Mart tarihleri arasinda Catalin CIUCU önderliginde Tenis A Takimimiz için Kondisyon Kampi düzenlendi.

(25.03.2019) Eskrimde Karaman’dan basarilarla döndük.
22-23 Mart tarihleri arasinda Karaman’da U10-12-14 Açik Kiliç Turnuvasi ve Veteranlar Eskrim Turnuvasi düzenlendi.

(25.03.2019) Kulüp içi 12 Yas Bahara Merhaba Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
23-24 Mart tarihleri arasinda Performans Gruplarimiz için Performans Gruplarindan Sorumlu Antrenörümüz Kerem Çakir koordinatörlügünde...

(20.03.2019) Dagcilik Milli Takim Seçmelerine ev sahipligi yaptik.
16-17 Mart tarihleri arasinda Türkiye Dagcilik Federasyonunun düzenledigi büyükler kategorisi Milli Takim seçmelerine ev sahipligi yaptik.

(19.03.2019) Basketbol A Takimimiz Kocaeli’den galibiyetle döndü.
Türkiye Basketbol 2. Liginde mücadele eden Basketbol A Takimimiz 16 Mart Cumartesi günü Kocaeli Büyüksehir...

(19.03.2019) Eskrimde Fethiye’den basarilarla döndük.
14-17 Mart 2019 tarihleri arasinda Fethiye’de U10-12-14 Açik Epe - Flöre Turnuvasi düzenlendi.

(19.03.2019) Dagcilikta Rize’den basarilarla döndük.
2-3 Mart tarihleri arasinda Rize’de Spor Tirmanis Küçükler ve Gençler Lider Türkiye Sampiyonasi 1. Ayak düzenlendi.

(18.03.2019) 2x4 Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
16-17 Mart tarihleri arasinda ERG Spor Hizmetler Spor Kulübü ev sahipliginde 12 yas 2x4 Haftasonu Turnuvasi, Gd Tenis Akademi ev sahipliginde...

(18.03.2019) 10 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasindan basarilarla döndük.
14-17 Mart tarihleri arasinda Taç Spor Kulübü ev sahipliginde 8-9-10 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(12.03.2019) Marsel yari finalde veda etti.
Katar’in baskenti Doha’da düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasina katilan sporcunuz Marsel Ilhan...

(12.03.2019) Teniste Özüm ikinci oldu.
28 Subat- 3 Mart tarihleri arasinda Lefkosa’da Büyükler Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(12.03.2019) Eskrimde Bulgaristan’dan basarilarla döndük.
Bulgaristan’in baskenti Sofya’da 9- 10 Mart 2019 tarihleri arasinda Epe - Flöre U14 Circuit Avrupa Kupasi ve U12 Chocolate Cup Turnuvasi düzenlendi.

(12.03.2019) 10. QNB Finansbank Seniors Cup Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
Türkiye Tenis Federasyonu’nun takviminde 27 Subat- 10 Mart 2019 tarihleri arasinda yer alan, kulübümüzün ev sahipligi yaptigi, 10. QNB Finansbank Seniors Cup Tenis Turnuvasi sona erdi.

(10.03.2019) Basak Amerika’da dolu dizgin!
Kulübümüzün altyapi tenis takiminda yetisen Basak Akbas 2018 yilinda Amerika’nin FIU Üniversitesini tenis bursu ile kazandi.

(28.02.2019) Burak Berksoy örnek olmaya devam ediyor.
Kulübümüzün eski Tenis Takimi oyuncusu Burak Berksoy Barselona’da Teknoloji Konferansina konusmaci olarak katildi.

(26.02.2019) Okullararasi Tenis Turnuvasindan basarilarla döndük.
18-22 Subat tarihleri arasinda kulübümüz ev sahipliginde düzenlenen Okullararasi Tenis Turnuvasindan basarilarla döndük

(18.02.2019) 14- 16- 18 Yas Hosgeldin 2019 Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
16-17 Subat tarihleri arasinda Performans Gruplari Tenis Altyapi sorumlu antrenörümüz Kerem Çakir'in koordine ettigi...

(18.02.2019) U14 Epe Avrupa Kupasi Turnuvasindan basarilarla döndük.
16-17 Subat tarihleri arasinda Hirvatistan’in Zagreb kentinde düzenlenen U14 Epe Avrupa Kupasi Turnuvasindan basarilarla döndük.

(14.02.2019) Marsel yuvaya döndü.
Uzun yillar kulübümüz bünyesinde tenis oynayan, en basarili Türk erkek tenisçi ünvanini tasiyan Marsel Ilhan, 2016’da kulübümüzden...

(11.02.2019) 12 Yas Performans Gruplari Hosgeldin 2019 Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
9-10 Subat tarihleri arasinda Performans Gruplari Tenis Altyapi sorumlu antrenörümüz Kerem Çakir'in koordine ettigi 12 Yas Performans...

(11.02.2019) 10 ve 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
7-10 Subat tarihleri arasinda, GD Tenis Akademi Spor Kulübünde 10 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi, Taçspor Kulübünde 12 Yas...

(10.02.2019) Ay-yildizlilar 1. kümede devam edecek.
Sporcularimizdan Pemra Özgen, Berfu Cengiz ile Çagla Büyükakçay, Ipek Soylu, Ipek Öz’den olusan Milli Takimimiz, Fed Cup’i galibiyetle tamamladi.

(05.02.2019) Yüzme Kis Spor Kursu ikinci dönemi sona erdi.
Kis Spor Kurslarimizdan yüzme bransi ikinci dönemi sona erdi.

(03.02.2019) TED VAKFI GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI.
TENIS ESKRIM DAGCILIK SPOR KULÜBÜ EGITIM VE GELISTIRME VAKFI’ NIN GENEL KURUL TOPLANTISI 26.01.2019 CUMARTESI GÜNÜ KULÜBÜMÜZ SOSYAL TESISLERINDE GERÇEKLESTIRILDI.

(30.01.2019) Kulübümüz 2018 yili olagan mali genel kurul toplantisi 26.01.2019 Cumartesi günü gerçeklestirildi.
Olagan Mali Genel Kurul Toplantisi Kulübümüz Yönetim Kurulu Baskani Prof. Dr. Mehmet Emin Tinaz tarafindan yapilan açilis konusmasi...

(29.01.2019) Kis Spor Kurslari ilk dönemi sona erdi.
Kis Spor Kurslarimizdan tenis, eskrim, dagcilik, cimnastik branslari ilk dönemi sona erdi.

(29.01.2019) Basketbol A Takimimiz üçte üç yapti!
27 Ocak Pazar günü Basketbol A Takimimiz Ups Spor ile karsilasti.

(26.01.2019) Tenis Kis Kupasi Turnuvalarindan sampiyonluklarla döndük.
21-26 Ocak tarihleri arasinda Barsos Tennis Team ev sahipliginde 10 Yas Kis Kupasi, 21-25 Ocak tarihleri arasinda ENKA Spor Kulübü ev sahipliginde...

(25.01.2019) OLAGAN MALI KONGRE DUYURUSU
Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Dernegi Olagan Mali Genel Kurul Toplantisi 26.01.2019 saat 11:30 da gerçeklesecektir.

(24.01.2019) Eskrimde Yalgin ve Beliz iyi bir hafta geçirdi.
19-22 Ocak tarihleri arasinda Estonya’nin Haapsalu kentinde U14 Avrupa Epe Kupasi, 22-23 Ocak tarihleri arasinda Gebze’de...

(18.01.2019) Basketbol A Takimimiz ikide iki yapti!
18 Ocak Cuma günü Basketbol A Takimimiz Sögütsen Seramik Spor ile karsilasti.

(14.01.2019) Basketbol A Takimimiz galibiyetle basladi.
12 Ocak Cumartesi günü Basketbol A Takimimiz Bossan Spor ile kars

(14.01.2019) Pemra açilis turunda veda etti.
2013 Amerika Açik sonrasi ilk, kariyerinin ikinci slam turnuvasina 2019 Avustralya Açik'ta katilan tecrübeli sporcumuz...

(30.12.2018) Basketbol A Takimimizdan 9 maçta 7 galibiyet!
28 Aralik Cuma günü Basketbol A Takimimiz Kocaeli Büyüksehir Belediye Kagitspor ile karsilasti.

(30.12.2018) Pemra 5,5 yil sonra tekrar grand slam elemelerinde yer alacak.
32 yasindaki tecrübeli sporcumuz Pemra Özgen, 2018'de gösterdigi basarili performansla Avustralya Açik elemelerinde korta çikmaya hak kazandi.

(23.12.2018) 12 Yas ve 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
15-16 Aralik tarihleri arasinda 14 Yas 2x4 Haftasonu Tenis Turnuvasi, 20-23 Aralik tarihleri arasinda 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi,...

(23.12.2018) Istanbul Koleji ögrencilerine eskrimi tanittik.
21 Aralik Cuma günü, Istanbul Koleji ögrencileri eskrim bransini tanimak için kulübümüzü ziyarete geldiler.

(23.12.2018) Geleneksel hale gelen Personel Gecemiz gerçeklesti.
20 Aralik Persembe günü saat 19:30’da, TED Golden Chef Balo Salonu’nda, her sene oldugu gibi bu sene de Personel Gecemiz gerçeklesti.

(23.12.2018) Basketbol U14 Takimimiz zaferle döndü.
20 Aralik Persembe günü Ahmet Cömert Spor Salonunda U14 Basketbol Takimimiz FMV Isikspor U14 Basketbol Takimi ile karsilasti.

(19.12.2018) Sariyer Belediyesi Basketbol A Takimimiza destege devam edecek.
18 Aralik Sali günü Basketbol A Takimimiza ulasim destegi saglayan Sariyer Belediyesi 2019 yilinda da destegini sürdürecegi sözünü verdi.

(17.12.2018) Borusan Oto- TED Senyör Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
Kulübümüzün ev sahipligi yaptigi Borusan Oto- TED 10.000 TL Ödüllü Senyör Tenis Turnuvasi 6-15 Aralik tarihleri arasinda gerçeklesti.

(17.12.2018) Yilmaz ve Karadag’in tirmanis ve macera filmi gösterimi gerçeklesti.
12 Aralik Çarsamba günü kulübümüzde, dagcilik antrenörlerimiz Evren Karadag ve Ugur Yilmaz’in Avustralya’da..

(15.12.2018) Teniste Arda Milli Takima seçildi.
10-14 Aralik tarihleri arasinda 12, 14 ve 16 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvalari düzenlendi. Kategorilerinde ilk üçe girmeyi basaran..

(14.12.2018) Basketbol A Takimimizdan 7 maçta 6 galibiyet!
14 Aralik Cuma günü Basketbol A Takimimiz Gemlik Spor ile karsilasti.

(13.12.2018) Eskrimde Ankara’dan madalyalarla döndük.
8- 9 Aralik tarihleri arasinda Ankara’da U10-12-14 Açik Flöre ve Kiliç Turnuvasi düzenlendi.

(09.12.2018) Basketbol A Takimimizdan 6 maçta 5 galibiyet!
7 Aralik Cuma günü Basketbol A Takimimiz Aydin Efe Spor ile karsilasti.

(08.12.2018) Ivan Ljubicic kulübümüzü ziyaret etti.
Basarilarla dolu kariyerine 10 ATP tekler zaferi, 1 Davis Cup sampiyonlugu sigdiran, simdilerde Roger Federer'in antrenörlügünü yapan dünya eski 3 numarasi Ivan Ljubicic,

(07.12.2018) Eskrimde Trabzon’dan basarilarla döndük.
1-2 Aralik tarihleri arasinda Trabzon Büyükler Epe- Kiliç Türkiye Sampiyonasi ve Trabzon U10-12-14 Epe Açik Turnuvasi düzenlendi.

(03.12.2018) Pemra 11. kez Türkiye sampiyonu oldu.
24 Kasim- 2 Aralik tarihleri arasinda düzenlenen Koza Wos Organizasyon Egitim Kulübü ev sahipliginde düzenlenen Büyükler Türkiye Sampiyonasi sona erdi.

(03.12.2018) Cimnastik ve Yüzme Kis Spor Kurslari ilk dönemi sona erdi.
Kis Spor Kurslarimizdan Cimnastik 25 Kasim, Yüzme 2 Aralik tarihinde sona erdi.

(01.12.2018) Basketbol A Takimimizdan 5 maçta 4 galibiyet!
30 Kasim Cuma günü Basketbol A Takimimiz Urfa Haliliye Belediye Spor ile karsilasti.

(01.12.2018) Büyükler Türkiye Sampiyonasinda tek kadinlar sampiyonluk maçi iki TED’li arasinda oynanacak.
26 Kasim tarihinde start alan Koza Wos Organizasyon Egitim Kulübü...

(29.11.2018) SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
1986 yilinda Taksim’deki yerleskemizden çikarildiktan sonra büyük bir enerji ve özveri ile çalisarak kulübümüzün Tarabya'daki tesislerini yaratan

(12.11.2018) Berfu çeyrek finalde veda etti.
Belarus’un Baskenti Minsk’te düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasina sporcularimizdan Berfu Cengiz,..

(12.11.2018) Pemra yari finalde veda etti.
Ingiltere'nin Shrewsbury kentindeki toplam 25 bin dolar ödüllü ITF turnuvasina milli sporcumuz Pemra Özgen, tek kadinlar yari finalinde veda etti.

(12.11.2018) Eskrimde Beliz’in bulundugu Milli Takim sampiyon oldu.
10-11 Kasim tarihleri arasinda Istanbul’da U17 Kiliç Circuit Avrupa Kupasi düzenlendi.

(05.11.2018) Teniste Emre ikinci oldu.
25-28 Ekim tarihleri arasinda Antalya Alibey Clup Manavgat ev sahipliginde Uludag Cup Büyükler Haftasonu Turnuvasi düzenlendi.

(05.11.2018) Masa Tenisi Takimimiz Ankara’dan 2 galibiyetle döndü.
27-28 Ekim tarihleri arasinda Türkiye Masa Tenisi Süper Lig Turnuvalari düzenlendi.

(04.11.2018) Basketbol A takimimiz Ankaradan galibiyetle döndü.
3 Kasim Cumartesi günü Basketbol 2. Liginde mücadele eden Basketbol A Takimimiz ligin ikinci maçina çikti.

(01.11.2018) Eskrim Cumhuriyet Turnuvalarindan basarilarla döndük.
27-28 Ekim tarihleri arasinda Alanya ve Adiyaman’da U10-12-14 Eskrim Cumhuriyet Turnuvalari düzenlendi.

(29.10.2018) 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasindan basarilarla döndük.
11-14 Ekim tarihleri arasinda Kemer Golf & Country ev sahipliginde 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(28.10.2018) 18. Cumhuriyet Kizlari Uluslararasi Tenis Turnuvasi tamamlandi.
Türkiye'de düzenlenen en köklü kadinlar tenis organizasyonu niteligini tasiyan kulübümüz için düzenlenmesi bir gelenek halini alan toplam 25 bin dolar ödüllü..

(26.10.2018) Basketbol A Takimimiz sezonun ilk yarisina galibiyetle basladi.
26 Ekim Cuma günü Türkiye Basketbol 2. Liginde mücadele veren basketbol a takimimiz sezonun ilk maçina çikti.

(15.10.2018) Naci çiftlerde ikinci oldu.
Antalya Belek’te düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF turnuvasinin çift erkekler kategorisinde sporcumuz Mert Naci Türker ve ortagi ikinci oldu.

(15.10.2018) Arda çiftlerde sampiyon oldu.
ITF Junior G5 seviyesinde düzenlenen Koza Wos Cup’ta sporcularimizdan Arda Azkara ve ortagi çiftler sampiyonu oldu.

(07.10.2018) Pemra 15. tekler sampiyonlugunu elde etti.
Portekiz'in Obidos sehrinde düzenlenen 25 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasinda sporcumuz Pemra Özgen tekler sampiyonu olarak kariyerinin...

(07.10.2018) Naci çiftlerde ikinci oldu.
Antalya'da düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasinda sporcularimizdan Mert Naci Türker ve ortagi Cengiz Aksu çift erkekler ikincisi oldu.

(01.10.2018) MasterChef Türkiye TV Programinin 10. Bölümü kulübümüzde çekildi.
30 Eylül Pazar günü TV8 ekranlarinda yayinlanan MasterChef Türkiye TV Programinin 10. Bölümü kulübümüzde çekildi.

(01.10.2018) Teniste Nejat Pasa büyük bir basariya imza atti.
16 Eylül 2018 tarihinde, Hirvatistan'da Dünya Senyör Tenis Sampiyonasi düzenlendi.

(01.10.2018) Teniste Yagiz sampiyon oldu.
27-30 Eylül tarihleri arasinda TTF Istinye Kamp Merkezi ev sahipliginde düzenlenen Büyükler Haftasonu Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(01.10.2018) 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
27-30 Eylül tarihleri arasinda Yesilyurt Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasi sona erdi.

(24.09.2018) Eskrimde Isil sampiyon oldu.
22-23 Eylük tarihleri arasinda Eskisehir'de U17 Açik Kiliç Turnuvasi düzenlendi.

(24.09.2018) Pemra kupanin kiyisindan döndü.
Tecrübeli sporcumuz Pemra Özgen, Portekiz’in baskenti Lizbon’da gerçeklestirilen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF turnuvasini ikincilikle tamamladi.

(22.09.2018) 18 Yas Türkiye Tenis Sampiyonasindan çiftler ve tekler sampiyonlugu ile döndük.
17-22 Eylül tarihleri arasinda ENKA Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen TEB 18 Yas Türkiye Sampiyonasi sona erdi.

(18.09.2018) Senior Tenis Akademisi Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
14-15 Eylül tarihleri arasinda Senior Tenis Akademisi Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

(18.09.2018) Tenis Yaz Akademisi sona erdi.
12 Haziran- 10 Eylül tarihleri arasinda gerçeklestirilen Tenis Yaz Akademisi çalismalarinda planlanan müfredat ve buna bagli kondisyon...

(18.09.2018) Nerf Yaz Spor Kursu sona erdi.
18 Haziran- 14 Eylül tarihleri arasinda kulübümüzün düzenlemis oldugumuz Nerf Yaz Spor Kursumuz sona erdi.

(18.09.2018) ONECAR-19. Fehmi Kizil Senyör Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
6-15 Eylül tarihleri arasinda kulübümüz için bir gelenek halini alan ONECAR-19. Fehmi Kizil Senyör Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

(18.09.2018) 70. American Express Istanbul Challenger TED Open gerçeklesti.
ATP Challenger Turu’nun prestijli turnuvalarindan TED Open Istanbul Challenger’da 70. yil heyecani sona erdi.

(15.09.2018) Teniste Burak ve Arda Türkiye çiftler sampiyonu oldu.
10-15 Eylül tarihleri arasinda Gaziantep'te TEB 16 Yas Türkiye Tenis Sampiyonasi düzenlendi.

(15.09.2018) Teniste Gökhan ikinci oldu.
3-6 Eylül tarihleri arasinda Koza Wos Organizasyon ve Egitim Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Haftaiçi Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(11.09.2018) Istanbul Challenger'da ana tablo heyecani basladi.
Kulübümüzün bu sene 70'incisine ev sahipligi yaptigi American Express Istanbul Challenger'da ana tablo kuralari çekildi. 75 bin dolar toplam para ödüllü...

(11.09.2018) U10-12-14 Açik Eskrim Turnuvasindan basarilarla döndük.
4-9 Eylül tarihleri arasinda Konya'da düzenlenen U10-12-14 Açik Eskrim Turnuvasindan basarilarla döndük.

(11.09.2018) Dagcilikta Sarp Milli Takima altin madalya kazandirdi.
Türkiye Dagcilik Federasyonu Spor Tirmanis Milli Takimimiz 7-9 Eylül tarihleri arasinda Yunanistan’da düzenlenen Balkan Boulder Sampiyonasindan 3 madalya ile döndü.

(08.09.2018) Pemra çeyrek finalde veda etti.
Hirvatistan'in baskenti Zagreb'de düzenlenen toplam 60 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasinin tek kadinlar kategorisine sporcularimizdan Pemra Özgen çeyrek finalde veda etti.

(08.09.2018) Baskanimiz Center Court programina konuk oldu.
SportsTv'de yayinlanan ve her hafta Türkiye ve dünya tenis gündeminin degerlendirildigi Center Court programinin 6 Eylül Persembe aksami...

(08.09.2018) Teniste Özüm sampiyon oldu.
3-6 Eylül tarihleri arasinda Koza Wos Organizasyon ve Egitim Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Haftaiçi Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

(03.09.2018) Berfu çiftler yari finalinde veda etti.
Kazakistan'da düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasina katilan sporcumuz Berfu Cengiz, çiftlerde yari finalinde, tekler çeyrek finalinde..

(01.09.2018) 14 Yas Yaz Kupasi-5 Tenis Turnuvasindan sampiyonluklarla döndük.
25-31 Agustos tarihleri arasinda, Antuka Tenis Akademisi ev sahipliginde düzenlenen 14 Yas Yaz Kupasi- 5 Tenis Turnuvasi sona erdi.

(01.09.2018) Teniste Ilayda ve ortagi çiftler sampiyonu oldu.
25- 31 Agustos tarihleri arasinda Yalova Tenis ve Dagcilik Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen 16 Yas Yaz Kupasi-3 Tenis Turnuvasi sona erdi.

(26.08.2018) Büyükler Yaz Kupasi-3 Tenis Turnuvasindan sampiyonluklarla döndük.
20-24 Agustos tarihleri arasinda, Izmir Ulusal Tenis Egitim Merkezi ev sahipliginde gerçeklestirilen Büyükler Yaz Kupasi-3

(26.08.2018) 12 Yas Haftaiçi Tenis Turnuvasindan sampiyonluklarla döndük.
13-16 Agustos tarihleri arasinda Optimum Tenis Akademisi ev sahipliginde gerçeklestirilen 12 Yas Haftaiçi Tenis Turnuvasindan

(21.08.2018) Anil yari finalde veda etti.
Belarus'un baskenti Minsk'te düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasi'na sporcularimizdan Anil Yüksel,...

(21.08.2018) Baran yari finalde veda etti.
Özbekistan'da düzenlenen ITF Junior Turnuvasin'a sporcularimizdan Baran Cengiz tek erkekler yari finalinde veda etti.

(21.08.2018) Ayda ikinci oldu.
13-16 Agustos tarihleri arasinda Koza Wos Org. ve Egitim Kulübü ev sahipliginde 12 Yas Haftaiçi Turnuvasi düzenlendi.

(21.08.2018) Eskrimde Isil Kondisyon ve Gelisim Kampina davet edilen dört sporcudan biri oldu.
1-20 Eylül tarihleri arasinda, Türkiye Gençler ve Büyükler klasmanlarindan seçilen dört eskrim sporcusu...

(15.08.2018) Eskrimde Isil Kondisyon ve Gelisim Kampina davet edilen dört sporcudan biri oldu.
1-20 Eylül tarihleri arasinda, Türkiye Gençler ve Büyükler klasmanlarindan seçilen dört eskrim sporcusu Eskrim Federasyonu..

(13.08.2018) Anil çeyrek finalde veda etti.
Belarus'un baskenti Minsk'te düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF turnuvasinda sporcumuz Anil Yüksel, tek erkekler çeyrek finalinde veda etti.

(13.08.2018) Pemra çeyrek finalde veda etti.
Ingiltere'de düzenlenen toplam 25 bin dolar para ödüllü ITF Turnuvasina sporcularimizdan Pemra Özgen tek kadinlar çeyrek finalinde veda etti.

(12.08.2018) Berk sampiyon oldu.
Mugla Tenis Kulübü ev sahipliginde, 11-12 Agustos tarihleri arasinda düzenlenen 14 Yas Haftasonu 2x4 Tenis Turnuvasi sona erdi.

(13.08.2018) 17. Uluslararasi 16 Yas Alti Cevansir Cup gerçeklesti.
Kulübümüz için Prof. Dr. Behbut Cevansir anisina düzenlenmesi 17 yildir artik bir gelenek halini alan Uluslararasi 16 Yas Alti Cevansir Cup bu yil 4- 11 Agustos tarihleri arasinda gerçeklesti.

(08.08.2018) Basak'in yer aldigi 18 Yas Tenis Milli Takimi Avrupa'da 7. oldu.
Tarihinde ilk kez Avrupa Yaz Kupasi Finalleri'ne katilan Türkiye 18 Yas Kiz Takimi, Ispanya'nin Valladolid kentindeki organizasyonda..

(30.07.2018) Yaz Spor Kurslarimizin birinci dönemi sona erdi.
18 Haziran tarihinde baslayan, Tenis, eskrim, dagcilik, basketbol, yüzme, cimnastik, yoga ve satranç branslarinda düzenlemis oldugumuz Yaz Spor Kurslari birinci dönemi

(30.07.2018) 3. Damla Tokcan Faro 14 Yas Yaz Kupasi Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
Bu yil üçüncüsünü düzenlemis oldugumuz, Damla Tokcan Faro anisina düzenlenen ve kulübümüz için büyük önem tasiyan, Damla Tokcan Faro..

(30.07.2018) Teniste 8-9-10 Yas Yaz Kupasi-3 Turnuvasindan basarilarla döndük.
26-28 Temmuz tarihleri arasinda ENKA Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen 8-9-10 Yas Yaz Kupasi-3 Turnuvasindan basarilarla döndük.

(23.07.2018) Büyükler Yaz Kupasi-2 Turnuvasinda tek erkekler ve çift erkekler sampiyonlugu TED'in oldu.
GD Tenis Akademisi ev sahipliginde 16-20 Temmuz tarihleri arasinda gerçeklesen Büyükler Yaz Kupasi-2 Turnuvasinda

(23.07.2018) Pemra çeyrek finalde veda etti.
32 yasindaki tecrübeli sporcumuz Pemra Özgen Almanya'da düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasi'nin...

(21.07.2018) Berfu çiftlerde en büyük zaferini elde etti.
Kazakistan'da düzenlenen toplam 80 bin dolar para ödüllü ITF turnuvasinda çiftler sampiyonu olan sporcumuz Berfu Cengiz, kariyerinin en büyük sampiyonlugunu elde etti.

(21.07.2018) Barkin ve Naci'nin bulundugu üniversite takimi Avrupa dördüncüsü oldu.
EUSA tarafindan 13-21 Temmuz tarihleri arasinda, 20 üniversitenin katilimi ile 2018...

(16.07.2018) Pemra çiftlerde sampiyon oldu.
Almanya'da düzenlenen ITF 60K Turnuvasi'na katilan sporcumuz Pemra Özgen ve ortagi çift kadinlar sampiyonu oldu.

(16.07.2018) Ayda ikinci oldu.
14- 15 Temmuz tarihleri arasinda, Atasehir Tenis Spor Kulübü ev sahipliginde 12 Yas 2x4 Haftasonu turnuvasi düzenlendi.

(16.07.2018) 12 Yas Yaz Kupasi'na ev sahipligi yaptik.
9-14 Temmuz tarihleri arasinda kulübümüzün ev sahipliginde gerçeklesen 12 Yas Yaz Kupasi-2 sona erdi.

(13.07.2018) Ilayda sampiyonlugun kiyisindan döndü.
9- 14 Temmuz tarihleri arasinda, Yalova Tenis ve Dagcilik Spor Kulübünün ev sahipliginde düzenlenen 16 Yas Yaz Kupasi-1 sona erdi.

(10.07.2018) Romanyali kondisyoner Ciucu bir hafta bizlerleydi.
2- 8 Temmuz tarihleri arasinda, Romanyali kondisyoner Catalin Ciucu kulübümüzde sporcularimizla çalisti.

(04.07.2018) Süper Minikler ve Minikler Eskrim Türkiye Sampiyonasi'nda üçüncü olduk.
27 Haziran - 3 Temmuz tarihleri arasinda Trabzon'da düzenlenen Eskrim Türkiye Sampiyonasi'na katilan sporcularimiz basarilarla döndü.

(04.07.2018) Katarli minik sporculari misafir ettik.
2-3 Temmuz tarihleri arasinda kulübümüzde misafir ettigimiz Katarli minik sporcular 2 haftalik Türkiye yaz kamplarinin 2 gününü bizlerle geçirdi.

(02.07.2018) Teniste 8-9-10 ve 14 Yas Yaz Kupasi'ndan basarilarla döndük.
Taçspor Kulübü ev sahipliginde 25- 30 Haziran tarihleri arasinda düzenlenen 8-9-10 Yas Yaz Kupasi'nin 10 yas kategorisinde

(02.07.2018) Pemra çeyrek finalde veda etti.
Almanya'da düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasina sporcularimizdan Pemra Özgen tek kadinlar çeyrek finalinde veda etti.

(02.07.2018) Teniste Büyükler Yaz Kupasi'na ev sahipligi yaptik.
27 Haziran- 1 Temmuz tarihleri arasinda kulübümüzün ev sahipliginde Büyükler Yaz Kupasi gerçeklesti.

(02.07.2018) Eskrim Türkiye Sampiyonasi'nda üçüncü olduk.
29 Haziran - 3 Temmuz tarihleri arasinda Trabzon'da düzenlenen Eskrim Türkiye Sampiyonasi'na katilan sporcularimiz basarilarla döndü.

(02.07.2018) Anil Akdeniz Oyunlari'nda ülkemize madalya kazandirdi.
Türkiye, Akdeniz Oyunlari'nda tenisteki ikinci madalyasini çift erkeklerde kazandi. Basak Eraydin/Ipek Öz'ün getirdigi altinin ardindan sporcularimizdan Anil Yüksel/Sarp Agabigün..

(19.06.2018) Pemra tekler ve çiftler yari finalinde veda etti.
Almanya'da düzenlenen 25 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasinin tek kadinlar ve çift kadinlar kategorilerine sporcularimizdan Pemra Özgen, yari finalde veda etti.

(19.06.2018) Berfu yari finalde veda etti.
Portekiz'de düzenlenen 25 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasinin tek kadinlar kategorisine sporcumuz Berfu Cengiz yari finalde veda etti.

(19.06.2018) 14 Yas 2x4 Haftasonu Tenis Turnuvasindan basarilarla döndük.
16-17 Haziran tarihleri arasinda Bodrum Golf& Tenis Club ev sahipliginde düzenlenen 14 Yas 2x4 Haftasonu Tenis Turnuvasi sona erdi.

(12.06.2018) Kis Spor Kurslarimiz sona erdi.
Tenis, eskrim, dagcilik, yüzme, cimnastik, bale branslarinda düzenlemis oldugumuz Kis Spor Kurslari 10 Haziran tarihinde sona erdi.

(11.06.2018) QNB Finansbank Xclusive Doctors Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
2- 9 Haziran tarihleri arasinda kulübümüz için bir gelenek halini alan 35. Doktorlar Tenis Turnuvasi, isim sponsoru QNB Finansbank destegi ile gerçeklesti.

(11.06.2018) Berfu çiftlerde kupanin kiyisindan döndü.
Sporcumuz Berfu Cengiz, Portekiz'de düzenlenen 25 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasinin tekler kategorisine çeyrek finalde

(08.06.2018) Anil çiftler yari finalinde veda etti.
Özbekistan'da düzenlenen 25 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasina katilan sporcumuz Anil Yüksel, turnuvaya çiftler yari finalinde veda etti.

(05.06.2018) 8-9-10-12 ve 14 Yas Haftasonu Tenis Turnuvalarindan basarilarla döndük.
1 Mayis- 3 Haziran tarihleri arasinda Kemer Country Spor Kulübü ev sahipliginde gerçeklesen 14 Yas Haftasonu Turnuvasindan, ...

(05.06.2018) 3. Balkanic- TED Veteran Eskrim Turnuvasi gerçeklesti.
3 Haziran Pazar günü bu sene üçüncüsünü düzenledigimiz Balkanic- TED Veteran Turnuvasi gerçeklesti.

(05.06.2018) U16 Basketbol Takimimiz sampiyon oldu.
Istanbul U16 Yildiz Erkekler A Liginde mücadele eden U16 Basketbol Takimimiz çiktigi 16 karsilasmanin 16'sini da kazanarak sampiyon oldu.

(05.06.2018) Dagcilikta Sarp sampiyon oldu.
26-27 Mayis tarihleri arasinda Bursa'da hiz kategorisi dagcilik milli takim seçmeleri düzenlendi. Sporcumuz Sarp Sahin hiz kategorisi Türkiye Sampiyonu oldu.

(28.05.2018) Masa Tenisi Takimimiz Süper Ligdeki yerini korudu.
Masa Tenisi Spor Toto Süper Lig Final etabi Istanbul Tozkoparan Spor Salonunda yapildi.

(29.05.2018) Teniste Mustafa, Arda ve Basak milli takima seçildi.
19-25 Mayis tarihleri arasinda dört farkli adreste gerçeklestirilen 12, 14, 16 ve 18 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvalari tamamlandi.

(27.05.2018) 14-16-18 Yas Performans Gruplari Yaza Merhaba Tenis Turnuavasi gerçeklesti.
26-27 Mayis tarihleri arasinda Performans Gruplari Tenis Altyapi sorumlu antrenörümüz Kerem Çakir'in koordine ettigi 14-16-18 Yas..

(27.05.2018) Veteranlar Eskrim Türkiye Sampiyonasi'ndan sampiyonluklarla döndük.
26 Mayis Cumartesi günü Antalya’da düzenlenen, Veteranlar Eskrim Türkiye Sampiyonasi’nda Veteran Eskrim Takimimiz...

(21.05.2018) 5. TED Atatürk Gençlik Kupasi Eskrim Müsabakalari gerçeklesti.
19 Mayis Cumartesi günü kulübümüzün Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayrami etkinlikleri arasinda yer alan, bu yil 5.'sini düzenledigimiz TED Atatürk Gençlik Kupasi..

(20.05.2018) 12 Yas Performans Gruplari Yaza Merhaba Tenis Turnuavasi gerçeklesti.
19- 20 Mayis tarihleri arasinda Performans Gruplari Tenis Altyapi sorumlu antrenörümüz Kerem Çakir'in koordine ettigi 12 Yas Performans..

(19.05.2018) Berfu çiftler ve tekler yari finalinde veda etti.
Güney Kore'de düzenlenen ITF 25K Turnuvasi'na katilan sporcumuz Berfu Cengiz, tek kadinlar ve çift kadinlar yari finalinde turnuvaya veda etti.

(19.05.2018) Dagcilikta Ali ve Sarp Milli Takima seçildi.
12- 13 Mayis tarihleri arasinda Samsun'da, Türkiye Dagcilik Federasyonu'nun düzenledigi Spor Tirmanis Milli Takim Seçmeleri sona erdi.

(14.05.2018) Türkiye Senyörler Tenis Sampiyonasi'ndan 4 sampiyonluk ile döndük.
34 kulüpten 160 takim ve 834 oyuncunun katilimiyla düzenlenen Türkiye Senyörler Tenis Sampiyonasinin 35+, 50+, 65+ ve 75+ erkekler..

(14.05.2018) 12 Yas Haftasonu Tenis Turnuvasindan basarilarla döndük.
10- 13 Mayis tarihleri arasinda, Yesilyurt Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen 12 Yas Haftasonu Turnuvasindan basarilarla döndük.

(13.05.2018) Baran sampiyonlugun kiyisindan döndü.
ENKA Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen ITF Junior Turnuvasinin tek erkekler kategorisinde sporcularimizdan Baran Cengiz ikinci oldu.

(08.05.2018) 10 ve 12 Yas Haftasonu Turnuvalarindan basarilarla döndük.
3- 6 Mayis tarihleri arasinda Performans Tenis Akademisi ev sahipliginde düzenlenen 10 Yas Haftasonu Turnuvasi...

(06.05.2018) 14 Yas Haftasonu Turnuvasindan basarilarla döndük.
3- 6 Mayis tarihleri arasinda Yesilyurt Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen 14 Yas Haftasonu Turnuvasi sona erdi.

(06.05.2018) Mert çiftlerde ilk ITF sampiyonlugunu elde etti.
Antalya'da düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasinda sporcularimizdan Mert Naci Türker ve ortagi Cengiz Aksu çift erkekler sampiyonu oldu.

(30.04.2018) Yeni üyelik kapsaminda düzenledigimiz yetiskin tenis kursu start aldi.
Kulübümüzün yeni üyelerimiz için düzenledigi yetiskin tenis kursu, müzik esliginde tenise yönelik fitness çalismasi..

(30.04.2018) Berfu çeyrek finalde veda etti.
Bu hafta Portekiz'de düzenlenen ITF 25K Turnuvasinda sporcularimizdan Berfu Cengiz turnuvaya çeyrek finalde veda etti.

(30.04.2018) Pemra sampiyonlugun kiyisindan döndü.
Bu hafta Portekiz'de düzenlenen ITF 25K Turnuvasinda sporcularimizdan Pemra Özgen sampiyonlugun kiyisindan döndü.

(23.04.2018) 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramini kutladik.
23 Nisan Pazartesi günü, Tenis A Takimi sporcularimiz, Tenis Akademisi sporcularimiz, antrenörlerimiz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz..

(23.04.2018) Eskrimde Deniz 2. oldu.
Antalya'nin ev sahipliginde, 14- 20 Nisan tarihleri arasida düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Uluslararasi Çocuk Kupasi sona erdi.

(17.04.2018) Dagcilikta Ali ve Sarp sampiyon oldu.
14- 15 Nisan tarihleri arasinda, Malatya Inönü Üniversitesi ev sahipliginde, Türkiye Dagcilik Federasyonu Gençler ve Büyükler...

(17.04.2018) 9. QNB Finansbank Seniors Cup Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
Türkiye Tenis Federasyonu’nun takviminde 4- 14 Nisan tarihleri arasinda yer alan, kulübümüzün ev sahipligi yaptigi, 9. QNB Finansbank Seniors Cup Tenis Turnuvasi sona erdi.

(16.04.2018) Eskrimde Rüya 3. oldu.
Antalya'nin ev sahipliginde start alan Süper Minikler ve Minikler Uluslararasi Çocuk Kupasi devam ediyor.

(16.04.2018) 12 Yas Haftasonu Turnuvasi'ndan basarilarla döndük.
12- 15 Nisan tarihleri arasinda, Taçspor Kulübü ev sahipliginde gerçeklesen 12 Yas Haftasonu Turnuvasi sona erdi.

(11.04.2018) Eskrimde Rüya sampiyon oldu.
10- 11 Nisan tarihleri arasinda, Istanbul Minikler Okullar arasi Il Seçmeleri düzenlendi.

(10.04.2018) Anil milli takimimiza çiftlerde bir galibiyet kazandirdi.
7-8 Nisan tarihleri arasinda Portoroz kentinde düzenlenen Slovenya- Türkiye Davis Cup Avrupa/ Afrika Bölgesi 2. Grup Play- Off serisi sona erdi.

(10.04.2018) Greta'nin bulundugu okul takimi sampiyon oldu.
5- 8 Nisan tarihleri arasinda, Mersin'de, Okullar arasi Tenis Turnuvasi düzenlendi.

(02.04.2018) 12 Yas Haftasonu Turnuvasindan basarilarla döndük.
29 Mart- 1 Nisan tarihleri arasinda, GD Tenis Akademi ev sahipliginde düzenlenen 12 Yas Haftasonu Turnuvasindan basarilarla döndük.

(02.04.2018) Uluslararasi Tenis Antrenörleri Egitim Konferansi gerçeklesti.
Kulübümüzün ev sahipliginde, 29- 31 Mart tarihleri arasinda, bu sene ilki gerçeklesen Uluslararasi Tenis Antrenörleri Egitim Konferansi tamamlandi.

(01.04.2018) Baran sampiyon oldu.
Antalya'da düzenlenen ITF G4 Junior Turnuvasinda sporcularimizdan Baran Cengiz tekler sampiyonu oldu.

(01.04.2018) Mert çiftlerde ikinci oldu.
Antalya'da düzenlenen ITF G4 Junior Turnuvasinda sporcularimizdan Mert Özdemir ve ortagi Berk Ilkel çiftler ikincisi oldu.

(01.04.2018) Anil çiftlerde sampiyon oldu.
Bu hafta Antalya'da düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF turnuvasinda sporcularimizdan Anil Yüksel ve ortagi Cem Ilkel çiftler sampiyonu oldu.

(01.04.2018) 8-9-10 Yas Haftasonu Turnuvasindan basarilarla döndük.
Taçspor Kulübü ev sahipliginde gerçeklesen 8-9-10 Yas Haftasonu Turnuvasi sona erdi.

(26.03.2018) Dagcilikta Sarp 3. oldu.
24-25 Mart tarihleri arasinda Romanya'da düzenlenen Carpatic Climbing Yarismasi'na Genç ve Minik Milli Takimimiz katildi.

(26.03.2018) Eskrimde Ceren 5. oldu.
24-25 Mart tarihleri arasinda Kusadasi’nda Süper Minikler ve Minikler Kusadasi Cup Açik Turnuvasi düzenlendi.

(25.03.2018) Baran çiftler sampiyonu oldu.
Özbekistan'in Namangan sehrindeki ITF Gençler Turnuvasi'nin çift erkekler kategorisinde sporcularimizdan Baran Cengiz ve ortagi Emir Sendogan sampiyon oldu.

(19.03.2018) Tenis sporcularimizin 2. dönem sonu veli toplantisi gerçeklesti.
18 Mart Pazar günü tenis altyapi ve Tenis Akademi sporcularimizin veli toplantisi ile içeriginde Bahara Merhaba Kulüp içi..

(17.03.2018) Gökberk'in kaptanligini yaptigi takim Süper Lige çikti.
11-16 Mart tarihleri arasinda Antalya'da düzenlenen Üniversiteler arasi Türkiye Tenis Sampiyonasi sona erdi.

(17.03.2018) Mert ve Barkin'in yer aldigi takim Türkiye sampiyonu oldu.
11- 16 Mart tarihleri arasinda Antalya'da düzenlenen Üniversiteler arasi Türkiye Tenis Sampiyonasi sona erdi.

(16.03.2018) Eskrimde Ilgin ikinci oldu.
15 Mart persembe günü Nevsehir'de Üniversiteler arasi Eskrim Türkiye Sampiyonasi kadinlar müsabakalari düzenledi.

(16.03.2018) Eskrimde Irmak sampiyon oldu.
10 Mart cumartesi günü Amerika'nin Midwest Bölgesinde eskrim sporculari NCAA Fencing Sampiyonasi'na kalifiye olabilmek için mücadele etti.

(16.03.2018) Eskrimde Umut üçüncü oldu.
14 Mart çarsamba günü Nevsehir'de Üniversiteler arasi Eskrim Türkiye Sampiyonasi düzenledi.

(15.03.2018) Berfu yari finalde veda etti.
Hindistan'in Gwslior kentinde düzenlenen ITF 25K turnuvasina katilan 18 yasindaki sporcumuz Berfu Cengiz tek kadinlar kategorisi ilk turunda...

(12.03.2018) Sarp Türkiye Sampiyonu oldu.
10- 11 Mart tarihleri arasinda Türkiye Dagcilik Federasyonu Büyükler Boulder Türkiye Sampiyonasi kulübümüzün ev sahipliginde gerçeklesti.

(12.03.2018) 14- 16- 18 Yas Bahara Merhaba Kulüp içi Turnuvasi sona erdi.
10-11 Mart tarihleri arasinda 14-16-18 yas performans gruplari sporcularimiz için Performans Gruplari Sorumlu Antrenörümüz..

(11.03.2018) Spor Tirmanis Bouldering Workshop'una ev sahipligi yaptik.
6 Mart Sali günü Türkiye Dagcilik Federasyonu'nun organize ettigi Spor Tirmanis Bouldering konulu workshopa ev sahipligi yaptik.

(06.03.2018) Kulüp içi 12 Yas Bahara Merhaba Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
3-4 Mart tarihleri arasinda Performans Gruplarimiz için Performans Gruplarindan Sorumlu Antrenörümüz Kerem Çakir koordinatörlügünde...

(06.03.2018) Berfu sampiyon oldu.
Kulübümüzün 18 yasindaki milli sporcusu Berfu Cengiz, bu hafta katildigi Misir’daki toplam 15 bin dolar para ödüllü ITF Turnuvasi’nda

(06.03.2018) Asli sampiyon oldu.
1- 4 Mart tarihleri arasinda, GD Tenis Akademi Spor Kulübü ev sahipliginde Uludag Cup 12 Yas Haftasonu Turnuvasi gerçeklesti.

(04.03.2018) Dünya Kadinlar Günü Kulüp içi Çiftler Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
19 Subat- 2 Mart tarihleri arasinda, 8 Mart Dünya Kadinlar Günü dolayisiyla Kulüp içi Çiftler Tenis Turnuvasi düzenledik.

(03.03.2018) Okullar arasi Yildizlar Müsabakasi'na ev sahipligi yaptik.
26 Subat- 2 Mart tarihleri arasinda kulübümüzün ev sahipliginde düzenlenen Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü...

(28.02.2018) Mert ve Umut çiftler sampiyonu oldu.
Antalya Tenis Ihtisas ve Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen Ata Kuner ITF Junior Cup'in çift erkekler kategorisinde ortaklik kuran sporcularimizdan...

(26.02.2018) Çinar sampiyon oldu.
24-25 Subat tarihleri arasinda, GD Tenis Akademi Spor Kulübü ev sahipliginde 14 Yas 2X4 Haftasonu Turnuvasi gerçeklesti.

(25.02.2018) Basketbol A Takimimiz rövansi aldi.
24 Subat Cumartesi günü, Türkiye Basketbol 2. Liginde mücadele eden Basketbol A Takimimiz, Fethiye Belediye Spor A Takimi ile karsilasti.

(25.02.2018) Okullar arasi Küçükler Tenis Il Birinciligi Turnuvasi'na ev sahipligi yaptik.
19-23 Subat tarihleri arasinda, kulübümüzün ev sahipliginde, Sariyer Gençlik Hizmetleri ve Spor Ilçe Müdürlügü'nün..

(19.02.2018) Sarp sampiyon oldu.
Türkiye Dagcilik Federasyonu’nun boulder disiplininde ilk defa organize ettigi, Küçükler-Gençler Boulder Yarismasi sona erdi.

(19.02.2018) Basak sampiyonlugun kiyisindan döndü.
Antalya’da düzenlenen ITF Junior GD Tennis Turnuvasi’nin tek kizlar kategorisinde sporcumuz Basak Akbas ikinci oldu.

(19.02.2018) Naci çiftler yari finalinde veda etti.
Antalya'da düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasi'nin çift erkekler kategorisine sporcumuz Mert Naci Türker..

(19.02.2018) Sporcularimiz eski sporcularimiz ile bulustu.
Tenis Akademi sporcularimiz eski sporcularimiz ile antrenman yapti.

(15.02.2018) Anil çeyrek finalde veda etti.
Antalya'da düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasi'nin çift erkekler ve tek erkekler kategorisine sporcumuz Anil Yüksel çeyrek finalde veda etti.

(10.02.2018) Basketbol A Takimimiz Bolu'dan galibiyetle döndü.
Türkiye Basketbol 2. Liginde mücadele eden Basketbol A Takimimiz 10 Subat Cumartesi günü Bolu Belediye Spor ile karsilasti.

(10.02.2018) Millilerimiz üçüncülükle döndü.
“Tenisin Dünya Kupasi” niteligindeki Fed Cup’ta boy gösteren Milli Takimimiz, grubunu üçüncü sirada tamamlayarak arka arkaya altinci kez...

(05.02.2018) Millilerimizin Fed Cup Hazirlik Kampina ev sahipligi yaptik.
Fed Cup Avrupa/Afrika Bölgesi 1. Küme'de bulunan milli takimimiz, hazirlik kampini kulübümüzün ev sahipliginde gerçeklestirdi.

(04.02.2018) Berfu çiftler yari finalinde veda etti.
Misir'in Sarm El Seyh kentinde bu hafta düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasina sporcumuz Berfu Cengiz, çift kadinlarda yari finalinde...

(03.02.2018) 8-9 Yas ve 10 Yas Kis Kupasi'ndan basarilarla döndük.
22 Ocak- 3 Subat tarihleri arasinda, Taç Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen 8-9 Yas ve 10 Yas Kis Kupasi sona erdi.

(03.02.2018) Efe ve Burak sampiyon oldu.
29 Ocak- 2 Subat tarihleri arasinda Antalya Tenis Organizasyonlari Spor Kulübü ev sahipliginde 16 Yas Kis Kupasi düzenlendi.

(29.01.2018) Berfu ikinci oldu.
Misir'in Sarm El-Seyh kentindeki 15 bin dolar ödüllü ITF turnuvasinda sporcumuz Berfu Cengiz ve Bosnak partneri Jasmina Tinjic çift kadinlarda ikinciligi elde etti.

(28.01.2018) Olagan Genel Kurul Toplantimiz gerçeklesti.
27 Ocak Cumartesi günü Olagan Genel Kurul toplantimiz gerçeklesti.

(28.01.2018) Basketbol A Takimimiz ikinci yariyi zaferle açti.
27 Ocak Cumartesi günü A Basketbol Takimimiz, Bursa Final Okullari ile karsilasti.

(27.01.2018) Basketbolda U14 ve U17 takimlarimiz 3. oldu.
22-26 Ocak tarihleri arasinda, Antalya'da, ülkemizin farkli illerinden 13 takimin katilim gösterdigi basketbol altyapi kampi düzenlendi.

(26.01.2018) 18 Yas Kis Kupasi'ndan basarilarla döndük.
22-26 Ocak tarihleri arasinda Antalya Tenis Organizasyonlari Spor Kulübü Dernegi ev sahipliginde düzenlenen 18 Yas Kis Kupasi'ndan basarilarla döndük.

(24.01.2018) Tenis Akademi sporcularimiz sinema etkinliginde bir araya geldi.
24 Ocak (bugün) tarihinde Tenis Akademisi 12 yas sporcularimiz, antrenörümüz Sinan Göncü koordinatörlügünde sinema...

(22.01.2018) Isil Gençler Kadin Kiliç ikincisi oldu.
20-21 Ocak tarihleri arasinda Afyonkarahisar'da Gençler Kiliç Eskrim Federasyon Kupasi düzenlendi.

(21.01.2018) Kis Spor Kurslari birinci dönemi gerçeklesti.
23 Eylül- 21 Ocak tarihleri arasinda düzenlenen Kis Spor Kurslari birinci dönemi gerçeklesti.

(21.01.2018) Okullar arasi Tenis Turnuvasi'na ev sahipligi yaptik.
15-19 Ocak tarihleri arasinda Gençlik Hizmetleri Spor Il Müdürlügü'nün düzenledigi Okullar arasi Tenis Turnuvasi'na ev sahipligi yaptik.

(19.01.2018) Eskrimde Isil ve Efe ikincilikle döndü.
16-17 Ocak tarihleri arasinda Istanbul’da düzenlenen Gençler Okullararasi Eskrim Il Birinciligi'nden basarilarla döndük.

(15.01.2018) Kulüp içi Karisik Çiftler Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
12-13 Ocak tarihleri arasinda düzenledigimiz Kulüp içi Karisik Çiftler Tenis Turnuvasi sona erdi.

(14.01.2018) Basketbol A Takimimiz ilk yariyi zaferle kapatti.
13 Ocak Cumartesi günü Basketbol A Takimimiz, Izmir Büyüksehir Belediyesi Basketbol A Takimi ile karsilasti.

(12.01.2018) Büyükler Kis Kupasi'nda TED rüzgari!
Adana Atli Spor Iliuescu Tenis Akademisi ev sahipliginde, 6-12 Ocak tarihleri arasinda düzenlenen Büyükler Kis Kupasi tek erkekler ve çift erkekler final heyecani

(12.01.2018) Okullar Arasi Eskrim Il Birinciligi Turnuvasindan basarilarla döndük.
9-10 Ocak tarihleri arasinda, Istanbul’da düzenlenen Okullar Arasi Eskrim Il Birinciligi Turnuvasindan basarilarla döndük.

(10.01.2018) Eskrim sporcumuz Irmak basarilarina bir yenisi daha ekledi.
Amerika’da North Western Üniversitesi’nde egitimine devam eden Büyükler Bayan Kiliç Takimi sporcumuz Emine Irmak Yücel ...

(07.01.2018) Hosgeldin 2018 Tenis Akademisi Performans Gruplari Turnuvasi gerçeklesti.
Tenis Akademisi Performans Gruplari sorumlumuz Kerem Çakir koordinatörlügünde 14-16-18 yas grubu sporcularimizin...

(27.12.2017) Geleneksel hale gelen Personel Gecemiz gerçeklesti.
22 Aralik Cuma günü saat 19:00’da, TED Golden Chef Balo Salonu’nda, her sene oldugu gibi bu sene de Personel Gecemiz gerçeklesti.

(26.12.2017) Eskrim sporcumuz Ilgin Türkiye 2. si oldu.
23-24 Aralik tarihleri arasinda, Adiyaman’da Büyükler Türkiye Eskrim Sampiyonasi düzenlendi.

(23.12.2017) Büyükler Türkiye Sampiyonasi'nda TED rüzgari!
16- 23 Aralik tarihleri arasinda Adana Atli Spor Iliescu Tenis Akademisi ev sahipliginde düzenlenen Büyükler Türkiye Sampiyonasi'nda sporcularimizdan...

(23.12.2017) Istanbul Koleji ögrencilerine eskrimi tanittik.
22 Aralik Cuma günü, Istanbul Koleji ögrencileri eskrim bransini tanimak için kulübümüzü ziyarete geldiler.

(21.12.2017) Sporcularimiz Büyükler Türkiye Sampiyonasi’nda yari finale yükseldi.
16-23 Aralik tarihleri arasinda Adana Atli Spor Kulübü’nün ev sahipliginde gerçeklesen Büyükler Türkiye Sampiyonasi devam ediyor.

(19.12.2017) Isil ve Beliz Türkiye 3. sü oldu.
16-17 Haziran tarihleri arasinda, Izmir'de Gençler Kiliç Türkiye Sampiyonasi ve Yildizlar Flöre Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(19.12.2017) Hirvat antrenör Hrvoje Zmajic deneyimlerini aktardi.
14-17 Aralik tarihleri arasinda, Hirvatistan 14 Yas Milli Takimi antrenörlügü, Olimpiyat Komitesi Tenis Antrenör Egitim Sorumlulugu...

(19.12.2017) ''Yetiskin yeni üyelere tenis kursu hediye'' uygulamamizda ilk grup kursu sona erdi.
''Yetiskin yeni üyelere tenis kursu hediye'' uygulamamizda ilk yeni üye grubu, Yetiskin Tenis Akademisi antrenörlerimiz esliginde

(17.12.2017) Pemra yari finalde veda etti.
Antalya'da düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasi tek kadinlar kategorisine tecrübeli sporcumuz Pemra Özgen yari finalde veda etti.

(17.12.2017) 16 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvasi'na ev sahipligi yaptik.
11-15 Aralik tarihleri arasinda kulübümüzün ev sahipliginde düzenlenen 16 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvasi sona erdi.

(11.12.2017) Eskrim sporcumuz Rüya 5. oldu.
Antalya'nin Kemer ilçesinde, 9- 10 Aralik tarihleri arasinda, Süper Minikler ve Minikler Açik Flöre Turnuvasi düzenlendi.

(09.12.2017) Kulübümüzde sporcularimiz için çalisma odasi açildi.
Sporcularimiz çogu zaman okuldan çikip antrenman için kulübümüze geliyorlar ve zamanlarinin büyük bir kismini kulübümüzde geçiriyorlar.

(07.12.2017) Sporcularimiz ve Baskanimiz kahvaltida bulustu.
5 Aralik Sali günü, Baskanimiz Prof. Dr. Mehmet Tinaz ve Tenis Akademi sporcularimiz birlikte kahvalti etti.

(07.12.2017) Irfan sampiyon oldu.
30 Kasim- 3 Aralik tarihleri arasinda, Izmit Tenis Kulübü ev sahipliginde 14 Yas Haftasonu Turnuvasi düzenlendi.

(05.12.2017) TED Boulder Cup 3 gerçeklesti.
2-3 Aralik tarihleri arasinda, bu yil 3. sünü düzenledigimiz, ülkemizin ilk uluslararasi Boulder yarismasi özelligini tasiyan TED Boulder Cup gerçeklesti.

(05.12.2017) Eskrim sporcularimiz Kahramanmaras'tan basarilarla döndü.
2-3 Aralik tarihlerinde, Kahramanmaras'ta, Süper Minikler ve Minikler Açik Epe Turnuvasi düzenlendi.

(02.12.2017) Gökberk çiftlerde ikinci oldu.
Antalya'da düzenlenen toplam 15 bin dolar para ödüllü ITF Future turnuvasinda sporcumuz Gökberk Ergeneman ve ortagi çift erkekler ikincisi oldu.

(01.12.2017) TED Boulder Cup basliyor!
Bu yil üçüncüsünü düzenledigimiz TED Boulder Cup 2 Aralik Cumartesi günü saat 09:00'da eleme turuyla start aliyor. 11 ülkeden 215 sporcunun katildigi TED Boulder Cup...

(29.11.2017) Cengiz kardesler kulübümüz ile üç yillik anlasma imzaladi.
Ülkemizin parlayan raketleri Berfu Cengiz ve Baran Cengiz 29 Kasim 2017 Çarsamba günü (bugün) düzenlenen imza töreni ile...

(26.11.2017) Pemra Misir'i etkisi altina aldi!
Misir'in Sarm El Seyh kentinde düzenlenen toplam 15 bin dolar para ödüllü ITF turnuvasinda sporcumuz Pemra Özgen üst üste ikinci tek kadinlar sampiyonlugunu elde etti.

(26.11.2017) Emektar sporcumuz Ismail Serim anisina Senyörler Tenis Turnuvasi gerçeklesti.
9 yil boyunca 70 yas takimimizin sampiyonlugunda büyük bir paya sahip olan emektar sporcumuz Ismail Serim, 2017 Mayis ayinda düzenlenen..

(25.11.2017) Pemra finale yükseldi.
Misir'in Sarm El Seyh kentinde düzenlenen toplam 15 bin dolar para ödüllü ITF turnuvasinda sporcumuz Pemra Özgen tek kadinlar finaline yükseldi.

(24.11.2017) Misir'da Pemra rüzgari devam ediyor!
Misir'in Sarm El Seyh kentinde düzenlenen toplam 15 bin dolar para ödüllü ITF turnuvasinda sporcumuz Pemra Özge tek kadinlar yari finaline yükseldi.

(22.11.2017) Basketbol altyapida sezona çifte zaferle basladik.
Basketbol altyapi 2007 dogumlu sporcularimizdan olusan ve 2008-09 dogumlu sporcularimizdan olusan takimlarimiz 19 Kasim Pazar günü..

(19.11.2017) Pemra kariyerinin 13. tekler sampiyonlugunu elde etti.
Misir'in Sarm El- Seyh kentinde düzenlenen 15 bin dolar ödüllü ITF turnuvasinda sporcumuz Pemra Özgen tek kadinlar sampiyonu oldu.

(18.11.2017) Pemra finale yükseldi.
Misir'in Sarm El- Seyh kentinde düzenlenen 15 bin dolar ödüllü ITF turnuvasinda sporcumuz Pemra Özgen tek kadinlar finaline yükseldi.

(17.11.2017) Pemra yari finale yükseldi.
Misir'in Sarm El- Seyh kentinde düzenlenen 15 bin dolar ödüllü ITF turnuvasinda sporcumuz Pemra Özgen tek kadinlar yari finaline yükseldi.

(16.11.2017) Pemra çeyrek finale yükseldi.
Misir'in Sarm El- Seyh kentinde düzenlenen 15 bin dolar ödüllü ITF turnuvasinda sporcumuz Pemra Özgen tek kadinlar çeyrek finaline yükseldi.

(14.11.2017) Görkem ikinci oldu.
2- 5 Kasim tarihleri arasinda Antalya GD Tenis Akademisi ev sahipliginde Uludag Cup Büyükler Haftasonu Turnuvasi düzenlendi.

(14.11.2017) Seref Üyemiz Fahri Ikiler aramizdan ayrildi.
Tenisi ve diger birçok spor bransini renkli anlatimiyla seyircilere sevdiren kulübümüzün Seref Üyesi Fahri Ikiler, 65 yasinda aramizdan ayrildi.

(13.11.2017) Eskrimde Ada ve Ardiç dereceye girdi.
11- 12 Kasim tarihleri arasinda, Trabzon’da düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Epe Turnuvasi’ndan basarilarla döndük.

(08.11.2017) Pemra çeyrek finale yükseldi.
Ingiltere'nin Shrewsbury kentinde düzenlenen toplam 25 bin dolar para ödüllü ITF turnuvasinda kulübümüzün milli sporcusu Pemra Özgen...

(06.11.2017) Emektar sporcumuz Ismail Serim anisina Senyörler Tenis Turnuvasi düzenlenecek.
9 yil boyunca 70 yas takimimizin sampiyonlugunda büyük bir paya sahip olan emektar sporcumuz Ismail Serim

(04.11.2017) Cemre çiftler sampiyonu oldu.
Antalya'da düzenlenen 15 bin dolar toplam para ödüllü ITF turnuvasinda kulübümüzün sporcusu Cemre Anil çift kizlar sampiyonu oldu.

(03.11.2017) Mert Naci çiftlerde yari finale yükseldi.
Antalya'da düzenlenen 15 bin dolar toplam ödüllü ITF future turnuvasinin çift erkekler kategorisinde sporcumuz Mert Naci Türker yari finale yükseldi.

(30.10.2017) Sarp dagcilik hazirlik kampina katildi.
Sekiz günlük Olimpik Tirmanis Milli Takimlari Hazirlik Kampi Macaristan ve Slovenya’da, Slovenya Milli Takim antrenörü önderliginde gerçeklesti.

(30.10.2017) 4. Cumhuriyet Eskrim Kupasi gerçeklesti.
28 Ekim Cumartesi günü bu yil 4. sünü düzenledigimiz Cumhuriyet Eskrim Kupasi kapsaminda Süper Minikler ve Minikler Flöre Turnuvasi gerçeklesti.

(30.10.2017) 29 Ekim Cumhuriyet Bayramini cosku ile kutladik.
Her yil oldugu gibi bu yil da 29 Ekim Cumhuriyet Bayrami Prof. Dr. Saman Belgerden Konferans Salonumuzda cosku ile kutlandi.

(28.10.2017) Anil çiftler sampiyonlugunun kiyisindan döndü.
Almanya'nin Hamburg sehrinde düzenlenen toplam 15 bin dolar para ödüllü ITF future turnuvasinin çift erkekler kategorisinde..

(28.10.2017) Cumhuriyet Kizlari tekler ödül töreni gerçeklesti.
Bu yil 17. sini düzenlemis oldugumuz toplam 25 bin dolar ödüllü Cumhuriyet Kizlari ITF Turnuvasi tekler sampiyonu Rus raket Vitalia Diatchenko oldu.

(27.10.2017) Cumhuriyet Kizlari çiftler ödül töreni gerçeklesti.
Bu yil 17. sini düzenliyor oldugumuz 25 bin dolar para ödüllü Cumhuriyet Kizlari ITF Turnuvasi çiftler sampiyonlari ödüllerini aldi.

(24.10.2017) Cumhuriyet Kizlari basin toplantisi gerçeklesti.
Bu yil 17. sini düzenledigimiz Cumhuriyet Kizlari ITF turnuvasinin basin toplantisi 24 Ekim Sali günü (bugün) saat 10:00’da

(23.10.2017) Cumhuriyet Kizlari ana tablo heyecani basladi.
Bu sene 17'ncisi düzenlendigimiz ITF’in köklü turnuvalarindan toplam 25 bin dolar ödüllü Cumhuriyet Kizlari Turnuvasinda iki gün süren eleme mücadeleleri sonunda,

(30.10.2017) Anil çiftler yari finalinde veda etti.
Misir'in El- Seyh kentinde düzenlenen toplam 15 bin dolar para ödüllü ITF futures turnuvasinin çift erkekler kategorisine milli sporcumuz Anil Yüksel yari finalde veda etti.

(19.10.2017) Ekin ve Zeynep sampiyon oldu.
12-15 Ekim tarihleri arasinda GD Tenis Akademi Spor Kulübü ev sahipliginde gerçeklesen 12 Yas Haftasonu Turnuvasi sona erdi.

(16.10.2017) Mustafa ve Berk sampiyon oldu.
Koza World of Sports tesislerinde düzenlenen ITF Gençler Turnuvasi sona erdi.

(09.10.2017) Çinar sampiyon oldu.
7- 8 Ekim tarihleri arasinda, GD Tenis Akademi Spor Kulübü ev sahipliginde 14 Yas 2x4 Haftasonu Turnuvasi düzenlendi.

(09.10.2017) Eskrimde Süper Minikler ve Minikler Epe Turnuvasi'ndan basarilarla döndük.
7- 8 Ekim tarihleri arasinda, Antalya'da düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Epe Turnuvasi'na sporcularimiz..

(03.10.2017) Basak ikinci oldu.
Bulgaristan'in Süzebolu kasabasinda düzenlenen ITF G5 Santa Marina Junior Cup tek kizlar kategorisinde sporcumuz Basak Akbas ikinci oldu.

(02.10.2017) Türkiye 7. Bankalararasi Tenis Sampiyonasi gerçeklesti.
Bu sene 7. sini düzenlemis oldugumuz, fikir babasi QNB Yönetim Kurulu Baskani ve kulübümüzün üyesi Ömer Aras olan Türkiye 7. Bankalararasi Tenis Sampiyonasi

(02.10.2017) Tirmanista Ali Sen sampiyon oldu.
22- 24 Eylül tarihleri arasinda, Bursa’nin Nilüfer ilçesinde, Nilüfer Belediyesi Ulusal Tirmanis Yarismasi düzenlenmistir.

(02.10.2017) Pemra çeyrek finale yükseldi.
Tayland'in Hua Hin sehrindeki 25 bin dolar toplam para ödüllü ITF turnuvasina katilan milli sporcumuz Pemra Özgen, tek kadinlar çeyrek finaline yükseldi.

(19.09.2017) Naci çiftlerde çeyrek finale yükseldi.
Kültürpark Tenis Kulübü ev sahipliginde bu yil 10. su düzenlenen toplam 64 bin avro para ödüllü TEB Izmir Cup ATP Challenger turnuvasinin çift erkekler kategorisinde sporcumuz..

(19.09.2017) 69. American Express Istanbul Challenger sona erdi.
Kulübümüz için bir gelenek halini alan, bu yil 69. sunu düzenledigimiz 75 bin dolar toplam para ödüllü Istanbul Challenger 11-17 Eylül tarihleri arasinda gerçeklesti.

(19.09.2017) Çinar Türkiye sampiyonu oldu.
11-16 Eylül tarihleri arasinda Adana Tenis Dag ve Su Sporlari Kulübü ev sahipliginde 12 Yas Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(19.09.2017) Basak sampiyonlugun kiyisindan döndü.
Italya'nin Polermo sehrinde gerçeklesen ITF G3 Torneo Internazionale Junior Citta Di Palermo turnuvasinin çift kizlar kategorisinde ...

(14.09.2017) Istanbul Challenger’da anlamli gösteri maçi gerçeklesti.
Bu yil 69. sunu düzenledigimiz American Express Istanbul Challenger’da erkek tenisinin önemli isimler sampiyonluk için mücadele veriyor.

(13.09.2017) Istanbul Challenger’da özel maç
Erkek tenisinin önemli isimleri, Istanbul Challenger’in 69. yilinda TED kortlarinda sampiyonluk için kiyasiya bir mücadele veriyorlar.

(12.09.2017) Mert Naci parliyor!
Bu sene 69. Sunu düzenledigimiz American Express Istanbul Challenger devam ediyor. 12 Eylül Sali günü düzenlenen basin toplantisina sporculardan Tobias Kamke...

(12.09.2017) Istanbul Challenger’da birinci gün geride kaldi.
Bu yil 69. sunu düzenledigimiz American Express Istanbul Challenger’in basin toplantisini 12 Eylül Sali günü (bugün) Fuat Pasa Yalisi’nda gerçeklestirdik.

(11.09.2017) American Express Istanbul Challenger’da ana tablo heyecani basladi!
Kulübümüz için bir gelenek halini alan, bu yil 69. sunu düzenledigimiz 75 bin dolar toplam para ödüllü Istanbul Challenger’da 11 Eylül Pazartesi..

(11.09.2017) Antrenörlerimiz ve velilerimiz kahvaltida bulustu.
9 Eylül Cumartesi günü saat 10:00'da, antrenörlerimiz ve Tenis Akademi velilerimiz kahvaltida bulustu.

(10.09.2017) Isil üçüncü oldu.
6- 9 Eylül tarihleri arasinda Ankara'da Gençler ve Yildizlar Açik Eskrim Turnuvasi düzenlendi.

(09.09.2017) 18 Yas Türkiye Sampiyonasinda TED rüzgâri!
4-9 Eylül tarihleri arasinda, Koza Wos Org. ve Egitim Kulübü ev sahipliginde 18 Yas Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(09.09.2017) Arda Azkara Türkiye sampiyonu oldu.
4-9 Eylül tarihleri arasinda, Antalya Turgay Sosyal Tenis Akademi Spor Kulübü Dernegi ev sahipliginde 14 Yas Türkiye Sampiyonasi düzenlendi.

(09.09.2017) Yaz Kurslarimiz sona erdi.
Iki dönemden olusan Yaz Kurslarimizin birinci dönemi 12 Haziran- 30 Temmuz tarihleri arasinda, ikinci dönemi ise 31 Temmuz- 8 Eylül tarihleri arasinda gerçeklesti.

(08.09.2017) American Express Istanbul Challenger basliyor!
Kulübümüz için bir gelenek halini alan ve ülkemiz için en köklü tenis turnuvasi niteligi tasiyan toplam 75 bin dolar para ödülünün dagitilacagi American Express Istanbul...

(08.09.2017) Bankalararasi Tenis Turnuvasi kaptanlari bir araya geldi.
Fikir babasi Yönetim Kurulu üyemiz Ömer Aras olan Bankalararasi Tenis Turnuvasinin, bu yil 21-30 Eylül tarihleri arasinda yedincisini düzenleyecegiz.

(08.09.2017) 14 Yas 2x4 Haftasonu Turnuvasindan basarilarla döndük.
26-27 Agustos tarihleri arasinda Istanbul Tenis Egitim Spor Klubü ev sahipliginde düzenlenen 14 Yas 2x4 Haftasonu Turnuvasi sona erdi.

(27.08.2017) Damla Tokcan Faro 14 Yas Yaz Kupasi gerçeklesti.
Bu yil ikincisini düzenlemis oldugumuz, Damla Tokcan Faro anisina düzenlenen ve kulübümüz için büyük önem tasiyan, Damla Tokcan Faro...

(26.08.2017) Istinye Park’ta stand basindayiz.
26 Agustos- 9 Eylül tarihleri arasinda Istinye Park’ta TED Spor Kulübü olarak stand basinda olacagiz.

(15.08.2017) Umut 12 Yas Yaz Kupasi’nda çiftler finalisti oldu.
7-12 Agustos tarihleri arasinda, Kemer Golf& Country ev sahipliginde 12 Yas Yaz Kupasi-4 düzenlendi.

(15.08.2017) Tenis Akademi sporcularimiz ve velilerimiz Belgrad’da kosu yapti.
13 Agustos Pazar günü Tenis Akademi 10 ve 12 yas grubu sporcularimiz ve velileri antrenörümüz Sinan Göncü önderliginde Belgrad Ormani’nda kosu yapti.

(12.08.2017) 16. Uluslararasi 16 Yas Alti Cevansir Cup gerçeklesti.
Kulübümüz için Dr. Behbut Cevansir anisina düzenlenmesi 16 yildir artik bir gelenek halini alan Uluslararasi 16 Yas Alti Cevansir Cup bu yil 5- 12 Agustos...

(12.08.2017) Moicon çocuklarini yaz okulumuza kaydettirdi.
11 Agustos Cuma günü, Galatasaray'in Brezilyali futbolcusu Moicon Pereira Roque kulübümüze çocuklarini yaz okuluna kaydettirmek için geldi.

(07.08.2017) Dagcilik antrenörümüz Ugur Yilmaz U18 milli takimimiz ile kampta
Tirmanis U18 Milli Takim Kampi Bursa'da devam ediyor.

(07.08.2017) Anil sampiyonlugun kiyisindan döndü.
Erzurum Büyüksehir Belediyesi’nin destegiyle 31 Temmuz – 5 Agustos tarihleri arasinda düzenlenen 25.000 $ toplam para ödüllü..

(03.08.2017) Tenis Akademisi Yaz 1. dönemi sona erdi.
12 Haziran-30 Temmuz tarihleri arasinda gerçeklestirilen 1. dönem Tenis Akademisi çalismalarinda planlanan müfredat ve buna bagli

(03.08.2017) Yaz Spor Kurslari 1. dönemi sona erdi.
12 Haziran- 28 Temmuz tarihleri arasinda, tenis, eskrim, dagcilik, yüzme, basketbol, jimnastik, resim ve drama branslarinda

(01.08.2017) Baskanimiz dereceye giren sporcumuzla bulustu.
24-29 Temmuz tarihleri arasinda, kulübümüzün ev sahipliginde, 8-9-10 Yas Yaz Kupasi-4 düzenlendi.

(31.07.2017) Sporcularimiz Üniversiteler Arasi Avrupa Tenis Sampiyonasi’ndan basarilarla döndü.
24- 29 Temmuz tarihleri arasinda, EUSA tarafindan düzenlenen 2017 Üniversiteler Arasi...

(31.07.2017) Adagün ikinci oldu.
30-31 Temmuz tarihleri arasinda, GD Tenis Akademi Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen 12 Yas 2X4 Haftasonu Turnuvasi sona erdi.

(31.07.2017) Kulübümüzün ev sahipliginde 8-9-10 Yas Yaz Kupasi-4 düzenlendi.
24-29 Temmuz tarihleri arasinda, kulübümüzün ev sahipliginde, 8-9-10 Yas Yaz Kupasi düzenlendi.

(30.07.2017) Eskrimde Beliz sampiyon oldu.
Romanya'nin Iasi sehrinde, 21-30 Temmuz tarihleri arasinda düzenlenen Uluslararasi Kiliç Kampi sona erdi.

(29.07.2017) Anil çiftler sampiyonu oldu.
Portekiz'in Idanha-A-Nova sehrinde düzenlenen 15.000 $ ödüllü ITF Futures turnuvasinda kulübümüzün basarili milli sporcusu Anil Yüksel...

(29.07.2017) Basak ülkemizi temsil etti.
Isviçre'nin Klosters sehrinde düzenlenen 18 Yas Avrupa Gençler Sampiyonasi'nda ülkemizi temsil eden milli raketler...

(18.07.2017) Nihat Ulusoy önemli bir görev için seçildi.
Kulübümüzde turnuva direktörlügü yapan ve Türkiye Tenis Federasyonu Merkez Hakem Kurulu üyesi olan Nihat Ulusoy...

(17.07.2017) Dagcilik bransinda Sarp olimpik kadroya seçildi.
Uluslar arasi Olimpiyat Komitesi’nin kararina göre Tokyo’da düzenlenecek olan 2020 Olimpiyatlari’nda tirmanis bransi yer alacak.

(16.07.2017) Yaz Kupasi turnuvalarindan basarilarla döndük.
10-15 Temmuz tarihleri arasinda gerçeklesen Yaz Kupasi turnuvalari sona erdi.

(12.07.2017) Istanbul Challenger, ATP tarafindan düzenlenen Küresel Challenger Toplantisi'nda temsil edildi.
9-10 Temmuz tarihlerinde Almanya'nin Braunschweig kentinde düzenlenen Küresel Challenger Toplantisi'na...

(01.07.2017) Ali çiftlerde sampiyon oldu.
26 Haziran- 1 Temmuz tarihleri arasinda, Istanbul Tenis Egitim Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen 12 Yas Yaz Kupasi-1 sona erdi.

(01.07.2017) Antalya Open'da kortlardan birine '''Alaaddin Karagöz'' ismi verildi.
ATP World Tour 250 kapsamindaki Antalya Open uluslararasi erkekler tenis Turnuvasi devam ediyor.

(01.07.2017) Büyükler Yaz Kupasi'ndan sampiyonluklarla döndük.
26- 30 Haziran tarihleri arasinda, Antalya'da, Tenis Akademi Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen Büyükler Yaz Kupasi sona erdi.

(26.06.2017) Pemra ve Cemre ikinci turda veda etti.
Bu sene ilki düzenlenen 60 bin dolar toplam para ödüllü TEB Kültürpark Cup Uluslararasi Kadinlar Tenis Turnuvasi sona erdi.

(26.06.2017) Mert Naci çeyrek finalde veda etti.
Koza World of Sports tesislerindeki toplam 10 bin dolar ödüllü Futures turnuvasina sporcumuz Mert Naci Türker çeyrek finalde veda etti.

(26.06.2017) 12 Yas Haftaiçi Turnuvasi'ndan basarilarla döndük.
19- 22 Haziran tarihleri arasinda, Yesilyurt Spor Kulübü ev sahipliginde gerçeklesen 12 Yas Haftaiçi Turnuvasi sona erdi.

(19.06.2017) 2. Balkanic- TED Veteran Turnuvasi’ni gerçeklestirdik.
17- 18 Haziran tarihleri arasinda, bu yil Balkanic- TED Veteran Turnuvasi’nin ikincisini gerçeklestirdik.

(19.06.2017) 10 Yas Yaz Kupasi’ndan basarilarla döndük.
12- 17 Haziran tarihleri arasinda, Koza Wos Org. ve Egt. Kulübü ev sahipliginde gerçeklesen 10 Yas Yaz Kupasi’ndan basarilarla döndük.

(19.06.2017) Babalar ve Çocuklari Çiftler Tenis Turnuvasi’ni gerçeklestirdik.
Kulübümüz için bir Babalar Günü gelenegi halini alan Babalar ve Çocuklari Çiftler Tenis Turnuvasi’ni 18 Haziran Pazar günü..

(19.06.2017) Eskrimde Süper Minikler ve Minikler Türkiye Sampiyonasi’ndan basarilarla döndük.
12- 18 Haziran tarihleri arasinda, Eskisehir’de düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Türkiye Sampiyonasi’ndan ...

(13.06.2017) Eskrimde Dora 7. oldu.
9-11 Haziran tarihleri arasinda, Bulgaristan'in Burgas kentinde düzenlenen Burgas Cup 2017 sona erdi.

(12.06.2017) QNB Finansbank Xclusive Doctors- TED 34. Doktorlar Tenis Turnuvasi’ni gerçeklestirdik.
3- 10 Haziran tarihleri arasinda, kulübümüz ev sahipliginde, QNB Finansbank Xclusive Doctors- TED 34. Doktorlar Tenis Turnuvasi’ni gerçeklestirdik.

(12.06.2017) Basketbolda Emir sampiyon oldu.
Açi Spor Kulübü’nün ev sahipliginde düzenlenen Minikler Turnuvasi’nda sporcumuz Emir Bahar, 3 Sayi Yarismasi sampiyonu oldu.

(08.06.2017) TED’e 27 yil emek veren Mahmut Özmeral emekli oldu.
Bundan 27 yil önce kulübümüzde personel olarak çalismaya baslayan Mahmut Özmeral; ‘’Ben çalismaya basladigimda Taksim yerleskesinden Tarabya yerleskesine gelinmisti çoktan...

(08.06.2017) Çocuk Istismarini Önleme konulu egitim programi gerçeklesti.
7 Haziran Çarsamba günü, Prof. Dr. Saman Belgerden Konferans Salonumuzda, yaz okulu kurs egitmenlerimiz için düzenlenen Çocuk Istismarini Önleme...

(06.06.2017) Alican Kocabalkan Eskrim Takimimiz ile bulustu.
Kulübümüzün Basketbol A Takimi Yardimci Antrenörü ve Uzman Psikolog Alican Kocabalkan, 5 Haziran Pazartesi günü, Prof. Dr. Saman Belgerden Konferans Salonu'nda..

(05.06.2017) Kis Spor Okulu Kurslarimizin 2. dönemi sona erdi.
11 Subat- 4 Haziran tarihleri arasinda, tenis, eskrim, dagcilik, yüzme, basketbol ve jimnastik branslarinda düzenlemis oldugumuz Kis Spor Okulu Kurslari 2. dönemini basari ile gerçeklestirdik.

(05.06.2017) Haftasonu Turnuvalarindan sampiyonluklarla döndük.
1- 4 Haziran tarihleri arasinda düzenlenen Haftasonu Turnuvalarinda TED rüzgari esti.

(04.06.2017) Genetic Trainer Sistemi konulu panelimiz gerçeklesti.
3 Haziran Cumartesi günü saat 15:00’da, Prof. Dr. Saman Belgerden Konferans Salonumuzda konusmaci Serkan Dogan’in sunumu ile Genetic Trainer Sistemi

(31.05.2017) Özden Ezinler Veteranlar Avrupa Sampiyonasi’nda 8. oldu.
25- 28 Mayis tarihleri arasinda, Italya’nin Chiavari kentinde düzenlenen Veteranlar Avrupa Sampiyonasi’na ülkemizi temsilen katilan kulübümüzün Eskrim Sube Kaptani Özden Ezinler..

(29.05.2017) Basak ve Umut milli takima seçildi.
24- 28 Mayis tarihleri arasinda, Koza Wos Org. ve Egitim Kulübü ev sahipliginde, 18 Yas ve 16 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvalari düzenlendi.

(29.05.2017) Anil gümüs madalya kazandi.
Azerbaycan'n baskenti Bakü'nün ev sahipligi yaptigi Islami Dayanisma Oyunlari tek erkekler finali milli tenisçilerimizin mücadelesine sahne oldu, basarili sporcumuz Anil Yüksel ikinci oldu.

(22.05.2017) Anil’in bulundugu milli kadro altin madalya kazandi.
Islami Dayanisma Oyunlari'nda kadin takimimizin ardindan erkek takimimiz da oynadigi hiçbir maçta set kaybi dahi yasamadan altin madalya kazandi.

(22.05.2017) Eskrimde Çilek Kupasi’ndan basarilarla döndük.
19-21 Mayis tarihleri arasinda Zonguldak’ta düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Çilek Kupasi sona erdi.

(22.05.2017) Düzenledigimiz 10. Nazmi Bari ITF Junior Cup sona erdi.
14 yil üst üste Türkiye Sampiyonlugu elde eden, Türk Milli Takiminin uzun süre antrenörlügünü yapan, kulübümüzün sporcusu ve kulübümüzde...

(20.05.2017) 19 Mayis Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayrami’ni coskuyla kutladik.
Sporcularimiz, antrenörlerimiz ve üyelerimizle, 19 Mayis Cuma günü Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayrami’ni coskuyla kutladik.

(15.05.2017) Umut çiftlerde ikinci oldu.
Enka Spor Kulübü' nde düzenlenen Enka ITF Junior Cup'ta sporcumuz Umut Akkoyun, tek erkekler kategorisine çeyrek finalde, çift erkekler...

(15.05.2017) Ali ve Selin sampiyon oldu.
Sporcularimiz, 11-14 Mayis tarihleri arasinda düzenlenen Haftasonu Turnuvalarindan basarilarla döndü.

(15.05.2017) Senyörlerimiz Türkiye Senyörler Takim Sampiyonasindan dört birincilik ile döndü.
Manavgat’taki Ali Bey Club kortlarinda bu yil 12. kez düzenlenen, senyör tenis takviminin en önemli ulusal organizasyonu Türkiye Senyörler ...

(08.05.2017) Sporcularimiz Haftasonu Turnuvalarindan basarilarla döndü.
4- 7 Mayis tarihleri arasinda, Istanbul Tenis Egitim Spor Kulübü ev sahipliginde 12 Yas Haftasonu Turnuvasi, Zekeriyaköy Spor Kulübü ev sahipliginde...

(06.05.2017) Sporcularimizin yer aldigi üniversite takimlari sampiyon oldu.
Türkiye genelinde 98 üniversite takiminin katildigi Üniversite Sporlari Ligi tenis finalleri, Kültürpark Tenis Kulübü ev sahipliginde, 28 Nisan- 1 Mayis...

(29.04.2017) Minik Kiz Kiliç Takimimiz 28 takim arasinda 2. oldu!
23- 28 Nisan tarihleri arasinda, Antalya’da düzenlenen, 23 Nisan Uluslararasi Eskrim Çocuk Kupasi’ndan basarilarla döndük.

(24.04.2017) Ali ve Çinar çiftler çeyrek finalinde veda etti.
17- 23 Nisan tarihleri arasinda, Antalya Atik Spor Kulübünde düzenlenen 12 Yas Tennis Europe 23 Nisan Kupasi’ndan sporcularimiz Ali Göncü ve Çinar Apaydin ikilisi...

(24.04.2017) 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami’ni cosku ile kutladik.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami dolayisiyla düzenledigimiz kutlama, 23 Nisan Pazar günü saat 11:00’de, kapali kortumuzda gerçeklesti.

(29.04.2017) 8. QNB Finansbank Private Banking Istanbul Seniors Cup sona erdi.
Türkiye Tenis Federasyonu’nun takviminde 13- 22 Nisan tarihleri arasinda yer alan, kulübümüzün ev sahipligi yaptigi, 8. QNB Finansbank...

(17.04.2017) 8. QNB Finansbank Private Banking Istanbul Seniors Cup devam ediyor.
Türkiye Tenis Federasyonu’nun takviminde 13- 22 Nisan tarihleri arasinda yer alan, kulübümüzün ev sahipligi yaptigi, 8. QNB Finansbank...

(17.04.2017) Pemra çiftler yari finalinde veda etti.
Toplam 60 bin dolar para ödüllü, Istanbul Büyüksehir Belediyesi Göztepe Gülbahçe Spor Tesisi’nin ev sahipligi yaptigi Lale Kupasi Uluslararasi Kadinlar Tenis Turnuvasi’nin...

(17.04.2017) Sporcularimiz Türkiye Tenis Sampiyonasi’ndan basarilarla döndü.
11- 15 Nisan tarihleri arasinda Türkiye Üniversite Sporlari Federasyonu’nun düzenledigi Türkiye Tenis Sampiyonasi sona erdi.

(16.04.2017) Anil çiftlerde sampiyon oldu.
Bu hafta Antalya'da düzenlenen Tennis Organisation Cup Futures turnuvasinin çiftler kategorisinde milli sporcumuz Anil Yüksel çiftler sampiyonu oldu.

(11.04.2017) Gökberk’in kaptanligini yaptigi okul takimi 1. Ligde!
Üniversitelerarasi Tenis 2. Liginin final etabi Antalya'da gerçeklesti. Kaptanligini kulübümüzün sporcusu Gökberk Ergeneman’in yaptigi

(03.04.2017) 12 Yas Haftasonu Turnuvasindan basarilarla döndük.
30 Mart- 2 Nisan tarihleri arasinda, Istanbul Tenis Egitim Spor Kulübü ev sahipliginde gerçeklesen 12 Yas Haftasonu Turnuvasindan basarilarla döndük.

(02.04.2017) Basak ve Mert çiftlerde sampiyon oldu.
Antalya Belek'te düzenlenen GD Tennis Cup ITF Gençler turnuvasinda sporcularimizdan Mert Özdemir çift erkekler kategorisinde

(29.03.2017) Dagcilikta Sarp'tan iki derece daha
Sporcumuz Sarp Sahin Nevsehir’de düzenlenen TDF Spor Tirmanis Minikler, Küçükler, Gençler Türkiye Sampiyonasi 1. Ayak Yarismasi

(28.03.2017) Tel Raket…
1990 yilinda, tesisimiz Taksim yerleskesinden geldigi Tarabya yerleskesinde insaat halindeydi. Isçiler bir spor kulübü tesisi insaatinda çalisiyor olduklarindan...

(20.03.2017) Anil tekrar milli kadroda
7-9 Nisan tarihleri arasinda Antalya Manavgat'taki Ali Bey Club tesislerinde gerçeklesecek Davis Cup Avrupa/Afrika Bölgesi 2. grup

(20.03.2017) Eskrimde Beliz 3. oldu.
18 Mart Cumartesi günü Kocaeli’nde gerçeklesen Okullar Arasi Yildizlar Bayan Kiliç Türkiye Sampiyonasi sona erdi.

(13.03.2017) Dagcilarimiz Malatya’dan basarilarla döndü.
Dagcilik bransi sporcularimiz, 22-26 Subat tarihleri arasinda Malatya’da gerçeklesen Türkiye Boulder Sampiyonasi’na katildi.

(13.03.2017) Basak çiftlerde sampiyonlugun kiyisindan döndü.
Bu hafta Isveç'in ev sahipligi yaptigi ITF High Coast Junior World Ranking Tournament 2017’ye katilan sporcumuz

(13.03.2017) Senyör Tenis Takimimiz bir araya geldi.
9 Mart Persembe günü, Antalya’da gerçeklesecek Senyör Tenis Takim Sampiyonasi’nda kulübümüzü temsil edecek sporcularimiz

(13.03.2017) Dünya Kadinlar Günü kahvalti etkinligimiz gerçeklesti.
8 Mart Dünya Kadinlar Günü dolayisiyla, 11 Mart Cumartesi günü saat 10:30’da kulübümüzün üyeleri ve misafirlerimiz ile kahvaltida bir araya geldik.

(09.03.2017) “Kadin ve Spor” konulu panelimiz gerçeklestirildi.
8 Mart Dünya Emekçi Kadinlar Günü dolayisiyla saat 14:00’da, Prof. Dr. Saman Belgerden Konferans Salonunda, Kadin ve Spor konulu...

(06.03.2017) Pemra teklerde ve çiftlerde ikinci oldu.
Kulübümüzün tecrübeli sporcusu Pemra Özgen, Misir'in Sarm El-Seyh kentinde düzenlenen Toplam 15 bin dolar ödüllü ITF turnuvasinda...

(05.03.2017) Anil ikinci oldu.
Davis Cup ve TTF Team ekibinde yer olan sporcumuz Anil Yüksel, Antalya'da gerçeklesen GD Tennis Cup Futures turnuvasinda ikincilik ödülünün sahibi oldu.

(05.03.2017) Basketbol A Takimimiz sezonu 7. sirada kapatti.
2. ligde mücadele veren basketbol A Takimimiz, iki sene kulübümüzün bas antrenörlügünü yapan ve ligin ikinci yarisinda yeniden göreve gelen Burak Safkan

(27.02.2017) Pemra çiftlerde ikinci oldu.
Kulübümüzün tecrübeli milli sporcusu Pemra Özgen, Misir'da katildigi 15 bin dolar toplam ödüllü ITF turnuvasinin çift kadinlar kategorisinde ikinci oldu.

(27.02.2017) Berke ve Basak ikinci oldu.
Bu hafta Antalya’nin ev sahipligi yaptigi Atik ITF Junior Cup’a katilan sporcularimizdan Berke Eser Coskun tek erkekler kategorisinde, Basak Akbas

(25.02.2017) Genetic Trainer Sistemi konulu seminerimiz gerçeklesti.
25 Subat Cumartesi günü saat 15:00’da, ‘’Genetic Trainer Sistemi’’ konulu seminer, Prof. Dr. Saman Belgerden Konferans Salonumuzda gerçeklesti.

(03.10.2017) Basketbol A Takimimizin yüzü 8. haftada güldü!
2. ligde mücadele veren basketbol A Takimimiz, iki sene kulübümüzün bas antrenörlügünü yapan ve yeniden göreve gelen Burak Safkan

(22.02.2017) Istanbul Sehir Kupasi Müsabakalari sona erdi.
Istanbul Büyük Sehir Belediyesi ile kulübümüzün isbirliginde, 18-19 Subat 2017 tarihleri arasinda düzenlenen Istanbul Sehir Kupasi Müsabakalari sona erdi.

(20.02.2017) Basak sampiyon oldu!
Antalya'da düzenlenen ITF Junior GD Tennis Cup'a katilan sporcumuz Basak Akbas, çift kizlar kategorisinde sampiyon olurken, çift erkekler...

(20.02.2017) Lara ve Ali sampiyon oldu!
16-19 Subat tarihleri arasinda, Antuka Tenis Akademisi ev sahipliginde düzenlenen 12 Yas Haftasonu Turnuvasi sona erdi.

(19.02.2017) Anil çiftler yari finalinde veda etti.
Antalya’da düzenlenen ITF turnuvalarinin bu haftaki ayaginda kulübümüzün milli sporcusu Anil Yüksel çift erkekler kategorisine yari finalde veda etti.

(08.02.2017) Pemra’ya ‘’Adanmislik Ödülü’’ verildi.
Fed Cup Avrupa/Afrika Bölgesi 1. Küme müsabakalari için Estonya’nin baskenti Tallinn’de bulunan Türkiye Milli Takimi’nin iki önemli üyesi

(06.02.2017) GS Basketbol A Takimi antrenörü Ergin Ataman kulübümüzü ziyaret etti.
Prof. Dr. Azmi Hamzaoglu, Pasa Nejat Müldür, Tayfun Bayazit, Ömer Aras, Baskanimiz Prof. Dr. Mehmet Tinaz ve

(05.02.2017) Basketbol A Takimimiz beste bes yapti!
2. ligde mücadele veren basketbol A Takimimiz, iki sene kulübümüzün bas antrenörlügünü yapan ve yeniden göreve gelen Burak Safkan

(05.02.2017) 16 Yas Kis Kupasi’nda Görkem çiftler ikincisi oldu.
30 Ocak- 4 Subat tarihleri arasinda, Antuka Tenis Akademisi ev sahipliginde düzenlenen 16 Yas Kis Kupasi sona erdi.

(05.02.2017) 12 Yas Kis Kupasi’nda Çinar ve Ali çiftler sampiyonu oldu.
30 Ocak- 4 Subat tarihleri arasinda, Enka Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen 12 Yas kis Kupasi sona erdi.

(04.02.2017) FED Cup Kadin Milli Takimi TED’li sporcularla bulustu.
Çagla Büyükakçay, Pemra Özgen, Ipek Soylu, Ayla Aksu ve Berfu Cengiz’den olusan FED Cup Kadin Milli Takimi turnuva öncesi hazirlik kampini

(30.01.2017) 10 Yas Kis Kupasindan basarilarla döndük.
23- 28 Ocak tarihleri arasinda, TAÇSPOR Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen 10 Yas Kis Kupasi sona erdi.

(29.01.2017) 18 Yas Kis Kupasindan sampiyonluklarla döndük.
Mugla Göcek Tenis Kulübü ev sahipliginde, 23-28 Ocak tarihleri arasinda düzenlenen 18 Yas Kis Kupasi sona erdi.

(28.01.2017) 2017 Olagan Genel Kurul Toplantilarimiz gerçeklesti.
28 Ocak 2017 tarihinde, TED Spor Kulübü Dernegi ve TED Spor Kulübü Egitim ve Gelistirme Vakfi Olagan Genel Kurul toplantilari,

(28.01.2017) Basketbol altyapi sporcularimiz kis kampindan döndü.
22- 27 Ocak tarihleri arasinda, Antalya’da 50’nin üzerinde sporcumuzun katilimi ile basketbol altyapi kis kampimiz düzenlendi.

(27.01.2017) Anil çiftler çeyrek finalinde veda etti.
3-5 Subat tarihleri arasinda Davis Cup Avrupa/Afrika Bölgesi 2. küme birinci turunda deplasmanda Kibris Rum Kesimi ile karsilasacak Ay-yildizlilarin

(24.01.2017) Tie- Break Çiftler Turnuvasi sona erdi.
18- 19 Ocak tarihleri arasinda düzenlenen kulüp içi Tie- Break Çiftler Turnuvasi sona erdi.

(24.01.2017) Masa Tenisi Takimimiz Adana’dan döndü.
Masa Tenisi Türkiye Süper Ligi’nde mücadele eden, Masa Tenisi Takimimiz, Adana Turnuvasi’ndan döndü.

(23.01.2017) Basketbol A Takimimiz üçte üç yapti.
2. ligde mücadele veren basketbol A Takimimiz, iki sene kulübümüzün bas antrenörlügünü yapan ve yeniden göreve gelen Burak Safkan ve yardimcisi Alican Kocabalkan

(23.01.2017) TED- Nerf Kis Spor Kurslarimizda birinci dönem tamamlandi.
TED Spor Kulübü 2016- 2017 kis sezonu birinci dönem kis spor kurslari basari ile tamamlandi.

(23.01.2017) Anil çiftler yari finalinde veda etti.
Antalya’da düzenlenen ITF Futures turnuvasinda, sporcumuz Anil Yüksel turnuvanin çift erkekler kategorisine yari finalde veda etti.

(20.01.2017) Dikkatler Basketbol A Takimimizin üzerinde.
2. ligde mücadele veren basketbol A Takimimiz, iki sene kulübümüzün bas antrenörlügünü yapan ve yeniden göreve gelen Burak Safkan

(20.01.2017) Büyükler Kis Kupasindan sampiyonluklarla döndük.
Antalya Belek’te Tenis Organizasyonlari Spor Kulübü Dernegi ev sahipliginde düzenlenen Büyükler Kis Kupasi sona erdi.

(18.01.2017) Sporcularimiz Büyükler Kis Kupasi’nda mücadele ediyor.
Antalya Belek’te Tenis Organizasyonlari Spor Kulübü Dernegi ev sahipliginde düzenlenen Büyükler Kis Kupasi devam ediyor.

(16.01.2017) Anil çiftlerde yari finale yükseldi.
Türkiye'nin sezon boyunca ev sahipligi yapacagi erkekler ve kadinlar ITF turnuvalarinda 2017 heyecani Antalya Belek'te basladi.

(16.01.2017) Basketbol A Takimimiz yine kazandi!
2. ligde mücadele veren basketbol A Takimimiz, iki sene kulübümüzün bas antrenörlügünü yapan ve yeniden göreve gelen...

(16.01.2017) Cemre çiftler çeyrek finalinde veda etti.
Bu hafta toplam 15,000$ ödüllü ITF turnuvasina katilan sporcumuz Cemre Anil, çift kadinlar kategorine çeyrek finalde veda etti.

(10.01.2017) Fed Cup kaptani Alaaddin Karagöz kulübümüz ile anlasti.
Fed Cup kaptani Alaaddin Karagöz, TED Spor Kulübü Tenis A Takimini çalistirmak üzere kulübümüz ile anlasti.

(09.01.2017) Anil ve Pemra milli kadroda
Fed Cup Avrupa/Afrika Bölgesi 1. Grup mücadeleleri ve Davis Cup Avrupa/Afrika Bölgesi 2. Grup serüveni için Ay-yildizli formayi terletecek oyuncu kadrolari açiklandi.

(09.01.2017) Basketbol A Takimimiz Efe Spor’u devirdi.
2. ligde mücadele veren basketbol A Takimimiz, iki sene kulübümüzün bas antrenörlügünü yapan ve yeniden göreve gelen Burak Safkan ve yardimcisi Alican Kocabalkan

(03.01.2017) Anil erken veda etti.
Türkiye Tenis Federasyonu ile Katar Tenis Federasyonu arasinda gerçeklesen wildcard degisim anlasmasina göre TTF Team kapsaminda bulunan sporcumuz Anil Yüksel

(02.01.2017) Seminerimize Davetlisiniz.
GENETIC PASSPORT “Genetic Trainer Sistemi” --- Prof. Dr. Saman Belgerden Konferans Salonu, 07 OCAK 2017, Cumartesi – Saat: 15:00

(31.12.2016) Görkem Milli Takim Belirleme Turnuvasi’nda yarida kaldi.
26- 30 Aralik tarihleri arasinda, Taçspor Spor Kulübü ev sahipliginde gerçeklesen 16 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvasi’na...

(31.12.2016) Anil Yüksel'e ATP Doha'da wildcard
Türkiye Tenis Federasyonu ile Katar Tenis Federasyonu arasinda gerçeklesen wildcard degisim anlasmasina göre TTF Team kapsaminda

(26.12.2016) Geleneksel hale gelen Personel Gecemiz gerçeklesti.
23 Aralik Cuma günü saat 19:00’da, TED Golden Chef Balo Salonu’nda, her sene oldugu gibi bu sene de Personel Gecemiz gerçeklesti.

(26.12.2016) Kis Spor Kurslari veli toplantisi gerçeklesti.
25 Aralik Pazar günü, TED Golden Chef Balo Salonu’nda Kis Spor Kurslarimizdaki sporcularimizin velileri için kahvaltili toplanti gerçeklesti.

(23.12.2016) Gökberk çiftlerde yari finale yükseldi.
Antalya'da devam eden Tennis Organisation Cup ITF turnuvalarinin bu haftaki ayaginda, sporcumuz Gökberk Ergeneman çift erkekler kategorisinde...

(19.12.2016) Eskrimde Beliz birinci oldu.
17-18 Aralik tarihleri arasinda, Samsun’da gerçeklesen, Süper Minikler ve Minikler Açik Eskrim Turnuvasi’ndan basarilarla döndük.

(17.12.2016) Spor Psikolojisi konulu konferansimiz sona erdi.
17 Aralik Cumartesi günü (bugün) saat 15:00’da, Prof. Dr. Saman Belgerden Konferans Salonumuzda, Sporcularin Basarisini Etkileyen

(17.12.2016) Umut ve Naci Büyükler Türkiye Kupasi çift erkekler sampiyonu oldu.
10-17 Aralik tarihleri arasinda Ankara Tenis Kulübü kortlarinda düzenlenen Büyükler Türkiye Kupasi'nda heyecan sona erdi.

(17.12.2016) Mert Naci Büyükler Türkiye Kupasi sampiyonlugunun kiyisindan döndü.
10 Aralik Cumartesi günü eleme maçlariyla start alan Büyükler Türkiye Kupasi'nda sporcumuz Mert Naci Türker tek erkekler finali oynadi.

(14.12.2016) TTF Baskani Cengiz Durmus kulübümüzü ziyaret etti.
Türkiye Tenis Federasyonu Baskani Cengiz Durmus, 11 Aralik Pazar sabahi saat 07:30’da kulübümüze geldi.

(14.12.2016) Masa Tenisi Takimimiz Bursa’dan döndü.
Masa Tenisi Türkiye Süper Ligi’nde mücadele eden, Masa Tenisi Takimimiz, Bursa Turnuvasi’ndan döndü.

(03.12.2016) Pemra finalin kiyisindan döndü.
Bu hafta Italya’nin Cordenons sehrinde düzenlenen ITF turnuvasinda mücadele veren kulübümüzün tecrübeli sporcusu Pemra Özgen

(30.11.2016) Ali Sen  Ulusal Tirmanis Yarismasi’nda 1. oldu.
26-27 Kasim tarihleri arasinda, Bursa’daki Görükle Tirmanis Duvari’nda, Nilüfer Belediyesi tarafindan, toplam 12.000TL ödüllü, Ulusal Tirmanis Yarismasi düzenlendi.

(27.11.2016) Konferansimiz gerçeklesti.
Elit Sporcularda Genel Güdülenme ve Optimal Performans Duygu Durumu Arasindaki Iliski konulu konferansimiz yapildi.

(27.11.2016) Pemra yari finalde veda etti.
Misir'in Sarm El-Seyh kentindeki ITF turnuvasinda mücadele veren kulübümüzün milli sporcusu Pemra Özgen

(27.11.2016) Gökberk çiftler yari finalinde veda etti.
Antalya'da devam eden Tennis Organisation Cup ITF turnuvalarinin bu haftaki ayaginda, sporcumuz Gökberk Ergeneman çift erkekler kategorisine

(22.11.2016) Iller arasi Tesvik Eskrim Turnuvasi’ndan basarilarla döndük.
Iller arasi Tesvik Eskrim Turnuvasi kapsamindaki müsabakalar, süper minik ve minikler yas kategorisinde, bayan ve erkek flöre branslarinda

(17.11.2016) Masa Tenisi Takimimiz tam gaz!
Masa Tenisi Türkiye Süper Ligi’nde mücadele eden, Masa Tenisi Takimimiz, Bolu Turnuvasi’ndan döndü

(14.11.2016) TED Boulder Cup-2 sona erdi.
Kulübümüzün düzenledigi TED Boulder Cup Ulusal Tirmanis Yarismasi’nin ikincisi, 12 Kasim Cumartesi günü, saat 09:00 ile 23:00 arasinda gerçeklesti.

(13.11.2016) Pemra çeyrek finalde veda etti.
Beyaz Rusya’nin baskenti Minsk’te düzenlenen $25.000 ödüllü ITF turnuvasina katilan tecrübeli sporcumuz Pemra Özgen

(12.11.2016) Cemre çiftler çeyrek finalinde veda etti.
Antalya’daki toplam $10.000 ödüllü ITF turnuvasina katilan sporcumuz Cemre Anil, turnuvanin çift kadinlar kategorisine çeyrek finalde veda etti

(12.11.2016) Olaganüstü Genel Kurul Toplantimiz yapildi.
12 Kasim Cumartesi günü (bugün) saat 11:00’de baslayan Olaganüstü Genel Kurul Toplantimiz saat 12:30’da sona erdi.

(10.11.2016) Sahin Kundakçi: “Her Takima Sikinti Yaratabiliriz”
Kundakçi, simdi basantrenörlügünü yaptigi T.E.D. Spor Kulübü çatisi altinda kaygilari ve korkulari olmayan, huzurlu bir basketbol oynandigini ifade etti.

(09.11.2016) Minikler Epe Açik Turnuvasi’nda Vasilisa üçüncü oldu.
6 Kasim Pazar günü, Trabzon’da düzenlenen, Minikler Epe Açik Turnuvasi’na katilan sporcumuz Vasilisa Zulcan dereceye girdi.

(07.11.2016) Pemra yari finalde veda etti.
30 yasindaki kulübümüzün tecrübeli sporcusu Pemra Özgen, 4 numarali seribasi olarak katildigi Misir’in Sarm El-Seyh kentindeki,

(07.11.2016) Gökberk finalin kiyisindan döndü.
Antalya’da düzenlenen ITF turnuvasina katilan sporcumuz Gökberk Ergeneman, turnuvanin çift erkekler kategorisine yari finalde veda etti.

(01.11.2016) Cumhuriyet kosusunda üyemiz Sima Eskinazi 2. oldu.
Zeytinburnu Belediyesi ve Bestelsiz Spor Kulübü tarafindan, 30 Ekim Pazar günü saat 09:00’da, bu yil sekizincisi düzenlenen Cumhuriyet Kosusu’nda

(31.10.2016) Pemra sampiyon oldu.
Kulübümüzün tecrübeli sporcusu Pemra Özgen, Misir’in El- Seyh kentinde düzenlenen, $10,000 ödüllü ITF turnuvasinin tek kadinlar kategorisinde sampiyon oldu.

(31.10.2016) Basak finalin kiyisindan döndü.
Avusturya’nin Dornbirn kentinde ITF gençler G5 turnuvasina katilan milli sporcumuz Basak Akbas, tek kizlar ve çift kizlar kategorisine yari finalde veda etti.

(31.10.2016) Anil çeyrek finalde veda etti.
Antalya’daki toplam 10 bin dolar ödüllü Tennis Organisation Cup Futures turnuvasinin tek erkekler ve çift erkekler kategorisine milli sporcumuz Anil Yüksel

(29.10.2016) 29 Ekim TED Cumhuriyet Kupasi Müsabakalari sona erdi.
Kulübümüzün, Cumhuriyetimizin kurulusunun 93. yilinda düzenlemis oldugu, 29 Ekim TED Cumhuriyet Kupasi Müsabakalari kapsaminda gerçeklesen...

(24.10.2016) Anil çeyrek finalde veda etti.
Türkiye’nin yil boyunca ev sahipligi yaptigi toplam 10 bin dolar ödüllü, ITF turnuvalarinin Antalya’da gerçeklesen bu haftaki ayaginda..

(19.10.2016) T'AI CHI CH'UAN Kurslari basliyor!
Egitmen Sükrü BOZKURT' un egitiminde bedeninizi kesfetmeye hazir misiniz?

(19.10.2016) Masa tenisi takimimizin süper lig mücadesi basladi.
Masa Tenisi Türkiye Süper Ligi maçlari, 14-16 Ekim tarihleri arasinda, Ankara Mamak Spor Salonu’nda start aldi.

(17.10.2016) Eskrimde Bursa’dan basarilarla döndük.
14-16 Ekim tarihleri arasinda, Bursa’da düzenlenen, Süper Minikler ve Minikler Eker Cup Kiliç Turnuvasi sona erdi.

(17.10.2016) Naci ilk ITF gençler zaferine ulasti!
Bu sene ilki düzenlenen Göztepe Cup ITF Gençler turnuvasinda heyecan, teklerdeki final müsabakalariyla sona erdi.

(10.10.2016) Eskrimde Ardiç üçüncü oldu.
7 Ekim Cuma günü, Konya’da yapilan Minikler Açik Turnuvasi’nda, sporcumuz Ardiç Karan Safçi dereceye girdi.

(07.10.2016) Kulübümüz önemli misafirleri agirladi.
6 Ekim Persembe günü Kulüpler Birligi Vakfi Baskani Göksel Gümüsdag, Gençlik Spor Müdürü Mehmet Baykan, Spor A.S. Genel Müdürü Ismail Özbayraktar ve bir heyet ile kulübümüzü ziyarete geldiler.

(03.10.2016) Pemra çeyrek finalde veda etti.
Amerika’nin Oklahoma eyaleti Stillwater sehrindeki $25.000 ödüllü ITF turnuvasina katilan tecrübeli sporcumuz Pemra Özgen, çift kadinlar kategorisine çeyrek finalde veda etti.

(03.10.2016) 6. Bankalar arasi Tenis Turnuvasi sona erdi.
Kulübümüzün ev sahipliginde, 22 Eylül- 1 Ekim tarihleri arasinda, bu yil 6.’sini düzenledigimiz Bankalar arasi Tenis Turnuvasi sona erdi.

(19.09.2016) Uluslararasi Flöre Plovdiv Cup ’tan basarilarla döndük.
16 -18 Eylül tarihleri arasinda, Bulgaristan'in Plovdiv sehrinde düzenlenen, Uluslararasi Flöre Plovdiv Cup sona erdi.

(18.09.2016) Istanbul Challenger'da sampiyon Malek Jaziri oldu.
Kulübümüzün ev sahipligi yaptigi American Express Istanbul Challenger’da 68. yil heyecani tekler finaliyle sona erdi. 1 ve 2 numarali seribasi raketleri bulusturan finalde Israilli rakibi...

(17.09.2016) Istanbul Challenger’da çiftler sampiyonlari belli oldu.
Bu sene 68.’sine ev sahipligi yaptigimiz American Express Istanbul Challenger’da çiftler mücadelesi tamamlandi.

(17.09.2016) Pemra finalin kiyisindan döndü.
Amerika’nin Teksas eyaleti Lubbock sehrinde gerçeklesen $ 25.000 ödüllü ITF turnuvasinin çift kadinlar kategorisine tecrübeli sporcumuz Pemra Özgen, yari finalde veda etti.

(17.09.2016) TED’li sporcular Uluslararasi Flöre Plovdiv Cup’a katildi.
16 -18 Eylül tarihleri arasinda, Bulgaristan'in Plovdiv sehrinde düzenlenen, Uluslararasi Flöre Plovdiv Cup’a flörecilerimizden...

(15.09.2016) Istanbul Challenger’da üçüncü gün tamamlandi.
Bu yil 68’incisi yapilan American Express Istanbul Challenger’da üçüncü gün tamamlandi. Tuna Altuna ve Cem Ilkel, çiftlerde...

(13.09.2016) Challenger’da bir ilk!
10-18 Agustos tarihleri arasinda kulübümüzde gerçeklesecek olan American Express Istanbul Challenger'da ikinci tura geçildi.

(13.09.2016) Istanbul Challenger basin toplantisi gerçeklestirildi.
ATP Challenger Turu'nun prestijli turnuvalarindan American Express Istanbul Challenger'in 68.'si, 10-18 Eylül tarihleri arasinda kulübümüz ev sahipliginde düzenleniyor.

(12.09.2016) TED’de bayram havasi var.
12 Eylül Pazartesi (bugün) saat 12:30’da kulübümüzün Yönetim Kurulu Baskani Mehmet Emin Tinaz kulübümüzün çalisanlari ile bayramlasti.

(12.09.2016) Istanbul Challenger’da ana tablo maçlari basliyor.
10-18 Agustos tarihleri arasinda kulübümüzde gerçeklesecek olan American Express Istanbul Challenger'da eleme heyecani tamamlandi.

(11.09.2016) Türkiye Sampiyonalarindan basarilarla döndük.
5-10 Eylül tarihleri arasinda gerçeklesen 14, 16, 18 Yas Türkiye Sampiyonalari sona erdi.

(11.09.2016) Yaz Dönemi Tenis Akademisi ve Performans Gruplari kapanis yapti.
2015-2016 Yaz Dönemi Tenis Akademisi ve Performans Gruplarinin geçirmekte oldugu yogun çalisma ve turnuva programi 9 Eylül Cuma günü sona erdi.

(11.09.2016) Istanbul Challanger’da ana tablo kuralari çekildi.
ATP Challenger Turu’nun prestijli turnuvalarindan American Express Istanbul Challenger’da ana tablo kuralari belli oldu.

(03.09.2016) Zafer Kupasi Barkin ve Cemre’nin oldu.
Göztepe’deki Istanbul Büyüksehir Belediyesi Spor A.S. Gülbahçesi Spor Tesisi’nin ev sahipligi yaptigi, toplam 10 bin dolar ödüllü 30 Agustos Zafer Kupasi sona erdi.

(28.08.2016) DRD 17. Fehmi Kizil Veteran Tenis Turnuvasi sona erdi.
18-27 Agustos tarihleri arasinda kulübümüz tesislerinde gerçeklesen, DRD 17. Fehmi Kizil Veteran Tenis Turnuvasi

(26.08.2016) Basak ilk ITF junior tekler sampiyonlugunu elde etti.
Isveç, Kramfors’ta düzenlenen ITF High Coast Sweden Junior Open’da sporcumuz Basak Akbas, tek kizlar kategorisinde sampiyon olurken

(26.08.2016) Anil sampiyonluga kosuyor.
Belarus'un bassehri Minsk'te düzenlenen toplam 10 bin dolar ödüllü Futures turnuvasinda sporcumuz Anil Yüksel sampiyonluga kosuyor.

(24.08.2016) Anil çeyrek finale yükseldi.
Belarus'un baskenti Minsk'de gerçeklesen $ 10000 ödüllü ITF Future turnuvasinda sporcumuz Anil Yüksel tek erkekler kategorisinde çeyrek finale

(24.08.2016) TED Basketbol A Takimi sezonu açti.
TED Basketbol A Takimi 2016/2017 sezon çalismalarina özel kondisyoner esliginde, 23 Agustos Sali günü basladi.

(22.08.2016) Yaz Dönemi Tenis Akademisi ve Performans Gruplarinin ‘en’leri seçildi.
TED Spor Kulübü ailesi olarak, 2015-2016 Yaz Dönemi Tenis Akademisi ve Performans Gruplarinin geçirmekte oldugu yogun çalisma ve turnuva

(20.08.2016) Sadi Gülçelik Büyükler Yaz Kupasindan basarilarla döndük.
15-19 Agustos tarihleri arasinda, Enka Spor Kulübü ev sahipliginde düzenlenen, Sadi Gülçelik Büyükler Yaz Kupasi sona erdi.

(19.08.2016) Anil çeyrek finalde veda etti.
Belarus'un baskenti Minsk'de gerçeklesen $ 10000 ödüllü ITF Future turnuvasinda sporcumuz Anil Yüksel tekler ve çiftler kategorisinde turnuvaya çeyrek finalde finalde veda etti.

(17.08.2016) Pemra adini ikinci tura yazdirdi.
Milli sporcumuz Pemra Özgen, Belçika'nin Westende sehrinde gerçeklesen 25 bin dolar toplam ödüllü ITF turnuvasina iyi basladi.

(12.08.2016) Behbut Cevansir Büyükler Yaz Kupasi sona erdi.
8-12 Agustos tarihleri arasinda, kulübümüzün ev sahipliginde gerçeklesen, Behbut Cevansir Büyükler Yaz Kupasi sona erdi.

(12.08.2016) Anil yari finalde veda etti.
Belarus’un baskenti Minsk’de düzenlenen ITF Future turnuvasinda sporcumuz Anil Yüksel, turnuvaya yari finalde veda etti.

(10.08.2016) Basak çeyrek finalde veda etti.
8- 12 Agustos tarihleri arasinda, Bulgaristan’in baskenti Sofya’da gerçeklesen ITF G5 Dema Cup ‘ta sporcumuz Basak Akbas, çeyrek finalde veda etti.

(10.08.2016) Alper ikinci oldu.
6- 10 Agustos tarihleri arasinda, Romanya’nin baskenti Bükres’te gerçeklesen, 16 Yas Bükres Dinamo Babolat Cup ‘ta sporcumuz Alper Kültürel ikinci oldu.

(07.08.2016) Yaz Kupasi-5 Turnuvalarindan basarilarla döndük.
1-6 Agustos tarihleri arasinda gerçeklesen, Yaz Kupasi-5 Turnuvalari sona erdi.

(30.07.2016) Yaz Kupasi-4 Turnuvalarindan basarilarla döndük.
25-30 Temmuz tarihleri arasinda düzenlenen Yaz Kupasi-4 Turnuvalari sona erdi.

(29.07.2016) Basak ülkemizi temsil etti.
18- 24 Temmuz tarihleri arasinda, Rusya’nin baskenti Moskova’da düzenlenen 2016 Avrupa Gençler Sampiyonalari 16 yas müsabakalarinda sporcumuz Basak Akbas

(30.07.2016) Anil çeyrek finalde veda etti.
Gürcistan’in Telavi kentinde düzenlenen ITF Futures turnuvasina, sporcumuz Anil Yüksel çeyrek finalde veda etti.

(28.07.2016) Elif ve Beliz dereceye girdi.
19- 28 Temmuz tarihleri arasinda Yunanistan’in baskenti Atina’da düzenlenen, Uluslararasi Kiliç Kampi sona erdi.

(23.07.2016) Barkin ve Baris’tan Avrupa dördüncülügü.
11-19 Temmuz tarihleri arasinda, Hirvatistan’in Zagreb sehrinde düzenlenen Üniversiteler Arasi Avrupa Sampiyonasi’nda sporcularimiz

(23.07.2016) TED Yaz Tenis Akademisi 1. Dönemi sona erdi.
18-22 Temmuz tarihleri arasinda kulübümüzde düzenlenen, Dönem Sonu Akademi ve Performans Gruplari Kulüp Içi Turnuvasi sona erdi.

(18.07.2016) Yaz Kupasi-3 Turnuvalarindan basarilarla döndük.
4-9 Temmuz tarihleri arasinda düzenlenen 8-9- 10 Yas Yaz Kupasi-3 Turnuvasi ve 11-15 Temmuz tarihleri arasinda düzenlenen 16 Yas Yaz Kupasi-3 Turnuvasi sona erdi.

(12.07.2016) Haluk ve Anil Davis Cup'da.
Mart ayinda Ankara Tenis Kulübü'ndeki bulusmada Bulgaristan'i yenip Davis Cup Avrupa/Afrika Bölgesi 2. Grup'ta ikinci tura yükselen Türkiye

(04.07.2016) Yaz Kupasi-2 Turnuvalarindan basarilarla döndük.
Türkiye Tenis Federasyonu’nun turnuva takviminde, 25 Haziran- 2 Temmuz tarihleri arasinda yer alan 12 Yas Yaz Kupasi-2, 14 Yas Yaz Kupasi...

(01.07.2016) 29. Basketbol Kampi sona erdi.
24-30 Haziran tarihleri arasinda Kusadasi Alkoçlar Otel’de düzenlemis oldugumuz 29. Basketbol Kampi sona erdi.

(30.06.2016) Anil finalde!
Sporcumuz Anil Yüksel düzenlenen turnuvada çift erkekler kategorisinde finale yükselirken, tek erkekler kategorisinin çeyrek finalinde turnuvaya veda etti.

(30.06.2016) Pemra yari finalde veda etti!
Fransa’nin Denain kentinde düzenlenen 25 bin dolar ödüllü ITF turnuvasina katilan, sporcumuz Pemra Özgen çift kadinlar kategorisinin yari finalinde

(26.06.2016) Balkanik- TED Veteran Turnuvasi sona erdi!
25-26 Haziran tarihleri arasinda kulübümüz tesislerinde gerçeklesen, Balkanik- TED Veteran Turnuvasi sona erdi.

(25.06.2016) Anil finalin kiyisindan döndü!
Türkiye'de sene boyunca düzenlenen ITF Futures turnuvalarina bu hafta Marmaris ev sahipligi yapti.

(24.06.2016) Anil çeyrek finale yükseldi!
Mugla’nin Marmaris ilçesindeki, Türkiye'nin yil boyunca ev sahipligi yaptigi Futures turnuvalarinin 25. haftasinda sporcumuz Anil Yüksel

(20.06.2016) Babalar & Çocuklari Çiftler Tenis Turnuvasi’ni gerçeklestirdik.
Babalar Günü etkinligi kapsaminda, 19 Haziran 2016 Pazar günü, kulübümüz tesislerinde, Babalar & Çocuklari

(20.06.2016) Beliz dereceye girdi!
Bulgaristan’in Burgas kentinde, 17-19 Haziran tarihleri arasinda düzenlenen Burgas Cup 2016 sona erdi.

(17.06.2016) Sporcularimiz Yaz Kupalari'ndan Sampiyonluklarla döndüler.
Türkiye Tenis Federasyonu’nun turnuva takviminde 11-17 Haziran tarihleri arasinda yer alan ve Kemer Golf&Country

(16.06.2016) Pemra yari finalde!
Almanya’nin Braunschweig sehrinde düzenlenen 25 bin dolar ödüllü ITF turnuvasina katilan tecrübeli sporcumuz Pemra Özgen, çift kadinlarda yari finale yükseldi.

(16.06.2016) Anil çeyrek finalde!
Antalya'da düzenlenen Tennis Organisation Cup ITF turnuvalarinda, sporcumuz Anil Yüksel tek erkeklerde çeyrek finale yükseldi.

(15.06.2016) Basak iyi basladi!
Macaristan'in Szeged sehrindeki 50 bin dolar ödüllü ITF toprak kort turnuvasina katilan milli sporcumuz Basak Eraydin, birinci turu geçti.

(13.06.2016) 33. TED Doktorlar Tenis Turnuvasi sona erdi.
Veteran etkinliklerimiz arasinda köklü bir geçmise sahip olan ve bu yil 33.’sü düzenlenen TED Doktorlar Tenis Turnuvasi, Finansbank isim sponsorlugunda

(13.06.2016) “Tenis Sporuna Yapisal Bakis” sempozyumu' nu gerçeklestirdik
4-5 Haziran 2016 tarihleri arasinda, Türkiye'de ilk Tenis Sempozyumu olarak kulübümüzde düzenledigimiz "Tenis Sporuna Yapisal Bakis Sempozyumu" sona erdi.

(12.06.2016) PEMRA VE ANIL TÜRKIYE SAMPIYONU
Istanbul’da gerçeklesen Büyükler Türkiye Sampiyonasi’nda heyecan sona erdi.

(11.06.2016) Anil ve Pemra Türkiye Sampiyonu!
Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü'nün ev sahipligi yaptigi Büyükler Türkiye Sampiyonasi'nda teklerde sampiyonlar belli oldu.

(11.06.2016) Büyükler Türkiye Sampiyonasi finaline TED damgasi!
TED Spor Kulübü'nün 80. yil kutlamalari kapsaminda gerçeklesen, toplam 36 bin TL para ödülün dagitildigi Büyükler Türkiye Sampiyonasi’nda

(07.06.2016) Büyükler Türkiye Sampiyonasi gerçeklesiyor!
Türkiye Tenis Federasyonu’nun takviminde, 4-11 Haziran tarihleri arasinda yer alan Büyükler Türkiye Sampiyonasi, TED Spor Kulübü ev sahipliginde düzenleniyor.

(06.06.2016) Hafta Sonu Turnuvalari’ndan basarilarla döndük!
Tenis Federasyonu’nun ‘’sporcularin seviyelerine uygun maçlari kisa sürede yapmalarini saglamak’’ amaciyla düzenledigi Hafta Sonu Turnuvalarinin...

(05.06.2016) Pemra’dan sampiyonluk!
Milli sporcumuz Pemra Özgen, Antalya'da düzenlenen toplam 10 bin dolar ödüllü Tennis Organisation Cup ITF turnuvasinda sampiyon oldu.

(05.06.2016) Ceren Atalar dereceye girdi!
Türkiye Eskrim Federasyonu’nun faaliyet programinda yer alan, Bursa’nin Mudanya ilçesinde düzenlenen Eker Cup Turnuvasi sona erdi.

(03.06.2016) Eraydin yari finalde veda etti!
Italya’nin Brescia sehrinde 50 bin dolar toplam ödüllü ITF turnuvasina katilan 21 yasindaki milli tenisçimiz Basak Eraydin çiftler yari finalinde...

(03.06.2016) Pemra yari finalde!
30 yasindaki tecrübeli milli raketimiz Pemra Özgen, Antalya'da düzenlenen toplam 10 bin dolar ödüllü Tennis Organisation Cup ITF turnuvasinda...

(02.06.2016) Pemra çeyrek finalde!
Antalya'da düzenlenen Tennis Organisation Cup ITF turnuvalarinda, Pemra Özgen tek bayanlarda çeyrek finale yükseldi.

(02.06.2016) Eraydin çiftlerde çeyrek finale yükseldi!
Italya’nin Brescia sehrinde 50 bin dolar toplam ödüllü ITF turnuvasina katilan 21 yasindaki milli tenisçimiz Basak Eraydin

(01.06.2016) 33. Doktorlar Tenis Turnuvasi basliyor!
Veteran etkinliklerimiz arasinda köklü bir geçmise sahip olan ve bu yil 33.’sü düzenlenen TED Doktorlar Tenis Turnuvasi

(01.06.2016) Marsel erken veda etti
Elemelerden ana tabloya çikma basarisi gösterdigi Fransa Açik'in ardindan Çek Cumhuriyeti'nin Prostejov kentindeki 106.500 avro ödüllü ATP Challenger turnuvasinda...

(31.05.2016) Türkiye Sampiyonu Ali Sen!
Türkiye Dagcilik Federasyonu tarafindan düzenlenen ve 28-29 Mayis 2016 tarihlerinde Adana’da yapilan Büyükler Lider Türkiye Sampiyonasi Finalleri’nde...

(30.05.2016) Isil isil madalyaya!
Bu haftasonu Zonguldak’in Karadeniz Eregli ilçesinde düzenlenen Süper Minik-Minik Kiliç Çilek Kupasi’na katilan sporcumuz Isil Ulusaloglu...

(30.05.2016) Basak Akbas milli takimda!
25- 29 Mayis tarihleri arasinda düzenlenen, Adana Atli Spor Kulübü’nün ev sahipligi yaptigi, 16 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvasi’na katilan basarili sporcumuz...

(30.05.2016) Eraydin, ikincilik ödülüne uzandi.
Italya'nin Grado sehrindeki 25 bin dolar ödüllü ITF toprak kort turnuvasina katilan 21 yasindaki milli tenisçimiz Basak Eraydin...

(28.05.2016) Anil çiftlerde yarida kaldi!
Antalya’da her hafta yil boyunca düzenlenen ITF Futures turnuvalarinin 21. haftasinda milli sporcumuz Anil Yüksel çift erkeklerde...

(28.05.2016) Pemra finalin kiyisindan döndü!
Antalya'da düzenlenen Tennis Organisation Cup ITF turnuvalarinda, Pemra Özgen tek bayanlarda yari final mücadelesini kaybetti.

(27.05.2016) Umut Akkoyun yari finalde!
25- 29 Mayis tarihleri arasinda düzenlenen, Adana Atli Spor Kulübü’nün ev sahipligini yaptigi, 16 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvasi’na katilan...

(27.05.2016) Basak yari finalde!
25- 29 Mayis tarihleri arasinda düzenlenen, Adana Atli Spor Kulübü’nün ev sahipligi yaptigi, 16 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvasi’na katilan...

(27.05.2016) Marsel, Darcis’i geçemedi.
Milli tenisçimiz Marsel Ilhan, yilin ikinci Grand Slam turnuvasi Roland Garros Fransa Açik'ta ana tabloya ilk turda veda etti.

(27.05.2016) Umut, Mustafa ve Basak çeyrek finalde!
25-29 Mayis 2016 tarihleri arasinda düzenlenen, Adana Atli Spor Kulübü'nün ev sahipligini yaptigi, 16 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvasi’nda sporcularimiz  Umut Akkoyun ve Mustafa Erdogan

(23.05.2016) II. Dostluk Turnuvasi’nda TED rüzgari!
Eskrim sezonu içerisinde her ay düzenli olarak düzenlenen Istanbul ve çevre illerden eskrimcileri bir araya getirerek turnuva deneyimlerini arttirmayi amaçlayan...

(20.05.2016) TED’li sporcularimiz 19 Mayis Cup’taydi!
19 Mayis haftasina özel Samsun’da düzenlenen 19 Mayis Cup’ta kulübümüz sporcularindan çift kizlarda Ece Tan ve çift erkeklerde Recep Ulas Uzun mücadele verdi.

(20.05.2016) Marsel, Roland Garros’da ana tabloda!
28 yasindaki basarili sporcumuz Marsel Ilhan, sezonun ikinci Grand Slam turnuvasi Fransa Açik'ta ana tabloya kalmayi basardi.

(20.05.2016) Marsel’den ana tabloya dev adim!
Milli tenisçimiz Marsel Ilhan, sezonun ikinci Grand Slam turnuvasi Fransa açik’ta eleme mücadelesinde üçüncü tura yükseldi.

(20.05.2016) 19 Mayis’i kutladik!
19 Mayis 2016 Persembe günü kulübümüz tesislerinde 19 Mayis Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayrami senlikleri kapsaminda söylesi ve tören programi gerçeklestirdik.

(18.05.2016) Marsel ikinci turda!
Milli tenisçimiz Marsel Ilhan, sezonun ikinci Grand Slam turnuvasi Fransa Açik’ta eleme mücadelesine galibiyetle basladi.

(18.05.2016) Kulübümüz minik misafirlerini agirladi!
Kulübümüz faaliyetleri kapsaminda çocuklarla gerçeklestirilen brans tanitimlarinda, 17 Mayis Sali günü, Park Tarabya Anaokulu TED Spor Kulübü...

(17.05.2016) Finansbank Istanbul Seniors Cup basliyor!
Finansbank Private Banking ana sponsorlugunda 25 Mayis - 4 Haziran 2016 tarihleri arasinda kulübümüz kortlarinda gerçeklesecek olan Finansbank Istanbul Seniors Cup turnuvasi basliyor.

(16.05.2016) Anil Yüksel’den ikincilik!
Antalya’da yil boyunca her hafta düzenlenen ITF Futures turnuvalarinin 19. haftasinda, milli sporcumuz Anil Yüksel tek erkeklerde ikincilik kupasini kaldirdi.

(16.05.2016) Çocuklarin hayallerine dokunan proje!
‘’Herkes Tenis ile Tanissin’’ projesi kapsaminda Türkiye’nin dört bir yanindaki okullara tenis malzemesi destegi tüm hiziyla sürüyor.

(16.05.2016) TED’li Senyörler madalyalari topladi!
Türkiye Tenis Federasyonu tarafindan Antalya’nin Manavgat ilçesinde 8-14 Mayis tarihleri arasinda düzenlenen Türkiye Senyörler Takim Sampiyonasi’na TED’li Senyörler...

(15.05.2016) Nazmi Bari Cup sona erdi!
Türk tenisinin unutulmaz isimlerinden Nazmi Bari anisina kulübümüz kortlarinda düzenlenen Nazmi Bari Cup ITF Gençler turnuvasi, final karsilasmalarinin ardindan tamamlandi.

(14.05.2016) Sampiyonluga son adim kaldi!
Türkiye’nin sezon boyunca ev sahipligi yaptigi ITF turnuvalarinin 19. haftasinda, Anil Yüksel tek erkeklerde finale yükseldi.

(14.05.2016) Mustafa Erdogan çiftler sampiyonu!
Uluslararasi bir organizasyon olan ve bu yil 9. su kulübümüz kortlarinda düzenlenen 18 Yas Alti Nazmi Bari Cup turnuvasinda basarili sporcumuz Mustafa Erdogan...

(13.05.2016) Anil Yüksel geriden geldi!
Antalya Belek'te gerçeklesen toplam 10 bin dolar ödüllü ITF Futures turnuvasinda milli sporcumuz Anil Yüksel teklerde yari finale yükseldi.

(13.05.2016) Mustafa Erdogan kupanin bir ucundan tuttu!
Uluslararasi Tenis Federasyonu takviminde yer alan ve kulübümüzde bu yil 9. su düzenlenen 18 Yas Alti Nazmi Bari Cup turnuvasinda basarili sporcumuz Mustafa Erdogan

(12.05.2016) Basak Akbas, çiftler yari finalinde!
Uluslararasi Tenis Federasyonu takviminde yer alan ve kulübümüzde bu yil 9. su düzenlenen 18 Yas Alti Nazmi Bari Cup turnuvasinda sporcumuz Basak Akbas,

(12.05.2016) Mert Naci Türker finale kosuyor!
Bu yil kulübümüz tesislerinde 9. su düzenlenen ITF Juniors Nazmi Bari Cup’ta sporcumuz Mert Naci Türker, teklerde yari finale yükseldi. 

(11.05.2016) Umut ve Mert Naci çeyrek finalde!
Bu yil kulübümüz tesislerinde 9. su düzenlenen ITF Juniors Nazmi Bari Cup’ta sporcularimizdan Mert Naci Türker ve Umut Akkoyun teklerde çeyrek finale yükseldi.

(10.05.2016) Marsel Ilhan müthis basladi!
Türkiye’nin 1 numarasi sporcumuz Marsel Ilhan, Almanya’nin Heilbronn kentinde düzenlenen ATP Challanger Turnuvasi’ndaki açilis maçinda...

(09.05.2016) Ilgin Sarban Türkiye ikincisi!
4-8 Mayis tarihleri arasinda Koç Spor Fest kapsaminda Afyon’da düzenlenen Eskrim Türkiye Sampiyonasi’nda sporcumuz ve ayni zamanda Bilgi Üniversitesi ögrencisi Ilgin Sarban...

(08.05.2016) Anil Yüksel finali kaçirdi.
Antalya'da düzenlenen toplam 10 bin dolar ödüllü ITF Futures turnuvasinda basarili sporcumuz Anil Yüksel, turnuvaya son dört sporcu arasinda veda etti.

(08.05.2016) Basak Akbas ikinci oldu!
16 yasindaki Genç Milli Takim sporcumuz Basak Akbas, Istanbul'da düzenlenen ITF Juniors Cup'ta ikincilik ödülüne uzandi.

(06.05.2016) Anil Yüksel finale yürüyor!
Antalya’da düzenlenen toplam 10 bin dolar ödüllü ITF Futures turnuvasinda basarili sporcumuz Anil Yüksel, teklerde yari finale yükseldi.

(06.05.2016) Basak Akbas kupanin bir ucundan tuttu!
Istanbul’da düzenlenen ITF Juniors Kupasi’na katilan genç milli takim sporcumuz Basak Akbas, teklerde finale kalmayi basardi.

(02.05.2016) Nazmi Bari Cup basliyor!
Uluslararasi Tenis Federasyonu’nun turnuva takviminde yer alan ve 7-14 Mayis tarihlerinde düzenlenecek 18 Yas Alti Nazmi Bari Cup, TED kortlarinda basliyor.

(28.04.2016) Tanfer Klinik ile keyifli bir sohbet yaptik.
Hülya Cup 2016 isim sponsoru olan Tanfer Klinik CFO’su Seycan Tanfer ile tenise saglamis olduklari sponsorluk destegi ile ilgili keyifli bir sohbet yaptik.

(26.04.2016) Çinar Apaydin, çeyrek finalde kaldi.
Tennis Europe Junior Tour takviminde yer alan ve 18-24 Nisan tarihleri arasinda Antalya’da gerçeklestirilen 23 April Cup’ta sporcumuz Çinar Apaydin

(26.04.2016) TED, Lifepark’da Çocuklarla Bulustu.
Kulübümüz tarafindan 23 Nisan haftasina özel olarak Bahçeköy Lifepark’ta çocuklara yönelik eglenceli brans tanitimlari yapildi.

(25.04.2016) Marsel, ATP World Tour’da Ispanyol çekti.
Toplam 426,530 avro ödüllü TEB BNP Paribas Istanbul Open’da ana tablo kuralari çekildi.

(23.04.2016) 23 Nisan’i doyasiya kutladik!
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armagani 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami kulübümüz kapali tenis kortunda kutlandi.

(25.04.2016) Ardiç Safçi sampiyon!
Antalya’da düzenlenen Uluslararasi Eskrim Çocuk Kupasi’nin ikinci gününde sporcumuz Ardiç Karan Safçi..

(20.04.2016) Uluslararasi Eskrim Çocuk Kupasi Antalya’da basladi.
Bu yil Türkiye Eskrim Federasyonu tarafindan Antalya’nin Alanya kentinde düzenlenen Uluslararasi Eskrim Çocuk Kupasi...

(19.04.2016) Dagcilik sporcularimiz dereceye girdi!
09-10 Nisan tarihleri arasinda Nevsehir’de gerçeklestirilen Türkiye Dagcilik Federasyonu Milli Takim Seçmeleri’nin ilk ayagi tamamlandi.

(18.04.2016) Tanfer Klinik 19. Hülya Cup sona erdi!
TED Spor Kulübü’nün kortlarinda Tanfer Klinik ana sponsorlugunda organize edilen 19. Hülya Cup Senyör Tenis Turnuvasi final müsabakalarinin ardindan tamamlandi.

(16.04.2016) Hülya Cup’ta final heyecani!
Türkiye Tenis Federasyonu turnuva takviminde de yer alan ve 4-16 Nisan tarihleri arasinda Tanfer Klinik ana sponsorlugunda kulübümüzde 19. su gerçeklestirilen

(15.04.2016) Basak sampiyonluga bir adim daha yaklasti!
50 bin dolar toplam ödüllü Lale Kupasi Uluslararasi Kadinlar Tenis Turnuvasi’nda bugün çeyrek final karsilasmalari oynandi.

(15.04.2016) TDF’den kulübümüze tesekkür!
Türkiye Dagcilik Federasyonu, tesislerimizde gerçeklestirilen Boulder Türkiye Sampiyonasi finalleri için kendi internet sayfasindan paylastigi haberde

(15.04.2016) Basak Eraydin, Lale Kupasi’nda çeyrek finalde!
Spor AS tarafindan Göztepe Gülbahçesi Spor Tesisi’nde düzenlenen Lale Kupasi Uluslararasi Kadinlar Tenis Turnuvasi’nda çeyrek finalistler belirlenirken,..

(12.04.2016) Sadece farklilar ve Onlar da var!
Hülya Cup Senyör Tenis Turnuvasi tüm heyecaniyla sürerken, IZEV Vakfi gençleri de turnuva ofisi ve kafede görev almaya devam ediyor.

(10.04.2016) TED’de Senyör firtinasi!
Tanfer Klinik ana sponsorlugunda kulübümüzde 19. su gerçeklestirilen Hülya Cup Senyör Tenis Turnuvasi, senyör tekler ve çiftler mücadeleleriyle..

(07.04.2016) Basak Eraydin WTA’da çeyrek finalde!
Polonya'nin Katowice kentindeki WTA turnuvasinda raket sallayan basarili sporcumuz Basak Eraydin, Belaruslu partneri Lidziya Marazova ile birlikte

(06.04.2016) TED Basketbol play-off’ta!
Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden Basketbol A Takimimiz, normal sezonu 8. sirada tamamlayarak play-off’lara katilmaya hak kazandi.

(10.04.2016) 19. Hülya Cup Tenis Turnuvasi basliyor!
Türkiye Tenis Federasyonu faaliyetleri kapsaminda ve Tanfer Klinik ana sponsorlugunda gerçeklestirilen 16. Hülya Cup Senior Tenis Turnuvasi...

(05.04.2016) Umut Dünya Sampiyonasi’nda!
Kulübümüz eskrim kiliç takimi sporcusu 19 yasindaki Umut Ulusaloglu, Fransa’nin Bourges sehrinde düzenlenen Yildizlar ve Gençler Dünya Sampiyonasi’na katilmaya hak kazandi.

(02.04.2016) Basak Akbas ikinci oldu!
Genç sporcumuz Basak Akbas, Antalya’da katildigi ITF Junior G4 turnuvasinda mücadele ettigi çiftler kategorisinde ikincilik...

(02.04.2016) Çiftler sampiyonu Anil Yüksel!
Basarili sporcumuz Anil Yüksel, Antalya Belek’te düzenlenen toplam 10 bin dolar ödüllü ITF Futures turnuvasinda...

(01.04.2016) Ali Sen A Milli Takimda!
26-27 Mart tarihlerinde gerçeklestirilen Türkiye Dagcilik Federasyonu Milli Takim Seçmeleri Bouldering 2. ayagi...

(01.04.2016) Anil çiftlerde sampiyonluk yolunda!
Antalya’da düzenlenen 10 bin dolar ödüllü ITF Futures turnuvasinda sporcumuz Anil Yüksel, çiftlerde finale kalarak...

(01.04.2016) Anil teklerde ve çiftlerde turladi!
Antalya’da düzenlenen 10 bin dolar ödüllü ITF Futures turnuvasinda sporcumuz Anil Yüksel teklerde çeyrek, çiftlerde ise yari finale yükseldi.

(30.03.2016) Marsel Israil’de iyi basladi
Israil’in Raanana sehrindeki 125 bin dolar ödüllü ATP Challenger turnuvasina 7 numarali seribasi olarak katilan tecrübeli sporcumuz Marsel Ilhan...

(30.03.2016) Güney Afrika’daki macera, film oldu!
Dagcilik sporcularimiz Evren Karadag ve Ugur Yilmaz, Güney Afrika'daki dünyaca ünlü tirmanis bölgesi olan Rocklands'deki tirmanislarini..

(24.03.2016) Marsel, Challenger’da çeyrek finalde!
Çin’in Senzen kentindeki toplam 75 bin dolar ödüllü ATP Challenger turnuvasinda oynayan sporcumuz Marsel Ilhan, Japon rakibi Hiroki Moriya’yi...

(23.03.2016) Marsel vazgeçmiyor!
Bir önceki hafta Guangzhou'da çeyrek final oynadiktan sonra bir diger Çin kenti Senzen’deki ATP Challenger’a katilan sporcumuz Marsel Ilhan, toplam 75 bin dolar ödüllü...

(24.03.2016) TED Basketbol durdurulamiyor!
Türkiye Basketbol 2. Ligindeki 20. hafta mücadelesinde, Konya deplasmaninda Selçuklu Belediyesi ile karsilasan Basketbol Takimimiz maçtan 59-66 galip ayrildi.

(20.03.2016) Marsel çeyrekte kaldi
Çin'in Guangzhou kentindeki ATP Challenger turnuvasinda ter döken sporcumuz Marsel Ilhan, dün oynanmasi planlanan, ancak yagmur nedeniyle...

(19.03.2016) Ilgin Sarban Türkiye Sampiyonu!
U23 Eskrim Türkiye Sampiyonasi’nda mücadele eden basarili sporcumuz Ilgin Sarban, Bayanlar Kiliç kategorisinde sampiyon olarak altin madalyanin sahibi oldu.

(19.03.2016) Rocklands’de 80 gün film oldu!
Dagcilik sporcularimiz Evren Karadag ve Ugur Yilmaz, Güney Afrika’daki dünyaca ünlü tirmanis bölgesi olan Rocklands’deki tirmanislarini ve yasadiklarini...

(18.03.2016) Marsel Ilhan çeyrek finalde!
Dünya siralamasinin 138. basamaginda yer alan 28 yasindaki milli sporcumuz Marsel Ilhan, Çin’in Guangzhou kentinde katildigi ATP Challenger turnuvasinda...

(15.03.2016) Izmir’den galibiyetle döndük!
TED Basketbol A Takimimiz Türkiye Basketbol 2. Ligindeki 19. hafta mücadelesinde Izmir deplasmaninda Pinar Karsiyaka Gelisim’i yenmeyi basardi.

(15.03.2016) Marsel yoluna devam ediyor
Basarili sporcumuz Marsel Ilhan, Çin'in Guangzhou kentindeki toplam 50 bin dolar ödüllü ATP Challenger turnuvasinin ilk turunda Peter Gojowczyk'i geçerek ikinci tura adini yazdirdi.

(13.03.2016) TED Vakfi Kulüp Içi Gençler Turnuvasi sona erdi!
Eski TED performans oyuncularindan Damla Tokcan Faron anisina kulübümüz tesislerinde gerçeklesen TED Vakfi Kulüp Içi Gençler Turnuvasi sona erdi.

(07.03.2016) Tirmanis Duvarimiz üyelige açilmistir!
Dagcilik sporcularimizin antremanlarini ve egitimlerini sürdürdügü Çok Amaçli Salonumuzda bulunan tirmanis duvarimiz için kayitlarimiz devam ediyor.

(06.03.2016) Marsel son sözü söyledi.
Milli sporcumuz Marsel Ilhan, Davis Cup’taki Türkiye- Bulgaristan serisinin dördüncü maçinda Dimitar Kuzmanov’u bes set sonunda maglup etti ve genel skoru...

(04.03.2016) Marsel Ilhan rahat kazandi.
Milli takimlar düzeyinde dünyanin en büyük organizasyonu olan ve Türkiye adina Davis Cup’ta mücadele eden sporcumuz Marsel Ilhan, Bulgaristan’a...

(03.03.2016) Gelecek nesiller TED ile bulusmaya basladi.
Kulübümüz faaliyetleri kapsaminda Ilkögretim ögrencileriyle gerçeklestirilen brans tanitimlarinda bugün Istanbul Ticaret Odasi I.Ö. Okulu 4. Sinif ögrencileri agirlandi.

(03.03.2016) Milli eskrim sporcularimiz Sirbistan’da!
Kulübümüzün eskrim kiliç takimi sporculari Ilgin Sarban ve Umut Ulusaloglu, Sirbistan’in Novi Sad kentinde gerçeklestirilen Yildizlar ve Gençler Avrupa Sampiyonasi’nda

(29.02.2016) Basketbol A Takimimiz kazanmaya alisti.
Basketbol A Takimimiz Türkiye Basketbol 2. Ligindeki 17. hafta mücadelesinde Bursa deplasmaninda Tofas Gelisim ile karsilasti.

(27.02.2016) Marsel Ilhan Davis Cup’ta!
4-6 Mart tarihleri arasinda Ankara’da gerçeklesecek Davis Cup Avrupa/Afrika 2. Grup 1. Tur serisinde Bulgaristan'i agirlayacak olan Türkiye'nin kadrosu açiklandi.

(23.02.2016) Ali Sen en zorlu tirmanisini yapti.
Dagcilik sporcumuz Ali Sen, Antalya Geyikbayiri’nda yaptigi kaya tirmanis kampinda ülkemizdeki en iyi tirmanicilarin tirmanabildigi, yüksek zorluk derecelerinden...

(22.02.2016) TED Basketbol A Takimi yükselise geçti
Basketbol A Takimimiz Türkiye Basketbol 2. Ligindeki 16. hafta mücadelesinde FMV Isikspor ile karsilasti.

(20.02.2016) Basak, Amerika’da sonunu getiremedi
Amerika Birlesik Devletleri’nde gerçeklesen 25 bin dolar ödüllü Surprise Tennis Classic ITF turnuvasinda mücadele eden genç raketimiz

(20.02.2016) Pemra çiftlerde finalin kapisindan döndü
Avustralya’da gerçeklesen 25 bin dolar ödüllü Pert Tennis International turnuvasina katilan milli raketimiz Pemra Özgen

(11.02.2016) Genç raketlerimiz Tennis Europe Cup’taydi
5-7 Subat tarihlerinde düzenlenen Tennis Europe Winter Cup turnuvasinda ülkemizi 16 Yas Milli takiminda temsil eden sporcularimiz Basak Akbas, Mert Alkaya ve Umut Akkoyun basarili sonuçlar aldilar.

(02.02.2016) Basak ve Pemra’li Millilerin ilk rakibi Israil
3-6 Subat tarihleri arasinda Israil’in Eilat kentindeki Fed Cup Avrupa/Afrika Bölgesi 1. Küme müsabakalarina katilan Türkiye Kadin Milli Takimi

(31.01.2016) Basak Eraydin Sampiyon!
Milli sporcumuz Basak Eraydin, 2016 yilinda katildigi ilk turnuva olan Antalya’daki ITF GD Tennis Cup’ta tekler sampiyonu oldu.

(31.01.2016) Olagan Mali Genel Kurul Toplantisi yapildi
TED Spor Kulübümüzün idari binasinda bugün yapilan Olagan Mali Genel Kurulu, Yönetim Kurulu ve Genel Kurul üyelerinin katilimi ile Divan Kurulu yönetiminde

(29.01.2016) Basak Eraydin devam, Anil Yüksel tamam dedi
Antalya’da düzenlenen 10 bin dolar ödüllü ITF Futures turnuvalarinda milli sporcularimizdan Basak Eraydin yari finale yükselirken, Anil Yüksel

(29.01.2016) Finalin adi TED, Sampiyon Mert
Izmit’te 25-30 Ocak tarihleri arasinda düzenlenen Efe Güray 18 Yas Kis Kupasi’nda, finalde karsilasan sporcularimiz Mert Naci Türker ve Umut Akkoyun’un mücadelesinde

(26.01.2016) Minik Eskrimcilerimiz Türkiye Sampiyonasinda!
TED’li eskrimcilerimiz, Türkiye Eskrim Federasyonu tarafindan 24-27 Ocak tarihlerinde Samsun’da düzenlenecek Süper Minikler-Minikler Kiliç Türkiye Sampiyonasina katiliyor.

(25.01.2016) Gökberk çiftlerde yari finale kalmayi basardi
Sporcumuz Gökberk Ergeneman, 10 bin dolar ödüllü Antalya ITF Futures turnuvasinda çiftlerde adini yari finale yazdirmayi basardi.

(24.01.2016) Spor Okullari 1. Dönemi Tamamlandi
Kulübümüzün Spor Okullarinda 19 Eylül 2015 – 24 Ocak 2016 tarihleri arasinda egitimlerini sürdüren ögrencilerimiz, 1. Dönemlerini basariyla tamamlandi.

(24.01.2016) Anil Yüksel bir ilke imza atti
Milli sporcumuz Anil Yüksel, bu sezon üçüncüsü düzenlenen 10 bin dolar ödüllü ITF Futures turnuvasinda, ikincilik ödülünün sahibi olarak ITF Futures kariyerinde

(23.01.2016) Teklerde final, çiftlerde ise yari finaldeyiz!
TED’li sporcularimiz Gökberk Ergeneman ve Anil Yüksel, Antalya’da düzenlenen 10 bin dolar ödüllü ITF Babolat Futures turnuvasinda yoluna devam ediyor.

(14.01.2016) Valilikten TED’e Tesekkür
TED Spor Kulübümüzün spor salonunda 9-10 Ocak tarihleri arasinda organize edilen Uluslararasi TED Büyükler Kiliç Satellite Turnuvasina basarili bir sekilde

(11.01.2016) Pemra Özgen ve Basak Eraydin Fed Cup’ta!
3-6 Subat 2016 tarihleri arasinda Israil'in Eliat kentindeki Fed Cup Avrupa/Afrika bölgesi 1. Grup mücadelelerine katilacak olan Türkiye'nin takim kadrosu

(10.01.2016) TED Satellite Kiliç Turnuvasi Sona Erdi
Uluslararasi Eskrim Federasyonu ve Türkiye Eskrim Federasyonu isbirligiyle 9-10 Ocak tarihleri arasinda kulübümüzde gerçeklesen TED Büyükler Kiliç Satellite

(09.01.2016) 22 Ülke, TED Satellite Turnuvasi'nda Bulusuyor
Uluslararasi Eskrim Federasyonu ve Türkiye Eskrim Federasyonu koordinesinde düzenlenen TED Büyükler Kiliç Satellite Turnuvasi, 09-10 Ocak tarihlerinde Istanbul’da gerçeklestirilecek.

(09.01.2016) Anil 2016’ya Iyi Baslangiç Yapti!
Milli sporcumuz Anil Yüksel, 2016 yilinda katildigi ilk turnuva olan toplam 10 bin dolar ödüllü Antalya ITF Futures turnuvasinda çeyrek finale yükseldi.

(31.12.2015) Genç Erkeklerde Takimimiz galip geldi
Istanbul Genç Erkekler Süper Ligi A Grubu’nda mücadele eden TED Genç Erkekler Basketbol Takimimiz, Atasehir Yildizlari ile karsi karsiya geldi.

(27.12.2015) Müthis Maç Bizim!
Türkiye Basketbol 2. Ligi 9. hafta mücadelesinde TED Basketbol A Takimimiz, Selçuklu Belediyesi’ni iki uzatma devresinin sonunda 96-94’lük skorla yenmeyi basardi.

(26.12.2015) Türk Milli Takimi’nda 3 TED’li!
16 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvasi’nda kulübümüzü temsil eden sporcularimiz; Basak Akbas, Umut Akkoyun ve Mert Alkaya dereceye girerek Türk Milli Takimina

(25.12.2015) Yildiz Erkek Takimimiz Galibiyetle Basladi
TED Yildiz Erkek Takimimiz, Istanbul Altyapi Ligi Yildiz Erkekler Avrupa G Grubu ilk hafta müsabakasinda Istanbul Üniversitesi ile karsi karsiya geldi.

(14.12.2015) TED Boulder Cup Bakanligin Internet Sayfasinda!
TED Spor Kulübümüzün çok amaçli salonunda gerçeklesen, 05 Aralik 2015 tarihinde organize ettigimiz TED BOULDER CUP Ulusal Tirmanis Yarismasi...

(13.12.2015) Türkiye Sampiyonu Anil Yüksel
TED’li sporcularimiz Anil Yüksel ve Barkin Yalçinkale’nin tek erkekler finalinde karsilastigi, Acibadem +13 Yas Türkiye Sampiyonasi’nda Anil Yüksel sampiyon oldu.

(13.12.2015) Yalçinkale ve Yüksel Çiftler Türkiye Sampiyonu!
Acibadem ana sponsorlugunda Ankara’da gerçeklesen Türkiye Sampiyonasi’nda TED'li sporcularimiz Barkin Yalçinkale ve Anil Yüksel sampiyon oldu.

(12.12.2015) Teklerde Yari Final, Çiftlerde Finaldeyiz!
TED’li sporcularimiz, Acibadem +13 Yas Türkiye Sampiyonasi’nda tek erkeklerde yari final, çift erkekler ve kadinlarda finale kalma basarisi gösterdiler.

(10.12.2015) Adrenalin Dolu Hafta Sonu!
TED Spor Kulübü çok amaçli salonumuzda yeni hizmete açilan tirmanis duvarinda, 05 Aralik 2015 tarihinde organize ettigimiz TED BOULDER CUP Ulusal Tirmanis Yarismasi

(10.12.2015) Türkiye Sampiyonasi’na TED Damgasi!
TED Spor Kulübü, Ankara’da düzenlenen Acibadem +13 Yas Türkiye Sampiyonasi’nda erkeklerde ve bayanlarda her iki kategoride de yoluna devam ediyor.

(09.12.2015) Ödül Gecesi ATP Resmi Sayfasinda!
Profesyonel Tenisçiler Birligi (ATP), bu sene 67. sine ev sahipligi yaptigimiz Istanbul Challenger için Tenis Eskrim Dagcilik (TED) Spor Kulübü’müze takdim ettigi ödül gecesi ile ilgili...

(08.12.2015) Kazanmaya Alistik
Istanbul Genç Erkekler Süper Ligi A Grubu 11. hafta müsabakasinda TED Genç Erkekler Basketbol Takimimiz, Ihlas Koleji ile karsi karsiya geldi

(30.11.2015) 18. Hülya Cup Sona Erdi
TED Spor Kulübü’nün kapali kortlarinda Siam Grup ana sponsorlugunda organize edilen 18. Hülya Cup Senior Tenis Turnuvasi, oynanan final müsabakalariyla tamamlandi.

(28.11.2015) Marsel’in Hedefi Ilk 50!
Türkiye Tenis Federasyonu’nun ev sahipligi yaptigi 19. ITF (Uluslararasi Tenis Federasyonu) Dünya Koçlar Konferansi Antalya'da devam ediyor. Çesitli ülkelerden 700’den fazla antrenörü bulusturan...

(26.11.2015) Hayat Kurtarmak Için Bir Adim
Kulübümüz tesislerinde düzenlenen 18. Hülya Cup Tenis Turnuvasi'nin ana sponsoru olan Siam Grup tarafindan ilk yardim semineri gerçeklestirildi.

(26.11.2015) TED Boulder Cup Heyecani!
Kulübümüz tesislerinde gerçeklestirilecek olan TED Boulder Cup, 5 Aralik Cumartesi günü kapali salonumuzda basliyor.

(21.11.2015) Akbas Norveç'te Çiftler Ikincisi!
Kulübümüz sporcularindan Basak Akbas, Norveç’in Stavanger sehrinde katildigi Arctic ITF Open Junior turnuvasinda teklerde çeyrek finale,...

(19.11.2015) Istanbul Challenger'a Prestijli Ödül
Kulübümüz tesislerinde organize edilen en köklü tenis organizasyonu niteligindeki Istanbul Challenger, önemli bir ödülün sahibi oldu.

(14.11.2015) Basak Bu Kez Ikinci Oldu
Kulübümüz basarili sporcusu Basak Eraydin, Belarus’ta düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Pavlov Cup’i tekler ikincisi olarak tamamladi

(13.11.2015) Basak Çiftlerde Sampiyon Teklerde ise Son Adimda!
Kulübümüzün basarili sporcusu Basak Eraydin, Belarus'un baskenti Minsk'te düzenlenen 25 bin dolar ödüllü ITF Pavlov Cup turnuvasinda çiftlerde sampiyon

(12.11.2015) Basak Firtina Estiriyor!
TED’li tenisçimiz Basak Eraydin, Belarus’un Minsk kentinde düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Pavlov Cup’ta teklerde yari finale...

(12.11.2015) Pemra Tam Gaz!
Kulübümüz sporcularindan Pemra Özgen, Ingiltere’nin Bath kentinde düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Aegon Pro-Series turnuvasinda...

(11.11.2015) Pemra, Ingiltere’de Ikinci Turda!
Kulübümüz sporcularindan Pemra Özgen, Ingiltere’nin Bath kentinde düzenlenen toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Aegon Pro-Series turnuvasina galibiyetle basladi

(11.11.2015) Basak Hem Tekler Hem Çiftlerde Yoluna Devam Ediyor!
TED’li tenisçimiz Basak Eraydin, Belarus’un Minsk kentinde katildigi toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Pavlov Cup’ta teklerde son 8, çiftlerde ise son 4...

(10.11.2015) Marsel Ilhan Iyi Basladi!
TED’li tenisçimiz Marsel Ilhan, Fransa’da katildigi toplam 64 bin euro ödüllü ATP Vendee Challenger turnuvasinda ikinci tura yükseldi.

(10.11.2015) Basak Çiftlerde Çeyregi Gördü!
TED’li tenisçimiz Basak Eraydin, Belarus’un Minsk kentinde katildigi toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Pavlov Cup’ta çiftlerde çeyrek finale yükseldi.

(09.11.2015) Basak Ilk Turu Asti!
TED’li sporcumuz Basak Eraydin, Belarus’un Minsk sehrinde katildigi toplam 25 bin dolar ödüllü ITF Pavlov Cup’ta ikinci tura yükseldi.

(08.11.2015) Geleneksel Hülya Cup Tenis Turnuvasi Basliyor!
Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü’müzün tesislerinde 16-28 Kasim tarihleri arasinda düzenlenecek olan 18. Siam Grup Hülya Cup Senior Tenis Turnuvasi basliyor.

(02.11.2015) Sirbistan’da Büyük Basari
Kulübümüz sporcularindan Ilgin SARBAN, 1 Kasim tarihinde Sirbistan'in Nis sehrinde bu yil ilki yapilan Büyükler Balkan Sampiyonasi'da  Bayan Kiliç kategorisinde 3. oldu. 

(31.10.2015) Cumhuriyet Kizlari'nda Zafer Jorovic'in!
Firatpen Cumhuriyet Kizlari Uluslararasi Tenis Turnuvasi’nda teklerde zirveye çikan isim Sirp Ivana Jorovic oldu....

(30.10.2015) Basak Eraydin’dan Anlamli Sampiyonluk!
Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü’müzün kapali kortlarinda düzenlenen Firatpen Cumhuriyet Kizlari Uluslararasi Tenis Turnuvasi’nda milli sporcumuz Basak Eraydin...

(29.10.2015) Pemra ve Basak'tan Cumhuriyet Bayrami Hediyesi
Pemra ve Basak'tan Cumhuriyet Bayrami Hediyesi 16. Firatpen Cumhuriyet Kizlari Uluslararasi Tenis Turnuvasi’nda milli tenisçilerimiz Pemra Özgen ve Basak Eraydin...

(29.10.2015) Barkin Çeyrek Finale Yükseldi!
Antalya’da düzenlenen toplam 10 bin dolar ödüllü ITF Futures turnuvasinda mücadele eden sporcumuz Barkin Yalçinkale, teklerde çeyrek finale yükseldi.

(29.10.2015) TED Cumhuriyet Kupasi Sona Erdi!
Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübümüzde düzenlenen Uluslararasi TED Cumhuriyet Kupasi bugün tamamlanan müsabakalarla sona erdi.

(28.10.2015) Fransa' dan Basarilarla Döndüler!
Veteran Eskrimcilerimiz Fransa - Limoge'da yapilan Veteranlar Dünya Sampiyonasi'ndan basarilarla döndüler.

(28.10.2015) Pemra ve Basak Çeyrek Finalde!
Kulübümüz kapali kortlarinda düzenlenen toplam 25000$ ödüllü Cumhuriyet Kizlari ITF turnuvasinda sporcularimiz Pemra Özgen ve Basak Eraydin çeyrek finale yükseldi.

(27.10.2015) Cumhuriyet Kizlari Son 16’da!
Cumhuriyet Bayrami coskusunu yasadigimiz hafta düzenlenen Cumhuriyet Kizlari Uluslararasi Tenis Turnuvasi 2. gün oynanan ana tablo maçlariyla devam etti.

(27.10.2015) Cumhuriyet Kizlari Turnuvasi Basin Toplantisi Yapildi!
Cumhuriyetimizin 92. kurulus yildönümünün oldugu haftaya göre planlanan toplam 25 bin dolar ödüllü 16. Firatpen Cumhuriyet Kizlari Uluslararasi Tenis Turnuvasinin basin...

(26.10.2015) Pemra Bu Kez Tamam Dedi!
Kulübümüz sporcularindan Pemra Özgen, Yunanistan'in Heraklion sehrinde gerçeklesen 10000$ ödüllü ITF turnuvalarinda, ilk haftaki sampiyonlugun ardindan...

(26.10.2015) Eskrim'de Bronz Madalya!
Sporcumuz M. Ege Cosgun, Türkiye Eskrim Federasyonu’nun Eskisehir’de düzenledigi Türkiye Açik Genç Erkekler Flöre müsabakalarinda 3. olarak bronz madalyanin

(26.10.2015) ‘’Senin Maceran’’ Rocklands’da!
Dagcilik sporcularimiz Evren ve Ugur, geçen yil basladiklari ‘Senin Maceran’ projesi kapsaminda, bu yil tirmanislarini Güney Afrika’daki dünyaca ünlü tirmanis bölgesi...

(25.10.2015) Pemra Yunanistan’da Finale Alisti!
Basarili sporcularimizdan Pemra Özgen, son sampiyon ünvaniyla mücadele ettigi Heraklion sehrindeki toplam 10000$ ödüllü ITF turnuvasinda...

(25.10.2015) Barkin Sampiyonlugu Kaçirdi!
Kulübümüzün sporcularindan Barkin Yalçinkale, toplam 10000$ ödüllü ITF Antalya Futures turnuvasinda, partneri Fatih Taha Erun ile çiktigi çiftler finalinde kaybederek...

(25.10.2015) Barkin Çiftlerde Yari Finalde!
Kulübümüz sporcularindan Barkin Yalçinkale, Antalya'da düzenlenen toplam 10000$ ödüllü ITF Futures turnuvasinda çiftlerde yari finale yükseldi.

(22.10.2015) Pemra Heraklion’a Alisti!
Kulübümüzün basarili sporcularindan Pemra Özgen, geçen hafta sampiyon oldugu ve tekrar düzenlenen 10000$ ödüllü ITF Heraklion turnuvasinda yari finale yükseldi.

(22.10.2015) Fransa'da Basak Firtinasi!
Kulübümüz sporcularindan Basak Eraydin, Fransa’daki toplam 50000$ ödüllü ITF Tours turnuvasinda teklerde çeyrek, çiftlerde ise yari finale yükseldi.

(21.10.2015) Basak Adim Adim Ilerliyor!
Genç sporcularimizdan Basak Eraydin, Fransa’da katildigi toplam 50000$ ödüllü ITF Tours turnuvasinda 2. tura yükseldi.

(21.10.2015) Yine Pemra Yine Heraklion!
Basarili sporcularimizdan Pemra Özgen, geçtigimiz hafta sonu kariyerinin 10. tekler zaferini elde ettigi Heraklion sehrindeki baska bir ITF turnuvasinda...

(21.10.2015) Veteran Sporcularimiz Dünya Sampiyonasinda!
Fransa'nin Limoges kentinde 19-25 Ekim tarihleri arasinda düzenlenen Dünya Veteran Eskrim Sampiyonasi'na Eskrim Sube Kaptanimiz Özden Ezinler ve...

(20.10.2015) Marsel Süper Basladi!
Rusya’nin baskenti Moskova’da düzenlenen ATP 250 turnuvasina ana tablodan katilan sporcumuz Marsel Ilhan, ilk turda elemelerden gelen Japon Tatsuma...

(19.10.2015) Marsel Ilhan Kremlin Kupasinda!
Kulübümüz sporcularindan Marsel Ilhan, Rusya'nin Moskova sehrinde düzenlenecek toplam 771,525$ ödüllü ATP 250 turnuvasina ana tablodan katilacak.

(19.10.2015) Basak, Fransa’da Ana Tabloda!
Kulübümüz sporcularindan Basak Eraydin, Fransa’nin Tours sehrinde katildigi 50000$ ödüllü ITF turnuvasinda 3 eleme turunu asarak ana tabloya girmeye hak kazandi.

(19.10.2015) Komsuda Sampiyonluk!
Kulübümüz sporcularindan Pemra Özgen, kariyerinin 10. tekler zaferini Yunanistan'da elde etti. Pemra, Girit Adasinin Heraklion sehrinde toplam 10.000$ ödüllü ITF Turnuvasinda sampiyonluga uzandi.

(17.10.2015) Pemra adim adim Sampiyonluga!
Kulübümüz oyuncularindan Pemra Özgen, Girit Adasinin Heraklion sehrinde düzenlenen ITF turnuvasinda finale kalma basarisi gösterdi.

(17.10.2015) Umut Ulusaloglu Polonya’da
Milli eskrim sporcumuz Umut Ulusaloglu, 24-25 Ekim tarihlerinde Polonya'nin Sosnowiec sehrinde düzenlenecek olan Gençler Dünya Kupasi'na katilacaktir.

(16.10.2015) Pemra yari finalde!
Yunanistan’a bagli Girit adasinin Heraklion sehrinde düzenlenen 10000$ ödüllü ITF turnuvasinda oyuncumuz Pemra Özgen 1 numarali seribasi...

(15.10.2015) Anil çeyrek finalde veda etti!
Kulübümüzün sporcularindan Anil Yüksel, 10000$ ödüllü Antalya ITF Futures turnuvasinda teklerde çeyrek finale kadar yükseldigi turnuvadan...

(15.10.2015) Baris finale göz kirpti!
Kulübümüzün sporcusu Umud Baris Ergüden, Belarus’taki 15000$ ödüllü ITF Futures turnuvasinda teklerde son dört arasina girmeyi basardi.

(15.10.2015) Baris'dan Belarus'da Çeyrek Final!
Kulübümüzün sporcusu Umud Baris Ergüden, Belarus'da düzenlenen 15.000$ ödüllü ITF Futures turnuvasinda teklerde çeyrek finale yükseldi.

(15.10.2015) Marsel Fransa'da son sekizde!
Kulübümüzün sporcusu Marsel Ilhan, Fransa’nin Rennes kentinde katildigi ATP Challenger turnuvasinda çeyrek finale yükseldi...

(13.10.2015) Marsel'den müthis geri dönüs!
Kulübümüzün sporcusu Marsel Ilhan, Fransa'nin Rennes kentinde düzenlenen OpendeRennes'de wild card ile turnuvaya katilan Fransiz rakibi Enzo Couacaud ile karsilasti.

(09.10.2015) Büyük Prestij!
Kulübümüz 10.10.2015 Cumartesi günü saat 13:30’da, Basketbol A Takimimiz ile Birlesik Arap Emirlikleri Basketbol A Milli Takimi arasinda...

(06.10.2015) Amerika'daki gururumuz!
Amerika Northwestern University'de lisans egitimini sürdüren eskrim kiliç takimi sporcumuz Emine Irmak YÜCEL

(04.10.2015) Pemra, Las Vegas’da yari finalde!
TED’li sporcumuz Pemra Özgen, ABD’nin Las Vegas sehrinde düzenlenen 50.000$ ödüllü ITF turnuvasi RedRockOpen’da çiftlerde yari finale yükseldi.

(04.10.2015) Barkin son 16' da
TED ‘li tenisçimiz Barkin Yalçinkale, Antalya'da düzenlenen 10.000$ ödüllü ITF Futures turnuvasinda teklerde ana tabloda karsilastigi Çinli rakibi

(03.10.2015) Sarban'dan büyük basari!
Samsun' da bugün baslayan Büyükler Türkiye Eskrim Sampiyonasi'n da sporcumuz Ilgin Sarban, Bayan Kilic bransinda 1. olmustur.

(21.09.2015) Fehmi Kizil Turnuvamiz sona erdi!
7-19 Eylül 2015 tarihleri arasinda kulübümüz kortlarinda 400 katilimci ile 16.sini düzenledigimiz “Asics Fehmi Kizil Senyör Tenis Turnuvasi” sona erdi

(18.09.2015) Turnuva'nin ardindan!
Bu yil 16.sini gerçeklestirdigimiz Asics Fehmi Kizil Senyör Tenis Turnuvasi'na 400 sporcu katilirken toplam 389 maç oynandi.

(13.09.2015) Alkislar Basak'a!
Kulübümüz sporcularindan Basak Eraydin, Fransa'da düzenlenen 100.000$ para ödüllü toprak kort turnuvasi olan Engie Open De Biarritz...

(11.09.2015) Basak'tan sampiyonluk için son adim!
Kulübümüz sporcularindan Basak Eraydin, Fransa'da düzenlenen 100.000$ para ödüllü toprak kort turnuvasi olan Engie Open De Biarritz...

(11.09.2015) Barkin bir ilk pesinde!
Antalya'da gerçeklesen 10.000$ para ödüllü ITF turnuvasinda kulübümüz sporcularindan Barkin Yalçinkale çeyrek finale yükselme basarisi gösterdi.

(11.09.2015) Basak Fransa'da final yolunda!
Kulübümüz sporcularindan Basak Eraydin, Fransa'da düzenlenen 100.000$ para ödüllü toprak kort turnuvasi olan Engie Open De Biarritz turnuvasinin çiftler...

(09.09.2015) Basak Fransa'da ana tabloda!
Kulübümüz sporcularindan Basak Eraydin, Fransa'da düzenlenen 100.000$ para ödüllü toprak kort turnuvasi olan Engie Open De Biarritz turnuvasinda...

(07.09.2015) Yagiz Türkiye Sampiyonu!
Kulübümüz sporcularindan Yagiz Turan, 12 Yas Türkiye Sampiyonasi'nda partneri Batu Atasever ile birlikte çiftler kategorisinde sampiyonluga ulasti!

(04.09.2015) Eskrim'de TED Firtinasi!
Mersin'de yapilan Gençler Eskrim Türkiye Sampiyonasi'nin ikinci gününde TED Spor Kulübü oyunculari turnuvaya damgasini vurdu!

(04.09.2015) Baris Misir'da tam gaz!
Kulübümüz sporcularindan Baris Ergüden, Misir'da gerçeklesen 10.000$ para ödüllü turnuvada çeyrek finale yükseldi.

(04.09.2015) Eskrimcilerimiz Sampiyona'dan basarilarla döndü!
Mersin'de gerçeklesen Gençler Türkiye Sampiyonasi'nda kulübümüz sporcularrindan Umut Ulusaloglu Erkekler Kiliç kategorisind...

(03.09.2015) Tüm kupalar bizim!
Agri'da gerçeklesen 16 Yas Türkiye Sampiyonasi'nda kulübümüz sporcularindan Umut Akkoyun ve Ipek Çevik...

(03.09.2015) Dagcilarimiz Katoviçe'de!
5-9 Agustos 2015 tarihlerinde Polonya'nin Katoviçe sehrinde düzenlenen ve 13 ülkeden 24 üniversitenin katildigi Avrupa Üniversiteler Arasi...

(31.08.2015) Marsel Amerika'da rüzgar gibi!
Sezonun son Grand Slam'i olan Amerika Açik'a ana tablodan dahil olan basarili sporcumuz, ilk turda tecrübeli Çek raket Radek Stepanek karsisinda...

(30.08.2015) Seymin ve Emre Bakirköy'de ikinci!
Bakirköy'de gerçeklesen haftasonu turnuvasinda kulübümüz sporcularindan Seymin El ve Emre Gülümser kendi kategorilerinde 2. oldu.

(28.08.2015) Baris Misir'da final için!
Kulübümüz sporcularindan Umud Baris Ergüden, Misir'da gerçeklesen 10.000$ para ödüllü turnuvada yari finale yükselme basarisi gösterdi.

(28.08.2015) Pemra Ingiltere'de final yolunda!
Milli sporcumuz Pemra Özgen, Ingiltere'de gerçeklesen 25.000$ para ödüllü ITF Woking turnuvasinda yari finale yükseldi.

(28.08.2015) TED'in alt yapisinda hareketlilik basladi!
24-28 Agustos tarihleri arasinda kulübümüz kortlarinda gerçeklesen 8-9-10 Yas Haftaiçi Turnuvasinda oyuncularimizdan...

(28.08.2015) Kemer'de TED Firtinasi!
Kemer Country'de gerçeklesen +13 yas Haftasonu Turnuvasinda kulübümüz sporcularindan Mert Alkaya ve Ece Tan 1. olurken, ...

(25.08.2015) Afrika'dan haberler
Bir süredir Güney Afrika'nin Cederberg Wilderness bölgesinde tirmanis turnesinde olan sporcularimiz Evren Karadag ve Ugur Yilmaz, faaliyetlerinin ilk bölümünü...

(21.08.2015) Baris yari final yolunda!
Kulübümüz sporcularindan Umud Baris Ergüden, Misir'da gerçeklesen 10.000$ para ödüllü turnuvada çeyrek finale kalma basarisi gösterdi.

(16.08.2015) Taçspor'dan kupalarla döndük
Taçspor'da gerçeklesen 8-9-10 yas Yaz Kupasi-III 'te kulübümüz sporcularindan Ali Göncü Yesil Top Erkekler Consolation 1.si olurken; ...

(16.08.2015) Cevansir Cup'i basarilarla bitirdik!
Prof. Dr. Behbut Cevansir’in anisina bu yil 14.sünü gerçeklestirdigimiz 16 yas Uluslararasi Cevansir Cup Turnuvasi'ni basariyla tamamladik.

(12.08.2015) Basak, Belçika'da çeyrek finalde!
Kulübümüz sporcularindan Basak Eraydin, Belçika'nin Westende kentinde düzenlenen 25.000$ para ödüllü sert kort turnuvasinda çeyrek finale...

(08.08.2015) Basak'tan sampiyonluk için son adim!
Milli sporcumuz Basak Eraydin, Rusya'nin Moskova sehrinde düzenlenen 25.000$ para ödüllü turnuvasinda finale kalma basarisi gösterdi!

(07.08.2015) Basak, Moskova'da Finale dogru!
Milli sporcumuz Basak Eraydin, Rusya'nin Moskova sehrinde düzenlenen 25.000$ para ödüllü turnuvasinda yari finale çikma basarisi gösterdi!

(06.08.2015) Basak, Moskova'da çeyrek finalde!
Milli sporcumuz Basak Eraydin, Rusya'nin Moskova sehrinde düzenlenen 25.000$ para ödüllü turnuvasinda çeyrek finale çikma basarisi gösterdi!

(31.07.2015) Sampiyonluk için son adim!
Kulübümüz sporcularindan Basak Eraydin, Astana'da gerçeklesen 25.000$ para ödüllü turnuvanin çiftler

(31.07.2015) Basak Astana'da yari finalde!
Kulübümüz sporcularindan Basak Eraydin, Astana'da gerçeklesen 25.000$ para ödüllü turnuvanin çiftler kategorisinde partneri

(31.07.2015) Hosgeldin Bebek
Kulübümüzün emektar oyuncularindan Haluk Akkoyun'un ikinci çocugu dün Florance Nightingale

(29.07.2015) Marsel Isviçre'de galip!
Milli sporcumuz Marsel Ilhan, Isviçre'de düzenlenen ve ana tablodan dahil oldugu ATP 250 Gstaad toprak kort turnuvasi ilk turundan galibiyetle ayrildi.

(18.07.2015) Umut ve Levent Ankara'da sampiyon!
Ankara'da gerçeklesen 16 Yas Kupasi turnuvasinda kulübümüz sporcularindan Umut Akkoyun ve Levent Evyapan basarili sonuçlar elde etti.

(18.07.2015) Zonguldak'ta kupa sahipleri TED'den!
Zonguldak'ta gerçeklesen 16 Yas Yaz Kupasi turnuvasinda kulübümüz sporcularindan; Teklerde Basak Akbas ve Mustafa Erdogan 1., Mert Alkaya 2. olurken...

(14.07.2015) Sirada Belarus var!
17-19 Temmuz tarihleri arasinda Davis Cup'ta Milli Takimimizin Belarus’a karsi verecegi mücadelede yer alan takim kaptani ve takimda yer alan 4 oyuncudan 3’ü TED Sporcusu.

(14.07.2015) Yesilyurt’ta sampiyonlar TED’den!
Yesilyurt'ta gerçeklesen 10 yas haftasonu turnuvasinda kulübümüz sporcularindan Arman Kamar ve Çinar Apaydin 1. olurken Can Özer ise 2. oldu

(11.07.2015) Alper, Ankara'da yari finalist!
Ankara'da düzenlenen 14 Yas Tennis Europe Hitit Cup turnuvasinda kulübümüz sporcularindan Alper Kültürel, partneri Furkan Güldas...

(04.07.2015) Bakirköy'den basarilarla döndük!
Bakirköy'de gerçeklesen 16 Yas Haftasonu turnuvasinda kulübümüz sporcularindan; Ilayda Yavas, Umut Akkoyun, Ece Tan 1. olurken;...

(04.07.2015) Bafa filmini tamamladi!
Kulübümüz dagcilarindan Ugur Yilmaz, uzun süredir üzerinde çalistigi Bafa filmini tamamladi. Bu muhtesem filmle sizleri bas basa birakiyoruz!

(30.06.2015) INANILMAZ MARSEL!
Milli tenisçimiz Marsel Ilhan, dogrudan anatabloda yer aldigi Wimbledon Grand Slam'i ilk turunda, 2013 yilinin yari finalisti olan ATP Dünya 47 numarasi...

(27.06.2015) Basak, Balikesir'de sampiyon!
Kulübümüz sporcusu Basak Eraydin, Balikesir'de gerçeklesen 10.000$ ödüllü ITF turnuvasinda sampiyon oldu!

(27.06.2015) Pemra Isveç'te set vermeden sampiyon!
Kulübümüz sporcularindan Pemra Özgen, Isveç'in Helsinborg kentinde düzenlenen 25.000$ para ödüllü toprak kort turnuvasinda,...

(27.06.2015) Marsel'e Wimbledon'da tanidik rakip!
Milli tenisçimiz Marsel Ilhan, dogrudan anatabloda yer aldigi Wimbledon Grand Slam'i ilk turunda, 2013 yilinin yari finalisti olan ATP Dünya 47 numarasi olan...

(26.06.2015) Sampiyonluk için son maç!
Kulübümüz sporcusu Basak Eraydin, Balikesir'de gerçeklesen 10.000$ ödüllü ITF turnuvasinda finale yükseldi.

(25.06.2015) Cemre sampiyonluk yolunda!
Kulübümüz sporcularindan Cemre Anil, Balikesir'de gerçeklesen 10.000$ ödüllü ITF turnuvasina 4 numarali seribasi olarak dahil oldugu partneri Rumen Cristina Adamescu...

(25.06.2015) Basak Balikesir'de yari finalde!
Kulübümüz sporcusu Basak Eraydin, Balikesir'de gerçeklesen 10.000$ ödüllü ITF turnuvasina 3 numarali seribasi olarak dahil oldu.

(21.06.2015) Tüm babalar sampiyon!
Babalar gününe özel, geleneksel hale getirdigimiz Babalar ve Çocuklari Çiftler Tenis Turnuvasini bu yil 5. kez gerçeklestirdik...

(21.06.2015) Paris'ten güzel haberler!
Fransa'nin Paris sehrinde düzenlenen Challenge CEP Mini Marathon Fleuret 2015 turnuvasinin Pupille kategoresinde Lal Ertün 1., Neslihan Özhan 3. olurken...

(21.06.2015) Ilgin Bakü'de
Bakü'de 12-28 Haziran tarihleri arasinda yapilmakta olan 1. Avrupa Oyunlari kapsamindaki eskrim müsabakalarinda kulübümüz sporcusu Ilgin Sarban...

(21.06.2015) Optimum'dan kupalarla döndük!
Optimum Tenis Akademisi'nde düzenlenen 14 Yas Yaz Kupasi'na katilan sporcularimizdan Recep Ulas Uzun teklerde yari finalist olurken...

(21.06.2015) Adana'da TED rüzgari!
Adana Tenis Dag Ve Su Sporlari Kulübü'nde gerçeklesen 16 Yas Yaz Kupasi'ndan sporcularimiz basarilarla döndü..

(14.06.2015) Basak 16 Yas Milli Takim’da!
Kulübümüz alt yapisinda yetisen önemli yeteneklerden biri olan Basak Akbas, Mersin Tenis Kompleksi’nde düzenlenen 16 Yas Milli Takim...

(14.06.2015) Yesilyurt'ta TED firtinasi!
Yesilyurt Spor Kulübü'nde gerçeklesen 14 yas haftasonu turnuvasinda sporcularimiz oldukça basarili sonuçlar etti...

(14.06.2015) Konferans
1999 yilinda Roland Garros yari finalisti , Dünya siralamasinda 12. siraya kadar yükselmis olan Davis Cup antrenörümüz Slovak Dominik Hrbaty

(14.06.2015) Havuzumuz yenilendi!
Yenilenen havuzumuzda "Geleneksel Yaza Merhaba Partisi"ni gerçeklestirdik. Bu muhtesem geceye, 500'e yakin üyemiz katildi. Havuzumuzun kis sezonunda

(08.06.2015) Kis tenis okulu bitti!
Kis tenis okulumuz, dönem boyunca aramizda yer alan minik sporculara antrenörlerimizin verdigi sertifikalar ile bugün son buldu.

(06.06.2015) Finansbank Senyörler Tenis turnuvasi sona erdi
Kulübümüz kortlarinda gerçeklesen Finansbank Senyörler Tenis Turnuvasi bugün yapilan ödül töreniyle sona erdi, dereceye giren sporcular;...

(06.06.2015) Cemre'den Adana'da final!
Kulübümüz sporcularindan Cemre Anil, Adana'da gerçeklesen 10.000$ ödüllü ITF turnuvaya 4 numarali seribasi olarak dahil oldugu partneri Vasilisa Aponasenko ile...

(04.06.2015) Baris Bursa'da yolu "yari"ladi!
Kulübümüz sporcularindan Umud Baris Ergüden, Bursa'da gerçeklesen 10.000$ para ödüllü ITF turnuvasi çeyrek finalinde...

(04.06.2015) Ballikayalar Trekking Aktivitesi
Geçtigimiz hafta Ballikayalar'da üyelerimizin yapmis oldugu Trekking aktivitesinde güzel kareler sizlerle...

(02.06.2015) 14 Yas'ta TED farki!
26 - 29 Mayis tarihleri arasinda Kemer Golf Country'de gerçeklesen 14 yas haftasonu turnuvasinda sporcularimiz basarili sonuçlar elde etti.

(29.05.2015) Tirmanis Yarismasi
18-19 Mayis tarihlerinde kulübümüzde gerçeklesen tirmanis yarismasindan derlenen güzel görüntüler sizlerle..

(28.05.2015) 19 Mayis Cup'a TED damgasi!
Tennis Europe turnuvasi olan Uluslararasi 19 Mayis Cup tenis turnuvasinda kulübümüz sporculari basarili sonuçlar elde etti!

(27.05.2015) Eskrim etkinligi
23 Mayis tarihinde kulübümüz eskrimcileri arasinda karma takim müsabakalari düzenlendi. Her branstan bir kisinin yer aldigi 9 takim birbirleriyle mücadele etti.

(23.05.2015) Seri A’ya çikmaya hak kazandik.
Sezona Seri B liginde baslayan ve yogun çalismalarinin meyvesini ilk grupta oynadigi dokuz maçin sekizini kazanarak elde eden takimimiz..

(21.05.2015) Dagcilarimiz Bafa'da!
Kulübümüz Dagcilari Ugur Yilmaz ve Evren Karadag'in Red Bull ana sponsorlugunda Bafa'da yapmis oldugu inanilmaz tirmanisin,

(20.05.2015) 19 Mayis etkinlikleri sona erdi
19 Mayis Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayrami senlikleri kapsaminda ev sahipligi yaptigimiz turnuvalari basariyla gerçeklestirdik.

(18.05.2015) Pemra Tunus'ta sampiyon!
Kulübümüz sporcusu Pemra Özgen, Tunus'ta düzenlenen 25.000$ para ödüllü "La Marsa" ITF Bayanlar tenis turnuvasinda partneri Ipek Soylu ile birlikte...

(14.05.2015) Basketbol A Takimimiz sampiyon olarak bir üst lige yükseldi!
TED Spor Kulübü Basketbol A Takimimiz 2014-2015 EBBL sezonuna 7. Grup maçlari ile basladi. Ilk grubumuzda  rakiplerimizin  tamami Istanbul bölgesi

(11.05.2015) Roma'da Büyük bulusma!
Milli sporcumuz Marsel Ilhan, Grand Slam'lerden sonra en prestijli turnuvalarin basinda yer alan Roma Masters 1000 tenis turnuvasi ilk turunda Mannarino'yu geçti ...

(11.05.2015) Marsel Roma'da tanidik rakip!
Milli sporcumuz Marsel Ilhan, Grand Slam'lerden sonra en prestijli turnuvalarin basinda yer alan Roma Masters 1000 tenis turnuvasina elemelerden...

(11.05.2015) Türkiye Sampiyonasi için Antalya'dayiz
11 - 16 Mayis tarihleri arasinda Club Alibey Manavgat'ta düzenlenen Türkiye Kulüpler Arasi Takim Sampiyonasi kadromuz Antalya'da!

(11.05.2015) Bugra Berk Sampiyon!
Kulübümüz sporcularindan Bugra Berk Doldur, Taçspor'da katildigi 12 yas haftasonu turnuvasinda 1. oldu.

(11.05.2015) Baris'a Misir yaradi!
Kulübümüz sporcularindan Umud Baris Ergüden geçtigimiz hafta Misir'da elde ettigi tekler yari final ve çiftler finalinin ardindan bu hafta tekrardan Misir'da düzenlenen...

(07.05.2015) Çeyrek finaller bizim!
Kulübümüz sporculari Barkin Yalçinkale ve Anil Yüksel Antalya'da, Baris Ergüden ise Misir'da düzenlenen ITF 10.000$ ödüllü turnuvalarda...

(04.05.2015) Baris Misir'i fethetti!
Kulübümüz sporcularindan Umud Baris Ergüden, 27 Nisan - 03 Mayis tarihleri arasinda Misir'da gerçeklesen ITF Futures turnuvasinda ...

(24.04.2015) Eskrim için Alanya'dayiz!
Alanya'da düzenlenen ve dün baslayan Uluslararasi Eskrim Çocuk Kupasina Epe, Flöre ve Kiliç branslarinda toplam 28 sporcu ile katildik.

(18.04.2015) Marsel yolu yariladi!
13 - 19 Nisan tarihleri arasinda Mersin'de gerçeklesen 42.500€ para ödüllü turnuvada yer alan sporcumuz Marsel Ilhan yari finale yükseldi!

(17.04.2015) 16. Hülya Avsar Cup'i gerçeklestirdik!
30 Mart - 11 Nisan 2015 tarihleri arasinda Gloria Jeans Coffee ana sponsorlugunda kulübümüz kortlarinda bu sene 16.sini gerçeklestirdigimiz...

(16.04.2015) Anil tamam, Marsel devam!
13 - 19 Nisan tarihleri arasinda Mersin'de gerçeklesen 42.500€ para ödüllü turnuvada yer alan sporcularimizdan Marsel Ilhan çeyrek finale yükselirken,...

(09.04.2015) Optimum'da TED firtinasi!
Optimum Tenis Kulübü'nde düzenlenen 10 Yas Haftasonu turnuvasinda sporcularimizdan Çinar Apaydin ve Can Erözü 1. Turgay Can Özer 2. olmustur.

(07.04.2015) Basketbol takimimiz grubunda lider!
TED Basketbol A takimimiz 2. grubun 13. maçinda Kastamonu’yu 43-92’lik skor ile geçerek grubunu lider bitirmeyi garantilemistir.

(03.04.2015) Marsel Israil'de çeyrek finalde!
Temsilcimiz Marsel Ilhan, Israil'de düzenlenen $125.000 ödüllü Raanana Challenger turnuvasinin ikinci turundan galibiyetle ayrilarak ismini çeyrek finale yazdirdi.

(02.04.2015) Dagcilik Bransindan Altin Madalya ve Türkiye Sampiyonlugu
27-28 Mart 2015 tarihlerinde Malatya’da Türkiye Dagcilik Federasyonu tarafindan organize edilen, Türkiye Spor Tirmanis Sampiyonasi Finalleri Milli Takim Seçmeleri...

(21.03.2015) Pemra Oslo'da sampiyon!
Kulübümüz sporcularindan Pemra Özgen, Norveç'in Oslo kentinde düzenlenen $10.000 ödüllü ITF bayanlar turnuvasinda sezonun ilk sampiyonlugunu kazandi.

(21.03.2015) TDF Milli Takim Seçmesi - Nevsehir
Türkiye Dagcilik Federasyonunun Nevsehir Haci Bektas Üniversitesi tirmanis duvarinda düzenledigi Gençler Küçükler...

(20.03.2015) Marsel Çeyrek'te takildi!
Geçtigimiz sezon sampiyonlukla tamamladigi $40.000 ödüllü Kazan Challenger turnuvasinin çeyrek finalinde ev sahibi tenisçi Konstantin Kravchuk'a kaybetti.

(17.03.2015) Tesekkürler...
Kulübümüz Personeli, Emektarimiz Nazife Güzel emekli oldu.

(09.03.2015) Davis Cup'ta zafer bizim!
Mersin'de düzenlenen Davis Kupasi, 2. grup 1. tur eslesmesi olan Türkiye-Güney Afrika serisinde, final gününün ilk maçinda sporcumuz Marsel Ilhan ile Fritz Wolmarans karsi karsiya geldi.

(06.03.2015) TED Basketbol A takimimiz namaglup lider!
TED Basketbol A takimimiz namaglup lider!

(02.03.2015) Marsel tarih yazdi!
ATP 500 Dubai Tenis Sampiyonasi'na elemelerden dahil olan temsilcimiz Marsel Ilhan, iki eleme maçinin ardindan anatabloya kaldi.

(25.02.2015) Gururumuz Marsel!
ATP 500 Dubai turnuvasina elemelerden dahil olan temsilcimiz Marsel Ilhan, iki eleme oynayip anatabloya kalmasinin ardindan, önce Alexander Zverev'i, sonra da dünya klasmaninda...

(24.02.2015) Marsel durdurulamiyor!
ATP Dubai turnuvasina elemelerden dahil olan temsilcimiz Marsel Ilhan, iki eleme oynayip anatabloya kalmasinin ardindan Alexander Zverev ile karsilasmasindan galip gelerek

(22.02.2015) Marsel Anatabloda!
ATP Dubai turnuvasina elemelerden dahil olan temsilcimiz Marsel Ilhan, az önce tamamlanan karsilasma sonunda Jan Hernych'i iki sette geçerek ana tabloda mücadele etme hakki kazandi.

(19.02.2015) Samsun'dan Madalya ile döndük!
Samsun'da yapilan Minikler Kiliç Türkiye Sampiyonasinda kulübümüzün minik kiliç takimindan Mustafa Yaka 2. ...

(16.02.2015) Maras'tan Mert Telci madalya ile döndü!
Kahramanmaras'ta yapilan Minikler Flöre Türkiye Sampiyonasinda sporcularimizdan Mert Telci erkekler...

(13.02.2015) Naz gururlandirmaya devam ediyor!
Tenis bursu ile egitimini Amerika'da sürdüren ve gittigi günden bu yana basarili performansini devam ettiren sporcumuz Naz Karagöz,

(11.02.2015) TED Basketbol'dan Haberler
TED BASKETBOL A TAKIMI bölgesel ligin ilk grubunu basari ile tamamlayarak üst gruba kalmaya hak kazandi.

(09.02.2015) Epe Dostluk Turnuvasi Yapildi!...
7 Subat tarihinde BURSA' da yapilan Epe Dostluk Turnuvasinda basarili sonuçlar alan sporcularimizin isim listesi...

(09.02.2015) "Milli" mesai
"Milli" Mesai Alaaddin Karagöz ve Baris Ergün önderliginde Macaristan'in Budapeste kentinde gerçeklesen FED Cup müsabakalarinda

(09.02.2015) Basketbol'da da TED rüzgari!...
TED Basketbol A Takimimiz bölgesel ligin ilk grubunu basari ile tamamlayarak üst gruba kalmaya hak kazanmistir.

(09.02.2015) Kis Kupalarinda TED üstünlügü!
02 - 07 Subat tarihlerinde düzenlenen 12 ve 16 yas kis kupasi turnuvalarindan kupalarla döndük!

(01.02.2015) Efe Güray Kis Kupasi'ndan basarilarla döndük!
Kulubümüz sporculari ATK ( Ankara Tenis Kulübü )'nde 26 - 30 Ocak tarihleri arasinda oynanan "Efe Güray 18 Yas Kis Kupasi'ndan" basarili sonuçlarla döndü

(25.01.2015) FED Cup ve Davis Cup aday kadrolari açiklandi!
04 - 07 Subat tarihlerinde Macaristan'in Budapeste kentinde gerçeklesecek ve Büyük Britanya, Ukrayna ve Lihtenstayn ile mücadele edecek FED Cup aday kadrosunda sporcularimiz

(25.01.2015) Pemra sampiyonlugu elinden kaçirdi!
Milli sporcumuz Pemra Özgen 12 - 18 Ocak tarihlerinde Almanya'nin Stuttgart kentinde düzenlenen $10.000 ödüllü ITF Bayanlar turnuvasini basariyla tamamladi.

(22.12.2014) TED- Flöre Dostluk Kupasi müsabakalari sonuçlandi!...
Kulübümüzün Küçük salonunda 21 Aralik 2014 Pazar günü yaptigimiz TED- Flöre Dostluk Kupasi müsabakalari, Süper Miniklerde 28, Miniklerde 20 eskrimcinin katilimiyla,

(22.12.2014) 1. Avrupa Oyunlari yolunda büyük basari!...
2015 yilinda Azerbaycan'in baskenti Bakü'de düzenlenecek olan 1. Avrupa Oyunlari'na katilabilmek için, Macaristan'in baskenti Budapeste'de 21 Aralik'ta

(22.12.2014) Zihinsel Destek Ve Performans semineri düzenlendi!...
20 Aralik tarihinde velilerimiz ve sporcularimiz için düzenledigimiz, Spor Psikologu Arda Coskun, Okan Üniversitesi Spor Yönetimi akademisyeni Yrd. Doç. Dr. Cem Tinaz

(14.12.2014) Türkiye Sampiyonasi'nda TED imzasi!
06 - 13 Aralik tarihleri arasinda Ankara Tenis Kulübü kortlarinda gerçeklesen "+13 Yas Türkiye Sampiyonasi" sampiyonlarinin bir çogu kulübümüz sporcularindan olustu.

(10.12.2014) Yanki Erel Sampiyon!...
02 - 07 Aralik tarihlerinde Taçspor tesislerinde düzenlenen 16 Yas Milli Takim Belirleme Turnuvasinda kulübümüz sporculari Yanki Erel sampiyon, Mustafa Erdogan 4. olmustur.

(30.11.2014) Hülya Cup sona erdi!
Ülkemizde tenisin bilinirligine önemli katki saglayan Hülya Cup, her yil oldugu gibi bu yil da büyük coskuya sahne oldu.

(17.11.2014) Hülya Cup Senyör Tenis Turnuvasi TED kortlarinda basladi!
Kulübümüzde gerçeklestirilen basin toplantisinin ardindan kortlar Hülya Cup ile bir kez daha senlenmeye basladi.

(11.11.2014) Pemra Ingiltere'de finalist!
Milli sporcumuz Pemra Ozgen, Ingiltere'nin Bath kentinde duzenlenen $25.000 ödüllü ITF bayanlar turnuvasi çiftler kategorisinde partneri Barbara Boniç ile birlikte finale kadar yükselme basarisi elde etti!

(11.11.2014) Kocaeli’nden 5 madalya ile döndük!…
Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü ve Eskrim Il Temsilciligi tarafindan 10 Kasim Atatürk Anma haftasi programinda yer alan Kocaeli Atatürk Kupasi

(11.11.2014) Basinda MARSEL
Mücadele ettigi Mouilleron-Le-Captif Challenger Tenis Turnuvasi'nda rakiplerini maglup eden Milli tenisçimiz Marsel Ilhan, Profesyonel erkek Tenisçiler ( ATP )

(10.11.2014) Minik Eskrimcilerimizden anlamli basari!
Atatürk'ü anma haftasi nedeniyle Kocaeli Eskrim Kulübü'nde düzenlenen ve 28 sporcunun katildigi turnuvada sporcularimiz basari sonuçlar elde etti.

(01.11.2014) Cumhuriyet Kizlari'nda Sampiyon Krejcikova!
Bu sene TED Spor Kulübü’nde 15.si düzenlenen $25.000 ödüllü TED - Ekin Maden “Uluslararasi Cumhuriyet Kizlari” tenis turnuvasinin sonuna geldik.

(01.11.2014) TED Kulüp içi çiftler tenis turnuvasi tamamlandi!
30-31 Ekim tarihlerinde kulüp üyelerimizin katilimi ile TED Vakfi yararina gerçeklestirdigimiz Kulüp içi Çiftler Tenis Turnuvasi tamamlandi.

(01.11.2014) Cumhuriyet Kizlari'nda bir Türk sampiyon daha
Bu sene TED Spor Kulübü’nde 15.si düzenlenen $25.000 ödüllü Ekin Maden “Cumhuriyet Kizlari” tenis turnuvasinda çiftler kategorisinin sonuna geldik.

(14.10.2014) Eskrime gönül verenlerin bulusmasi...
TED VETERAN ESKRIM TURNUVASI, 12 Ekim Pazar günü kulübümüzün salonunda düzenlendi. 25 veteran eskrimcinin katilimiyla...

(05.10.2014) Marsel "yari"da kaldi!
Milli sporcumuz Marsel Ilhan Belçika'nin Mons kentinde düzenlenen 106.500 Euro ödüllü ATP Challenger Ethias Trophy turnuvasi yari finalinde

(28.09.2014) Anil finali kaçirdi!
22 - 28 Eylül tarihleri arasinda Belconti Otel'de düzenlenen $10.000 ödüllü ITF tekler turnuvasina katilan sporcumuz Anil Yüksel kariyerinde ikinci kez

(29.08.2014) Kamp sona erdi
Kulübümüzde 16 Agustosta Azerbaycan eskrimcileri ile baslayan ve 21 agustosta Türkmen eskrim takiminin gelmesiyle yogunlasan eskrim kampi hareketli geçti.

(27.08.2014) Isiltili çiftler tenis turnuvasini tamamladik!
Kulübümüzde 23 - 24 Agustos tarihleri arasinda düzenlenen kulüp içi "Isiltili çiftler" tenis turnuvasini tamamladik.

(25.08.2014) Sadi Gülçelik Cup'tan kupalarla döndük!
18 - 24 Agustos tarihleri arasinda ENKA Spor Kulübü'nde düzenlenen Uluslararasi 16 Yas ve alti Tennis Europe / Sadi Gülçelik Cup turnuvasinda

(23.08.2014) Pemra Rusya'da sampiyon!
Basarili sporcumuz Pemra Özgen, 18 - 24 Agustos tarihleri arasinda Rusya'da düzenlenen $25,000 ödüllü ITF Saint - Petersburg turnuvasinda final

(21.08.2014) Antalya'da çeyrek finaldeyiz!
Kulübümüz sporculari Baris Ergüden ve Anil Yüksel'in katildigi 18 – 24 Agustos tarihleri arasinda Belconti Otelinde düzenlenen $10,000 ödüllü Türkiye F28 Futures

(21.08.2014) Pemra Rusya'da son 4'e kaldi!
Basarili sporcumuz Pemra Özgen, 18 - 24 Agustos tarihleri arasinda Rusya'da düzenlenen $25,000 ödüllü ITF Saint - Petersburg turnuvasinda çeyrek final

(21.08.2014) Marsel Ilhan'in rakibi Zverev
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan kariyerindeki ilk kez 2009 yilinda bir slam turnuvasinda ikinci tur oynama basarisi gösterdigi, sezonun son Grand Slam’i

(21.08.2014) Cevansir Cup'ta 3 Kategoride Sampiyonuz!
11 – 16 Agustos tarihleri arasinda kulübümüzde 13.sü düzenlenen Uluslararasi 16 Yas ve alti Tennis Europe / Cevansir Cup turnuvasina sporcularimizin göz kamastiran

(14.08.2014) Barkin ATK'da çeyrek finalde!
Kulübümüz sporculari Barkin Yalçinkale, Anil Yüksel ve Berk Iliescu’nun katildigi 11 – 17 Agustos tarihleri arasinda Ankara Tenis Kulübü’nde düzenlenen $10,000 ödüllü

(31.07.2014) Baris ve Barkin Avrupa Sampiyonu!
Kulübümüz sporculari Baris Ergüden ve Barkin Yalçinkale Rotterdam'da düzenlenen Avrupa Sampiyona'sinda tarih yazdilar!

(29.07.2014) Cemre ITK’da gümbür gümbür!
Kulübümüz sporcusu Cemre Anil 28 Temmuz – 03 Agustos tarihleri arasinda Istanbul Tenis Kulübü’nde düzenlenen $10,000 ödüllü Istanbul ITF turnuvasinda anatablo ilk tur

(27.07.2014) Marsel Final'de kaybetti.
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan, 21 - 27 Temmuz tarihleri arasinda Kazakistan'in Astana sehrinde düzenlenen $125,000 ödüllü Astana Challenger turnuvasinda anatablo

(26.07.2014) Marsel sampiyonluk için!
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan, 21 - 27 Temmuz tarihleri arasinda Kazakistan'in Astana sehrinde düzenlenen $125,000 ödüllü Astana Challenger turnuvasinda anatablo

(25.07.2014) Marsel final yolunda!
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan, 21 - 27 Temmuz tarihleri arasinda Kazakistan'in Astana sehrinde düzenlenen $125,000 ödüllü Astana Challenger turnuvasinda anatablo

(25.07.2014) Marsel son sekizde!
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan, 21 - 27 Temmuz tarihleri arasinda Kazakistan'in Astana sehrinde düzenlenen $125,000 ödüllü Astana Challenger turnuvasinda anatablo

(25.07.2014) Marsel ikinci turda!
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan, 21 - 27 Temmuz tarihleri arasinda Kazakistan'in Astana sehrinde düzenlenen $125,000 ödüllü Astana Challenger turnuvasinda anatablo

(19.07.2014) Yagiz Yalova’da sampiyon!
Kulübümüz sporcularindan Yagiz Turan 14 - 18 Temmuz tarihleri arasinda Yalova’da düzenlenen 12 Yas Yaz Kupasi’nda hem tekler hem çiftler kategorisinde

(19.07.2014) Basak Zonguldak’i fethetti!
Kulübümüz sporcularindan Basak Akbas 14 - 18 Temmuz tarihleri arasinda Zonguldak’ta düzenlenen 16 Yas Yaz Kupasi’nda hem tekler hem çiftler kategorisinde final oynadi!

(19.07.2014) Denizli’de TED imzasi!
Kulübümüz sporculari Yanki Erel, Ipek Çevik ve Çagla Irmak Badem antrenörleri Adem Özmeral ile birlikte 14 - 18 Temmuz tarihleri arasinda Denizli’de düzenlenen 16 Yas

(13.07.2014) Marsel Hamburg’ta anatabloda!
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan, 14 – 20 Temmuz tarihleri arasinda Almanya’nin Hamburg sehrinde düzenlenen ATP 500 turnuvalarindan biri olan

(12.07.2014) Baris “yari”da kaldi
Kulübümüz sporculari Baris Ergüden, Barkin Yalçinkale ve Anil Yüksel’in katildigi, 07 - 13 Temmuz tarihleri arasinda ITK'da düzenlenen $10.000 ödüllü ITF F24 Türkiye

(12.07.2014) Yanki’dan çifte zafer!
Kulübümüz sporculari Yanki Erel, Mustafa Erdogan, Mert Alkaya, Mert Özdemir, Ipek Çevik, Basak Akbas, Ece Tan’in katildigi, 07 – 13 Temmuz tarihleri arasinda Ankara’da

(10.07.2014) Çeyrek Finalde iki TED'li!
Kulübümüz sporculari Baris Ergüden, Barkin Yalçinkale ve Anil Yüksel katildigi, 07 - 13 Temmuz tarihleri arasinda ITK'da düzenlenen $10.000 ödüllü ITF F24

(10.07.2014) Hitit Cup’ta TED farki!
Kulübümüz sporculari Yanki Erel, Mustafa Erdogan, Mert Alkaya, Mert Özdemir, Ipek Çevik, Basak Akbas, Ece Tan 07 – 13 Temmuz tarihleri arasinda Ankara’da

(09.07.2014) Kizlarimiz 2. turda!
Kulübümüz sporcularindan Cemre Anil ve Talya Irem Köken 07 – 13 Temmuz tarihleri arasinda Balikesir’de düzenlenen $10,000 ödüllü Balikesir ITF turnuvasinda

(07.07.2014) Cemre ve Talya Balikesir’de anatabloda!
Kulübümüz sporcularindan Cemre Anil ve Talya Irem Köken 07 – 13 Temmuz tarihleri arasinda Balikesir’de düzenlenen $10,000 ödüllü

(07.07.2014) Sporcularimiz ITK'da!
Kulübümüz sporculari Baris Ergünde, Barkin Yalçinkale, Anil Yüksel ve Berk Iliescu’nun katildigi 07 – 13 Temmuz tarihleri arasinda Istanbul Tenis Kulübü’nde düzenlenen $10,000

(03.07.2014) Çagla Taçspor'da sampiyon!
Kulübümüz sporcularindan Çagla Irmak Badem 30 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasinda Taçspor’da düzenlenen 13 Yas ve üstü haftaiçi turunuvasinda basari elde etti.

(03.07.2014) Sporcularimiz ITK'da!
Kulübümüz sporculari Baris Ergüden, Barkin Yalçinkale, Anil Yüksel ve Berk Iliescu'nun katildigi, 30 Haziran – 06 Temmuz tarihleri arasinda ITK'da

(01.07.2014) Kizlarimiz Dalyan'da!
Kulübümüz sporculari Cemre Anil ve Talya Irem Köken'in katildigi, 30 Haziran - 06 Temmuz tarihleri arasinda Dalyan'da düzenlenen $10.000 ödüllü ITF Women's Dalyan Cup

(29.06.2014) Baris finalde kaybetti.
Kulübümüz sporcusu Baris Ergüden 23 – 29 Haziran tarihleri arasinda Taçspor’da düzenlenen $10.000 ödüllü ITF F22 Türkiye

(30.06.2014) Bankalar Arasi Tenis Turnuvasi sona erdi!
Kulübümüzde dördüncü kez düzenlenen Türkiye 4. Bankalar Arasi Tenis Sampiyonasi yapilan ödül töreni ile sona erdi.

(28.06.2014) Baris Taçspor’da finalde!
Kulübümüz sporcusu Baris Ergüden 23 – 29 Haziran tarihleri arasinda Taçspor’da düzenlenen $10.000 ödüllü ITF F22 Türkiye turnuvasinda tek erkekler yari final müsabakasini

(27.06.2014) Baris Taçspor’da final yolunda!
Kulübümüz sporcusu Baris Ergüden 23 – 29 Haziran tarihleri arasinda Taçspor’da düzenlenen $10.000 ödüllü ITF F22 Türkiye turnuvasinda tek erkekler çeyrek final

(27.06.2014) Çiftlerde çeyrek finaldeyiz!
Kulübümüz sporculari Baris Ergüden, Anil Yüksel ve Barkin Yalçinkale'nin katildigi, 23 – 29 Haziran tarihleri arasinda Taçspor’da düzenlenen $10.000 ödüllü ITF F22 Türkiye

(24.06.2014) Marsel Wimbledon’a veda etti.
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan 4 büyük turnuvadan biri olan Wimbledon açik turnuvasinda elemeler final turundan gelip anatablo ilk tur karsilasmasinda

(24.06.2014) Limak Enerji Kortu Hizmete Girdi.
Limak Enerji sponsorlugunda en üst düzeydeki uluslararasi standartlara getirilen Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü’nün eski adiyla dokuz numarali kortu, 20 Haziran Cuma

(24.06.2014) Cemre ve Talya Konya'da!
Kulübümüz sporculari Cemre Anil ve Talya Irem Köken'in katildigi, 23 - 29 Haziran tarihleri arasinda Konya'da düzenlenen $10.000 ödüllü ITF Women's Konya Cup anatablo ilk tur

(22.06.2014) Musa Eren Bas Yas Yaz Kupasinda Finalist!
Kulübümüz sporcusu Musa Eren Bas'in katildigi, 15 – 21 Haziran tarihleri arasinda Optimum'da düzenlenen 12 Yas Yaz Kupasi turnuvasinda tek erkekler

(22.06.2014) Sampiyonluk kilpayi kaçti!
Kulübümüz sporcularindan Ipek Çevik ve Basak Akbas 17 - 22 Haziran tarihleri arasinda düzenlenen 14 Yas Tennis Europe / Tiblis Cup turnuvasi çiftler kategorisinde

(22.06.2014) Baris Taçspor’da ikinci oldu!
Kulübümüz sporcusu Baris Ergüden 16 – 22 Haziran tarihleri arasinda Taçspor’da düzenlenen $10.000 ödüllü ITF F21 Türkiye turnuvasinda final müsabakasini tamamladi.

(22.06.2014) Baris Taçspor'da finalde
Kulübümüz sporcusu Baris Ergüden 16 – 22 Haziran tarihleri arasinda Taçspor’da düzenlenen $10.000 ödüllü ITF F21 Türkiye turnuvasinda yari final müsabakasini tamamladi.

(22.06.2014) Mustafa finalde kaybetti.
Kulübümüz sporcularindan Mustafa Erdogan'in katildigi, 14 – 20 Haziran tarihleri arasinda Kemer Golf & Country'de düzenlenen turnuva sona erdi.

(22.06.2014) Bodrum'da TED firtinasi!
Kulübümüz sporculari Yanki Erel ve Çagla Irmak Badem’in katildigi 14 – 20 Haziran tarihleri arasinda Bodrum’da düzenlenen 16 Yas Yaz kupasi turnuvasi tamamlandi.

(20.06.2014) ‘Limak Enerji Kortu’ açildi!
Uluslararasi standartlardaki ‘Limak Enerji Kortu’ tenisseverlerin hizmetinde!

(19.06.2014) Yanki ve Çagla finalde!
Kulübümüz sporculari Yanki Erel, Kerim Sahinbas, Alper Kültürel ve Çagla Irmak Badem 14 – 20 Haziran tarihleri arasinda Bodrum’da düzenlenen 16 Yas Yaz kupasi turnuvasinda

(19.06.2014) Baris çeyrek finalde!
Kulübümüz sporculari Baris Ergüden, Barkin Yalçinkale ve Anil Yüksel 16 – 22 Haziran tarihleri arasinda Taçspor’da düzenlenen $10.000 ödüllü ITF F21 Türkiye turnuvasinda ikinci tur

(19.06.2014) Marsel Wimbledon’da anatabloda!
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan 4 büyük turnuvadan biri olan Wimbledon açik turnuvasinda elemeler final turundan galibiyetle ayrilarak ismini anatabloya yazdirdi!

(18.06.2014) Göztepe’de umudumuz Cemre!
Kulübümüz sporculari Cemre Anil, Talya Irem Köken, Seda Arantekin ve Naz Karagöz 16 – 22 Haziran tarihleri arasinda Göztepe’de düzenlenen $10.000 ödüllü ITF Göztepe turnuvasinda

(18.06.2014) Üç sporcumuz çeyrek finalde!
Kulübümüz sporculari Mert Alkaya, Mustafa Erdogan, Kemal Karagözoglu, Ece Tan ve Aleyna Yilmaz'in katildigi, 14 – 20 Haziran tarihleri arasinda Kemer Golf & Country'de

(17.06.2014) Sporcularimiz Taçspor'da!
Kulübümüz sporculari Baris Ergüden, Barkin Yalçinkale ve Anil Yüksel 16 – 22 Haziran tarihleri arasinda Taçspor’da düzenlenen $10.000 ödüllü ITF F21 Türkiye

(17.06.2014) Marsel anatablo yolunda!
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan 4 büyük turnuvadan biri olan Wimbledon açik turnuvasinda elemeler ikinci tur müsabakasini tamamladi!

(17.06.2014) Kizlarimiz Göztepe’de!
Kulübümüz sporculari Cemre Anil, Talya Irem Köken, Seda Arantekin ve Naz Karagöz 16 – 22 Haziran tarihleri arasinda Göztepe’de düzenlenen $10.000 ödüllü ITF Göztepe turnuvasinda

(17.06.2014) 14 Yas sporcularimiz 16 Yas yaz kupasinda
Kulübümüz sporculari Yanki Erel, Kerim Sahinbas, Alper Kültürel ve Çagla Irmak Badem 14 – 20 Haziran tarihleri arasinda Bodrum’da düzenlenen 16 Yas Yaz kupasi turnuvasinda

(17.06.2014) Marsel Wimbledon’da anatablo için!
Marsel Ilhan, Wimbledon elemeler ilk tur maçinda Fransiz Albano Olivetti ile karsilasti.

(17.06.2014) Dagcilarimizdan gelen basari!
Türkiye Dagcilik Federasyonu'nun 14-15 Haziran tarihlerinde Kayseri'de düzenledigi Milli takim seçmelerinde sporcumuz Ali Sen erkekler kategorisinde 2., Arda Uruluer 4. olmustur.

(16.06.2014) Sampiyonluk kilpayi kaçti!
Kulübümüz sporcularindan Ipek Çevik ve Basak Akbas 09 – 15 Haziran tarihleri arasinda düzenlenen 14 Yas Tennis Europe / Tiblis Cup turnuvasi çiftler kategorisinde finale kadar yükselme basarisi gösterdi.

(16.06.2014) Babalar ve çocuklar turnuvasi
Babalar ve çocuklari çiftler tenis turnuvasi sonuçlandi!

(14.06.2014) 31.TED – Finansbank Doktorlar Tenis Turnuvasi sona erdi
Bu yil Finansbank sponsorlugunda gerçeklestirdigimiz 31. Doktorlar Tenis Turnuvasi ödül töreninin ardindan sona erdi.

(16.06.2014) Eskrim'de TED firtinasi!
06-08 Haziran 2014 tarihlerinde Çanakkale'de yapilan Minikler Flöre Türkiye Sampiyonasi'nda sporcularimizdan , Minik Erkek Flöre'de ( Ferdi ) Mert Telci 3. olmustur.

(11.06.2014) 14 Yas sporcularimiz Gürcistan’da!
Kulübümüz sporculari Mert Özdemir, Ipek Çevik ve Basak Akbas’in katildigi, 09 – 15 Haziran tarihleri arasinda Gürcistan’da düzenlenen Tennis Europe Tiblis Cup 16 yas turnuvasinda ilk tur karsilasmalari sonuçlandi.

(09.06.2014) Marsel Londra’da veda etti.
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan, 09 – 15 Haziran tarihleri arasinda Ingiltere’nin baskenti Londra’da düzenlenen Aegon Championships turnuvasinda ana tablo ilk tur karsilasmasini tamamladi.

(10.06.2014) TED Finansbank Istanbul Seniors Cup sona erdi!
TED Spor Kulübü kortlarinda 29 Mayis-7 Haziran 2014 tarihleri arasinda Finansbank sponsorlugunda 5. Kez gerçeklestirdigimiz, sanat ve is dünyasindan ünlü isimlerinde katilim sagladigi

(08.06.2014) Marsel Londra’da ana tabloda!
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan, 09 – 15 Haziran tarihleri arasinda Ingiltere’nin baskenti Londra’da düzenlenen Aegon Championships turnuvasinda elemeler son tur karsilasmasi da az önce tamamlandi.

(08.06.2014) Marsel Londra’da ana tablo yolunda!
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan, 09 – 15 Haziran tarihleri arasinda Ingiltere’nin baskenti Londra’da düzenlenen Aegon Championships turnuvasinda elemeler ilk ve ikinci müsabakalarini tamamladi.

(06.06.2014) Final'de takildik.
Kulübümüz sporculari Baris Ergüden ve Anil Yüksel'in katildigi, 02 – 08 Haziran tarihleri arasinda Bodrum’da düzenlenen ITF turnuvasinda çiftler final müsabakasi sonuçlandi.

(05.06.2014) Bodrum'da finaldeyiz!
Kulübümüz sporculari Baris Ergüden ve Anil Yüksel'in katildigi, 02 – 08 Haziran tarihleri arasinda Bodrum’da düzenlenen ITF turnuvasinda çiftler yari final müsabakasi sonuçlandi!

(05.06.2014) Adana'ya veda!
Kulübümüz sporculari Cemre Anil ve Irem Talya Köken'in katildigi 02 – 08 Haziran tarihleri arasinda Adana’da düzenlenen ITF turnuvasinda çeyrek final çiftler müsabakasi tamamlandi.

(05.06.2014) 9-10 yas hafta sonu turnuvasinda TED firtinasi!
30 Mayis – 02 Haziran tarihleri arasinda Yesilyurt Spor Kulübü’nde düzenlenen 9-10 Yas hafta sonu turnuvasi sonuçlandi.

(04.06.2014) Kizlarimiz Adana’da!
Kulübümüz sporculari Cemre Anil ve Irem Talya Köken, 02 – 08 Haziran tarihleri arasinda Adana’da düzenlenen ITF turnuvasinda mücadele ediyorlar.

(04.06.2014) Sporcularimiz Bodrum'da!
Sporcularimiz Bodrum'da! Kulübümüz sporculari Baris Ergüden ve Anil Yüksel, 02 – 08 Haziran tarihleri arasinda Bodrum’da düzenlenen ITF turnuvasinda mücadele ediyorlar.

(31.05.2014) Baris Antalya'da sampiyon!
Kulübümüz sporcusu Baris Ergüden, 26 Mayis – 01 Haziran tarihleri arasinda düzenlenen $10,000 ödüllü Türkiye F18 Futures turnuvasinda çiftler kategorisinde final karsilasmasindan galibiyetle ayrildi.

(04.06.2014) Dagcilarimizin Tirmanis Kampi Videosu
Milli Dagcilarimiz Ugur Yilmaz ve Evren Karadag'in Fransa Fontainebleau'da yaptigi tirmanis kampinin videosu

(29.05.2014) Sporcularimiz Antalya’da!
Kulübümüz sporculari Baris Ergüden, Anil Yüksel, Gökberk Ergeneman ve Efekan Senolsun’un katildigi ve 26 Mayis – 01 Haziran tarihleri arasinda düzenlenen $10,000 ödüllü Türkiye F18 Futures turnuvasinda tekler ve çiftlerde ilk iki tur karsilasmalari

(22.05.2014) Marsel’den Paris’e veda
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan, 25 Mayis – 08 Haziran (20 – 24 Mayis elemeler) tarihleri arasinda Fransa’nin Paris kentinde düzenlenen 4 büyük Grand Slam’den biri olan Paris Açik ( Roland Garros ) turnuvasinda elemeler ikinci tur müsabakasini az önc

(22.05.2014) Yanki’dan bir sampiyonluk daha!
Kulübümüz sporcularindan Yanki Erel, 19 – 25 Mayis tarihleri arasinda Samsun’da düzenlenen 16 Yas ve alti Tennis Europe / Samsun Cup turnuvasinin çiftler kategorisinde finale maçini az önce tamamladi.

(22.05.2014) Gökberk ve Baris Antalya'da tam gaz!
Kulübümüz sporculari Baris Ergüden ve Gökberk Ergeneman 19 – 25 Mayis tarihleri arasinda Antalya’da düzenlenen $10,000 ödüllü Türkiye F17 Futures turnuvasinda mücadele ediyorlar.

(22.05.2014) 2014 Türkiye Senyör Takim Sampiyonasi
12-17 Mayis 2014 tarihleri arasinda Antalya Club-Ali Bey tesislerinde gerçeklesen 2014 Türkiye Senyör Takim Sampiyonasi’nda TED Spor Kulübü Senyör Takimi toplam 7 kategoride mücadele etti.

(22.05.2014) Marsel Paris'te ilk turu geçti.
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan, 25 Mayis – 08 Haziran (20 – 24 Mayis elemeler) tarihleri arasinda Fransa’nin Paris kentinde düzenlenen 4 büyük Grand Slam’den biri olan Paris Açik ( Roland Garros ) turnuvasinda elemeler ilk tur müsabakasini az önce t

(28.05.2014) 19 Mayis Etkinlikleri...
Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü olarak her 19 Mayis’ta oldugu gibi bu yil da etkinlik düzenledik. Etkinligin basinda Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaslari ve geçtigimiz günlerde Soma’da hayatini kaybeden maden isçilerimiz anildi

(18.05.2014) Nazmi Bari Cup Ödül Töreni
Bu yil yedincisini 10 -17 Mayis 2014 tarihleri arasinda düzenledigimiz 18 Yas Uluslararasi Nazmi Bari Cup, gerçeklestirilen ödül töreni ile sona erdi.

(16.05.2014) Pemra Nürnberg’te ilk turu geçti.
Kulübümüz sporcularindan Pemra Özgen, 16-24 Mayis tarihleri arasinda Almanya’da düzenlenen $250,000 ödüllü WTA Nürnberg turnuvasinda elemeler ilk tur müsabakasini tamamladi.

(16.05.2014) Marsel Heilbronn'e veda etti.
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan, 10 – 18 Mayis tarihleri arasinda Almanya’da düzenlenen $35.000 + H ödüllü Heilbronn II turnuvasinda çeyrek final müsabakasini tamamladi.

(14.05.2014) Marsel ikinci turda!
Kulübümüz sporcusu Marsel Ilhan, 10 – 18 Mayis tarihleri arasinda Almanya’da düzenlenen $35.000 + H ödüllü Heilbronn II turnuvasinda ilk tur müsabakasini tamamladi.

(11.05.2014) Davis Cup’ta Türkiye rüzgari!
Macaristan’da gerçeklesen Davis Cup 3. küme mücadelelerinde sirasiyla Estonya ve San Marino'yu yenerek grubunu lider tamamlayan Türkiye, play-off serisinin son maçinda Makedonya’yi da yenerek bir üst kümeye terfi etti.

(12.05.2014) Nazmi Bari Cup Basliyor!
Kulübümüz sporcularindan Mustafa Erdogan, Alper Kültürel, Kaan Sarpkaya, Tan Acar, Arda Üzümcü, Yanki Erel, Mert Alkaya, Mert Özdemir, Naz Karagöz, Hazal Ünlügenç, Basak Akbas, Talya Irem Köken

(06.05.2014) Davis Cup grup elemeleri basliyor!
Kulübümüz sporcularindan Marsel Ilhan, Baris Ergüden ve Anil Yüksel’in de aralarinda bulundugu ve kaptanligini Haluk Akkoyun’un yaptigi Milli takimimiz Macaristan’da!

(05.05.2014) Çagla’dan Ikinci Galibiyet
Kulübümüz sporculari Çagla Irmak Badem ve Ipek Çevik 05-10 Mayis 2014 tarihlerinde Enka Spor Kulübü’nde gerçeklesen

(07.05.2014) Elemelerde ilk gün sona erdi
Kulübümüz sporcularinin Çagla Irmak Badem, Ipek Çevik, Naz Karagöz'ün katildigi ve 05 – 10 Mayis (3-4 Mayis elemeler) tarihleri arasinda ENKA Spor Kulübü’nde düzenlenen ENKA ITF Junior Cup’in ilk tur müsabakalari sona erdi.

(04.05.2014) ENKA ITF Junior' dayiz
Kulübümüz sporculari Çagla Irmak Badem, Ipek Çevik, Naz Karagöz 05 – 10 Mayis (3-4 Mayis elemeler) tarihleri arasinda ENKA Spor Kulübü’nde düzenlenecek olan ENKA ITF Junior Cup’ta mücadele edecekler.

(05.05.2014) Marsel final yolunda!
Kulübümüz sporcularindan Marsel Ilhan, 28 Nisan – 04 Mayis tarihleri arasinda Tunus’ta düzenlenen $125.000 + H ödüllü Tunis Challenger turnuvasinda çeyrek final

(01.05.2014) Marsel çeyrek finalde!
Kulübümüz sporcularindan Marsel Ilhan, 28 Nisan – 04 Mayis tarihleri arasinda Tunus’ta düzenlenen $125.000 + H ödüllü Tunis Challenger turnuvasinda ikinci tur müsabakasini tamamladi.

(03.05.2014) Gökberk ve Barkin tam gaz!
Kulübümüz sporculari Gökberk Ergeneman ve Barkin Yalçinkale 28 Nisan – 04 Mayis tarihleri arasinda Antalya' da düzenlenen $10,000 ödüllü Türkiye F14 Futures turnuvasinda anatablo ilk tur karsilasmalarini tamamladi.

(03.05.2014) Cemre'den erken veda!
Kulübümüz sporcusu Cemre Anil, 28 Nisan – 04 Mayis tarihleri arasinda Antalya’da düzenlenen $10,000 ödüllü ITF turnuvasina hem tekler hem de çiftler kategorisinde ilk tur müsabakalarini tamamladi.

(01.05.2014) Sporcularimiz Misir’da 2. oldu!
Kulübümüz sporcularindan Anil Yüksel ve Haluk Akkoyun, 14 – 20 Nisan tarihleri arasinda Misir’da düzenlenen $10,000 ödüllü ITF turnuvasinin çiftler kategorisinde sampiyonlugu kil payi kaçirdilar.

(01.05.2014) Marsel Barselona’da anatabloda!
Barselona Açik elemelerine katilan basarili sporcumuz Marsel Ilhan, ilk turda Ispanyol Juan Lizariturry'i 6-2, 2-6, 6-4'lük setlerle geçtikten sonra ikinci turda da

(01.05.2014) 14. TED - Hülya Cup ödül töreni
Basari ile geçen turnuva sonucu ödüllerini alan sporcular belli oldu. Çekismeli geçen müsabakalarda sonuçlar su sekildedir.

Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ