← Geri Dön

American Express Istanbul Challenger TED Open Basin Toplantisi gerçeklesti.

Bu yil 71. kez düzenledigimiz toplam 81.240 dolar ödüllü American Express Istanbul Challenger TED Open’in basin toplantisi 10 Eylül (bugün ) tarihinde gerçeklesti.

Toplantiya Türkiye Tenis Federasyonu Baskani Cengiz Durmus, kulübümüzün Baskani Prof. Dr. Mehmet Tinaz, American Express Istanbul Challenger TED Open Turnuva Direktörü Melis Yafe, kulübümüzün sporcusu Marsel Ilhan ve Rumen raket Marius Copil katildi.

Türkiye Tenis Federasyonu Baskani Cengiz Durmus, Istanbul Enternasyonal olarak baslayan turnuvanin, köklü tarihi ile Türk tenisinin hafizasi oldugunu vurgulayarak, “Roy Emerson’dan Ilie Nastase’ye, Tim Henman’dan Alexander Zverev’e birçok yildiz ismi agirlayan organizasyon Türk tenisinin bugünlere gelmesinde önemli pay sahibi oldu. Dünyanin en iyi Challenger turnuvasi seçilmis bir organizasyondan bahsediyoruz. Bizim için çok degerli bir turnuva. Türkiye’yi bir tenis ülkesi haline getirebilmek için çalisiyoruz. Bize bu yolda destek olan tüm sponsorlarimiza tesekkür ediyoruz. Onlar olmadan hedeflerimize ulasmamiz kolay degil. Herkese basarilar diliyorum” seklinde konustu.

Kulübümüzün Baskani Prof. Dr. Mehmet Tinaz da organizasyonu 71. kez gerçeklestirecek olmanin gururunu yasadigimizi söyleyerek “Yilda bes tane uluslararasi turnuva düzenliyoruz. Bizim en önemli misyonumuz bu organizasyonlardaki devamliligimiz. Degisen Challenger Turu kurallariyla mücadele ederken belediyelerimiz, sponsorlarimiz bize destek veriyor. Emegi geçen herkese tesekkür ediyorum.” dedi.Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ