← Geri Dön

Yanki’dan çifte zafer!

Kulübümüz sporculari Yanki Erel, Mustafa Erdogan, Mert Alkaya, Mert Özdemir, Ipek Çevik, Basak Akbas, Ece Tan’in katildigi, 07 – 13 Temmuz tarihleri arasinda Ankara’da düzenlenen 14 Yas Tennis Europe / Hitit Cup turnuvasi sona erdi!

Tekler kategorisinde turnuvaya 1 numarali seribasi olarak katilan basarili sporcumuz Yanki, finale gelene kadar hiçbir turda set vermedi ve finalde 6 numarali seribasi Tuna Ayman’a ilk setini 2-6 kaybetti, sonrasinda 6-1 ve 6-4’lük skorlarla geri dönüs yaparak maçi ve sampiyonlugu kazanmasini bildi. Sporcumuz ayni zamanda çiftler kategorisinde de partneri Umut Akkoyun ile finalde pek yabanci olmayan, kulübümüz sporcusu Mustafa Erdogan ve partnerini geçerek çifte sampiyonlugu elde etti.

Ipek Çevik – Basak Akbas her turnuvada oldugu gibi bu turnuvada da partner oldular ve turnuvaya 2 numarali seribasi olarak katildilar. Finale gelene kadar rakiplerine set dahi vermeyen basarili çiftimiz finalde Lara – Azradeniz çiftine kaybederek ikincilik kupasinin sahibi oldular.

Sporcularimizi tebrik eder, basarilarinin devamini dileriz!

Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ