← Geri Dön

Borusan Oto- TED Senyör Tenis Turnuvasi gerçeklesti.

Kulübümüzün ev sahipligi yaptigi Borusan Oto- TED 10.000 TL Ödüllü Senyör Tenis Turnuvasi 6-15 Aralik tarihleri arasinda gerçeklesti.

Turnuvaya 700’ün üzerinde senyör katilimi saglandi. Borusan Oto ana sponsorlugunda düzenlenen turnuvanin ödül töreni 15 Aralik Cumartesi günü gerçeklesti.

Dereceye giren sporculara ödüllerini kulübümüzün Baskani Prof. Dr. Mehmet Tinaz, kulübümüzün Tenis Sube Kaptani Isik Tok, kulübümüzün Genel Sekreteri Nilgün Kratzer, Borusan Oto Genel Müdürü Simay Aslan ve Borusan Oto Istinye Satis Müdürü Murat Mamas takdim etti.

Turnuva sonuçlari ise söyle;

YENI BASLAYAN BAYANLAR
Finalist ÖZLEM PALA
Sampiyon ASUDA AKSAKAL

25+TEK KADINLAR
Finalist AFRA KARAGÖZ
Sampiyon SEVILAY TOZYILMAZ

35+TEK KADINLAR
Finalist MEHTAP KUSÇULU
Sampiyon B. ELMAS ÇUBUKÇU

40+TEK KADINLAR
Finalist E. GÜNDES SUTEKIN
Sampiyon SENEM ERDOGDU

45+TEK KADINLAR
Finalist HÜRMÜS ATAR
Sampiyon ZUHAL AYDINLIOGLU

50+TEK KADINLAR
Finalist GÜLIN GALI
Sampiyon NERMIN ÖLÇER

55+TEK KADINLAR
Finalist SERPIL YILDIRIM
Sampiyon F. KIRBAÇ ÖZBAKIR

60+TEK KADINLAR
Finalist GÜLIN NOHUTÇU
Sampiyon MERAL GÜLTEKIN

---------------------------------------

YENI BASLAYAN ERKEKLER
Finalist TIMUR TELATAR
Sampiyon IBRAHIM KILIÇ

25+TEK ERKEKLER
Finalist S. UMUT ÜNGÖR
Sampiyon BILGIN TEKIN

35+TEK ERKEKLER
Finalist SEDAT YALÇINKAYA
Sampiyon HALUK AKKOYUN

40+TEK ERKEKLER
Finalist YUNUS ASLAN
Sampiyon MURAT KARABELA

 

45+TEK ERKEKLER
Finalist MURAT GÜVEN
Sampiyon M. MENDERES ÇAGLAR

50+TEK ERKEKLER
Finalist SENEL ERGÜN
Sampiyon R. METIN GÜREL

55+TEK ERKEKLER
Finalist TAMER DEMETGÜL
Sampiyon SAVAS KARAKUS

60+TEK ERKEKLER
Finalist SIRRI DINÇER
Sampiyon COSKUN ÖZDEN

65+TEK ERKEKLER
Finalist NEDIM AKKOYUN
Sampiyon MEHMET YALÇIN

70+TEK ERKEKLER
Finalist M. BÜLENT ERGIN
Sampiyon NEJAT MÜLDÜR

75+TEK ERKEKLER
Finalist I. HAKKI ERKAN
Sampiyon M. CELALI ASLIER

---------------------------------------

35+ÇIFT KADINLAR
Finalistler 
EDRA SAVAIOGLU TAN- SELIN PASINLI
Sampiyon
SENEM ERDOGDU- MÜGE GÜZELBEY  

45+ÇIFT KADINLAR
Finalistler 
NUR SORUCU- GÖKÇE NUR DOGANLAR
Sampiyon
FIDAN KIRBAÇ ÖZBAKIR- ZUHAL AYDINLIOGLU

 

35+ÇIFT ERKEKLER
Finalistler 
EMRE ÖNER EYÜPOGLU- DENIS SAVITSKY 
Sampiyon
HALUK AKKYOUN- BURAK ERDAL 

45+ÇIFT ERKEKLER
Finalistler 
RAGIP METIN GÜREL- YÜCEL ÖZBEK
Sampiyon
ISIK TOK- ERHAN ORAL 

55+ÇIFT ERKEKLER
Finalist 
SÜLEYMAN SITKI TOKSOY- GENCAY ÜSTÜNEL  
Sampiyon
SIRRI DINÇER- RECEP YORMAZ 

25+KARISIK ÇIFTLER
Finalist 
SIRMA BINGELI- EMRE AYDIN
Sampiyon
BERA SENA DOGRU- MEHMET ARDA SARAN    

35+KARISIK ÇIFTLER
Finalist 
EDA SEVAIOGLU- ANIL GÜNES
Sampiyon
AYFER GÜMÜS- BARIS ERGÜN

45+KARISIK ÇIFTLER
Finalist 
FRANCA MARIA HELLRIGL– ÖZGÜR AYDOGDU
Sampiyon
EZGI HANÇER- SENEL ERGÜN 

Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ