← Geri Dön

Hitit Cup’ta TED farki!

Kulübümüz sporculari Yanki Erel, Mustafa Erdogan, Mert Alkaya, Mert Özdemir, Ipek Çevik, Basak Akbas, Ece Tan 07 – 13 Temmuz tarihleri arasinda Ankara’da düzenlenen 14 Yas Tennis Europe / Hitit Cup turnuvasinda çeyrek final müsabakalarina çikacaklar.

Tekler kategorisinde turnuvaya 1 numarali seribasi olarak katilan basarili sporcumuz Yanki, Yigit Oflaz’i 6-4 6-1 yendi ve 8 numarali seribasi Bulgar Georgiev’in rakibi oldu. Sporcumuz ayni zamanda çiftler kategorisinde de partneri Umut Akkoyun ile yoluna çeyrek finalde devam ediyor.

Mustafa Erdogan ise 3. turda 4 numarali seribasi olan Italyan Gianluca Quinzi’yi 6-1 6-1 gibi rahat bir skorla geçerek çeyrek finalde Ulas Ulusoy’un rakibi oldu. Mustafa da Yanki gibi çiftler kategorisinde partneri Ömer Berk Görgün ile yoluna devam ediyor.

Mert Alkaya – Mert Özdemir çiftler kategorisinde ilk iki turu 6-0 6-0’lik iki skorla geçerek rakiplerine oyun bile vermeden çeyrek finale kalma basarisi gösterdiler. Çeyrek finaldeki rakipleri Quinzi – Mancioc çifti.

Ipek Çevik – Basak Akbas her turnuvada oldugu gibi bu turnuvada da partner oldular ve turnuvaya 2 numarali seribasi olarak katildilar. Ilk iki turda rakiplerine set vermeyen basarili çiftimiz çeyrek finalde Dilara – Melissa çifti ile karsilasacak.

Ece Tan ise Barbara Quaqliardi ile partner olup turnuvaya 4 numarali seribasi olarak katildi. Ilk turu 6-0 6-0 , ikinci turu 6-2 6-0 geçen çift çeyrek finalde Melissa – Selen çifti ile karsilasacak.

Sporcularimiza müsabakalarinda basarilar dileriz!

Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ