← Geri Dön

Limak Enerji Kortu Hizmete Girdi.

Limak Enerji sponsorlugunda en üst düzeydeki uluslararasi standartlara getirilen Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü’nün eski adiyla dokuz numarali kortu, 20 Haziran Cuma günü hizmete açildi.

Kurdele kesiminin ardindan TED Spor Kulübü Yönetim Kurulu Baskani Prof. Dr. Mehmet E. Tinaz tarafindan, Limak Holding Yönetim Kurulu Baskani Nihat Özdemir’e tesekkür plaketi sunuldu. Özdemir, Limak olarak, gençleri spora yöneltmeyi amaçladiklarini ve sporculara destek olmayi her firsatta sürdürdüklerini belirterek, “Limak Enerji Kortu ile TED Spor Kulübü’ne ve tenis severlere uluslararasi standartlarda bir kort kazandirdigimiz için çok mutluyum” dedi.
Prof. Dr. Mehmet E. Tinaz ise, “TED Spor Kulübü olarak Limak Enerji’nin ve üyelerimizin degerli katkilariyla yapilan yeni kortumuzu profesyonel sporcularimizin kullanimina sunuyoruz.” dedi.

Açilis töreninin ardindan Davis Kupasi turnuvasinda Türkiye'yi temsil eden tenis milli takimi oyuncularimiz Baris Ergüden ve Anil Yüksel ile takim kaptanimiz Haluk Akkoyun ve A Takim oyuncumuz Barkin Yalçinkale korta çikti. Milli takim oyuncularimizdan sonra, kortun açilisi vesilesiyle Limak Holding Yönetim Kurulu Baskani Nihat Özdemir’in, Sakir Yilmaztürk, Nejat Müldür, Engin Kratzer ve Yavuz Erkangil ile yaptigi gösteri maçi, konuklar tarafindan büyük bir ilgiyle izlendi. Kortumuzun Türk tenis camiasina hayirli olmasini ve bu kortta nice basarilarin kazanilmasini diliyoruz.Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ