← Geri Dön

Cengiz kardesler kulübümüz ile üç yillik anlasma imzaladi.

Ülkemizin parlayan raketleri Berfu Cengiz ve Baran Cengiz 29 Kasim 2017 Çarsamba günü (bugün) düzenlenen imza töreni ile kulübümüzle üç yillik anlasma imza atti.

Misir ve Bosna Hersek'te ITF 15K seviyesinde iki sampiyonluga imza atan 18 yasindaki Berfu Cengiz, çiftler kategorisi ITF 15K seviyesinde ise Istanbul, Bosna Hersek ve Lübnan'da üç adet sampiyonluk elde etti. Cengiz dünya siralamasinda 515. basamakta yer aliyor.

Kulübümüzün Baskani Prof. Dr. Mehmet Tinaz imza töreninde yaptigi konusmada; Berfu ve Baran'i sporcu olarak bünyemize katmaktan çok mutlu oldugunu, bünyemizdeki kaliteli antrenör ve uzmanlarimiza yurtdisindan da takviye ve destek saglanacagini, ortaya ortak plan çikarip bunu uygulamaya baslayacagimizi belirtti. Bu çalismalarimizin hem kulübümüze hem ülke tenisine hemde Berfu ve Baran'a katki saglayacagini ekledi.

Yeni sporcularimizin, babasi ve antrenörü Hakan Cengiz ise kendi ekiplerine ek olarak kulübümüzün tecrübeli antrenörlerinin de destegiyle önemli gelismeler kaydedeceklerini, hedeflerinin Berfu için ilk 100, Baran için ise junior'da ilk 20 oldugunu belirtti.

Berfu Cengiz kulübümüzün diger bir sporcusu Pemra Özgen ile Ekim ayi içinde kulübümüzün düzenledigi Cumhuriyet Kizlari ITF 25K Turnuvasi'nda çift kadinlar yari finali oynama basarisi göstermisti.
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ