← Geri Dön

Emektar sporcumuz Ismail Serim anisina Senyörler Tenis Turnuvasi düzenlenecek.

9 yil boyunca 70 yas takimimizin sampiyonlugunda büyük bir paya sahip olan emektar sporcumuz Ismail Serim, 2017 Mayis ayinda düzenlenen 12. Türkiye Senyörler Takim Sampiyonasi’nda elde ettigi basari sonrasi eve dönüs yolunda kalp krizi geçirmis ve aramizdan ayrilmisti.

Serim tenise olan sevgisini yakin çevresine su sözlerle ifade ederdi; ‘’Tenisi çok seviyorum, beni dinç tutuyor. 70 yasindayim ve ölene kadar tenis oynayacagim.’’

Türkiye Tenis Federasyonu’nun takviminde 16- 25 Kasim tarihleri arasinda yer alan 5.000 TL para ödüllü Istanbul Cerrahi Hastanesi& TED Senyör Tenis Turnuvasi’ni emektar sporcumuz Ismail Serim anisina, düzenleyecegiz.

Turnuva tek erkekler, çift erkekler, tek kadinlar, çift kadinlar ve karisik çiftler kategorilerinden olusuyor. 25 Kasim Cumartesi günü ödül töreni düzenlenecek olan turnuva, Istanbul Cerrahi Hastanesi ana sponsorlugunda, Çaykur, Çamlica ve Saka sponsorlugunda gerçeklesecek, son katilim tarihi ise 14 Kasim. Turnuva süresince tüm oyuncu üye ve misafirlere göz, yag, tansiyon ve seker taramasi yapilacak.Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ