← Geri Dön

4. Cumhuriyet Eskrim Kupasi gerçeklesti.

28 Ekim Cumartesi günü bu yil 4. sünü düzenledigimiz Cumhuriyet Eskrim Kupasi kapsaminda Süper Minikler ve Minikler Flöre Turnuvasi gerçeklesti.

Istanbul içi gerçeklestirdigimiz özel turnuvaya süper minikler ve minikler kategorilerinde toplam 70 sporcu katildi. Dereceye giren sporculara ödüllerini kulübümüzün Baskani Prof. Dr. Mehmet Tinaz, kulübümüzün Eskrim Komite Üyesi Hakan Ulusaloglu, kulübümüzün Eskrim Komite Baskani Osman Ziya Sipahi ve kulübümüzün Yönetim Kurulu Üyesi Nilgün Kratzer takdim etti.

Turnuvada dereceye giren sporcular ise;

Süper minikler kiz flöre bransi
8. Tümay Yesil ( Altinyurt Spor Kulübü )
7. Ada Serifsoy ( TED Spor Kulübü )
6. Duru Öktem ( Altinyurt Spor Kulübü )
5. Ece Huriel ( Anadolu Okçuluk Eskrim Kulübü )
4. Rüya Gökkan ( TED Spor Kulübü )
3. Lila Baltali ( Marmara Eskrim Kulübü )
2. Ipek Pehlivan ( Altinyurt Spor Kulübü )
1. Günes Özdemir ( TED Spor Kulübü )

Süper minikler erkek flöre bransi
8. Murat Güres ( Anadolu Okçuluk Eskrim Kulübü )
7. Oguzhan Alper ( Istanbul Ferdi )
6. Korel Bayhan ( TED Spor Kulübü )
5. Ömer Asaf Özer ( Anadolu Okçuluk Eskrim Kulübü )
4. Nikita Görgülü ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
3. Kaan Aydin ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
2. Yusuf Gülpinar ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
1. Turgut Ambarlilar ( Altinyurt Spor Kulübü )

Minikler erkek flöre bransi
8. Cem Günes ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
7. Poyraz Ege Ilman ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
6. Arda Tarimci ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
5. Demir Ok ( Istanbul ferdi )
4. Deniz Erez Yokus ( Altinyurt Spor Kulübü )
3. Emre Akialp ( TED Spor Kulübü )
2. Batuhan Mazlumoglu ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
1.Tan Sezer ( Anadolu Okçuluk Eskrim Spor Kulübü )

Minikler kiz flöre bransi
8. Defne Ünsal ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
7. Beril Turhanlar ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
6. Filiz Erdogan ( Altinyurt Spor Kulübü )
5. Elif Naz Özar ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
4. Irmak Çarpisir ( Altinyurt Spor Kulübü )
3. Derin Odabas ( Altinyurt Spor Kulübü )
2. Nisan Kahraman ( Altinyurt Spor Kulübü )
1. Zehra Ambarlilar ( Altinyurt Spor Kulübü )



Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ