← Geri Dön

American Express Istanbul Challenger’da ana tablo heyecani basladi!

Kulübümüz için bir gelenek halini alan, bu yil 69. sunu düzenledigimiz 75 bin dolar toplam para ödüllü Istanbul Challenger’da 11 Eylül Pazartesi günü(bugün) ana tablo heyecani basladi.

Dünya siralamasinda ilk 100’de yer alan dört sporcunun katildigi turnuva, tenis severler için bir tenis söleni seklinde geçecek. Geçen sene tek erkekler sampiyonu olan Malek Jaziri bu sene turnuvada 1 numarali seri basi olarak mücadele verecek.  American Express Istanbul Challenger'in 2, 3 ve 4 numarali seribaslari ise sirasiyla Özbek Denis Istomin (#86), Rumen Marius Copil (#87) ve Rus Evgeny Donskoy (#99).

Kulübümüzün sporcularindan Anil Yüksel ve Mert Naci Türker’in de içinde bulundugu alti Türk raket ana tablo tekler kategorisinde mücadele edecek.

Ana sponsoru American Express olan turnuvanin çiftler finali 16 Eylül, tekler finalin ise 17 Eylül’de oynanacak. Tüm tenis severleri 69 yildir düzenliyor oldugumuz köklü ATP Challenger turnuvamiza davet ediyoruz. Sizler için hazirladigimiz Istanbul Challenger dergisini bizlerden talep etmeyi unutmayin.
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ