← Geri Dön

TED’e 27 yil emek veren Mahmut Özmeral emekli oldu.

Bundan 27 yil önce kulübümüzde personel olarak çalismaya baslayan Mahmut Özmeral; ‘’Ben çalismaya basladigimda Taksim yerleskesinden Tarabya yerleskesine gelinmisti çoktan fakat her yerde tamirat vardi.’’ diyor.

Kulübümüzün Mahmut agabeyi, 2 Kulüp Baskani gördü. Bunlar, kulübümüzün efsane Baskani Behbut Cevansir ve suan ki Baskanimiz Prof. Dr. Mehmet Tinaz. Mahmut agabey; ‘’ Ben bu kulüpte çok güzel bir çalisma hayati geçirdim, Baskanlarimiza da, Yönetim Kurulu Üyelerine de, çalisma arkadaslarima da çok tesekkür ederim.’’ diye ekliyor. Kulüpteki çalisma hayati soruldugunda.

Mahmut agabey, oglu Hakan Özmeral ve yegeni Adem Özmeral’i küçük yasta kulübümüzde tenise baslatmis. Erken yasta tenise baslayan Hakan Özmeral suan baska bir kulüpte tenis antrenörü, Adem Özmeral ise önce burslu sporcumuz oluyor, suan ise kulübümüzde A Takimi Yardimci Antrenörlügü yapiyor.

8 Haziran 2017 günü emekli oldu Mahmut agabey, kulübümüzün çalisanlari, üyeleri, Yönetim Kurulu üyeleri, Baskanimiz, ugurladi emektarimizi. Kendisine güzel bir emeklilik diliyoruz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ