← Geri Dön

Istanbul Sehir Kupasi Müsabakalari sona erdi.

Istanbul Büyük Sehir Belediyesi ile kulübümüzün isbirliginde, 18-19 Subat 2017 tarihleri arasinda düzenlenen Istanbul Sehir Kupasi Müsabakalari sona erdi.

TED Spor Kulübü’nün 80 yillik birikimi ile 16-17 milyonluk bir nüfusa hizmet eden, IBB Spor AS. isbirliginde, tenis, eskrim, dagcilik ve basketbol branslarinda düzenlenen Sehir Kupasi Müsabakalarinin yapilmasi kulübümüz adina, Büyük Sehir Belediyesi adina ve sehir adina spora katki sagladi.

Özellikle 10 yas grubu için yapilan bu müsabakalar çocuklarimiz için sadece mücadele degil, oyun ve eglence formati içeriginde düzenlendi. Müsabaka çocuklarin bu açidan birbirleri ile ayni ortam içerisinde bulunmalarini sagladi. Gözlemlenen olumlu sonuçlar bundan sonrasi için de her iki kurumun ortak proje yapmasina tesvik niteligi tasidi.

19 Subat Pazar günü maçlarin sonunda, dereceye giren sporculara ödüllerini vermek üzere Çok Maksatli Spor Salonu’muzda ödül töreni düzenlendi.

Sporculara ödüllerini Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Baskani Prof. Dr. Mehmet Tinaz, Istanbul Büyük Sehir Belediyesi Spor AS Genel Müdürü Ismail Özbayraktar, Istanbul Büyük Sehir Belediyesi Spor AS Organizasyon Müdürü Atilla Dolunay, Istanbul Büyük Sehir Belediyesi Spor AS Is Gelistirme Sefi Nuri Ömeroglu, Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Eskrim Sube Kaptani Özden Ezinler ve Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü Genel Sekreteri Nilgün Kratzer takdim etti.

10 yas 2x4 Haftasonu Tenis Turnuvasi Sonuçlari;

Tenis 10 Yas Erkekler Grup-1
1. Kivanç Bedir (Ferdi)
2. Paren Mezadur (TED Spor Kulübü)
3. Arakan Özkan (Ferdi)

Tenis 10 Yas Erkekler Grup-2
1. Ada Gün Topal (TED Spor Kulübü)
2. Sarp Çelik (IBB Spor kulübü)
3. Ege Ertan (TED Spor Kulübü)

Tenis 10 Yas Erkekler Grup-3
1. Emre Yanan(Lüleburgaz Tenis Kulübü Dernegi)
2. Emir Yüksektas (TED Spor Kulübü)
3. Ege Yelkencioglu(Ferdi)

Tenis 10 Yas Erkekler Grup-4
1. Eray Cebeci(Ferdi)
3.Mert Sürel(Ferdi)

Tenis 10 Yas Kizlar Grup-1
1. Doga Vargel(Ferdi)
2. Eda Atas(Avrupa Yakasi Tenis Kulübü)
3. Zeynep Yagmur Özer (Avrupa Yakasi Tenis Kulübü)

Tenis 10 Yas Kizlar Grup-2
1. Irem Kurt (Silivri Tenis Kulübü)
2. Damki Arslan (Avrupa Yakasi Tenis Kulübü)
3. Ekin Gürer (Avrupa Yakasi Tenis Kulübü)

Tenis 10 Yas Kizlar Grup-3
1. Alanur Heper (Bursa Podyum Tenis Kulübü)
2. Selin Bindal(Ferdi)

Eskrim Süper Minikler Kadin-Erkek Flöre Sonuçlari,

Eskrim Süper Minikler Erkek Flöre
1. Erez Yokuz (Altinyurt)
2. Mert Kirdar (Ferdi)
3. Ali Alp Akbaba (Marmara Eskrim Kulübü)
3. Deniz Baran Tunç (Ferdi)
5. Nikita Görgülü(Marmara Eskrim Kulübü)
6. Cem Günes (Marmara Eskrim Kulübü)
7. Ali Karadeniz(Altinyurt)
8. Kaan Aydin(Marmara Eskrim Kulübü)

Eskrim Süper Minikler Kiz Flöre
1. Nisan Karaman (Altinyurt)
2. Derin Odabas (Altinyurt)
3. Beril Turhanlar(Marmara Eskrim)
3. Rüya Gökkan (TED Spor kulübü)
5. Sera Sayan (Altinyurt)
6. Irmak Canpisir (Altinyurt)
7. Günes Özdemir (TED Spor Kulübü)
8. Ada Serifsoy (TED Spor Kulübü)

Basketbol U11 Kategorisi Sonuçlari;
1. Takim Avrupa Spor As.
2. Takim Anadolu Spor As.
3. Takim Tenis Eskrim Dagcilik Spor Kulübü
4. Takim Isik Spor Kulübü

Dagcilik Minikler Kategorisi Sonuçlari ( Mücadele eden sporcular)
Defne Karagül, Aral Bora Mirza, Yaman Imer, Dogu Çetin


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ