← Geri Dön

TED Boulder Cup-2 sona erdi.

Kulübümüzün düzenledigi TED Boulder Cup Ulusal Tirmanis Yarismasi’nin ikincisi, 12 Kasim Cumartesi günü, saat 09:00 ile 23:00 arasinda gerçeklesti.

Yarisma 160 sporcunun katilimiyla gerçeklesti. Gün boyu süren tirmanislarin yani sira “slack line – ipte denge work shopu”, “çocuklar için tirmanis aktivitesi”, “aeropress ile kahve hazirlama teknikleri”, “gopro ile aksiyon çekimleri” ve “ Güney Afrika’da 80 gün – TED Sporcularinin tirmanis kamplarini konu alan film gösterimi” gibi etkinlikler de yer aldi.

Tüm etkinliklerin ve girisin ücretsiz oldugu TED Boulder Cup’da birçok giyim, malzeme standi ve ücretsiz yiyecek-içecek stantlari da yarisma alaninda yer aldi.

Yarisma ekibinin ayrilmaz bir parçasi haline gelen DJ Mehmet Cavci’nin gün boyu müzikleriyle renk kattigi organizasyonun sonunda ise dereceye giren katilimcilara kulübümüzün baskani Prof. Dr. Mehmet Emin Tinaz, kulübümüzün Dagcilik Sube Baskani Nilgün Kratzer ve Ersal Akçay ödüllerini takdim etti.

Kulübümüzün sporcularindan Ali Sen birinci olurken, Sarp Sahin ikinci oldu.

Ödül töreni sona erdiginde festival niteligini tasiyan TED Boulder Cup’ta katilimcilar eglencelerine after party ile hiz kesmeden devam etti.

Dereceye Giren Kadin Sporcular

1 – Begüm Isik
2 – Ayse Narmanli
3 – Lara Özak
4 – Duygu Dilaver
5 – Sevda Geyik
6 – Sibel Sinsi

Dereceye Giren Erkek Sporcular

1 – Ali Sen
2 – Sarp Sahin
3 – Efe Can Sevil
4 – Ugur Alkan
5 – Dogan Palut
6 – Erkin ÇakmakBu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ