← Geri Dön

Istanbul Challenger’da ana tablo maçlari basliyor.

10-18 Agustos tarihleri arasinda kulübümüzde gerçeklesecek olan American Express Istanbul Challenger'da eleme heyecani tamamlandi.

Bu sene 68.'si gerçeklesen American Express Istanbul Challenger'da ana tablo perdesi bugün (12 Eylül Pazartesi) açiliyor. Saat 12.00'de baslayan birinci tur karsilasmasinda Muhammet Haylaz, klasmanin 334. basamagindaki Fransiz Calvin Hemery ile kozlarini paylasacak. 

Çiftler kategorisinde bes Türk raket sahne alacak. Altug Çelikbilek/Sarp Agabigün ekibi, sporcumuz Anil Yüksel ve Tallon Griekspoor ikilisiyle, sporcularimizdan Barkin Yalçinkale/Umut Akkoyun ikilisi de 1 numarali seribaslari Dean O'Brien/Ruan Roelofse ile karsi karsiya gelecek.

Maç Programi12.09.2016 Pazartesi ( 93 Kb. )
Tekler Eleme Fikstürü 12.09.2016 Pazartesi ( 90 Kb. )
Anatablo Fikstürü12.09.2016 Pazartesi (  110 Kb. )
Çiftler Anatablo Fikstürü 12.09.2016 Pazartesi (  127 Kb. )
Tekler / Çiftler Ana Tablo 12.09.2016 Pazartesi (  95 Kb. )

AMEX ISTANBUL CHALLENGER - ISTANBUL, TURKEY
$ 75,000.00
12-18 SEPTEMBER 201

Men's Singles
First Round

[1] M. Jaziri (TUN) vs. D. Kuzmanov (BUL)
[WC] M. Haylaz (TUR) vs. C. Hemery (FRA)
[WC] A. Celikbilek (TUR) vs. F. Horansky (SVK)
M. Sieber (GER) vs. [7] A. Setkic (BIH)
[3] T. Kamke (GER) vs. S. Griekspoor (NED)
[Q] D. Galan (COL) vs. V. Manafov (UKR)
[WC] A. Yuksel (TUR) vs. [Q] J. Vidal Azorin (ESP)
Y. Hanfmann (GER) vs. [5] M. Copil (ROU)
[8] N. Milojevic (SRB) vs. M. Ilhan (TUR)
Y. Mertens (BEL) vs. [WC] B. Yalcinkale (TUR)
A. Pavic (CRO) vs. D. Matsukevich (RUS)
[Q] V. Kozyukov (RUS) vs. [4] M. Chiudinelli (SUI)
[6] A. Menendez-Maceiras (ESP) vs. M. Giner (ESP)
[Q] C. Ilkel (TUR) vs. M. Konecny (CZE)
A. Bega (ITA) vs. S. Doumbia (FRA)
T. Griekspoor (NED) vs. [2] D. Sela (ISR)

AMERICAN EXPRESS ISTANBUL - ISTANBUL, TURKEY
$75,000
12-18 SEP 2016
Men's Doubles


First Round [1] D. O'Brien (RSA) / R. Roelofse (RSA) vs. [WC] U. Akkoyun (TUR) / B. Yalcinkale (TUR)
A. Bega (ITA) / Y. Mertens (BEL) vs. S. Doumbia (FRA) / C. Hemery (FRA)
[3] A. Igoshin (RUS) / Y. Sabanin (RUS) vs. T. Altuna (TUR) / C. Ilkel (TUR)
[WC] T. Griekspoor (NED) / A. Yuksel (TUR) vs. [WC] S. Agabigun (TUR) / A. Celikbilek (TUR)
Y. Hanfmann (GER) / M. Sieber (GER) vs. M. Konecny (CZE) / D. Matsukevich (RUS)
K. Coppejans (BEL) / F. Vilardo (ITA) vs. [4] J. Fruttero (USA) / A. Menendez-Maceiras (ESP)
M. Chiudinelli (SUI) / M. Copil (ROU) vs. N. Milojevic (SRB) / A. Setkic (BIH)
D. Kuzmanov (BUL) / A. Pavic (CRO) vs. [2] I. Sabanov (CRO) / M. Sabanov (CRO)
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ