← Geri Dön

Tanfer Klinik 19. Hülya Cup sona erdi!

TED Spor Kulübü’nün kortlarinda Tanfer Klinik ana sponsorlugunda organize edilen 19. Hülya Cup Senyör Tenis Turnuvasi final müsabakalarinin ardindan tamamlandi.

2001 yilindan beri devam eden turnuvada elde edilen gelirlerle bir çok genç sporcuya burs imkani saglayarak Türk tenisine önemli katkilar saglayan Hülya Cup, basarili bir organizasyonu daha geride birakti. 

Dolu tribünler önünde oynanan ve zevkli mücadelelere sahne olan maçlarin ardindan düzenlenen ödül töreninde sampiyonlar ve ikinciler ödüllerini Hülya Avsar, TED Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Isik Tok, turnuvanin ana sponsoru Tanfer Klinik CEO’su Sn. Nihat Tanfer ve sponsor temsilcilerinin ellerinden aldi. Ödül töreninin ardindan turnuvaya katilan tüm sporcular, turnuva sponsorlari ve turnuvada emegi geçenler toplu fotograf çekildi. Fotograf çekiminin ardindan sporcular, misafirler ve turnuva çalisanlari kulübümüz bahçesinde düzenlenen kokteyl’e katilarak turnuva heyecanini doyasiya kutladilar.

Turnuvaya sponsor olarak Türk tenisinin gelecegi olan çocuklara katkilari için tüm sponsorlara tesekkür eder, turnuvaya katilarak bu heyecana ortak olan tüm sporculari da tebrik ederiz.

 TURNUVA SONUÇLARI


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ