← Geri Dön

Teklerde Yari Final, Çiftlerde Finaldeyiz!

TED’li sporcularimiz, Acibadem +13 Yas Türkiye Sampiyonasi’nda tek erkeklerde yari final, çift erkekler ve kadinlarda finale kalma basarisi gösterdiler.

Tek erkekler kategorisindeki çeyrek final mücadelelerinde TED’li sporcularimiz karsi karsiya geldi. Barkin Yalçinkale, Yanki Erel’i 6-4, 7-5 ile; Anil Yüksel ise Mert Naci Türker’i 6-1, 6-1 ile geçerek yari finale kalma basarisi gösterdiler. Teklerde yari finale yükselen Yüksel/Yalçinkale ikilisi partner olduklari çiftler kategorisinde, bir diger TED’li sporcularimiz Ergüden/Türker tandemini 6-1, 6-3 ile eleyerek finale yükseldi.

Sporcumuz Cemre Anil, mücadele ettigi çift kadinlar kategorisinde, yari finalde partneri Müge Topsel ile Erman/Biter çiftini 6-2, 6-1 ile geçerek kupanin bir ucundan tuttu.

Bugün, tekler yari final ve çiftler final müsabakalari oynanacak. Sporcumuz Barkin Yalçinkale, Sarp Agabigün’e karsi bir diger sporcumuz Anil Yüksel ise Cengiz Aksu’ya karsi teklerde final mücadelesi verecek. Çift erkeklerde sampiyonluk maçinda sporcularimiz Yüksel/Yalçinkale, Altinalev/Göne çiftiyle karsilasacak. Çift kadinlarda da Anil/Topsel ikilisi Aksu/Sezer tandemine karsi sampiyonluk mücadelesi verecek.
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ