← Geri Dön

73. Istanbul Challenger TED Open by Megasaray

Bu yil 73.’sünü düzenledigimiz Istanbul Challenger TED Open by Megasaray 13-19 Eylül 2021 tarihleri arasinda gerçeklesti.

Basin Toplantisi
ATP Challenger takviminin en köklü turnuvalarindan 73. Istanbul Challenger TED Open by Megasaray'in basin toplantisina TTF Baskani Cengiz Durmus, Baskanimiz Mehmet Emin Tinaz, Sahinler Holding YK Baskani Kemal Sahin ve Turnuva Direktörü Melis Yafe katildi.

Çiftler Sampiyonlari Radu Albot /Alexander Cozbinov
73. Istanbul Challenger TED Open by Megasaray’da 1 numarali seri basi Antonio Sancic - Artem Sitak ikilisini 4-6, 7-5, 11-9 ile maglup eden Radu Albot - Alexander Cozbinov çifti, çift erkeklerde sampiyon oldu. Sampiyonlar ödüllerini TTF Baskani Cengiz Durmus ve Baskanimiz Mehmet Emin Tinaz’dan aldilar.

Tekler Sampiyonu James Duckworth
73. Istanbul Challenger TED OPEN by Megasaray’da finalde Tayvanli rakibi Wu Tung-Lin’i 1 saat 11 dakika süren mücadele sonunda 6-4, 6-2 ile maglup eden Avustralyali raket James Duckworth sampiyon oldu. Finalist ödülünü Genel Sekreterimiz Nilgün Kratzer ve YK üyemiz Kadriye Özcanoglu’ndan alirken, sampiyon ödülünü Baskanimiz Mehmet Tinaz’dan aldi.

Turnuva Kokteyli
Tekler sampiyonunun da belli olmasi ile turnuva kokteyline geçildi. Enbe Orkestrasi/ Behzat Gerçeker’in sarkilari ile renk kattigi kokteylde turnuva çalisanlari ve seyirciler için unutulmaz anlar yasandi.

Sponsorlarimiz
Basta isim sponsorumuz by Megasaray Hotels olmak üzere, diger sponsorlarimiz Fuat Pasa Oteli, Saka, Çamlica, Mekra Sport, Mytee ve Melisa Kuru Temizlemeye turnuvamiza desteklerinden ötürü tesekkür ederiz.

Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ