← Geri Dön

73. İstanbul Challenger TED Open by Megasaray

Bu yıl 73.’sünü düzenlediğimiz İstanbul Challenger TED Open by Megasaray 13-19 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşti.

Basın Toplantısı
ATP Challenger takviminin en köklü turnuvalarından 73. İstanbul Challenger TED Open by Megasaray'ın basın toplantısına TTF Başkanı Cengiz Durmuş, Başkanımız Mehmet Emin Tınaz, Şahinler Holding YK Başkanı Kemal Şahin ve Turnuva Direktörü Melis Yafe katıldı.

Çiftler Şampiyonları Radu Albot /Alexander Cozbinov
73. İstanbul Challenger TED Open by Megasaray’da 1 numaralı seri başı Antonio Sancic - Artem Sitak ikilisini 4-6, 7-5, 11-9 ile mağlup eden Radu Albot - Alexander Cozbinov çifti, çift erkeklerde şampiyon oldu. Şampiyonlar ödüllerini TTF Başkanı Cengiz Durmuş ve Başkanımız Mehmet Emin Tınaz’dan aldılar.

Tekler Şampiyonu James Duckworth
73. İstanbul Challenger TED OPEN by Megasaray’da finalde Tayvanlı rakibi Wu Tung-Lin’i 1 saat 11 dakika süren mücadele sonunda 6-4, 6-2 ile mağlup eden Avustralyalı raket James Duckworth şampiyon oldu. Finalist ödülünü Genel Sekreterimiz Nilgün Kratzer ve YK üyemiz Kadriye Özcanoğlu’ndan alırken, şampiyon ödülünü Başkanımız Mehmet Tınaz’dan aldı.

Turnuva Kokteyli
Tekler şampiyonunun da belli olması ile turnuva kokteyline geçildi. Enbe Orkestrası/ Behzat Gerçeker’in şarkıları ile renk kattığı kokteylde turnuva çalışanları ve seyirciler için unutulmaz anlar yaşandı.

Sponsorlarımız
Başta isim sponsorumuz by Megasaray Hotels olmak üzere, diğer sponsorlarımız Fuat Paşa Oteli, Saka, Çamlıca, Mekra Sport, Mytee ve Melisa Kuru Temizlemeye turnuvamıza desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.

Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ