← Geri Dön

Sadi Gülçelik Cup'tan kupalarla döndük!

18 - 24 Agustos tarihleri arasinda ENKA Spor Kulübü'nde düzenlenen Uluslararasi 16 Yas ve alti Tennis Europe / Sadi Gülçelik Cup turnuvasinda basari sonuçlar aldik.

Tek erkekler kategorisinde turnuvaya 2 numarali seribasi olarak katilan basarili sporcumuz Yanki ilk turu BYE geçtikten sonra sirasiyla Baran Cengiz, Daniil Tsebrenko, Bulut Özçelik ve Andrei Niculescu'yu geçerek ismini finale yazdirdi. Finalde Bekir Berk Sahinle karsilasan Yanki, müsabakayi 6-1 6-2'lik skorlarla geçerek tek erkekler kategorisinde zaferi elde etti. Çiftler kategorisinde de partneri sporcumuz Umut Akkoyun ile birlikte yari finale kadar yükseldi ve yari finalde Cengiz Aksu / Atilla Kaan Göne çiftine kaybetti.

Turnuvaya 4 numarali seribasi olarak katilan sporcumuz Ipek Çevik hem tekler hem çiftler kategorisinde basari elde etti. Teklerde yari finale kadar yükselen sporcumuz, çiftler kategorisinde ise partneri sporcumuz Çagla Irmak Badem ile birlikte finalist oldu. Finalde ise kulübümüz sporcusu olan Basak Akbas ve partneri Lara Tekbas sampiyonluga uzanan isimler oldu.

Sporcularimizi gösterdikleri basaridan dolayi tebrik eder, basarilarinin devamini dileriz!
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ