← Geri Dön

Cevansir Cup'ta 3 Kategoride Sampiyonuz!

11 – 16 Agustos tarihleri arasinda kulübümüzde 13.sü düzenlenen Uluslararasi 16 Yas ve alti Tennis Europe / Cevansir Cup turnuvasina sporcularimizin göz kamastiran performansi ve basarilari damga vurdu!

Tek erkekler kategorisinde turnuvaya 1 numarali seribasi olarak katilan basarili sporcumuz Yanki sirasiyla ilk turda Kadir Can Kasan, Berkin Karaçam, Umut Akkoyun, Deniz Alagöz, Cengiz Aksu’yu geçerek ismin finale yazdirdi. Finalde Cengiz Aksu ile karsilasan Yanki, büyük heyecana sahne olan müsabakayi 6-2 5-7 6-2’lik skorlarla geçerek tek erkeklerde sampiyonluk ipini gögüsleyen isim oldu. Sporcumuz ayni zamanda çiftler kategorisinde de partneri Umut Akkoyun ile sampiyonluk için çiktigi final müsabakasinda Cengiz Aksu – Kaan Göne çiftini 6-7 6-2 10-6 maglup ederek sampiyon oldu!

Turnuvaya 6 numarali seribasi olarak katilan sporcumuz Ipek Çevik de hem tekler hem çiftler kategorisinde finale kadar yükseldi ve finale 1 ve 3 numarali seribasi rakiplerini eleyerek gelen sporcumuz Basak Akbas ile karsilasti. Ilk seti büyük heyecana sahne olan karsilasmayi 7-5 6-0 ile kazanan Ipek sampiyonlugu elde etti. Ipek, çiftler kategorisinde partneri sporcumuz Çagla Irmak Badem ile birlikte finalde Doga Selen Takunyaci / Zehra Lara Tekbas’a 6-4 6-2 kaybederek ikinciligin sahibi oldu.

Sporcularimizi gösterdikleri basaridan dolayi tebrik eder, basarilarinin devamini dileriz!
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ