← Geri Dön

Barkin ATK'da çeyrek finalde!

Kulübümüz sporculari Barkin Yalçinkale, Anil Yüksel ve Berk Iliescu’nun katildigi 11 – 17 Agustos tarihleri arasinda Ankara Tenis Kulübü’nde düzenlenen $10,000 ödüllü Türkiye F27 Futures turnuvasinda tekler ikinci tur karsilasmalari sona erdi.

Barkin, önce anatablo ilk turunda Wildcard ile turnuvaya dahil olan Katar’li sporcu Mousa Zayed’i 6-1 6-2, sonra da ikinci turda Bulgar Shandarov’u 7-5 6-2 ile geçerek çeyrek finalde 2 numarali seribasi Avusturalya’li Van Peperzeel ile eslesti ve böylelikle kariyerindeki ikinci tekler çeyrek finalistligine ulasmis oldu. Çiftlerde çeyrek finale kalan Barkin Yalçinkale / Berk Iliescu çifti 1 numarali seribasi Peperzeel/Roelofse çiftine kaybetti.

Anil turnuvaya elemelerden dahil oldu. Elemelerde iki tur geçen sporcumuz anatablo ilk turunda Güney Afrika’li 4 numarali seribasi Ruan Roelofse’ye 7-5 6-2 kaybetti. Çiftler kategorisinde Tuna Altuna ile partner olan Anil, çeyrek finalde Harwey / Walkin çiftini 7-6 7-5 ile geçerek yari finalde Cem Ilkel / Efe Yurtaçan çiftinin rakibi oldu.

Sporcularimiza müsabakalarinda basarilar dileriz!
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ