← Geri Dön

Yankı’dan çifte zafer!

Kulübümüz sporcuları Yankı Erel, Mustafa Erdoğan, Mert Alkaya, Mert Özdemir, İpek Çevik, Başak Akbaş, Ece Tan’ın katıldığı, 07 – 13 Temmuz tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen 14 Yaş Tennis Europe / Hitit Cup turnuvası sona erdi!

Tekler kategorisinde turnuvaya 1 numaralı seribaşı olarak katılan başarılı sporcumuz Yankı, finale gelene kadar hiçbir turda set vermedi ve finalde 6 numaralı seribaşı Tuna Ayman’a ilk setini 2-6 kaybetti, sonrasında 6-1 ve 6-4’lük skorlarla geri dönüş yaparak maçı ve şampiyonluğu kazanmasını bildi. Sporcumuz aynı zamanda çiftler kategorisinde de partneri Umut Akkoyun ile finalde pek yabancı olmayan, kulübümüz sporcusu Mustafa Erdoğan ve partnerini geçerek çifte şampiyonluğu elde etti.

İpek Çevik – Başak Akbaş her turnuvada olduğu gibi bu turnuvada da partner oldular ve turnuvaya 2 numaralı seribaşı olarak katıldılar. Finale gelene kadar rakiplerine set dahi vermeyen başarılı çiftimiz finalde Lara – Azradeniz çiftine kaybederek ikincilik kupasının sahibi oldular.

Sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz!

Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü