← Geri Dön

Borusan Oto- TED Senyör Tenis Turnuvası gerçekleşti.

Kulübümüzün ev sahipliği yaptığı Borusan Oto- TED 10.000 TL Ödüllü Senyör Tenis Turnuvası 6-15 Aralık tarihleri arasında gerçekleşti.

Turnuvaya 700’ün üzerinde senyör katılımı sağlandı. Borusan Oto ana sponsorluğunda düzenlenen turnuvanın ödül töreni 15 Aralık Cumartesi günü gerçekleşti.

Dereceye giren sporculara ödüllerini kulübümüzün Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tınaz, kulübümüzün Tenis Şube Kaptanı Işık Tok, kulübümüzün Genel Sekreteri Nilgün Kratzer, Borusan Oto Genel Müdürü Simay Aslan ve Borusan Oto İstinye Satış Müdürü Murat Mamaş takdim etti.

Turnuva sonuçları ise şöyle;

YENİ BAŞLAYAN BAYANLAR
Finalist ÖZLEM PALA
Şampiyon ASUDA AKSAKAL

25+TEK KADINLAR
Finalist AFRA KARAGÖZ
Şampiyon SEVİLAY TOZYILMAZ

35+TEK KADINLAR
Finalist MEHTAP KUŞÇULU
Şampiyon B. ELMAS ÇUBUKÇU

40+TEK KADINLAR
Finalist E. GÜNDEŞ SUTEKİN
Şampiyon SENEM ERDOĞDU

45+TEK KADINLAR
Finalist HÜRMÜS ATAR
Şampiyon ZUHAL AYDINLIOĞLU

50+TEK KADINLAR
Finalist GÜLİN GALİ
Şampiyon NERMİN ÖLÇER

55+TEK KADINLAR
Finalist SERPİL YILDIRIM
Şampiyon F. KIRBAÇ ÖZBAKIR

60+TEK KADINLAR
Finalist GÜLİN NOHUTÇU
Şampiyon MERAL GÜLTEKİN

---------------------------------------

YENİ BAŞLAYAN ERKEKLER
Finalist TİMUR TELATAR
Şampiyon İBRAHİM KILIÇ

25+TEK ERKEKLER
Finalist S. UMUT ÜNGÖR
Şampiyon BİLGİN TEKİN

35+TEK ERKEKLER
Finalist SEDAT YALÇINKAYA
Şampiyon HALUK AKKOYUN

40+TEK ERKEKLER
Finalist YUNUS ASLAN
Şampiyon MURAT KARABELA

 

45+TEK ERKEKLER
Finalist MURAT GÜVEN
Şampiyon M. MENDERES ÇAĞLAR

50+TEK ERKEKLER
Finalist ŞENEL ERGÜN
Şampiyon R. METİN GÜREL

55+TEK ERKEKLER
Finalist TAMER DEMETGÜL
Şampiyon SAVAŞ KARAKUŞ

60+TEK ERKEKLER
Finalist SIRRI DİNÇER
Şampiyon COŞKUN ÖZDEN

65+TEK ERKEKLER
Finalist NEDİM AKKOYUN
Şampiyon MEHMET YALÇIN

70+TEK ERKEKLER
Finalist M. BÜLENT ERGİN
Şampiyon NEJAT MÜLDÜR

75+TEK ERKEKLER
Finalist İ. HAKKI ERKAN
Şampiyon M. CELALİ ASLIER

---------------------------------------

35+ÇİFT KADINLAR
Finalistler 
EDRA SAVAİOĞLU TAN- SELİN PASİNLİ
Şampiyon
SENEM ERDOĞDU- MÜGE GÜZELBEY  

45+ÇİFT KADINLAR
Finalistler 
NUR SORUCU- GÖKÇE NUR DOĞANLAR
Şampiyon
FİDAN KIRBAÇ ÖZBAKIR- ZUHAL AYDINLIOĞLU

 

35+ÇİFT ERKEKLER
Finalistler 
EMRE ÖNER EYÜPOĞLU- DENİS SAVİTSKY 
Şampiyon
HALUK AKKYOUN- BURAK ERDAL 

45+ÇİFT ERKEKLER
Finalistler 
RAGIP METİN GÜREL- YÜCEL ÖZBEK
Şampiyon
IŞIK TOK- ERHAN ORAL 

55+ÇİFT ERKEKLER
Finalist 
SÜLEYMAN SITKI TOKSOY- GENCAY ÜSTÜNEL  
Şampiyon
SIRRI DİNÇER- RECEP YORMAZ 

25+KARIŞIK ÇİFTLER
Finalist 
SIRMA BİNGELİ- EMRE AYDIN
Şampiyon
BERA SENA DOĞRU- MEHMET ARDA SARAN    

35+KARIŞIK ÇİFTLER
Finalist 
EDA SEVAİOĞLU- ANIL GÜNEŞ
Şampiyon
AYFER GÜMÜŞ- BARIŞ ERGÜN

45+KARIŞIK ÇİFTLER
Finalist 
FRANCA MARİA HELLRİGL– ÖZGÜR AYDOĞDU
Şampiyon
EZGİ HANÇER- ŞENEL ERGÜN 

Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü