← Geri Dön

Hitit Cup’ta TED farkı!

Kulübümüz sporcuları Yankı Erel, Mustafa Erdoğan, Mert Alkaya, Mert Özdemir, İpek Çevik, Başak Akbaş, Ece Tan 07 – 13 Temmuz tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen 14 Yaş Tennis Europe / Hitit Cup turnuvasında çeyrek final müsabakalarına çıkacaklar.

Tekler kategorisinde turnuvaya 1 numaralı seribaşı olarak katılan başarılı sporcumuz Yankı, Yiğit Oflaz’ı 6-4 6-1 yendi ve 8 numaralı seribaşı Bulgar Georgiev’in rakibi oldu. Sporcumuz aynı zamanda çiftler kategorisinde de partneri Umut Akkoyun ile yoluna çeyrek finalde devam ediyor.

Mustafa Erdoğan ise 3. turda 4 numaralı seribaşı olan İtalyan Gianluca Quinzi’yi 6-1 6-1 gibi rahat bir skorla geçerek çeyrek finalde Ulaş Ulusoy’un rakibi oldu. Mustafa da Yankı gibi çiftler kategorisinde partneri Ömer Berk Görgün ile yoluna devam ediyor.

Mert Alkaya – Mert Özdemir çiftler kategorisinde ilk iki turu 6-0 6-0’lık iki skorla geçerek rakiplerine oyun bile vermeden çeyrek finale kalma başarısı gösterdiler. Çeyrek finaldeki rakipleri Quinzi – Mancioc çifti.

İpek Çevik – Başak Akbaş her turnuvada olduğu gibi bu turnuvada da partner oldular ve turnuvaya 2 numaralı seribaşı olarak katıldılar. İlk iki turda rakiplerine set vermeyen başarılı çiftimiz çeyrek finalde Dilara – Melissa çifti ile karşılaşacak.

Ece Tan ise Barbara Quaqliardi ile partner olup turnuvaya 4 numaralı seribaşı olarak katıldı. İlk turu 6-0 6-0 , ikinci turu 6-2 6-0 geçen çift çeyrek finalde Melissa – Selen çifti ile karşılaşacak.

Sporcularımıza müsabakalarında başarılar dileriz!

Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü