← Geri Dön

13. Nazmi Bari Cup ITF Junior Tenis Turnuvası gerçekleşti.

Bu yıl 13.'sünü düzenlediğimiz Nazmi Bari Cup 2018 ITF Junior Tenis Turnuvası, erkekler ve kızlar ana tablolarında oynanan final maçlarının ardından tamamlandı. Dört final müsabakasının üçünde mutlu sona ulaşan Türk tenisçiler ise turnuvaya damga vurdu.

Grade 4 seviye Nazmi Bari Cup 2018 ITF Junior Tenis Turnuvası'nda; Bora Şengül ve Selin Lidya Sepken teklerde, sporcumuz Kutsal Korkmaz ve ortağı Bora Şengül ikilisi ile Alina Lebedeva/ Anastasia Luneva ikilisi çiftlerde mutlu sona ulaştı.

Sporcumuz Kutsal Korkmaz ve ortağı Bora Şengül, 3 numaralı seribaşı olarak mücadele ettikleri çiftler finalinde Berk İlkel/Can Zorlu ikilisini 6-3, 6-4'lük skorlarla geçerek kupaya uzandı.

Tekler ve çiftlerde oynanan dört final mücadelesinde korta çıkan toplam 12 raketten 10 tanesinin Türk tenisçiler olması ise organizasyonun öne çıkan noktalarından biri oldu.

Final müsabakalarının ardından düzenlenen ödül töreninde finalistlere ve şampiyonlara plaketlerini; kulübümüzün Tenis Kaptanı Işık Tok ve Türk tenisinin efsane isimlerinden Nazmi Bari'nin kızı Fatoş Bari takdim etti.

Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü