← Geri Dön

Limak Enerji Kortu Hizmete Girdi.

Limak Enerji sponsorluğunda en üst düzeydeki uluslararası standartlara getirilen Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü’nün eski adıyla dokuz numaralı kortu, 20 Haziran Cuma günü hizmete açıldı.

Kurdele kesiminin ardından TED Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet E. Tınaz tarafından, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’e teşekkür plaketi sunuldu. Özdemir, Limak olarak, gençleri spora yöneltmeyi amaçladıklarını ve sporculara destek olmayı her fırsatta sürdürdüklerini belirterek, “Limak Enerji Kortu ile TED Spor Kulübü’ne ve tenis severlere uluslararası standartlarda bir kort kazandırdığımız için çok mutluyum” dedi.
Prof. Dr. Mehmet E. Tınaz ise, “TED Spor Kulübü olarak Limak Enerji’nin ve üyelerimizin değerli katkılarıyla yapılan yeni kortumuzu profesyonel sporcularımızın kullanımına sunuyoruz.” dedi.

Açılış töreninin ardından Davis Kupası turnuvasında Türkiye'yi temsil eden tenis milli takımı oyuncularımız Barış Ergüden ve Anıl Yüksel ile takım kaptanımız Haluk Akkoyun ve A Takım oyuncumuz Barkın Yalçınkale korta çıktı. Milli takım oyuncularımızdan sonra, kortun açılışı vesilesiyle Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’in, Şakir Yılmaztürk, Nejat Müldür, Engin Kratzer ve Yavuz Erkangil ile yaptığı gösteri maçı, konuklar tarafından büyük bir ilgiyle izlendi. Kortumuzun Türk tenis camiasına hayırlı olmasını ve bu kortta nice başarıların kazanılmasını diliyoruz.Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü