← Geri Dön

Emektar sporcumuz İsmail Serim anısına Senyörler Tenis Turnuvası düzenlenecek.

9 yıl boyunca 70 yaş takımımızın şampiyonluğunda büyük bir paya sahip olan emektar sporcumuz İsmail Serim, 2017 Mayıs ayında düzenlenen 12. Türkiye Senyörler Takım Şampiyonası’nda elde ettiği başarı sonrası eve dönüş yolunda kalp krizi geçirmiş ve aramızdan ayrılmıştı.

Serim tenise olan sevgisini yakın çevresine şu sözlerle ifade ederdi; ‘’Tenisi çok seviyorum, beni dinç tutuyor. 70 yaşındayım ve ölene kadar tenis oynayacağım.’’

Türkiye Tenis Federasyonu’nun takviminde 16- 25 Kasım tarihleri arasında yer alan 5.000 TL para ödüllü İstanbul Cerrahi Hastanesi& TED Senyör Tenis Turnuvası’nı emektar sporcumuz İsmail Serim anısına, düzenleyeceğiz.

Turnuva tek erkekler, çift erkekler, tek kadınlar, çift kadınlar ve karışık çiftler kategorilerinden oluşuyor. 25 Kasım Cumartesi günü ödül töreni düzenlenecek olan turnuva, İstanbul Cerrahi Hastanesi ana sponsorluğunda, Çaykur, Çamlıca ve Saka sponsorluğunda gerçekleşecek, son katılım tarihi ise 14 Kasım. Turnuva süresince tüm oyuncu üye ve misafirlere göz, yağ, tansiyon ve şeker taraması yapılacak.Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü