← Geri Dön

4. Cumhuriyet Eskrim Kupası gerçekleşti.

28 Ekim Cumartesi günü bu yıl 4. sünü düzenlediğimiz Cumhuriyet Eskrim Kupası kapsamında Süper Minikler ve Minikler Flöre Turnuvası gerçekleşti.

İstanbul içi gerçekleştirdiğimiz özel turnuvaya süper minikler ve minikler kategorilerinde toplam 70 sporcu katıldı. Dereceye giren sporculara ödüllerini kulübümüzün Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tınaz, kulübümüzün Eskrim Komite Üyesi Hakan Ulusaloğlu, kulübümüzün Eskrim Komite Başkanı Osman Ziya Sipahi ve kulübümüzün Yönetim Kurulu Üyesi Nilgün Kratzer takdim etti.

Turnuvada dereceye giren sporcular ise;

Süper minikler kız flöre branşı
8. Tümay Yeşil ( Altınyurt Spor Kulübü )
7. Ada Şerifsoy ( TED Spor Kulübü )
6. Duru Öktem ( Altınyurt Spor Kulübü )
5. Ece Huriel ( Anadolu Okçuluk Eskrim Kulübü )
4. Rüya Gökkan ( TED Spor Kulübü )
3. Lila Baltalı ( Marmara Eskrim Kulübü )
2. İpek Pehlivan ( Altınyurt Spor Kulübü )
1. Güneş Özdemir ( TED Spor Kulübü )

Süper minikler erkek flöre branşı
8. Murat Güreş ( Anadolu Okçuluk Eskrim Kulübü )
7. Oğuzhan Alper ( İstanbul Ferdi )
6. Korel Bayhan ( TED Spor Kulübü )
5. Ömer Asaf Özer ( Anadolu Okçuluk Eskrim Kulübü )
4. Nikita Görgülü ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
3. Kaan Aydın ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
2. Yusuf Gülpınar ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
1. Turgut Ambarlılar ( Altınyurt Spor Kulübü )

Minikler erkek flöre branşı
8. Cem Güneş ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
7. Poyraz Ege İlman ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
6. Arda Tarımcı ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
5. Demir Ok ( İstanbul ferdi )
4. Deniz Erez Yokuş ( Altınyurt Spor Kulübü )
3. Emre Akıalp ( TED Spor Kulübü )
2. Batuhan Mazlumoğlu ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
1.Tan Sezer ( Anadolu Okçuluk Eskrim Spor Kulübü )

Minikler kız flöre branşı
8. Defne Ünsal ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
7. Beril Turhanlar ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
6. Filiz Erdoğan ( Altınyurt Spor Kulübü )
5. Elif Naz Özar ( Marmara Eskrim Spor Kulübü )
4. Irmak Çarpışır ( Altınyurt Spor Kulübü )
3. Derin Odabaş ( Altınyurt Spor Kulübü )
2. Nisan Kahraman ( Altınyurt Spor Kulübü )
1. Zehra Ambarlılar ( Altınyurt Spor Kulübü )



Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü