← Geri Dön

İstanbul Challenger’da birinci gün geride kaldı.

Bu yıl 69. sunu düzenlediğimiz American Express İstanbul Challenger’ın basın toplantısını 12 Eylül Salı günü (bugün) Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleştirdik.

Toplantıya Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Kulübümüzün Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tınaz, sporculardan Tobias Kamke, Alexander Bublik ve kulübümüzün 1998 doğumlu sporcusu Mert Naci Türker, Turnuva Direktörümüz Nihat Ulusoy ve Fuat Paşa Yalısı Genel Müdürü Mahmut Özyardımcı katıldı.

TTF Başkanı Cengiz Durmuş, “TED Spor Kulübü’ne ve sponsorlara İstanbul Challenger’ı böylesine önemli noktalara getirdikleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Ülkemizin en köklü tenis turnuvası niteliğindeki American Express İstanbul Challenger’ın bu sene 69. yaşını kutluyoruz. Tüm tenisseverleri bu hafta İstanbul, önümüzdeki hafta da İzmir’deki ATP Challenger turnuvalarına davet ediyorum” dedi.

Kulübümüzün Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tınaz, “Dördü dünya sıralamasında ilk 100 içerisinden olmak üzere birbirinden önemli sporcuları bir kez daha kulübümüzde ağırlıyor olmaktan ötürü çok mutlu ve gururluyuz. Yine unutulmaz bir turnuva geçirmek dileğiyle tüm sporculara başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Toplam 75 bin dolar para ödüllü turnuvanın çiftler finali 16 Eylül Cumartesi, tekler finali ise 17 Eylül Pazar günü oynanacak.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü