← Geri Dön

American Express İstanbul Challenger’da ana tablo heyecanı başladı!

Kulübümüz için bir gelenek halini alan, bu yıl 69. sunu düzenlediğimiz 75 bin dolar toplam para ödüllü İstanbul Challenger’da 11 Eylül Pazartesi günü(bugün) ana tablo heyecanı başladı.

Dünya sıralamasında ilk 100’de yer alan dört sporcunun katıldığı turnuva, tenis severler için bir tenis şöleni şeklinde geçecek. Geçen sene tek erkekler şampiyonu olan Malek Jaziri bu sene turnuvada 1 numaralı seri başı olarak mücadele verecek.  American Express İstanbul Challenger'ın 2, 3 ve 4 numaralı seribaşları ise sırasıyla Özbek Denis Istomin (#86), Rumen Marius Copil (#87) ve Rus Evgeny Donskoy (#99).

Kulübümüzün sporcularından Anıl Yüksel ve Mert Naci Türker’in de içinde bulunduğu altı Türk raket ana tablo tekler kategorisinde mücadele edecek.

Ana sponsoru American Express olan turnuvanın çiftler finali 16 Eylül, tekler finalin ise 17 Eylül’de oynanacak. Tüm tenis severleri 69 yıldır düzenliyor olduğumuz köklü ATP Challenger turnuvamıza davet ediyoruz. Sizler için hazırladığımız İstanbul Challenger dergisini bizlerden talep etmeyi unutmayın.
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü