← Geri Dön

TED’e 27 yıl emek veren Mahmut Özmeral emekli oldu.

Bundan 27 yıl önce kulübümüzde personel olarak çalışmaya başlayan Mahmut Özmeral; ‘’Ben çalışmaya başladığımda Taksim yerleşkesinden Tarabya yerleşkesine gelinmişti çoktan fakat her yerde tamirat vardı.’’ diyor.

Kulübümüzün Mahmut ağabeyi, 2 Kulüp Başkanı gördü. Bunlar, kulübümüzün efsane Başkanı Behbut Cevanşir ve şuan ki Başkanımız Prof. Dr. Mehmet Tınaz. Mahmut ağabey; ‘’ Ben bu kulüpte çok güzel bir çalışma hayatı geçirdim, Başkanlarımıza da, Yönetim Kurulu Üyelerine de, çalışma arkadaşlarıma da çok teşekkür ederim.’’ diye ekliyor. Kulüpteki çalışma hayatı sorulduğunda.

Mahmut ağabey, oğlu Hakan Özmeral ve yeğeni Adem Özmeral’ı küçük yaşta kulübümüzde tenise başlatmış. Erken yaşta tenise başlayan Hakan Özmeral şuan başka bir kulüpte tenis antrenörü, Adem Özmeral ise önce burslu sporcumuz oluyor, şuan ise kulübümüzde A Takımı Yardımcı Antrenörlüğü yapıyor.

8 Haziran 2017 günü emekli oldu Mahmut ağabey, kulübümüzün çalışanları, üyeleri, Yönetim Kurulu üyeleri, Başkanımız, uğurladı emektarımızı. Kendisine güzel bir emeklilik diliyoruz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü