← Geri Dön

İstanbul Şehir Kupası Müsabakaları sona erdi.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ile kulübümüzün işbirliğinde, 18-19 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Şehir Kupası Müsabakaları sona erdi.

TED Spor Kulübü’nün 80 yıllık birikimi ile 16-17 milyonluk bir nüfusa hizmet eden, İBB Spor AŞ. işbirliğinde, tenis, eskrim, dağcılık ve basketbol branşlarında düzenlenen Şehir Kupası Müsabakalarının yapılması kulübümüz adına, Büyük Şehir Belediyesi adına ve şehir adına spora katkı sağladı.

Özellikle 10 yaş grubu için yapılan bu müsabakalar çocuklarımız için sadece mücadele değil, oyun ve eğlence formatı içeriğinde düzenlendi. Müsabaka çocukların bu açıdan birbirleri ile aynı ortam içerisinde bulunmalarını sağladı. Gözlemlenen olumlu sonuçlar bundan sonrası için de her iki kurumun ortak proje yapmasına teşvik niteliği taşıdı.

19 Şubat Pazar günü maçların sonunda, dereceye giren sporculara ödüllerini vermek üzere Çok Maksatlı Spor Salonu’muzda ödül töreni düzenlendi.

Sporculara ödüllerini Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tınaz, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Spor AŞ Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Spor AŞ Organizasyon Müdürü Atilla Dolunay, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Spor AŞ İş Geliştirme Şefi Nuri Ömeroğlu, Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü Eskrim Şube Kaptanı Özden Ezinler ve Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü Genel Sekreteri Nilgün Kratzer takdim etti.

10 yaş 2x4 Haftasonu Tenis Turnuvası Sonuçları;

Tenis 10 Yaş Erkekler Grup-1
1. Kıvanç Bedir (Ferdi)
2. Paren Mezadur (TED Spor Kulübü)
3. Arakan Özkan (Ferdi)

Tenis 10 Yaş Erkekler Grup-2
1. Ada Gün Topal (TED Spor Kulübü)
2. Sarp Çelik (İBB Spor kulübü)
3. Ege Ertan (TED Spor Kulübü)

Tenis 10 Yaş Erkekler Grup-3
1. Emre Yanan(Lüleburgaz Tenis Kulübü Derneği)
2. Emir Yüksektaş (TED Spor Kulübü)
3. Ege Yelkencioğlu(Ferdi)

Tenis 10 Yaş Erkekler Grup-4
1. Eray Cebeci(Ferdi)
3.Mert Sürel(Ferdi)

Tenis 10 Yaş Kızlar Grup-1
1. Doğa Vargel(Ferdi)
2. Eda Ataş(Avrupa Yakası Tenis Kulübü)
3. Zeynep Yağmur Özer (Avrupa Yakası Tenis Kulübü)

Tenis 10 Yaş Kızlar Grup-2
1. İrem Kurt (Silivri Tenis Kulübü)
2. Damki Arslan (Avrupa Yakası Tenis Kulübü)
3. Ekin Gürer (Avrupa Yakası Tenis Kulübü)

Tenis 10 Yaş Kızlar Grup-3
1. Alanur Heper (Bursa Podyum Tenis Kulübü)
2. Selin Bindal(Ferdi)

Eskrim Süper Minikler Kadın-Erkek Flöre Sonuçları,

Eskrim Süper Minikler Erkek Flöre
1. Erez Yokuz (Altınyurt)
2. Mert Kırdar (Ferdi)
3. Ali Alp Akbaba (Marmara Eskrim Kulübü)
3. Deniz Baran Tunç (Ferdi)
5. Nikita Görgülü(Marmara Eskrim Kulübü)
6. Cem Güneş (Marmara Eskrim Kulübü)
7. Ali Karadeniz(Altınyurt)
8. Kaan Aydın(Marmara Eskrim Kulübü)

Eskrim Süper Minikler Kız Flöre
1. Nisan Karaman (Altınyurt)
2. Derin Odabaş (Altınyurt)
3. Beril Turhanlar(Marmara Eskrim)
3. Rüya Gökkan (TED Spor kulübü)
5. Sera Sayan (Altınyurt)
6. Irmak Canpısır (Altınyurt)
7. Güneş Özdemir (TED Spor Kulübü)
8. Ada Şerifsoy (TED Spor Kulübü)

Basketbol U11 Kategorisi Sonuçları;
1. Takım Avrupa Spor Aş.
2. Takım Anadolu Spor Aş.
3. Takım Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü
4. Takım Işık Spor Kulübü

Dağcılık Minikler Kategorisi Sonuçları ( Mücadele eden sporcular)
Defne Karagül, Aral Bora Mirza, Yaman İmer, Doğu Çetin


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü