← Geri Dön

FED Cup Kadın Milli Takımı TED’li sporcularla buluştu.

Çağla Büyükakçay, Pemra Özgen, İpek Soylu, Ayla Aksu ve Berfu Cengiz’den oluşan FED Cup Kadın Milli Takımı turnuva öncesi hazırlık kampını Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü’nde gerçekleştirdi.

Alaaddin Karagöz kaptanlığındaki kadın milli takımı, dört gün süren hazırlık kampı sonunda TED Spor Kulübü’nün tenis branşındaki spor okulu öğrencileriyle 11:15- 11:30 arasında saha etkinliği yaptıktan sonra, 12:00’da Prof. Dr. Saman Belgerden Konferans Salonu’nda TED Spor Kulübü Tenis Akademisi ve Performans öğrencilerine düzenlenen panelde bilgi, birikim ve tavsiyelerini paylaştılar.

Kulüp üyeleri ve özellikle velilerinin büyük ilgi gösterdiği söyleşide özellikle Çağla Büyükakçay’ın söylemleri büyük ilgi gördü. Pemra Özgen, İpek Soylu, Ayla Aksu ve Berfu Cengiz’in de katıldığı söyleşi Alaaddin Karagöz’ün katılacakları turnuva hakkında verdiği geniş bilgi ile sona erdi. Söyleşi sonrası Alaaddin Karagöz ve kadın milli takımı TED sporcu ve velileri ile beraber pasta kestikten sonra sporculara imza dağıttılar.Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü