← Geri Dön

TED Boulder Cup-2 sona erdi.

Kulübümüzün düzenlediği TED Boulder Cup Ulusal Tırmanış Yarışması’nın ikincisi, 12 Kasım Cumartesi günü, saat 09:00 ile 23:00 arasında gerçekleşti.

Yarışma 160 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Gün boyu süren tırmanışların yanı sıra “slack line – ipte denge work shopu”, “çocuklar için tırmanış aktivitesi”, “aeropress ile kahve hazırlama teknikleri”, “gopro ile aksiyon çekimleri” ve “ Güney Afrika’da 80 gün – TED Sporcularının tırmanış kamplarını konu alan film gösterimi” gibi etkinlikler de yer aldı.

Tüm etkinliklerin ve girişin ücretsiz olduğu TED Boulder Cup’da birçok giyim, malzeme standı ve ücretsiz yiyecek-içecek stantları da yarışma alanında yer aldı.

Yarışma ekibinin ayrılmaz bir parçası haline gelen DJ Mehmet Cavcı’nın gün boyu müzikleriyle renk kattığı organizasyonun sonunda ise dereceye giren katılımcılara kulübümüzün başkanı Prof. Dr. Mehmet Emin Tınaz, kulübümüzün Dağcılık Şube Başkanı Nilgün Kratzer ve Ersal Akçay ödüllerini takdim etti.

Kulübümüzün sporcularından Ali Şen birinci olurken, Sarp Şahin ikinci oldu.

Ödül töreni sona erdiğinde festival niteliğini taşıyan TED Boulder Cup’ta katılımcılar eğlencelerine after party ile hız kesmeden devam etti.

Dereceye Giren Kadın Sporcular

1 – Begüm Işık
2 – Ayşe Narmanlı
3 – Lara Özak
4 – Duygu Dilaver
5 – Sevda Geyik
6 – Sibel Sinsi

Dereceye Giren Erkek Sporcular

1 – Ali Şen
2 – Sarp Şahin
3 – Efe Can Sevil
4 – Uğur Alkan
5 – Doğan Palut
6 – Erkin ÇakmakBu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü