← Geri Dön

İstanbul Challenger’da ana tablo maçları başlıyor.

10-18 Ağustos tarihleri arasında kulübümüzde gerçekleşecek olan American Express İstanbul Challenger'da eleme heyecanı tamamlandı.

Bu sene 68.'si gerçekleşen American Express İstanbul Challenger'da ana tablo perdesi bugün (12 Eylül Pazartesi) açılıyor. Saat 12.00'de başlayan birinci tur karşılaşmasında Muhammet Haylaz, klasmanın 334. basamağındaki Fransız Calvin Hemery ile kozlarını paylaşacak. 

Çiftler kategorisinde beş Türk raket sahne alacak. Altuğ Çelikbilek/Sarp Ağabigün ekibi, sporcumuz Anıl Yüksel ve Tallon Griekspoor ikilisiyle, sporcularımızdan Barkın Yalçınkale/Umut Akkoyun ikilisi de 1 numaralı seribaşları Dean O'Brien/Ruan Roelofse ile karşı karşıya gelecek.

Maç Programı12.09.2016 Pazartesi ( 93 Kb. )
Tekler Eleme Fikstürü 12.09.2016 Pazartesi ( 90 Kb. )
Anatablo Fikstürü12.09.2016 Pazartesi (  110 Kb. )
Çiftler Anatablo Fikstürü 12.09.2016 Pazartesi (  127 Kb. )
Tekler / Çiftler Ana Tablo 12.09.2016 Pazartesi (  95 Kb. )

AMEX ISTANBUL CHALLENGER - ISTANBUL, TURKEY
$ 75,000.00
12-18 SEPTEMBER 201

Men's Singles
First Round

[1] M. Jaziri (TUN) vs. D. Kuzmanov (BUL)
[WC] M. Haylaz (TUR) vs. C. Hemery (FRA)
[WC] A. Celikbilek (TUR) vs. F. Horansky (SVK)
M. Sieber (GER) vs. [7] A. Setkic (BIH)
[3] T. Kamke (GER) vs. S. Griekspoor (NED)
[Q] D. Galan (COL) vs. V. Manafov (UKR)
[WC] A. Yuksel (TUR) vs. [Q] J. Vidal Azorin (ESP)
Y. Hanfmann (GER) vs. [5] M. Copil (ROU)
[8] N. Milojevic (SRB) vs. M. Ilhan (TUR)
Y. Mertens (BEL) vs. [WC] B. Yalcinkale (TUR)
A. Pavic (CRO) vs. D. Matsukevich (RUS)
[Q] V. Kozyukov (RUS) vs. [4] M. Chiudinelli (SUI)
[6] A. Menendez-Maceiras (ESP) vs. M. Giner (ESP)
[Q] C. Ilkel (TUR) vs. M. Konecny (CZE)
A. Bega (ITA) vs. S. Doumbia (FRA)
T. Griekspoor (NED) vs. [2] D. Sela (ISR)

AMERICAN EXPRESS ISTANBUL - ISTANBUL, TURKEY
$75,000
12-18 SEP 2016
Men's Doubles


First Round [1] D. O'Brien (RSA) / R. Roelofse (RSA) vs. [WC] U. Akkoyun (TUR) / B. Yalcinkale (TUR)
A. Bega (ITA) / Y. Mertens (BEL) vs. S. Doumbia (FRA) / C. Hemery (FRA)
[3] A. Igoshin (RUS) / Y. Sabanin (RUS) vs. T. Altuna (TUR) / C. Ilkel (TUR)
[WC] T. Griekspoor (NED) / A. Yuksel (TUR) vs. [WC] S. Agabigun (TUR) / A. Celikbilek (TUR)
Y. Hanfmann (GER) / M. Sieber (GER) vs. M. Konecny (CZE) / D. Matsukevich (RUS)
K. Coppejans (BEL) / F. Vilardo (ITA) vs. [4] J. Fruttero (USA) / A. Menendez-Maceiras (ESP)
M. Chiudinelli (SUI) / M. Copil (ROU) vs. N. Milojevic (SRB) / A. Setkic (BIH)
D. Kuzmanov (BUL) / A. Pavic (CRO) vs. [2] I. Sabanov (CRO) / M. Sabanov (CRO)
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü