← Geri Dön

Tanfer Klinik 19. Hülya Cup sona erdi!

TED Spor Kulübü’nün kortlarında Tanfer Klinik ana sponsorluğunda organize edilen 19. Hülya Cup Senyör Tenis Turnuvası final müsabakalarının ardından tamamlandı.

2001 yılından beri devam eden turnuvada elde edilen gelirlerle bir çok genç sporcuya burs imkanı sağlayarak Türk tenisine önemli katkılar sağlayan Hülya Cup, başarılı bir organizasyonu daha geride bıraktı. 

Dolu tribünler önünde oynanan ve zevkli mücadelelere sahne olan maçların ardından düzenlenen ödül töreninde şampiyonlar ve ikinciler ödüllerini Hülya Avşar, TED Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Işık Tok, turnuvanın ana sponsoru Tanfer Klinik CEO’su Sn. Nihat Tanfer ve sponsor temsilcilerinin ellerinden aldı. Ödül töreninin ardından turnuvaya katılan tüm sporcular, turnuva sponsorları ve turnuvada emeği geçenler toplu fotoğraf çekildi. Fotoğraf çekiminin ardından sporcular, misafirler ve turnuva çalışanları kulübümüz bahçesinde düzenlenen kokteyl’e katılarak turnuva heyecanını doyasıya kutladılar.

Turnuvaya sponsor olarak Türk tenisinin geleceği olan çocuklara katkıları için tüm sponsorlara teşekkür eder, turnuvaya katılarak bu heyecana ortak olan tüm sporcuları da tebrik ederiz.

 TURNUVA SONUÇLARI


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü