← Geri Dön

TDF’den kulübümüze teşekkür!

Türkiye Dağcılık Federasyonu, tesislerimizde gerçekleştirilen Boulder Türkiye Şampiyonası finalleri için kendi internet sayfasından paylaştığı haberde kulübümüze teşekkür etti.

‘’Türkiye Dağcılık Federasyonu 2016 yılı faaliyet programında yer alan Spor Tırmanış Boulder Türkiye Şampiyonası Finalleri -2 İstanbul Tenis Eskrim ve Dağcılık Kulübü Boulder Duvarında gerçekleştirildi.

İki gün süren yarışmaya Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Nevşehir ve Samsun illerinden 25 sporcu katıldı.8 ilden 17 kulüp ve 25 sporcu ile gerçekleştirilen yarışmada İstanbul bölgesinden Uğur Yılmaz ve Evren Karadağ Yılmaz Rota Yapıcı olarak görev aldılar.

Yarışma boyunca desteklerini esirgemeyen Tenis Eskrim ve Dağcılık Kulübü Başkanı Sayın Prof. Dr. Mehmet E. Tınaz’a, Dağcılık Kaptanı Sayın Nilgün Kratzer Hanıma, İstanbul Dağcılık İl Temsilcisi Sayın Bülent Aksu’ya, 5 yıldır yarışmayı şenlik havasında sürdüren Ulusal Rota Açıcı Uğur Yılmaz ve Evren Karadağ Yılmaz’a, destek veren sponsorlarımıza, TED Kulübü idareci ve sporcularına, yarışmaya katılan kulüplerimize, idareci ve sporcularımıza teşekkür ederiz.

Yarışma ile ilgili fotoğrafları SPOR TIRMANIŞ – TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU Facebook sayfasından izleyebilirsiniz.

Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanlığı


Kaynak: http://www.tdf.gov.tr/boulder-turkiye-sampiyonasi-finalleri-2-gerceklestirildi/
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü