← Geri Dön

Rocklands’de 80 gün film oldu!

Dağcılık sporcularımız Evren Karadağ ve Uğur Yılmaz, Güney Afrika’daki dünyaca ünlü tırmanış bölgesi olan Rocklands’deki tırmanışlarını ve yaşadıklarını, aktardıkları film ile kulübümüzde gösterime sunacaklar.

Geçen yıl başladıkları ‘Senin Maceran’ projesi kapsamında, 80 gün süren, macera ve adrenalin dolu Güney Afrika Tırmanış Kampı’nda, 2015 ana hedeflerine ulaşan sporcularımız başarılı tırmanışlarının yanı sıra Rocklands’in eşsiz doğa güzelliklerini de görüntülediler.

“Senin Maceran” projesi; dünyanın önemli tırmanış merkezlerinde yapılan tırmanışlarla, ülkemiz tırmanış vizyonuna katkıda bulunmayı ve sportif açıdan ülkemizde çıkılan zor dereceleri yurt dışında da başarmayı hedeflemektedir. Destekçileri arasında Red Bull, Boreal ve Ride The Earth’ün de olduğu projenin faaliyetleriyle ilgili fotoğraf, yazı ve film paylaşımlarını başta kulüp web sitemiz, facebook, twitter, instagram hesaplarımız ve proje destekçilerinden Red Bull’un web sitesi www.redbull.com.tr olmak üzere, çeşitli dergi ve web sitelerinden takip edebilirsiniz.

23 Mart Çarşamba günü, saat 19:30’da kulübümüzde gerçekleşecek olan ‘’Rocklands’de 80 gün film gösterimi ve söyleşi’’ etkinliğine tüm tırmanışseverler davetlidir.
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü