← Geri Dön

Teklerde final, çiftlerde ise yarı finaldeyiz!

TED’li sporcularımız Gökberk Ergeneman ve Anıl Yüksel, Antalya’da düzenlenen 10 bin dolar ödüllü ITF Babolat Futures turnuvasında yoluna devam ediyor.

Ana tabloya wild card ile katılan sporcumuz Anıl Yüksel, önceki gün oynanan tekler çeyrek final mücadelesinin hava şartları nedeniyle ertelenmesinin ardından, bugün oynanan maçta 6 numaralı seribaşı Viktor Durasovic’i 2 saat 17 dakika sonunda 5-7, 6-1, 6-4 ile eledi. Yüksel, bu maçın hemen ardından çıktığı yarı final maçında ise ilk setini 6-2 kazandığı maçın ikinci setinde, rakibi Bosna Hersekli Nerman Fatic’in maçtan çekilmesiyle finale kalmayı başardı.

Sporcumuz Gökberk Ergeneman ise partneri Efe Yurtacan ile birlikte ilk turda Isa/Lucas ikilisini 6-4, 6-1 ile rahat geçtikten sonra, çeyrek finalide ‘’walkover’’ ile aşarak yarı finale kaldı.

Anıl, tekler şampiyonunu belirleyecek final maçında 3 numaralı seribaşı Belçikalı Joris De Loore ile karşılaşacak iken Ergeneman/Yurtacan ikilisi ise çiftler yarı finalinde Blasko/Monteban tandemine karşı final mücadelesi verecek.
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü