← Geri Dön

Teklerde Yarı Final, Çiftlerde Finaldeyiz!

TED’li sporcularımız, Acıbadem +13 Yaş Türkiye Şampiyonası’nda tek erkeklerde yarı final, çift erkekler ve kadınlarda finale kalma başarısı gösterdiler.

Tek erkekler kategorisindeki çeyrek final mücadelelerinde TED’li sporcularımız karşı karşıya geldi. Barkın Yalçınkale, Yankı Erel’i 6-4, 7-5 ile; Anıl Yüksel ise Mert Naci Türker’i 6-1, 6-1 ile geçerek yarı finale kalma başarısı gösterdiler. Teklerde yarı finale yükselen Yüksel/Yalçınkale ikilisi partner oldukları çiftler kategorisinde, bir diğer TED’li sporcularımız Ergüden/Türker tandemini 6-1, 6-3 ile eleyerek finale yükseldi.

Sporcumuz Cemre Anıl, mücadele ettiği çift kadınlar kategorisinde, yarı finalde partneri Müge Topsel ile Erman/Biter çiftini 6-2, 6-1 ile geçerek kupanın bir ucundan tuttu.

Bugün, tekler yarı final ve çiftler final müsabakaları oynanacak. Sporcumuz Barkın Yalçınkale, Sarp Ağabigün’e karşı bir diğer sporcumuz Anıl Yüksel ise Cengiz Aksu’ya karşı teklerde final mücadelesi verecek. Çift erkeklerde şampiyonluk maçında sporcularımız Yüksel/Yalçınkale, Altınalev/Göne çiftiyle karşılaşacak. Çift kadınlarda da Anıl/Topsel ikilisi Aksu/Sezer tandemine karşı şampiyonluk mücadelesi verecek.
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü