← Geri Dön

19 Mayıs Etkinlikleri...

Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü olarak her 19 Mayıs’ta olduğu gibi bu yıl da etkinlik düzenledik.

Etkinliğin başında Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları ve geçtiğimiz günlerde Soma’da hayatını kaybeden maden işçilerimiz anıldı.

Bu yıl 19 Mayıs kapsamında 2 önemli turnuvaya ev sahipliği yaptık. Eskrim branşında 19 Mayıs Gençlik Kupası adı altında Genç Erkekler Flöre müsabakası, Dağcılık branşında ise Gençler, Küçükler ve Minikler 19 Mayıs Lider Türkiye Dağcılık Şampiyonası finalleri gerçekleşti. Tenis ve basketbol branşlarında ise akademi grupları içersinde müsabakalar gerçekleşti.

Eskrim branşında Genç erkekler kategorisinde sporcumuz M. Ege Coşgun 1. oldu.

19 Mayıs Atatürk Gençlik Kupası 10 yaş Tenis Şampiyonasında ise Buğra Berk Doldur 1. , Fırat Ulusoy ise 2. oldu.

19 Mayıs Atatürk Gençlik Kupası 12 yaş Tenis Şampiyonası Bayanlar kategorisinde Temi Hisarlı 1. , İrem Akarsu 2. oldu.

Erkekler kategorisinde Ata Faruk Sarıkaya 1. , Efe Tok 2. oldu.

19 Mayıs Atatürk Gençlik Kupası 13-14 yaş Tenis Şampiyonası Bayanlar kategorisinde Eylül Gürsu 1. , Gül Aleyna Yılmaz 2. oldu.

Erkekler kategorisinde Recep Ulaş Uzun 1. olurken Altar Hayrioğlu 2. oldu.

19 Mayıs Atatürk Gençlik Kupası 15 yaş ve üstü Tenis'te ise Işık Doğa Akdemir 1., Kaan Sarpkaya 2. oldu.

ifsc     TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU
SPOR TIRMANIŞ GENÇLER, KÜÇÜKLER, MİNİKLER
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI LİDER FİNALLERİ - 2
İSTANBUL 18 - 19 Mayıs 2014
   tdf amblemi

MADALYA ALAN YARIŞMACI LİSTESİ

  GENÇ ERKEK
  No:  Adı Soyadı   Bölge   Kulübü
  1.  Oğuz Kaan Beğeç   İstanbul   Doğa Aktiviteleri Spor Kulübü
  2.  Alper Hüseyin Hazar   Sakarya   Sakarya Üniversitesi Spor Kulübü
  3.  İsmail Öztürk   Elazığ   Gençlik ve Spor İl Müd. Spor Kulübü

  KÜÇÜK - A ERKEK
  No:  Adı Soyadı   Bölge   Kulübü
  1.  Turhan Özer   İstanbul   Doğa Koleji Spor Kulübü
  2.  Umutcan Ayvaz   Samsun   OMDAK
  3.  Sercan Sağır   İstanbul   Doğa Koleji Spor Kulübü

  KÜÇÜK - A BAYAN
  No:  Adı Soyadı   Bölge   Kulübü
  1.  Serra Altınoluk   İstanbul   Doğa Koleji Spor Kulübü
  2.  Sedanur Köksal   Samsun   OMDAK
  3.  Melis Karagözlü   Samsun   OMDAK

  KÜÇÜK - B ERKEK
  No:  Adı Soyadı   Bölge   Kulübü
  1.  Tahsin Sarp Şahin   İstanbul   TED Spor Kulübü
  2.  Ahmet Yusuf Kılıç   İstanbul   Doğa Koleji Spor Kulübü
  3.  Fatih Ali Ali   İstanbul   Kartal Dağcılık ve Doğa Sporları

  MİNİK ERKEKLER
  No:  Adı Soyadı   Bölge   Kulübü
  1.  Hurşit İbrahim Kılıç   İstanbul   Doğa Koleji Spor Kulübü
  2.  Taylan Tezcan   İstanbul   TED Spor Kulübü
  3.  Efe Albay   İstanbul   TED Spor Kulübü

  MİNİK - A BAYAN
  No:  Adı Soyadı   Bölge   Kulübü
  1.  Lalin aylin Kavaklıoğlu   İstanbul   TED İstanbul Koleji
  2.  Ece Sönmez   İstanbul   TED İstanbul Koleji
  3.  Cemre Sönmez   İstanbul   Kartal Dağcılık ve Doğa Sporları

  MİNİK - B BAYAN
  No:  Adı Soyadı   Bölge   Kulübü
  1.  Bengisu Kazazlar   İzmir   İDADİK
  2.  Ece Sönmez   İstanbul   TED İstanbul Koleji
  3.  Cemre Sönmez   İstanbul   TED İstanbul Koleji

  KATEGORİ DIŞI MİNİKLER
  No:  Adı Soyadı   Bölge   Kulübü
  1.  Eda Tecer   İstanbul   Doğa Koleji
  2.  Özgür Tuncer   İstanbul   Doğa Koleji  
  3.  Arda Ayan   İstanbul   Doğa Koleji

  HAKEMLER
  Baş Hakem   Başar Zeki Kırnık
  Jüri Başkanı   Faik Can Özen



YouTube
YouTube
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü