← Geri Dön

TED- Flöre Dostluk Kupası müsabakaları sonuçlandı!...

Kulübümüzün Küçük salonunda 21 Aralık 2014 Pazar günü yaptığımız TED- Flöre Dostluk Kupası müsabakaları, Süper Miniklerde 28, Miniklerde 20 eskrimcinin katılımıyla, çok heyecanlı ve çekişmeli geçti. Çocuklar kadar ve hatta daha fazla veliler de heyecanlıydı. Müsabakaya Bursa Eskrim Kulübü, Kocaeli Eskrim Kulübü, İstanbul ABS Kulübü, İstanbul HASAL Spor Kulübü ve TED Spor Kulübünün minik eskrimcileri katıldı. Tüm katılımcılara sertifika ve dereceye girenlere madalyaları verildi. Bölgeler arası bu çapta müsabakaların tekrarlanması kararlaştırıldı.

Minik Erkekler müsabakasından kulübümüzün sporcusu Mert Telci 2.olurken, Minik bayanlarda Michele Soghoyan 1. ve Neslihan Özhan 3. Oldu. Aynı zamanda Neslihan Özhan Süper Minik Bayanlar müsabakalarında da şampiyon oldu. Süper Minik Bayanlarda Neslihan'ın ardından Lal Ertün 2. ve Umay Özgüner de 3. olarak TED'in üstünlüğünü ispatladılar.

Emre Akıalp ise Süper Minik Erkelerde 3. oldu.

Sporcularımızı ve antrenörleri Atom Soghoyan ve Karina Revazyan'ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü