← Geri Dön

12. QNB Finansbank Private Banking İstanbul Seniors Cup Tenis Turnuvası sona erdi.

12. QNB Finansbank Private Banking İstanbul Seniors Cup Tenis Turnuvası sona erdi.
Türkiye Tenis Federasyonu’nun takviminde 4 - 14 Mart 2021 tarihleri arasında yer alan, kulübümüzün ev sahipliği yaptığı, 12. QNB Finansbank Private Banking İstanbul Seniors Cup Tenis Turnuvası sona erdi.

Bu yıl 12.’sine ev sahipliği yaptığımız yılın ilk organizasyonu turnuvaya büyük ilgi gösterildi, yoğun katılım gerçekleşti. Turnuvanın isim sponsoru QNB Finansbank Private Banking olurken diğer sponsorlarımız Çamlıca, Saka, BÜMED MEÇ Okulları oldu.

14 Mart 2020 Pazar günü, covid-19 tedbirleri kapsamında 12. QNB Finansbank Private Banking İstanbul Seniors Cup Tenis Turnuvası ödül töreni gerçekleşti.

Derece alan sporculara ödüllerini kulübümüzün Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tınaz, Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Nilgün Kratzer, QNB Finansbank Üst Gelir Segmentleri Pazarlama Yönetim Müdürü İdil Çavdar, QNB Finansbank Kurumsal İletişim Bölüm Müdürü Zeynep Çakır, QNB Finansbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan, QNB Finansbank Kurumsal İletişim Yönetmeni Didem Taner takdim etti.

Turnuva sonuçları ise şöyle;                                                                  

YENİ BAŞLAYAN KADINLAR
FİNALİST Melis ONGLU
ŞAMPİYON Nurgül DEMİRBAY BALTA

18+ TEK KADINLAR  
FİNALİST İlayda YAVAŞ
ŞAMPİYON İpek ÇEVİK
30+ TEK KADINLAR  
FİNALİST Ü.Gökçe KOZAK
ŞAMPİYON Sevilay TOZYILMAZ

35+ TEK KADINLAR  
FİNALİST Aslı İrem KOCABAY
ŞAMPİYON Çiğdem ŞEN
40+ TEK KADINLAR    
FİNALİST Pınar AÇILDI
ŞAMPİYON Demet UZUN
45+ TEK KADINLAR  
FİNALİST Esra GÜNDEŞ SÜTEKİN
ŞAMPİYON Senem ERDOĞDU SEZGİN


50+ TEK KADINLAR  
FİNALİST Hürmüs ATAR
ŞAMPİYON Gülseven YONKUÇ
55+ TEK KADINLAR  
FİNALİST Oya ÖZER
ŞAMPİYON Neşe ASLAN
YENİ BAŞLAYAN ERKEKLER
FİNALİST Melihcan YILMAZ
ŞAMPİYON Fatih Han NASIR

18+ TEK ERKEKLER
FİNALİST Çağkan YILMAZ
ŞAMPİYON Seymın EL
30+ TEK ERKEKLER
FİNALİST Bilgin TEKİN
ŞAMPİYON Adem ÖZMERAL
35+ TEK ERKEKLER  
FİNALİST M. Arda SARAN
ŞAMPİYON Mustafa M. GENÇSOY

40+ TEK ERKEKLER  
FİNALİST L. Umut YURTOĞLU
ŞAMPİYON Sedat YALÇINKAYA
55+ TEK KADINLAR  
FİNALİST Oya ÖZER
ŞAMPİYON Neşe ASLAN
45+ TEK ERKEKLER
FİNALİST T. Okan OKYAY
ŞAMPİYON Barış ERGÜN

50+ TEK ERKEKLER  
FİNALİST Murat GÜVEN
ŞAMPİYON Mustafa AZKARA
55+ TEK ERKEKLER  
FİNALİST Şenol ERGUN
ŞAMPİYON Yaman ESİN
60+ TEK ERKEKLER    
FİNALİST Sırrı DİNÇER
ŞAMPİYON Behzat GERÇEKER

65+ TEK ERKEKLER  
FİNALİST N. Ahmet ORTAÇLI
ŞAMPİYON Coşkun ÖZDEN
70+ TEK ERKEKLER  
FİNALİST Patrick CLARKE
ŞAMPİYON Necati AYDIN
75+ TEK ERKEKLER  
FİNALİST İbrahim ŞİMBİL
ŞAMPİYON Aydın KARAKUŞ

80+ TEK ERKEKLER  
FİNALİST Mehmet Kaya KARAMEHMET
ŞAMPİYON Tuncer AKSOY
35+ ÇİFT KADINLAR
FİNALİSTLER Burçin ELMAS ÇUBUKÇU & Mehtap KUŞÇULU
ŞAMPİYONLAR Gökçenur TEMEL & Demet UZUN
45+ ÇİFT KADINLAR
FİNALİSTLER Gülin GALİ & Hatice YAVERİ
ŞAMPİYONLAR Senem ERDOĞDU SEZGİN & Pınar KILIÇ ÖZDEK

18+ ÇİFT ERKEKLER
FİNALİSTLER Seymın EL & Görkem Yüksel İNAN
ŞAMPİYONLAR Adem ÖZMERAL & Bilgin TEKİN
35+ ÇİFT ERKEKLER
FİNALİSTLER Erhan ANDIÇ & Sedat YALÇINKAYA
ŞAMPİYONLAR Adnan Atakol KASAPOĞLU & Mustafa M. GENÇSOY
45+ ÇİFT ERKEKLER
FİNALİSTLER Osman AVCU & Metin ÇAKMAK
ŞAMPİYONLAR Medeni İ. KARPAT & Mustafa T. AZKARA

55+ ÇİFT ERKEKLER
FİNALİSTLER Metin GÜREL & Yücel ÖZBEK
ŞAMPİYONLAR Sina AKOSMAN & Yaman ESİN
65+ ÇİFT ERKEKLER
FİNALİSTLER Ömer ARAS & Nejat MÜLDÜR
ŞAMPİYONLAR Mehmet EKŞİ & Vahit İLHAN
18+ KARIŞIK ÇİFTLER  
FİNALİSTLER İlayda YAVAŞ & Ata Faruk SARIKAYA
ŞAMPİYONLAR İpek ÇEVİK & Çağkan YILMAZ

35+ KARIŞIK ÇİFTLER  
FİNALİSTLER Aslı YILDIRIM & Engin DEMİRKAYA
ŞAMPİYONLAR Eda SEVAHİOĞLU & Can Turan UYAR
45+ KARIŞIK ÇİFTLER  
FİNALİSTLER Gökçenur TEMEL & Kemal ZEYTİNOĞLU
ŞAMPİYONLAR Ebru KÖSEOĞLU & Denis SAVITCHI




Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü