← Geri Dön

Sadi Gülçelik Cup'tan kupalarla döndük!

18 - 24 Ağustos tarihleri arasında ENKA Spor Kulübü'nde düzenlenen Uluslararası 16 Yaş ve altı Tennis Europe / Sadi Gülçelik Cup turnuvasında başarı sonuçlar aldık.

Tek erkekler kategorisinde turnuvaya 2 numaralı seribaşı olarak katılan başarılı sporcumuz Yankı ilk turu BYE geçtikten sonra sırasıyla Baran Cengiz, Daniil Tsebrenko, Bulut Özçelik ve Andrei Niculescu'yu geçerek ismini finale yazdırdı. Finalde Bekir Berk Şahinle karşılaşan Yankı, müsabakayı 6-1 6-2'lik skorlarla geçerek tek erkekler kategorisinde zaferi elde etti. Çiftler kategorisinde de partneri sporcumuz Umut Akkoyun ile birlikte yarı finale kadar yükseldi ve yarı finalde Cengiz Aksu / Atilla Kaan Göne çiftine kaybetti.

Turnuvaya 4 numaralı seribaşı olarak katılan sporcumuz İpek Çevik hem tekler hem çiftler kategorisinde başarı elde etti. Teklerde yarı finale kadar yükselen sporcumuz, çiftler kategorisinde ise partneri sporcumuz Çağla Irmak Badem ile birlikte finalist oldu. Finalde ise kulübümüz sporcusu olan Başak Akbaş ve partneri Lara Tekbaş şampiyonluğa uzanan isimler oldu.

Sporcularımızı gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz!
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü