← Geri Dön

Barkın ATK'da çeyrek finalde!

Kulübümüz sporcuları Barkın Yalçınkale, Anıl Yüksel ve Berk İliescu’nun katıldığı 11 – 17 Ağustos tarihleri arasında Ankara Tenis Kulübü’nde düzenlenen $10,000 ödüllü Türkiye F27 Futures turnuvasında tekler ikinci tur karşılaşmaları sona erdi.

Barkın, önce anatablo ilk turunda Wildcard ile turnuvaya dahil olan Katar’lı sporcu Mousa Zayed’i 6-1 6-2, sonra da ikinci turda Bulgar Shandarov’u 7-5 6-2 ile geçerek çeyrek finalde 2 numaralı seribaşı Avusturalya’lı Van Peperzeel ile eşleşti ve böylelikle kariyerindeki ikinci tekler çeyrek finalistliğine ulaşmış oldu. Çiftlerde çeyrek finale kalan Barkın Yalçınkale / Berk İliescu çifti 1 numaralı seribaşı Peperzeel/Roelofse çiftine kaybetti.

Anıl turnuvaya elemelerden dahil oldu. Elemelerde iki tur geçen sporcumuz anatablo ilk turunda Güney Afrika’lı 4 numaralı seribaşı Ruan Roelofse’ye 7-5 6-2 kaybetti. Çiftler kategorisinde Tuna Altuna ile partner olan Anıl, çeyrek finalde Harwey / Walkin çiftini 7-6 7-5 ile geçerek yarı finalde Cem İlkel / Efe Yurtaçan çiftinin rakibi oldu.

Sporcularımıza müsabakalarında başarılar dileriz!
Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü