Haber Bülteni / 30 Temmuz 2018


  3. Damla Tokcan Faro 14 Yaş Yaz Kupası Tenis Turnuvası gerçekleşti.
 
Bu yıl üçüncüsünü düzenlemiş olduğumuz, Damla Tokcan Faro anısına düzenlenen ve kulübümüz için büyük önem taşıyan, Damla Tokcan Faro 14 Yaş Yaz Kupası Tenis Turnuvası, 23- 28 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşti.

Sporcularımızdan Çınar Apaydın tek erkekler finalisti olurken, bir diğer sporcumuz Ali Göncü ile ortaklık kurduğu çift erkekler kategorisinde de finalist oldu. Sporcularımızdan Didenaz Polat tek kızlar finalisti olurken bir diğer sporcumuz Özüm Kavram ve ortaklık kurduğu Ece Gencer çift kızlar şampiyonu oldu.

28 Temmuz’da gerçekleşen ödül töreninde dereceye giren sporculara ödülleri ve turnuva anısına plaketleri kulübümüze yıllardır emek veren TED Vakfı İkinci Başkanı Filiz Önder ve kulübümüzün Genel Sekreteri Nilgün Kratzer tarafından takdim edildi.

Turnuva sonuçları ise şöyle;

Çift kızlar finalistleri: Zeynep Sultan Bademci/ Zeynep Koçak
Çift kadınlar şampiyonları: Özüm Kavran/ Ece Gencer
Çift erkekler finalistleri: Çınar Apaydın/Ali Göncü
Çift erkekler şampiyonları: Bora Sertgil/ Beren Tan
Tek kadınlar finalisti: Didenaz Polat
Tek kadınlar şampiyonu: Ece Gencer
Tek erkekler finalisti: Çınar Apaydın
Tek erkekler şampiyonu: Beren Tan  Teniste 8-9-10 Yaş Yaz Kupası-3 Turnuvasından başarılarla döndük.
  26-28 Temmuz tarihleri arasında ENKA Spor Kulübü ev sahipliğinde düzenlenen 8-9-10 Yaş Yaz Kupası-3 Turnuvasından başarılarla döndük.

Sporcularımızdan Metin Can Soyak tek erkekler kategorisi finalisti, İnan Ada Ersoy/ Aras Metin Altun çift erkekler kategorisi finalisti oldu.

Consolation kategorisinde ise sporcularımızdan Kamil Tunca Yamakoğlu ve Eren Özkan finalist oldu.  Yaz Spor Kurslarımızın birinci dönemi sona erdi.
  18 Haziran tarihinde başlayan, Tenis, eskrim, dağcılık, basketbol, yüzme, cimnastik, yoga ve satranç branşlarında düzenlemiş olduğumuz Yaz Spor Kursları birinci dönemi 27 Temmuz tarihinde sona erdi.

Düzenlenen törende öğrencilerimize sertifikalarını branş antrenörlerimiz takdim etti. Yaz Spor Kurslarımızın ikinci dönemi 30 Temmuz tarihi itibari ile başladı.


TED ailesi olarak sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü