Haber Bülteni / 28 mayıs 2018

TED BAŞARI DUYURUSU

  Teniste Mustafa, Arda ve Başak milli takıma seçildi.
  19-25 Mayıs tarihleri arasında dört farklı adreste gerçekleştirilen 12, 14, 16 ve 18 Yaş Milli Takım Belirleme Turnuvaları tamamlandı. Kategorilerinde ilk üçe girmeyi başaran sporcular, 2018 Avrupa Yaz Kupası ve Avrupa Şampiyonası mücadelelerinde Türkiye'yi temsil etmeye hak kazandı.

Sporcularımızdan Arda Azkara, 16 Yaş Milli Takım Belirleme Turnuvasında erkekler şampiyonu olarak, Mustafa Erdoğan ise 18 Yaş Milli Takım Belirleme Turnuvası erkekler şampiyonu olarak milli takıma ilk sırada seçildir. Bir diğer sporcumuz Başak Akbaş, 18 Yaş Milli Takım Belirleme Turnuvası consalation kızlar şampiyonu olarak milli takıma üçüncü sırada seçildi.



  Veteranlar Eskrim Türkiye Şampiyonası'ndan şampiyonluklarla döndük.
  26 Mayıs Cumartesi günü Antalya’da düzenlenen, Veteranlar Eskrim Türkiye Şampiyonası’ndan Veteran Eskrim Takımımız şampiyonluklarla döndü.

Veteran sporcularımızdan , eski Eskrim Şube Kaptanımız Özden Ezinler Bayanlar Epe 60+ ve Bayanlar Flöre 60+ kategorilerinde şampiyon olurken, Sibel Yıldırım Bayanlar Flöre 50+ kategorisinde 2., Ayça Seven Bayanlar Epe 40+ kategorisinde 3., Murat Dizioğlu Erkekler Epe 50+ kategorisinde şampiyon, Erhan Uçaner Erkekler Epe 60+ kategorisinde 2. oldu



  14-16-18 Yaş Performans Grupları Yaza Merhaba Tenis Turnuvası gerçekleşti.
  26-27 Mayıs tarihleri arasında Performans Grupları Tenis Altyapı sorumlu antrenörümüz Kerem Çakır'ın koordine ettiği 14-16-18 Yaş Performans Grupları Tenis Turnuvası sona erdi.

Sporcularımızın turnuva dereceleri ise şöyle; 14 yaş tek kızlar kategorisinde Buket Dereli şampiyon, Talya Gezeroğlu ikinci olurken, 14 yaş tek erkekler kategorisinde Deniz Türk şampiyon, Berk Oral ikinci oldu. 16 yaş tek kızlar kategorisinde İrem Akarsu şampiyon, Zeynep Ekşinozlu ikinci olurken, 16 yaş tek erkekler kategorisinde Emre Ekinci şampiyon, Emre Ertan ikinci oldu. 18 yaş tek kızlar kategorisinde Eda Celep şampiyon, Melisa Tuncer ikinci, 18 yaş tek erkekler kategorisinde Doruk İşcan şampiyon, Alper Tiftik ikinci oldu.



  Masa Tenisi Takımımız Süper Ligdeki yerini korudu.
  Masa Tenisi Spor Toto Süper Lig Final etabı İstanbul Tozkoparan Spor Salonunda yapıldı.

Erkek Masa Tenisi Takımımız çıktığı üç karşılaşmanın ikisini kazanarak Süper Ligde kalmayı başardı.

Maç skorları ise şöyle;

Bursa Spor 0-4 TED Spor Kulübü
Girne Amerikan Üniversitesi 2-4 TED Spor Kulübü
Yalova Belediyesi Gençlik Spor 4-2 TED Spor Kulübü


TED ailesi olarak sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü