Haber Bülteni / 24 Nisan 2018

TED BAŞARI DUYURUSU

  Eskrimde Deniz 2. oldu.
  Antalya'nın ev sahipliğinde, 14- 20 Nisan tarihleri arasıda düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Uluslararası Çocuk Kupası sona erdi.

Süper minikler erkek epe kategorisinde sporcularımızdan Deniz Fergan Öztürk 2. olurken, minikler kız epe kategorisinde kız epe takımı sporcumuz Ada Müstecaplıoğlu 7. oldu.  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladık.
  23 Nisan Pazartesi günü, Tenis A Takımı sporcularımız, Tenis Akademisi sporcularımız, antrenörlerimiz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, velilerimiz ve Sosyal Komitemizin katılımı ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 23 Nisan Çocuk Şenliği kulübümüzde gerçekleşti.

Melis Yafe'nin açılış konuşması ile şenlik start alırken, kulübümüzün TED Eğitim ve Geliştirme Vakfı As Başkanı Filiz Tokcan Önder, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının anlam ve önemine ilişkin konuşmasını yaptı.

Tenis Akademi sporcularımızdan Aslı Dallı ise hazırlamış olduğu konuşmayı yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından 23 Nisan pastasını sporcularımız kesti.


TED ailesi olarak sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü