Haber Bülteni / 22 Ocak 2018

TED BAŞARI DUYURUSU

  Işıl Gençler Kadın Kılıç ikincisi oldu.
  20-21 Ocak tarihleri arasında Afyonkarahisar'da Gençler Kılıç Eskrim Federasyon Kupası düzenlendi.

Yıldız Kız Kılıç Takımı sporcumuz Işıl Ulusaloğlu, mücadele ettiği kendisinin bir üst kategorisi olan gençler kategorisinde, Gençler Kadın Kılıç 2.'si oldu.
  Eskrimde Işıl ve Efe ikincilikle döndü.
  16-17 Ocak tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Gençler Okullararası Eskrim Birinciliği'nden başarılarla döndük.

Gençler kadın kılıç kategorisinde sporcularımızdan Işıl Ulusaloğlu 2. olurken, erkek epe kategorisinde Cemal Efe Seven 2. oldular  Kış Spor Kursları birinci dönemi gerçekleşti.
  23 Eylül- 21 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Kış Spor Kursları birinci dönemi gerçekleşti.

Jimnastik, dağcılık, eskrim, tenis branşları için Kış Spor Kursları birinci dönemi antrenörlerimiz tarafından sporcularımıza sertifikalarının takdimi ile sona erdi. İkinci dönem 10 Şubat- 10 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.  Okullar arası Tenis Turnuvası'na ev sahipliği yaptık.
  15-19 Ocak tarihleri arasında Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği Okullar arası Tenis Turnuvası'na ev sahipliği yaptık.

İstanbul'da bulunan liselerin katılım sağladığı turnuvanın Kapalı Kortumuzda gerçekleşen ödül töreninde dereceye giren okul takımlarına ödülleri Yönetim Kurulu Üyemiz Kadriye Özcanoğlu tarafından takdim edildi.

Kız ve erkek takımlarının ayrı ayrı mücadele verdiği turnuvada Okyanus Koleji erkek ve kız takımı şampiyon olurken, TED Koleji kız ve erkek takımı ikinci, Üsküdar Amerikan Lisesi erkek takımı üçüncü, Enka Koleji kız takımı dördüncü, Robert Koleji erkek takımı dördüncü, kız takımı ise beşinci oldu.

Şampiyon takım Okyanus Koleji kadrosunda sporcularımızdan Berfu Cengiz ve Baran Cengiz yer alırken, dördüncü olan Robert Koleji takımında sporcularımızdan Görkem Yüksel İnan yer aldı.


TED ailesi olarak sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü